Celkové výsledky Veteraniády ČR na klasické trati 2013


                                                           

D35
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Holinková Hana            ZPV6777 R KOB ZPV Prostějov               48.30         
 2. Kašková Kateřina          CHA7850 C OK Chrastava                    49.00   + 0.30
 3. Štěpánková Kateřina       TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno               49.18   + 0.48
 4. Svobodová Jitka           DCE7450 C KOB Dobřichovice                52.07   + 3.37
 5. Vandasová Markéta         VAM7250 C OOB Vamberk                     52.32   + 4.02
 6. Gajdová Kristina          VSP7752 C USK Praha                       53.43   + 5.13
 7. Škorpilová Jana           SJC7451 C Sportcentrum Jičín              54.46   + 6.16
 8. Samková Renáta            PHK7456 C OK 99 Hradec Králové            55.28   + 6.58
 9. Mulíčková Eva             ABM7469 C KOB Moira Brno                  56.21   + 7.51
10. Švíglerová Pavla          LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice         58.41   +10.11
11. Milánová Jindřiška        TBM7475 C KOS TJ Tesla Brno               50.05         
12. Kubečková Zdena           PHK7551 C OK 99 Hradec Králové            56.37   + 6.32
13. Šklíbová Jana             SRK7651 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  60.48   +10.43
14. Smolíková Kateřina        KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šum  64.01   +13.56
15. Siatková Silvie           ZLH7451 C OOB TJ Zlaté Hory               89.31   +39.26
16. Janoušková Iveta          BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor              94.27   +44.22
    Bejčková Jana             DKL7150 C KOB Kladno                       DISK         
    Biolik Agnieszka          46P7700 C wawa bno                         DISK 
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                

D40 
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Podmolíková Dagmar        TZL7155 C SKOB Zlín                       48.38         
 2. Růžičková Kamila          PHK7153 C OK 99 Hradec Králové            49.24   + 0.46
 3. Horčičková Eva            UOL7051 C SK UP Olomouc                   49.55   + 1.17
 4. Chaloupská Pavlína        PHK7051 C OK 99 Hradec Králové            52.19   + 3.41
 5. Kožinová Jana             PGP6651 C SK Praga                        53.12   + 4.34
 6. Kamenická Lenka           OSN6955 C SK OS Nové Město n. M.          53.49   + 5.11
 7. Křivdová Lenka            CHC7251 C K.O.B. Choceň                   54.14   + 5.36
 8. Tesařová Bohumila         TRI6957 C TJ TŽ Třinec                    54.38   + 6.00
 9. Kilarská Marcela          VSP7151 C USK Praha                       55.33   + 6.55
10. Čechová Zuzana            SJI6951 C OK Jihlava                      55.52   + 7.14
11. Sedlářová Pavla           AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opav  57.41   + 9.03
12. Dulovcová Marie           KRE7051 C OOB TJ Sokol Křemže             58.54   +10.16
13. Kašparová Ivana           SSU6951 C SK Severka Šumperk              61.15   +12.37
14. Škáchová Petra            SLP7051 C OOB Slavia Praha                61.53   +13.15
15. Grycová Jana              TBM6969 C KOS TJ Tesla Brno               64.29   +15.51
16. Skyvová Kristýna          STE7054 C SK SKI-OB Šternberk             43.26         
17. Hulenková Martina         MOV7352 C SKOB Ostrava                    48.44   + 5.18
18. Švecová Iva               CHT7151 C OOB SK Chrast                   48.46   + 5.20
19. Hiršová Marcela           VBM7079 C VSK Mendelu Brno                52.09   + 8.43
20. Kašparová Šárka           AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opav  55.31   +12.05
21. Korpasová Ivana           LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      55.32   +12.06
22. Sedláčková Jana           HLV7060 C KČT - OB Holešov                57.21   +13.55
23. Karásková Marcela         ZPV6970 C KOB ZPV Prostějov               57.45   +14.19
24. Demlová Jitka             LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice         57.59   +14.33
25. Křečková Petra            ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov               58.00   +14.34
26. Kaděrová Barbora          HAV7051 C SKOB Baník Havířov              59.21   +15.55
27. Proboszová Zuzana         HAV7250 C SKOB Baník Havířov              61.29   +18.03
28. Nešporová Marie           TTR7251 C OOB Třebíč                      61.32   +18.06
29. Mielcová Elena            AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava            67.39   +24.13
30. Procházková Martina       SOP7351 C OOB TJ Slezan Opava             85.47   +42.21
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                    

D45 
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pilcová Petra             ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov               42.57         
 2. Jemelíková Lada           VBM6555 C VSK Mendelu Brno                46.44   + 3.47
 3. Knapová Iva               LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice         47.27   + 4.30
 4. Kaplanová Iva             LPU6859 C OK Lokomotiva Pardubice         47.29   + 4.32
 5. Chroustová Petra          VBM6655 C VSK Mendelu Brno                48.18   + 5.21
 6. Argalášová Gabriela       TRI6850 C TJ TŽ Třinec                    48.24   + 5.27
 7. Klapalová Jana            VAM6451 C OOB Vamberk                     48.46   + 5.49
 8. Čermáková Renata          LPU6553 C OK Lokomotiva Pardubice         49.24   + 6.27
 9. Jirková Renata            ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov               50.12   + 7.15
10. Šmelíková Jana            25S6653 C ATU Kosice                      50.40   + 7.43
11. Teplá Hana                SHK6561 C TJ Slavia Hradec Králové        51.57   + 9.00
12. Hanzlová Svatava          HAV6651 C SKOB Baník Havířov              52.28   + 9.31
13. Kociánová Eva             OOP6750 C TJ Opava                        54.49   +11.52
14. Ferdusová Eva             LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice        54.50   +11.53
15. Wurzelová Dana            CHT6654 C OOB SK Chrast                   56.09   +13.12
16. Voborníková Eva           CTB6851 C SK OB Chotěboř                  56.27   +13.30
17. Cych Ewa                  33P6850 C Echo Twardogóra                 56.45   +13.48
18. Barcíková Renáta          AOP6753 C Přátelé orientačního běhu Opav  46.44         
19. Vričanová Sylva           HAV6751 C SKOB Baník Havířov              49.33   + 2.49
20. Němečková Jarmila         OKP6650 C SK OK 24 Praha                  50.51   + 4.07
21. Jastrzembská Jarmila      TRI6450 C TJ TŽ Třinec                    51.05   + 4.21
22. Neumannová Kamila         STE6751 C SK SKI-OB Šternberk             51.14   + 4.30
23. Pávková Jana              BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor              52.16   + 5.32
24. Tichá Jana                TJH6451 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   53.19   + 6.35
25. Jelínková Jana            TZL6556 C SKOB Zlín                       54.04   + 7.20
26. Kettnerová Lenka          HCE6450 C TJ Sokol Hostivice              55.04   + 8.20
27. Lázničková Marcela        TZL6751 C SKOB Zlín                       55.13   + 8.29
28. Ostřanská Iveta           SSU6591 C SK Severka Šumperk              55.35   + 8.51
29. Fencíková Vladislava      JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        57.36   +10.52
30. Opletalová Pavlína        HAV6652 C SKOB Baník Havířov              64.08   +17.24
31. Hrušková Lenka            YBM6251 C Klub turistů a lyžařů Brno      68.20   +21.36
32. Zimmermannová Milena      KRE6851 C OOB TJ Sokol Křemže             71.01   +24.17
33. Matyášová Lenka           LBM6460 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      80.28   +33.44
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                  

D50 
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Vavrysová Iva             LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice        38.33         
 2. Voltrová Svatava          ROZ6150 C OK Roztoky                      40.37   + 2.04
 3. Hlavová Miroslava         KON6389 C KOB Konice                      42.40   + 4.07
 4. Králová Zdenka            SSU6091 C SK Severka Šumperk              43.39   + 5.06
 5. Hrstková Dana             SJI6051 C OK Jihlava                      43.43   + 5.10
 6. Zuzánková Růžena          TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  47.00   + 8.27
 7. Glabazňová Jana           AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opav  48.01   + 9.28
 8. Klusáčková Jitka          TTR6152 C OOB Třebíč                      49.16   +10.43
 9. Košková Vlasta            LLI6351 C TJ Loko Liberec                 49.49   +11.16
10. Vavrečková Ivana          JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov           50.10   +11.37
11. Holinková Milada          AOP5957 C Přátelé orientačního běhu Opav  51.43   +13.10
12. Panchártková Jitka        PHK5951 C OK 99 Hradec Králové            55.02   +16.29
13. Michálková Jiřina         VSP6151 C USK Praha                       57.11   +18.38
14. Tihonová Jindra           TAP6253 C KOB TRETRA Praha                41.16         
15. Chmelařová Marie          SHK6352 C TJ Slavia Hradec Králové        42.43   + 1.27
16. Mrázová Pavla             DCE5550 C KOB Dobřichovice                43.46   + 2.30
17. Dittrichová Lenka         KON6285 C KOB Konice                      45.31   + 4.15
18. Krejčíková Monika         TZL6262 C SKOB Zlín                       48.17   + 7.01
19. Petrová Věra              VLI6251 C Slavia Liberec orienteering     50.36   + 9.20
20. Hubáčková Jana            LCE6250 C OOB TJ Slovan Luhačovice        50.44   + 9.28
21. Rokoszová Jaroslava       MOV6351 C SKOB Ostrava                    52.32   +11.16
22. Troupová Vladěna          KRE6351 C OOB TJ Sokol Křemže             53.06   +11.50
23. Sochorová Hana            HAV6250 C SKOB Baník Havířov              54.50   +13.34
24. Kovaříčková Darja         KRE6352 C OOB TJ Sokol Křemže             55.17   +14.01
25. Kábrtová Iva              PEN6350 C OK RECO Sport                   59.55   +18.39
    Bravená Alexandra         VBM6155 C VSK Mendelu Brno                 DISK  
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                        

D55  
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horová Magda              VSP5450 C USK Praha                       37.59         
 2. Kuchařová Ada             TBM5855 C KOS TJ Tesla Brno               41.18   + 3.19
 3. Fantová Libuše            EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha               41.28   + 3.29
 4. Víchová Ladislava         LPU5851 C OK Lokomotiva Pardubice         45.03   + 7.04
 5. Flašarová Marie           KCK5756 C KOB Český Krumlov               46.16   + 8.17
 6. Zelená Markéta            PGP5850 C SK Praga                        46.18   + 8.19
 7. Hušková Eva               NPA5754 C SK LOB Nová Paka                46.42   + 8.43
 8. Potěšilová Vladimíra      VBM5655 C VSK Mendelu Brno                50.29   +12.30
 9. Vlažná Mirka              LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice        51.52   +13.53
10. Smičková Eva              KON5887 C KOB Konice                      52.57   +14.58
11. Dokoupilová Zuzana        VBM5754 C VSK Mendelu Brno                53.12   +15.13
12. Strnadlová Zdeňka         SKM5557 C KOB Směr Kroměříž               61.08   +23.09
13. Hájková Ludmila           OOP5751 C TJ Opava                        70.25   +32.26
14. Kabáthová Jitka           ZBM5582 C SK Žabovřesky Brno              37.24         
15. Procházková Miluše        DCE5450 C KOB Dobřichovice                38.23   + 0.59
16. Janská Iva                LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      38.49   + 1.25
17. Bláhová Luba              SHK5852 C TJ Slavia Hradec Králové        46.42   + 9.18
18. Svobodná Eva              DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka               49.17   +11.53
19. Salajková Věra            LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      50.03   +12.39
20. Jelínková Dagmar          TZL5757 C SKOB Zlín                       51.32   +14.08
21. Novotná Jiřina            LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice         56.00   +18.36
22. Nováková Jana             NPA5552 C SK LOB Nová Paka                57.23   +19.59
    Hejzlarová Vladimíra      VCB5651 C TJ OB České Budějovice           DISK  
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                      

D60    
-------------------------------------------------------------------------------------
 1. Horynová Eva              TZL5254 C SKOB Zlín                       32.17         
 2. Neradová Alena            LIT5051 C KOB Chemopetrol Litvínov        35.31   + 3.14
 3. Horáčková Stanislava      VLI4950 C Slavia Liberec orienteering     36.42   + 4.25
 4. Štáblová Jitka            SSU5350 C SK Severka Šumperk              38.10   + 5.53
 5. Omová Jana                TUR5150 C OOB TJ Turnov                   39.20   + 7.03
 6. Procházková Helena        TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno               40.46   + 8.29
 7. Grygarová Alena           BOV5251 C TJ Baník Ostrava OKD            40.55   + 8.38
 8. Dohnalová Dana            VSP5050 C USK Praha                       37.09         
 9. Stehnová Hana             DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka               43.43   + 6.34
10. Cigošová Anna             TBM5253 C KOS TJ Tesla Brno               46.38   + 9.29
11. Bartoňová Marie           BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor              49.12   +12.03
12. Orálková Libuše           TTR5351 C OOB Třebíč                      51.09   +14.00
13. Mrkvicová Ludmila         MOV4951 C SKOB Ostrava                    53.06   +15.57
14. Kovářová Milena           TJH5351 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   66.30   +29.21
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                     

D65  
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Sikorová Marie            BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD            30.50         
2. Suchánková Libuše         SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava             35.35   + 4.45
3. Haňkovská Jana            PGP4050 C SK Praga                        35.59   + 5.09
4. Novotná Ludmila           OOP4850 C TJ Opava                        37.12   + 6.22
5. Gavendová Anna            TRI4650 C TJ TŽ Třinec                    37.57   + 7.07
6. Liščinská Eva             TBM4451 C KOS TJ Tesla Brno               38.56   + 8.06
7. Lohrová Jarmila           SCP4650 C OK Sparta Praha                 41.43   +10.53
8. Kašková Eva               CHA4650 C OK Chrastava                    42.58   +12.08
9. Cser Cristina             24H4250 C GOD                             51.05   +20.15
-------------------------------------------------------------------------------------




                                                       
H35 
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šidla Jan                 TZL6808 C SKOB Zlín                       62.52         
 2. Fujáček Jan               SCP7506 C OK Sparta Praha                 68.07   + 5.15
 3. Zicha Jiří                LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice        68.47   + 5.55
 4. Dittrich Pavel            SKM7501 C KOB Směr Kroměříž               70.12   + 7.20
 5. Matoušek Jiří             SSU7504 C SK Severka Šumperk              71.29   + 8.37
 6. Holas Tomáš               AOP7802 C Přátelé orientačního běhu Opav  72.09   + 9.17
 7. Nehasil David             BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor              74.03   +11.11
 8. Klech Richard             VRB7201 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  74.33   +11.41
 9. Netopil Libor             VAM7401 C OOB Vamberk                     77.30   +14.38
10. Škoda František           LCE7439 C OOB TJ Slovan Luhačovice        78.55   +16.03
11. Šafka Jan                 SLP7704 C OOB Slavia Praha                79.38   +16.46
12. Mrkvica Petr              ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory               81.11   +18.19
13. Fendrych Michal           STE7607 C SK SKI-OB Šternberk             81.58   +19.06
14. Kárník Jan                LPU7811 C OK Lokomotiva Pardubice         82.35   +19.43
15. Vávra Jaroslav            LPU7308 C OK Lokomotiva Pardubice         82.56   +20.04
16. Moskva Roman              ZLH7501 C OOB TJ Zlaté Hory               83.41   +20.49
17. Vodička Oldřich           LPU7715 C OK Lokomotiva Pardubice         83.44   +20.52
18. Vácha Tomáš               BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor              84.21   +21.29
19. Šístek Daniel             SCP7507 C OK Sparta Praha                 88.00   +25.08
20. Binar Robert              UOL7500 C SK UP Olomouc                   90.13   +27.21
21. Cienciala Martin          TRI7401 C TJ TŽ Třinec                    99.22   +36.30
22. Hrazdil Roman             RAD7401 C TJ Sokol Radslavice             66.03         
23. Mašata Roman              PHK7107 C OK 99 Hradec Králové            67.17   + 1.14
24. Kovář Jindřich            MAS6800 C KČT Aš                          67.27   + 1.24
25. Kolek Petr                DOB7501 C KOB Dobruška                    68.37   + 2.34
26. Svoboda Ondřej            SHK7605 C TJ Slavia Hradec Králové        71.03   + 5.00
27. Kopecký David             UOL7800 C SK UP Olomouc                   71.24   + 5.21
28. Boudný Jan                SCP7417 C OK Sparta Praha                 81.54   +15.51
29. Hecl Miloš                KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šum  84.39   +18.36
30. Zvarik Tomáš              ZBM7702 C SK Žabovřesky Brno              86.15   +20.12
31. Borunský Tomáš            AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opav  87.12   +21.09
32. Pátek Richard             ZBM7609 C SK Žabovřesky Brno              89.27   +23.24
32. Růžička Lukáš             KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šum  89.27   +23.24
34. Biolik Grzegorz           46P7600 C wawa bno                        93.56   +27.53
35. Smékal David              UOL7503 C SK UP Olomouc                   95.31   +29.28
36. Kořan Pavel               VBM7401 C VSK Mendelu Brno                98.30   +32.27
37. Sedlák Radek              SNA7501 C TJ START Náchod                 98.36   +32.33
38. Václavek Jan              LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice        102.02   +35.59
39. Kucia Sebastian           57P7801 C Indywidualny - Jelenia Gŕa     106.38   +40.35
40. Chmelař Daniel            VIC7212 C OB Vizovice                    120.16   +54.13
41. Stibor Zbyněk             KAR7601 C SK Karlovice                   127.56   +61.53
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                        

H40   
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Kozák Petr                KAM6501 C SK Kamenice                     55.48         
 2. Venhoda Milan             SJI7104 C OK Jihlava                      60.00   + 4.12
 3. Podmolík Tomáš            TZL6915 C SKOB Zlín                       63.21   + 7.33
 4. Arnošt Kamil              VSP7301 C USK Praha                       65.39   + 9.51
 5. Petřivalský Marek         STE6907 C SK SKI-OB Šternberk             66.51   +11.03
 6. Horký Jan                 UOL7100 C SK UP Olomouc                   67.32   +11.44
 7. Janků Marek               STE7102 C SK SKI-OB Šternberk             68.03   +12.15
 8. Kovářík Tomáš             KAM6901 C SK Kamenice                     70.05   +14.17
 9. Sokolář Zdeněk            SNA7201 C TJ START Náchod                 73.14   +17.26
10. Kheil Radim               PBM7301 C TJ Spartak 1. Brněnská          73.27   +17.39
11. Bořánek Petr              VSP7000 C USK Praha                       75.09   +19.21
12. Pachnik Dariusz           STB6901 C TJ Stadion Nový Bor             75.14   +19.26
13. Drbal Jan                 PGP7101 C SK Praga                        76.03   +20.15
14. Filičko Marek             LPU7102 C OK Lokomotiva Pardubice         77.03   +21.15
15. Szabolcs Tornai           15H7101 C MOM                             78.49   +23.01
16. Rigó Marek                ODR7101 C SKOB Odry                       79.00   +23.12
17. Fencl Petr                LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice         79.46   +23.58
18. Holinka Martin            ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov               81.51   +26.03
19. Kovalčík Tomáš            AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opav  54.01         
20. Milán Pavel               TBM7227 C KOS TJ Tesla Brno               60.15   + 6.14
21. Odehnal Roman             ABM6909 C KOB Moira Brno                  64.23   +10.22
22. Beneš Jan                 SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec           64.33   +10.32
23. Mielec Jaromír            AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava            66.33   +12.32
24. Kunart Tomáš              PHK7205 C OK 99 Hradec Králové            71.13   +17.12
25. Svěchota Milan            MOV7202 C SKOB Ostrava                    72.48   +18.47
26. Hošťálek Dan              KRN6808 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         76.03   +22.02
27. Kroupa Štěpán             VPM6904 C KOS Slavia VŠ Plzeň             82.19   +28.18
28. Kolář Viktor              HOR7300 C TJ Jiskra Hořice                82.24   +28.23
29. Berger Tomáš              MOV6901 C SKOB Ostrava                    83.57   +29.56
30. Kaděra Pavel              HAV7100 C SKOB Baník Havířov              85.47   +31.46
31. Kubičko Petr              SJH6901 C SJH Jindřichův Hradec           86.13   +32.12
32. Kašpar Jaroslav           SSU7004 C SK Severka Šumperk              87.53   +33.52
33. Silnoušek Jiří            STE7200 C SK SKI-OB Šternberk            119.47   +65.46
    Štětínský Pavel           MOV7104 C SKOB Ostrava                     DISK 
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                      

H45   
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Zuzánek Zdeněk            TJN5901 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  58.33         
 2. Pollák Jozef              25S6001 C ATU Kosice                      59.26   + 0.53
 3. Cych Piotr                33P6800 C Echo Twardogóra                 59.52   + 1.19
 4. Škvor Martin              KAM6700 C SK Kamenice                     60.52   + 2.19
 5. Barcík Peter              AOP6601 C Přátelé orientačního běhu Opav  61.44   + 3.11
 6. Skyva Petr                STE6501 C SK SKI-OB Šternberk             62.09   + 3.36
 7. Illner Jakub              DKP6601 C Oddíl OB Kotlářka               63.18   + 4.45
 8. Maťátko Miloslav          STE6703 C SK SKI-OB Šternberk             63.39   + 5.06
 9. Hadač Miroslav            AOP6501 C Přátelé orientačního běhu Opav  65.17   + 6.44
10. Kavalír Karel             PHK6503 C OK 99 Hradec Králové            65.59   + 7.26
11. Kaplan Jan                LPU6401 C OK Lokomotiva Pardubice         67.40   + 9.07
12. Kunčar Vít                LCE6602 C OOB TJ Slovan Luhačovice        67.42   + 9.09
13. Bartczak Jaroslaw         39PXXX1 C UMKS Orkan Ostróda              69.52   +11.19
14. Vavrys Petr               LCE6413 C OOB TJ Slovan Luhačovice        69.55   +11.22
15. Kamenický Jan             PHK6601 C OK 99 Hradec Králové            71.13   +12.40
16. Šmelík Juraj              BBM6600 C BETA URSUS Orienteering         71.44   +13.11
17. Vydra Ivan                PEN6600 C OK RECO Sport                   72.22   +13.49
18. Tichý Martin              TJH6401 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec   72.50   +14.17
19. Šimek Roman               UOL6503 C SK UP Olomouc                   74.07   +15.34
20. Zavřel Michal             KRN6804 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         74.17   +15.44
21. Matoušek Milan            KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šum  74.37   +16.04
22. Stárek Filip              TUR6602 C OOB TJ Turnov                   75.50   +17.17
23. Chmelař Pavel             SHK6402 C TJ Slavia Hradec Králové        79.38   +21.05
24. Zimmermann Pavel          KRE6401 C OOB TJ Sokol Křemže             86.27   +27.54
25. Růžička Ivan              PHK6702 C OK 99 Hradec Králové            98.43   +40.10
26. Hierweg Karol             39S5800 C KOBRA Bratislava                57.41         
27. Holík Marek               TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno               66.24   + 8.43
28. Navrátil Rostislav        TRI6601 C TJ TŽ Třinec                    67.12   + 9.31
29. Schuster Martin           AOP6502 C Přátelé orientačního běhu Opav  67.39   + 9.58
30. Soldán Vladimír           JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov           68.40   +10.59
31. Mezník Vladimír           LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun            69.12   +11.31
32. Valach Petr               LPU6505 C OK Lokomotiva Pardubice         69.50   +12.09
33. Koltai Zoltan             25H6701 C Tabáni Spartacus                70.07   +12.26
34. Fürst Aleš                LLI6801 C TJ Loko Liberec                 72.06   +14.25
35. Ptáček Pavel              BBM6508 C BETA URSUS Orienteering         72.15   +14.34
36. Láznička Libor            TZL6701 C SKOB Zlín                       72.22   +14.41
37. Teplý Jiří                SHK6401 C TJ Slavia Hradec Králové        73.33   +15.52
37. Voborník Petr             CTB6601 C SK OB Chotěboř                  73.33   +15.52
39. Mokrý Pavel               ABM6801 C KOB Moira Brno                  73.55   +16.14
40. Sklenář Josef             SBR6601 C SKOB Bruntál                    74.10   +16.29
41. Mokrý Jan                 ABM6611 C KOB Moira Brno                  79.03   +21.22
42. Sedláček Jaroslav         HLV6404 C KČT - OB Holešov                80.40   +22.59
43. Melichar Igor             PHK6504 C OK 99 Hradec Králové            81.31   +23.50
44. Žanda Jan                 CTB6701 C SK OB Chotěboř                  83.13   +25.32
45. Hlaváček Lubomír          PHK6401 C OK 99 Hradec Králové            84.43   +27.02
46. Hanuš Pavel               LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       85.33   +27.52
47. Holec Honza               MOV6701 C SKOB Ostrava                    98.35   +40.54
48. Pryjma Tomasz             58P6401 C Ks Spójnia Warszawa            112.16   +54.35
49. Doškář Boris              BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor             117.12   +59.31
    Bendák Petr               LTU6500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov        DISK         
    Weiler Zsolt              17HXX16 C Hungarian Team                   DISK 
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                  

H50     
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Krejčí Jaroslav           BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor              47.16         
 2. Němeček Jan               VSP6201 C USK Praha                       48.34   + 1.18
 3. Grepl Ladislav            KON6111 C KOB Konice                      51.27   + 4.11
 4. Vávra Martin              HOR6302 C TJ Jiskra Hořice                52.44   + 5.28
 5. Hradecký Jaroslav         DOK6300 C OK Doksy                        55.03   + 7.47
 6. Šimek Tomáš               FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     55.07   + 7.51
 7. Jeřábek Luboš             JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov           55.59   + 8.43
 8. Koucký Roman              EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha               56.09   + 8.53
 9. Křeček Miroslav           ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov               57.37   +10.21
10. Řeháček Petr              SBR6302 C SKOB Bruntál                    58.48   +11.32
11. Sochor Tomáš              HAV6301 C SKOB Baník Havířov              59.20   +12.04
12. Skryja Bořivoj            PZR6106 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     59.30   +12.14
13. Wolowczyk Marek           28P6300 C UNTS Warszawa                   61.33   +14.17
14. Nešpor Jan                TTR6101 C OOB Třebíč                      61.59   +14.43
15. Hirš Libor                VBM6000 C VSK Mendelu Brno                62.04   +14.48
16. Kožina Petr               PGP6000 C SK Praga                        62.13   +14.57
17. Kamenický Radan           OSN6004 C SK OS Nové Město n. M.          63.46   +16.30
18. Lužný Ladislav            HAV6000 C SKOB Baník Havířov              65.44   +18.28
19. Zeman Jaroslav            CHT5901 C OOB SK Chrast                   66.17   +19.01
20. Slezák Libor              LCE6207 C OOB TJ Slovan Luhačovice        72.56   +25.40
21. Višňa Milan               OOL5904 C SK Haná orienteering            78.15   +30.59
22. Dikoš Pavel               BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor              53.40         
23. Kettner Pavel             HCE5900 C TJ Sokol Hostivice              64.21   +10.41
24. Roudný Václav             LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice         65.52   +12.12
25. Pulec Pavel               VBM6201 C VSK Mendelu Brno                67.14   +13.34
26. Peřinka Jan               AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opav  67.52   +14.12
27. Sklenář Miroslav          AOP6302 C Přátelé orientačního běhu Opav  69.00   +15.20
28. Petráček Aleš             SJI6301 C OK Jihlava                      69.14   +15.34
29. Valenta Jiří              SSU6301 C SK Severka Šumperk              69.33   +15.53
30. Korpas Jaroslav           LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      70.14   +16.34
31. Wurzel Břetislav          OSN6005 C SK OS Nové Město n. M.          73.27   +19.47
32. Končák Jaroslav           HLV6321 C KČT - OB Holešov                74.02   +20.22
33. Blabla Zdeněk             PCB5901 C SKP České Budějovice            74.27   +20.47
34. Lux Zdeněk                KUN6201 C TJ Sokol Kunvald                75.32   +21.52
35. Bořil Petr                SJI6207 C OK Jihlava                      80.49   +27.09
36. Pavlů Jaroslav            DCE6100 C KOB Dobřichovice                81.09   +27.29
37. Vydra Pavel               PEN6200 C OK RECO Sport                   81.49   +28.09
38. Borovička Milan           FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha    107.57   +54.17
    Tihon Jaroslav            TAP6102 C KOB TRETRA Praha                 DISK         
    Betlach Miroslav          DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka                DISK  
    Egei Tamás                17HXX17 C Hungarian Team                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                       

H55   
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Nečas Rudolf              TZL5703 C SKOB Zlín                       45.01         
 2. Škorpil Martin            HOR5700 C TJ Jiskra Hořice                45.10   + 0.09
 3. Folprecht Miroslav        TUR5501 C OOB TJ Turnov                   47.58   + 2.57
 4. Milota Josef              MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně            49.08   + 4.07
 5. Dušátko Petr              PHK5702 C OK 99 Hradec Králové            50.22   + 5.21
 6. Šedivý Jiří               EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha               50.35   + 5.34
 7. Hausvater Karel           SHK5801 C TJ Slavia Hradec Králové        51.12   + 6.11
 8. Sucharda Jiří             BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor              51.56   + 6.55
 9. Václavek Jiří             STE5701 C SK SKI-OB Šternberk             52.16   + 7.15
10. Ryšavý Jiří               MOV5803 C SKOB Ostrava                    54.21   + 9.20
11. Novotný Otakar            TJN5604 C OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  55.50   +10.49
12. Kaška Rudolf              CHA5500 C OK Chrastava                    56.12   +11.11
13. Běhoun Pavel              PHK5701 C OK 99 Hradec Králové            56.31   +11.30
14. Guga Romuald              17P5599 C WKS Slask Wroclaw               56.54   +11.53
15. Jakobi Zdeněk             HAV5701 C SKOB Baník Havířov              57.46   +12.45
16. Gazdačko Milan            SHK5702 C TJ Slavia Hradec Králové        59.53   +14.52
17. Fanta Miroslav            EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha               60.00   +14.59
18. Pilař Karel               MAS5501 C KČT Aš                          61.16   +16.15
19. Jirka Jiří                ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov               61.24   +16.23
20. Flašar Jan                KCK5701 C KOB Český Krumlov               46.48         
21. Lanc Marian               TZL5806 C SKOB Zlín                       50.02   + 3.14
22. Klusáček Martin           TTR5601 C OOB Třebíč                      51.07   + 4.19
23. Vodička Luděk             SBR5501 C SKOB Bruntál                    52.07   + 5.19
24. Šebesta Vlastislav        TBM5807 C KOS TJ Tesla Brno               55.35   + 8.47
25. Konopáč Jiří              TUR5803 C OOB TJ Turnov                   55.57   + 9.09
26. Moravec Stanislav         SOP5801 C OOB TJ Slezan Opava             58.13   +11.25
27. Hrstka Vladislav          JHB5702 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod        61.29   +14.41
28. Jaroš Vladimír            DCE5400 C KOB Dobřichovice                62.09   +15.21
29. Vícha Vladimír            LPU5801 C OK Lokomotiva Pardubice         65.22   +18.34
30. Kotas Pavel               HAV5501 C SKOB Baník Havířov              65.50   +19.02
31. Krejčík Zbyněk            TZL5704 C SKOB Zlín                       67.25   +20.37
32. Albert František          OOL5804 C SK Haná orienteering            68.12   +21.24
33. Šváb Jan                  VSP5801 C USK Praha                       72.28   +25.40
34. Štěpánek Jiří             LBM5401 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno      74.34   +27.46
35. Svobodný Petr             DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka               79.28   +32.40
36. Potěšil Václav            VBM5613 C VSK Mendelu Brno                96.29   +49.41
    Juračka Vojtěch           LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice          DISK         
    Slováček Rudolf           TZL5402 C SKOB Zlín                       Vzdal 
    Hejzlar Josef             VCB5601 C TJ OB České Budějovice           DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                         

H60  
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Hickethier Manfred        VLI5201 C Slavia Liberec orienteering     48.56         
 2. Přinda Oldřich            VLI5101 C Slavia Liberec orienteering     49.05   + 0.09
 3. Zdráhal Tomáš             OOL5301 C SK Haná orienteering            50.15   + 1.19
 4. Uher Petr                 VSP5001 C USK Praha                       51.00   + 2.04
 5. Navrátil Antonín          UOL5301 C SK UP Olomouc                   51.55   + 2.59
 6. Juřeník Josef             MOV5201 C SKOB Ostrava                    52.38   + 3.42
 7. Knap Jan                  LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice         54.28   + 5.32
 8. Knobloch Jindřich         VRL4901 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         55.07   + 6.11
 9. Provazník Jiří            TUR5102 C OOB TJ Turnov                   55.25   + 6.29
10. Hořínek Jaroslav          VSP5000 C USK Praha                       55.34   + 6.38
11. Jelínek Vít               TZL5102 C SKOB Zlín                       56.48   + 7.52
12. Farář Jaroslav            VRL5002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         57.32   + 8.36
13. Jelínek Petr              TZL4902 C SKOB Zlín                       58.12   + 9.16
14. Hora Vladimír             VSP5100 C USK Praha                       59.17   +10.21
15. Horáček Miroslav          VLI5000 C Slavia Liberec orienteering     59.59   +11.03
16. Šroler Zdeněk             KUN5201 C TJ Sokol Kunvald                61.23   +12.27
17. Rychlý Miloš              OOP5302 C TJ Opava                        61.57   +13.01
18. Robotka Libor             PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská          65.21   +16.25
19. Novák Karel               NPA5001 C SK LOB Nová Paka                67.28   +18.32
20. Jakielaszek Ryszard       62PXXX1 C GKS Luzino                      70.38   +21.42
21. Sukeník Mojmír            KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         45.23         
22. Stehno Pavel              DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka               49.52   + 4.29
23. Zabloudil Pavel           TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno               50.45   + 5.22
24. Krmášek Bohdan            AOP5301 C Přátelé orientačního běhu Opav  52.13   + 6.50
24. Třasák Milan              LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice         52.13   + 6.50
26. Orálek Miroslav           TTR5201 C OOB Třebíč                      53.49   + 8.26
27. Štregl Tomáš              VRL5001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí         54.34   + 9.11
28. Sáňka Bedřich             LPU5102 C OK Lokomotiva Pardubice         55.15   + 9.52
29. Pospíšil Karel            KAR5001 C SK Karlovice                    57.05   +11.42
30. Zeman Ludvík              BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek            60.32   +15.09
31. Pavlík Miroslav           LIT5301 C KOB Chemopetrol Litvínov        60.36   +15.13
32. Ševčík Břetislav          OOP5001 C TJ Opava                        61.42   +16.19
33. Pilc Oldřich              ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov               64.43   +19.20
34. Jurčák Karel              SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava             64.50   +19.27
35. Procházka Jan             TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno               66.01   +20.38
36. Henek Milan               RBK5307 C SK Radioklub Blansko            66.41   +21.18
37. Denemarek Oldřich         BBM5100 C BETA URSUS Orienteering         69.42   +24.19
38. Pěček Vítězslav           SKM4903 C KOB Směr Kroměříž               72.10   +26.47
39. Ptáček Ladislav           BBM5300 C BETA URSUS Orienteering         74.08   +28.45
40. Dvořák Vlastimil          BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD            84.27   +39.04
    Hanzl Vlastimil           VBM5329 C VSK Mendelu Brno                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                          

H65    
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pospíšil Jaromír          PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     43.52         
 2. Hrobař Rudolf             SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn  46.54   + 3.02
 3. Chmelík Aleš              VBM4732 C VSK Mendelu Brno                47.28   + 3.36
 4. Koč Zdeněk                MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha         48.53   + 5.01
 5. Buriánek Jaromír          SCP4700 C OK Sparta Praha                 50.08   + 6.16
 6. Vlach Oldřich             BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD            51.41   + 7.49
 7. Bílek Vratislav           SJC4801 C Sportcentrum Jičín              52.52   + 9.00
 8. Sklenář Antonín           STE4801 C SK SKI-OB Šternberk             53.40   + 9.48
 9. Edward Bartkowiak         55P4800 C Grunwald Poznań                 56.03   +12.11
10. Švadlena Jiří             CHC4601 C K.O.B. Choceň                   56.29   +12.37
11. Jirásek Jaroslav          SCH4701 C TJ Skalka Cheb                  57.38   +13.46
11. Peška Antonín             HLV4801 C KČT - OB Holešov                57.38   +13.46
13. Huňka Jiří                RAD4801 C TJ Sokol Radslavice             58.27   +14.35
14. Babák Jiří                ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory               58.48   +14.56
15. Skácel Jaroslav           KON4617 C KOB Konice                      58.52   +15.00
16. Sikora Miroslav           BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD            59.05   +15.13
17. Toman Stanislav           SBR4801 C SKOB Bruntál                    36.22         
18. Šafařík Bedřich           CST4601 C OB Strakonice                   36.35   + 0.13
19. Klech Josef               HOB4701 C SKOB Horní Benešov              37.41   + 1.19
20. Novotný Stanisl           OOP4800 C TJ Opava                        38.40   + 2.18
21. Dokoupil Vladimír         VBM4806 C VSK Mendelu Brno                39.12   + 2.50
22. Nosek Jiří                OOP4401 C TJ Opava                        40.57   + 4.35
23. Horký Jan                 UOL4600 C SK UP Olomouc                   41.20   + 4.58
24. Peterka Josef             LLI4702 C TJ Loko Liberec                 42.58   + 6.36
25. Mrkvica Miroslav          MOV4600 C SKOB Ostrava                    45.35   + 9.13
26. Fiala Miloš               KSH4801 C OOB TJ Kašperské Hory           45.46   + 9.24
27. Fridrich Jaroslav         LPU4501 C OK Lokomotiva Pardubice         47.36   +11.14
28. Rychtecký Josef           VCB4801 C TJ OB České Budějovice          47.55   +11.33
29. Šmakal Pavel              TZL4801 C SKOB Zlín                       52.34   +16.12
    Rokosz Bohumil            MOV4803 C SKOB Ostrava                     DISK         
    Vítek Zdeněk              SRK4701 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn   DISK 
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                   

H70  
-------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čadil Jan                 FSP4300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha     44.51         
 2. Ostřanský Josef           SSU4302 C SK Severka Šumperk              50.31   + 5.40
 3. Novotný František         PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L.        52.43   + 7.52
 4. Gřunděl Ivan              SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec           53.41   + 8.50
 5. Procházka Zdenko          DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka               55.13   +10.22
 6. Havlík Jaroslav           SJC3601 C Sportcentrum Jičín              59.43   +14.52
 7. Beránek Miroslav          BOR3900 C OK Jiskra Nový Bor              74.08   +29.17
 8. Beneš Karel               HAV4201 C SKOB Baník Havířov              43.40         
 9. Sedlář Vladimír           AOP4201 C Přátelé orientačního běhu Opav  44.03   + 0.23
10. Máslo Miroslav            SHK4001 C TJ Slavia Hradec Králové        48.09   + 4.29
11. Dohnal Josef              VSP4300 C USK Praha                       53.25   + 9.45
12. Waldemar Pietkiewicz      46P4300 C wawa bno                        55.55   +12.15
13. Gönczi Peter              24H3900 C GOD                             63.55   +20.15
-------------------------------------------------------------------------------------



                                                      

H75   
-------------------------------------------------------------------------------------
1. Láznička Alois            TZL3613 C SKOB Zlín                       31.57         
2. Attl Vladimír             PGP3800 C SK Praga                        32.16   + 0.19
3. Mikulecký Jan             PHK3801 C OK 99 Hradec Králové            39.00   + 7.03
4. Křtěnský Jaroslav         BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor              39.51   + 7.54
5. Mašek Pavel               BOR3602 C OK Jiskra Nový Bor              43.53   +11.56
-------------------------------------------------------------------------------------