Celkové výsledky Mistrovství ČR na klasické trati 2013

                                                            
D16
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Čechová Tereza            SJI9852 A OK Jihlava                      43.36         
 2. Vavrysová Barbara         LCE9751 A OOB TJ Slovan Luhačovice        45.36   + 2.00
 3. Vyhnálková Barbora        MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha               46.01   + 2.25
 4. Chaloupská Barbora        PHK9951 A OK 99 Hradec Králové            47.45   + 4.09
 5. Staňová Karolína          BOR9853 A OK Jiskra Nový Bor              48.21   + 4.45
 6. Chovancová Zuzana         TZL9754 A SKOB Zlín                       49.01   + 5.25
 7. Novotná Klára             PHK9751 A OK 99 Hradec Králové            49.24   + 5.48
 8. Fukalová Hana             AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava            49.43   + 6.07
 9. Odehnalová Klára          ABM9956 A KOB Moira Brno                  50.12   + 6.36
10. Nováková Tereza           DKP9751 A Oddíl OB Kotlářka               50.59   + 7.23
11. Janovská Kateřina         PGP9850 A SK Praga                        51.34   + 7.58
12. Tesařová Jana             TRI9751 A TJ TŽ Třinec                    52.12   + 8.36
13. Firešová Markéta          ZBM9951 A SK Žabovřesky Brno              53.49   +10.13
14. Kopecká Anna              LPU9958 A OK Lokomotiva Pardubice         54.57   +11.21
15. Horvátová Hana            ASU9797 A Magnus Orienteering             56.11   +12.35
16. Kůstková Daniela          VIC9898 A OB Vizovice                     56.58   +13.22
17. Grycová Veronika          TBM9859 A KOS TJ Tesla Brno               59.07   +15.31
18. Waňková Martina           VRL9951 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         63.03   +19.27
19. Šmelíková Tereza          47SXXX1 C Rapid Bratislava                47.24         
20. Červená Adéla             SHK9755 A TJ Slavia Hradec Králové        49.06   + 1.42
21. Kameníková Andrea         BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor              50.47   + 3.23
22. Linková Alena             TUR9751 A OOB TJ Turnov                   51.41   + 4.17
23. Hudská Ludmila            TUR9851 A OOB TJ Turnov                   52.16   + 4.52
24. Roškotová Lucie           TUR9753 B OOB TJ Turnov                   55.50   + 8.26
25. Hojná Dominika            SJH9852 A SJH Jindřichův Hradec           56.12   + 8.48
26. Peňázová Veronika         SJH9752 A SJH Jindřichův Hradec           56.21   + 8.57
27. Argalášová Kateřina       TRI9750 A TJ TŽ Třinec                    56.30   + 9.06
28. Kohoutová Barbora         BOR9850 B OK Jiskra Nový Bor              57.07   + 9.43
29. Šimůnková Gabriela        TAP9755 B KOB TRETRA Praha                59.56   +12.32
30. Soldánová Tereza          JPV9899 A Oddíl OS SK Prostějov           60.09   +12.45
31. Vlachová Kateřina         KON9898 B KOB Konice                      63.42   +16.18
32. Mikešová Adéla            VPM9852 B KOS Slavia VŠ Plzeň             63.49   +16.25
33. Grobelna Kamila           17P9803 C WKS Slask Wroclaw               68.10   +20.46
34. Vývodová Jana             MOV9852 A SKOB Ostrava                    70.18   +22.54
35. Pilcová Sabina            JPV9898 B Oddíl OS SK Prostějov           72.19   +24.55
36. Koporová Lenka            ZBM9753 A SK Žabovřesky Brno              74.15   +26.51
37. Jansová Doubravka         ZAM9751 B OB T.J. Sokol Žamberk           41.05         
38. Petráčková Kristýna       SJI9851 B OK Jihlava                      42.24   + 1.19
39. Szarzecová Lucie          TRI9850 A TJ TŽ Třinec                    44.16   + 3.11
40. Kaufmanová Ivana          TRI9761 B TJ TŽ Třinec                    46.47   + 5.42
41. Vacková Anna              SJI9854 B OK Jihlava                      47.01   + 5.56
42. Mądra Paulina             17P9802 C WKS Slask Wroclaw               48.57   + 7.52
43. Voltrová Hana             ROZ9752 B OK Roztoky                      49.10   + 8.05
44. Obytová Kateřina          VPM9752 B KOS Slavia VŠ Plzeň             49.33   + 8.28
45. Poláková Tereza           TAP9853 B KOB TRETRA Praha                50.33   + 9.28
46. Nejezchlebová Barbora     TUR9755 B OOB TJ Turnov                   50.59   + 9.54
47. Fenclová Tereza           LPU9752 A OK Lokomotiva Pardubice         51.12   +10.07
48. Kroupová Eliška           VPM9853 B KOS Slavia VŠ Plzeň             52.08   +11.03
49. Habigerová Jana           KSU9888 C Klub vytrvalostních sportů Šum  52.31   +11.26
50. Liberdová Jana            TRI9852 B TJ TŽ Třinec                    53.15   +12.10
51. Kovářová Tereza           TRI9756 C TJ TŽ Třinec                    53.34   +12.29
52. Nedbálková Hana           ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno              59.27   +18.22
53. Janoušková Lucie          BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor              61.24   +20.19
54. Šafrhansová Lucie         VPM9753 B KOS Slavia VŠ Plzeň             62.25   +21.20
55. Schenková Tereza          47S9751 C Rapid Bratislava                65.49   +24.44
56. Poláková Kateřina         TAP9854 B KOB TRETRA Praha                74.39   +33.34
    Korpasová Tereza          LBM9898 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno       DISK
--------------------------------------------------------------------------------------




D18
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Štičková Anna             LLI9651 A TJ Loko Liberec                 50.13         
 2. Bořánková Karolína        KAM9550 A SK Kamenice                     50.35   + 0.22
 3. Cych Weronika             PHK9696 A OK 99 Hradec Králové            50.42   + 0.29
 4. Hiršová Gabriela          VBM9651 A VSK Mendelu Brno                50.58   + 0.45
 5. Kulhavá Eliška            LPU9657 A OK Lokomotiva Pardubice         53.05   + 2.52
 6. Hošeková Vanda            42SXXX1 C Slávia Žilinská univerzita Žil  55.03   + 4.50
 7. Hausenblasová Karolína    KAM9650 A SK Kamenice                     55.07   + 4.54
 8. Hlubučková Kristýna       KAM9551 A SK Kamenice                     55.36   + 5.23
 9. Svobodová Lenka           PHK9551 A OK 99 Hradec Králové            56.08   + 5.55
10. Procházková Marie         KAM9554 A SK Kamenice                     56.48   + 6.35
11. Weiler Virág              17HXX19 C Hungarian Team                  56.50   + 6.37
12. Hančová Petra             VRL9652 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         56.58   + 6.45
13. Haniszewska Angelika      STB9599 A TJ Stadion Nový Bor             59.00   + 8.47
14. Šiková Karolína           LPM9651 A OK Lokomotiva Plzeň             59.18   + 9.05
15. Hanáková Magda            KRL9651 A Kometa Kralovice                60.40   +10.27
16. Kožinová Zuzana           PGP9650 A SK Praga                        60.59   +10.46
17. Doleželová Kateřina       LPU9558 A OK Lokomotiva Pardubice         61.24   +11.11
18. Šiková Barbora            LPM9650 A OK Lokomotiva Plzeň             62.14   +12.01
19. Hrabánková Klára          PGP9654 A SK Praga                        51.02         
20. Papugová Martina          LCE9551 A OOB TJ Slovan Luhačovice        51.23   + 0.21
21. Končáková Klára           LCE9555 B OOB TJ Slovan Luhačovice        52.42   + 1.40
22. Vališová Martina          OSN9696 B SK OS Nové Město n. M.          53.12   + 2.10
23. Liszka Eszter             17HXX20 C Hungarian Team                  56.50   + 5.48
24. Karbowiak Iga             17P9501 C WKS Slask Wroclaw               58.35   + 7.33
25. Procházková Marie         SOP9551 A OOB TJ Slezan Opava             60.41   + 9.39
26. Hoidekrová Lucie          LLI9552 A TJ Loko Liberec                 61.21   +10.19
27. Otrusinová Jana           ABM9560 A KOB Moira Brno                  61.29   +10.27
28. Machačová Michaela        PHK9656 A OK 99 Hradec Králové            62.46   +11.44
29. Habigerová Radka          KSU9559 B Klub vytrvalostních sportů Šum  64.09   +13.07
30. Koderičová Tereza         LTU9651 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       64.15   +13.13
31. Šmejcová Anna             SJC9552 B Sportcentrum Jičín              65.58   +14.56
32. Košková Anička            LLI9550 B TJ Loko Liberec                 71.27   +20.25
33. Petrasová Zuzana          VAM9653 A OOB Vamberk                     73.11   +22.09
34. Pěčková Veronika          SKM9651 B KOB Směr Kroměříž               74.03   +23.01
35. Egei Petra                17HXX18 C Hungarian Team                  74.06   +23.04
36. Faggyas Réka              17HXX21 C Hungarian Team                  93.27   +42.25
--------------------------------------------------------------------------------------




D20
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Knapová Lenka             LPU9351 E OK Lokomotiva Pardubice         55.13         
 2. Chromá Kateřina           ZBM9451 E SK Žabovřesky Brno              58.03   + 2.50
 3. Horčičková Vendula        UOL9353 E SK UP Olomouc                   59.29   + 4.16
 4. Horová Pavla              LPU9457 R OK Lokomotiva Pardubice         61.01   + 5.48
 5. Myslivcová Pavla          SHK9352 R TJ Slavia Hradec Králové        61.18   + 6.05
 6. Procházková Klára         LPU9451 R OK Lokomotiva Pardubice         61.31   + 6.18
 7. Szeliga Malgorzata        STB9399 A TJ Stadion Nový Bor             63.47   + 8.34
 8. Kožinová Anna             PGP9350 R SK Praga                        65.11   + 9.58
 9. Kochová Nikola            TUR9358 R OOB TJ Turnov                   65.34   +10.21
10. Hrušková Barbora          ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno              66.12   +10.59
11. Šarmanová Alena           AOP9352 B Přátelé orientačního běhu Opav  67.03   +11.50
12. Tužilová Magdaléna        RBK9452 R SK Radioklub Blansko            69.00   +13.47
13. Tesařová Markéta          ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno              69.03   +13.50
14. Sokolová Ludmila          ASU9499 R Magnus Orienteering             69.41   +14.28
15. Tichá Tereza              SJH9452 A SJH Jindřichův Hradec           70.12   +14.59
16. Vozdová Aneta             KSU9394 R Klub vytrvalostních sportů Šum  70.27   +15.14
17. Kosová Štěpánka           TRI9458 A TJ TŽ Třinec                    72.53   +17.40
18. Voborníková Alena         LPU9458 A OK Lokomotiva Pardubice         75.45   +20.32
19. Kamererová Valerie        KAM9452 A SK Kamenice                     56.26         
20. Lehárová Alžběta          LPU9456 A OK Lokomotiva Pardubice         59.27   + 3.01
21. Kamenická Kateřina        PHK9353 A OK 99 Hradec Králové            60.39   + 4.13
22. Svobodná Tereza           DKP9350 R Oddíl OB Kotlářka               61.00   + 4.34
23. Rusvai Katalin            17HXX24 C Hungarian Team                  62.01   + 5.35
24. Křivancová Zdeňka         LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun            64.23   + 7.57
25. Benešová Jana             SJH9451 R SJH Jindřichův Hradec           65.58   + 9.32
26. Jeřábková Jitka           TZL9453 A SKOB Zlín                       66.36   +10.10
27. Dlouhá Hana               DKP9450 R Oddíl OB Kotlářka               68.32   +12.06
28. Chvalová Věra             LPM9452 R OK Lokomotiva Plzeň             68.43   +12.17
29. Fundová Eliška            SHK9351 A TJ Slavia Hradec Králové        68.50   +12.24
30. Kinde Vanda               17HXX22 C Hungarian Team                  69.12   +12.46
31. Koláriková Lucie          TZL9451 A SKOB Zlín                       71.15   +14.49
32. Tesařová Marcela          AOP9450 A Přátelé orientačního běhu Opav  72.21   +15.55
33. Szlendak Joanna           LCE9352 A OOB TJ Slovan Luhačovice        74.33   +18.07
34. Haltof Ewa                VRB9499 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  79.03   +22.37
35. Jančová Jana              VRB9450 C SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  59.02         
36. Mrázová Pavla             KAM9350 A SK Kamenice                     60.16   + 1.14
37. Varsányi Kinga            17HXX23 C Hungarian Team                  60.43   + 1.41
38. Hegerová Petra            RBK9355 B SK Radioklub Blansko            71.18   +12.16
39. Vlachová Eliška           KON9572 B KOB Konice                      80.03   +21.01
40. Mikulášová Helena         PGP9353 B SK Praga                        81.05   +22.03
--------------------------------------------------------------------------------------



                                                
D21 
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Šafka Brožková Dana       SJC8156 E Sportcentrum Jičín              67.56         
 2. Omová Michaela            TUR8153 E OOB TJ Turnov                   70.53   + 2.57
 3. Gregorová Kamila          CTB8151 E SK OB Chotěboř                  72.03   + 4.07
 4. Knapová Jana              LPU9053 E OK Lokomotiva Pardubice         73.03   + 5.07
 5. Brožková Radka            SJC8456 E Sportcentrum Jičín              73.26   + 5.30
 6. Duchová Iveta             LPU8654 E OK Lokomotiva Pardubice         73.47   + 5.51
 7. Topinková Monika          PHK8051 R OK 99 Hradec Králové            74.17   + 6.21
 8. Przyczková Michaela       LPU8499 R OK Lokomotiva Pardubice         74.39   + 6.43
 9. Rufferová Iva             TUR8354 E OOB TJ Turnov                   75.12   + 7.16
10. Zvěřinová Martina         LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice         75.51   + 7.55
11. Kabáthová Eva             ZBM8966 E SK Žabovřesky Brno              76.44   + 8.48
12. Hermanová Zuzana          LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice         77.58   +10.02
13. Fenclová Marta            LPU7667 E OK Lokomotiva Pardubice         78.53   +10.57
14. Hlavová Jindra            ZBM8989 R SK Žabovřesky Brno              79.09   +11.13
15. Hrstková Vladěna          PGP8753 R SK Praga                        81.11   +13.15
16. Kolínová Kristýna         DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka               83.19   +15.23
17. Petráčková Klára          LPU9261 C OK Lokomotiva Pardubice         83.43   +15.47
18. Teplá Karolína            SHK9251 R TJ Slavia Hradec Králové        83.54   +15.58
19. Mechlová Lenka            SHK9051 C TJ Slavia Hradec Králové        84.32   +16.36
20. Valešová Jana             PHK9154 C OK 99 Hradec Králové            84.45   +16.49
21. Košárková Iva             AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opav  84.56   +17.00
22. Svobodná Šárka            DKP8850 E Oddíl OB Kotlářka               85.51   +17.55
23. Szerencsi Ildikó          17HXX25 C Hungarian Team                  87.48   +19.52
24. Jiřištová Zuzana          DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka               92.47   +24.51
25. Hepnerová Martina         SHK8152 E TJ Slavia Hradec Králové        62.13         
26. Matrasová Kateřina        CHT8353 C OOB SK Chrast                   66.11   + 3.58
27. Čermáková Magdalena       UOL9155 C SK UP Olomouc                   66.20   + 4.07
28. Kopáčková Iva             CHT8851 C OOB SK Chrast                   66.30   + 4.17
29. Karochová Simona          DKP8853 R Oddíl OB Kotlářka               67.10   + 4.57
30. Gebauerová Jana           ZBM7951 C SK Žabovřesky Brno              67.18   + 5.05
31. Bertóti Regina            17HXX27 C Hungarian Team                  69.27   + 7.14
32. Svobodná Madla            DKP9154 C Oddíl OB Kotlářka               69.44   + 7.31
33. Balcarová Jana            PHK8753 C OK 99 Hradec Králové            69.52   + 7.39
34. Azebová Nina              PHK8855 C OK 99 Hradec Králové            70.50   + 8.37
35. Neradová Alena            LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov        70.56   + 8.43
36. Kociánová Lenka           VBM8553 C VSK Mendelu Brno                72.18   +10.05
37. Petrželová Tereza         LTU8950 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       72.31   +10.18
38. Valachová Martina         LPU9054 C OK Lokomotiva Pardubice         73.45   +11.32
39. Sklenářová Radka          LCE9250 R OOB TJ Slovan Luhačovice        74.23   +12.10
40. Šmidrkalová Monika        NPA9051 C SK LOB Nová Paka                76.15   +14.02
41. Piatrouskaya Viola        28P9150 C UNTS Warszawa                   76.26   +14.13
42. Palasová Petra            ZBM8658 C SK Žabovřesky Brno              76.43   +14.30
43. Chmelařová Michaela       SHK9151 C TJ Slavia Hradec Králové        77.00   +14.47
44. Krejčíková Marie          TZL9252 R SKOB Zlín                       79.40   +17.27
45. Ulahelová Jana            LTU8451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov       79.52   +17.39
46. Gabrovská Lucie           TAP8854 C KOB TRETRA Praha                80.06   +17.53
47. Sukeníková Zuzana         KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         59.44         
48. Kubátová Zuzka            NPA9151 C SK LOB Nová Paka                60.48   + 1.04
49. Rychlá Pavlína            KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         62.35   + 2.51
50. Dlouhá Marie              DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka               62.53   + 3.09
51. Flašarová Kristýna        PGP9054 C SK Praga                        65.13   + 5.29
52. Tóth Korinna              17HXX26 C Hungarian Team                  65.29   + 5.45
53. Lučanová Marta            LPU7957 R OK Lokomotiva Pardubice         65.32   + 5.48
54. Dittrichová Andrea        SKM7750 C KOB Směr Kroměříž               65.53   + 6.09
55. Kopcová Michaela          KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         67.37   + 7.53
56. Štěpánová Dita            DOB7956 C KOB Dobruška                    71.44   +12.00
57. Janů Hana                 KSU9393 B Klub vytrvalostních sportů Šum  71.46   +12.02
58. Lubak Kamila              17P9101 C WKS Slask Wroclaw               73.06   +13.22
59. Bednářová Michala         VAM8951 C OOB Vamberk                     74.20   +14.36
60. Kuncová Eliška            SSU8951 R SK Severka Šumperk              75.11   +15.27
61. Michálková Renata         LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice        75.22   +15.38
62. Mezníková Lucie           ZBM9150 C SK Žabovřesky Brno              75.42   +15.58
63. Petrová Tereza            AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava            77.33   +17.49
64. Zamazalová Kateřina       TAP9053 C KOB TRETRA Praha                78.04   +18.20
65. Ugrayová Kristína         25S9254 C ATU Kosice                      78.32   +18.48
66. Majasow Agata             17P8501 C WKS Slask Wroclaw               86.02   +26.18
67. Kovářová Lenka            TJH8652 C TJ OK Tolar Jindřichův Hradec  101.08   +41.24
--------------------------------------------------------------------------------------


 

H16
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Růžička Adam              PHK9704 A OK 99 Hradec Králové            46.59         
 2. Vandas Daniel             PHK9805 A OK 99 Hradec Králové            47.33   + 0.34
 3. Dalos Maté                BBM9707 C BETA URSUS Orienteering         49.11   + 2.12
 4. Sýkora Vojtěch            LCE9801 A OOB TJ Slovan Luhačovice        49.20   + 2.21
 5. Navrátil Šimon            PGP9702 A SK Praga                        51.28   + 4.29
 6. Vystavěl Ondřej           JPV9807 A Oddíl OS SK Prostějov           51.37   + 4.38
 7. Peregi Dániel             17HXXX3 C Hungarian Team                  53.15   + 6.16
 8. Bendák Jan                LTU9801 A OOB TJ Lokomotiva Trutnov       55.04   + 8.05
 9. Netuka Vojtěch            SHK9701 A TJ Slavia Hradec Králové        55.29   + 8.30
 9. Valášek Jiří              KAM9700 A SK Kamenice                     55.29   + 8.30
11. Koštejn Vít               DOK9800 A OK Doksy                        56.05   + 9.06
12. Zacher Márton             17HXXX2 C Hungarian Team                  56.09   + 9.10
13. Zikmund Zdeněk            SJC9703 A Sportcentrum Jičín              56.57   + 9.58
14. Křivda Tomáš              CHC9901 A K.O.B. Choceň                   57.24   +10.25
15. Bořil Jan                 SJI9700 A OK Jihlava                      59.35   +12.36
16. Podmolík Josef            TZL9701 A SKOB Zlín                       61.41   +14.42
17. Šmaus Jan                 TJN9700 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  63.52   +16.53
18. Černocký Libor            LCE9803 A OOB TJ Slovan Luhačovice        43.27         
19. Sláma Dušan               ASU9843 C Magnus Orienteering             43.57   + 0.30
20. Frýba Dominik             SJI9702 A OK Jihlava                      44.20   + 0.53
21. Wolf Filip                TUR9701 A OOB TJ Turnov                   45.07   + 1.40
22. Mielec Jaromír            AOV9701 A OOB TJ Baník Ostrava            45.09   + 1.42
23. Semerád Antonín           DKP9801 A Oddíl OB Kotlářka               46.16   + 2.49
24. Pryjma Fryderyk           58P9801 C Ks Spójnia Warszawa             46.19   + 2.52
25. Semrád Ladislav           CHC9701 A K.O.B. Choceň                   46.26   + 2.59
26. Škvor Ota                 KAM9900 A SK Kamenice                     46.41   + 3.14
27. Starý Ondra               VRL9802 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         47.39   + 4.12
28. Melichar Vojtěch          LLI9802 A TJ Loko Liberec                 49.00   + 5.33
29. Fencl Jonáš               LPU9902 A OK Lokomotiva Pardubice         50.01   + 6.34
30. Birnbaum Adam             BOR9802 B OK Jiskra Nový Bor              52.03   + 8.36
31. Kelbl Vladimír            ABM9708 A KOB Moira Brno                  52.34   + 9.07
32. Šiška Petr                TZL9801 B SKOB Zlín                       53.51   +10.24
33. Urbaniak Jerzy            58P9802 C Ks Spójnia Warszawa             59.19   +15.52
34. Egei Patrik               17HXXX1 C Hungarian Team                 109.44   +66.17
35. Kanta Martin              LPU9705 A OK Lokomotiva Pardubice         39.43         
36. Hausenblas Šimon          KAM9803 A SK Kamenice                     39.55   + 0.12
37. Kočí Josef                JPV9824 A Oddíl OS SK Prostějov           42.17   + 2.34
38. Pek Daniel                SHK9803 B TJ Slavia Hradec Králové        42.48   + 3.05
39. Ježek Ondřej              SLA9701 A SKOB Slaný                      43.54   + 4.11
40. Ptáček Patrik             BBM9800 A BETA URSUS Orienteering         44.02   + 4.19
41. Mikel David               TZL9703 A SKOB Zlín                       44.43   + 5.00
42. Jíra Tomáš                KAM9802 A SK Kamenice                     46.01   + 6.18
43. Sosenko Szymon            17P9898 C WKS Slask Wroclaw               47.39   + 7.56
44. Vlášek Jakub              TAP9702 B KOB TRETRA Praha                48.24   + 8.41
45. Sedláček Ondřej           HLV9732 A KČT - OB Holešov                49.48   +10.05
46. Madzia Martin             TRI9705 B TJ TŽ Třinec                    49.52   +10.09
47. Janeček Mirek             TJN9804 B OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  50.25   +10.42
49. Becmer Damian             17P9799 C WKS Slask Wroclaw               53.58   +14.15
50. Nechuta David             PZR9701 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou     54.20   +14.37
51. Cienciala Jan             TRI9801 A TJ TŽ Třinec                    54.22   +14.39
52. Ransdorf Jakub            TAP9805 B KOB TRETRA Praha                56.57   +17.14
53. Padrta Pavel              MOV9700 C SKOB Ostrava                    66.20   +26.37
54. Kavalír Jáchym            PHK9901 A OK 99 Hradec Králové            73.06   +33.23
55. Čermák Adam               PGP9701 B SK Praga                        75.39   +35.56
    Konečný Daniel            BBM9702 B BETA URSUS Orienteering          DISK  
    Matějka Lukáš             LTP9802 A OOB TJ Lokomotiva Teplice        DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------




H18
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Fürst Matouš              LLI9603 A TJ Loko Liberec                 57.26         
 2. Horák Patrik              TUR9502 A OOB TJ Turnov                   58.31   + 1.05
 3. Hubáček Jonáš             LCE9501 A OOB TJ Slovan Luhačovice        59.38   + 2.12
 4. Kettner Vojtěch           KAM9601 A SK Kamenice                     60.34   + 3.08
 5. Šmelík Martin             ASU9644 A Magnus Orienteering             61.37   + 4.11
 6. Čech Jan                  SJI9601 A OK Jihlava                      63.00   + 5.34
 7. Miavecz Balázs            17HXXX6 C Hungarian Team                  63.12   + 5.46
 8. Pavlovec Jan              BOR9503 A OK Jiskra Nový Bor              63.27   + 6.01
 9. Horáček Petr              PHK9602 A OK 99 Hradec Králové            64.29   + 7.03
10. Hruška Jakub              ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno              64.43   + 7.17
11. Waněk Adam                VRL9501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí         65.16   + 7.50
12. Veselý Jakub              PGP9503 A SK Praga                        65.27   + 8.01
13. Matuš Vojtěch             VRB9606 A SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.  66.45   + 9.19
14. Dzioba Mateusz            PHK9500 A OK 99 Hradec Králové            67.39   +10.13
15. Kamenický Jeroným         OSN9549 A SK OS Nové Město n. M.          67.57   +10.31
16. Slíva Jan                 LCE9602 A OOB TJ Slovan Luhačovice        69.09   +11.43
17. Křivda Martin             CHC9501 A K.O.B. Choceň                   69.33   +12.07
18. Mudrák Štěpán             LCE9601 A OOB TJ Slovan Luhačovice        71.56   +14.30
19. Mašata Matěj              PHK9601 A OK 99 Hradec Králové            52.11         
20. Vacek Vojtěch             SJI9602 A OK Jihlava                      55.46   + 3.35
21. Tóth Adrián               17HXXX7 C Hungarian Team                  56.07   + 3.56
22. Picek Štěpán              TJN9601 A OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis  57.35   + 5.24
23. Záděra Pavel              BBM9500 A BETA URSUS Orienteering         59.28   + 7.17
24. Valeš Jiří                LPM9502 A OK Lokomotiva Plzeň             59.39   + 7.28
25. Hraboš Matěj              ASU9547 B Magnus Orienteering             60.05   + 7.54
26. Ptáček Pavel              BBM9600 A BETA URSUS Orienteering         60.19   + 8.08
27. Burda Matěj               LDC9602 B KOB Děčín                       62.18   +10.07
28. Hajdu Erik                17HXXX4 C Hungarian Team                  63.50   +11.39
29. Szeliga Bartlomiej        STB9601 A TJ Stadion Nový Bor             64.03   +11.52
30. Jurica Jan                LPU9611 B OK Lokomotiva Pardubice         64.12   +12.01
31. Sklenář Martin            SBR9501 B SKOB Bruntál                    64.28   +12.17
32. Sadílek Jan               TZL9601 B SKOB Zlín                       67.27   +15.16
33. Štál Jan                  SJC9601 A Sportcentrum Jičín              67.28   +15.17
34. Nejman Stanislav          CHA9500 B OK Chrastava                    67.36   +15.25
35. Trejbal Václav            SHK9604 B TJ Slavia Hradec Králové        73.24   +21.13
36. Glonek Jakub              AOV9602 A OOB TJ Baník Ostrava            92.35   +40.24
37. Landovský Jakub           PGP9601 B SK Praga                        53.01         
38. Lengyel Ádám              17HXXX5 C Hungarian Team                  55.04   + 2.03
39. Illner Vojtěch            DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka               58.20   + 5.19
40. Klabouch Martin           LPU9615 B OK Lokomotiva Pardubice         59.31   + 6.30
41. Boskovský Vojtěch         DOK9601 A OK Doksy                        60.33   + 7.32
42. Buk Michal                ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem         62.22   + 9.21
43. Krajcar Ivo               SKM9501 B KOB Směr Kroměříž               62.29   + 9.28
44. Deml Tomáš                LPU9502 A OK Lokomotiva Pardubice         63.51   +10.50
45. Aster Tomáš               SLA9602 B SKOB Slaný                      64.49   +11.48
46. Zlámal David              SJC9603 A Sportcentrum Jičín              65.36   +12.35
47. Walach Ondřej             TRI9601 B TJ TŽ Třinec                    66.11   +13.10
48. Mikula Jan                SSU9609 C SK Severka Šumperk              67.05   +14.04
49. Skalický Matyáš           KUO9605 B KOB Ústí nad Orlicí             72.45   +19.44
50. Svoboda František         SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava             82.26   +29.25
51. Koumar František          SJI9501 B OK Jihlava                     125.01   +72.00
    Wolowczyk Krzysztof       28P9501 C UNTS Warszawa                    DISK         
    Podsiadły Mateusz         17P9599 C WKS Slask Wroclaw                DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------





H20   
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Chloupek Adam             ZBM9300 E SK Žabovřesky Brno              69.20         
 2. Parfianowicz Piotr        28P9400 C UNTS Warszawa                   69.32   + 0.12
 3. Grundmann Jan             LPU9410 R OK Lokomotiva Pardubice         69.37   + 0.17
 4. Semík Ondřej              KAM9401 A SK Kamenice                     70.00   + 0.40
 5. Hubáček Michal            LCE9301 E OOB TJ Slovan Luhačovice        70.23   + 1.03
 6. Hadač Filip               AOP9301 E Přátelé orientačního běhu Opav  70.55   + 1.35
 7. Horvát Petr               ASU9447 R Magnus Orienteering             71.18   + 1.58
 8. Klusáček Jan              TTR9301 R OOB Třebíč                      72.18   + 2.58
 9. Schuster Marek            AOP9303 E Přátelé orientačního běhu Opav  72.49   + 3.29
10. Minář Marek               ASU9444 E Magnus Orienteering             73.43   + 4.23
11. Vavrys Johan              LCE9302 R OOB TJ Slovan Luhačovice        74.36   + 5.16
12. Kubelka Tomáš             LPU9307 R OK Lokomotiva Pardubice         74.57   + 5.37
13. Čermák Jan                LPU9301 R OK Lokomotiva Pardubice         79.26   +10.06
14. Brlica Pavel              ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno              81.08   +11.48
15. Zakouřil Vít              TUR9301 R OOB TJ Turnov                   81.42   +12.22
16. Argaláš Michal            TRI9301 R TJ TŽ Třinec                    82.07   +12.47
17. Rossmanith Vojta          AOP9302 A Přátelé orientačního běhu Opav  82.31   +13.11
18. Jurczyk Tomasz            51P9400 C UKS Sparta Czyżowice            82.45   +13.25
19. Kettner Lukáš             KAM9403 A SK Kamenice                     63.42         
20. Záveský Filip             LPU9306 R OK Lokomotiva Pardubice         66.02   + 2.20
21. Kolárik Tomáš             TZL9302 R SKOB Zlín                       67.37   + 3.55
22. Zvoníček Josef            SKM9404 B KOB Směr Kroměříž               68.06   + 4.24
23. Mokrý Ondřej              ABM9410 A KOB Moira Brno                  70.49   + 7.07
24. Rychlý Michal             TUR9402 A OOB TJ Turnov                   71.58   + 8.16
25. Kos Tomáš                 LPU9303 A OK Lokomotiva Pardubice         72.10   + 8.28
26. Šákr Vít                  BOR9301 A OK Jiskra Nový Bor              74.51   +11.09
27. Vištejn Jiří              KRL9305 A Kometa Kralovice                75.38   +11.56
28. Mušínský Tomáš            ASU9348 R Magnus Orienteering             76.39   +12.57
29. Šmejc Jakub               SJC9401 A Sportcentrum Jičín              78.49   +15.07
30. Vajda Balázs              17HXXX9 C Hungarian Team                  79.04   +15.22
31. Ostój Piotr               17P9499 C WKS Slask Wroclaw               82.23   +18.41
32. Kamenický Ondřej          PHK9401 A OK 99 Hradec Králové            84.56   +21.14
33. Klaška Pavel              DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka               87.32   +23.50
34. Kašpar Michal             TZL9308 A SKOB Zlín                       87.46   +24.04
35. Buk Jindřich              ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem         92.09   +28.27
35. Sulyok Ábel               17HXXX8 C Hungarian Team                 118.51   +55.09
36. Skoupý Jan                STE9411 A SK SKI-OB Šternberk             61.12         
37. Kamenický Tobiáš          OSN9339 B SK OS Nové Město n. M.          63.40   + 2.28
38. Pova Ondřej               KRL9304 B Kometa Kralovice                67.40   + 6.28
39. Schäfer Jan               TZL9301 A SKOB Zlín                       68.15   + 7.03
40. Dvorský Vojtěch           SKM9401 B KOB Směr Kroměříž               68.32   + 7.20
41. Petr Pavel                VLI9400 A Slavia Liberec orienteering     68.48   + 7.36
42. Sháněl Jan                CHC9402 A K.O.B. Choceň                   71.39   +10.27
43. Uhlíř Marek               LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun            74.23   +13.11
44. Rohel Marek               AOV9401 B OOB TJ Baník Ostrava            77.17   +16.05
45. Hulec Filip               PCB9401 B SKP České Budějovice            81.55   +20.43
--------------------------------------------------------------------------------------





H21   
--------------------------------------------------------------------------------------
  1. Šedivý Jan                PGP8409 E SK Praga                        81.56         
  2. Král Vojtěch              SSU8841 E SK Severka Šumperk              85.54   + 3.58
  3. Dlabaja Tomáš             TUR8303 E OOB TJ Turnov                   87.09   + 5.13
  4. Procházka Jan             PGP8407 E SK Praga                        87.59   + 6.03
  5. Kubát Pavel               PHK9101 E OK 99 Hradec Králové            88.33   + 6.37
  6. Chromý Adam               ZBM8841 E SK Žabovřesky Brno              91.33   + 9.37
  7. Hájek Daniel              ZBM8919 E SK Žabovřesky Brno              92.57   +11.01
  8. Nykodým Miloš             ZBM9005 E SK Žabovřesky Brno              93.02   +11.06
  9. Jedlička Michal           SHK7309 R TJ Slavia Hradec Králové        93.14   +11.18
 10. Perůtka Jan               LCE8801 C OOB TJ Slovan Luhačovice        94.33   +12.37
 11. Gösswein Csaba            17HXX14 C Hungarian Team                  96.06   +14.10
 11. Hradec Pavel              TUR8801 E OOB TJ Turnov                   96.06   +14.10
 13. Nožka Radek               LPU9005 E OK Lokomotiva Pardubice         96.11   +14.15
 14. Bravený Vít               ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno              96.41   +14.45
 15. Krajčík Michal            25S8704 C ATU Kosice                      96.47   +14.51
 16. Janata Martin             DKP8306 E Oddíl OB Kotlářka               97.47   +15.51
 17. Navrátil Boris            AOP9202 E Přátelé orientačního běhu Opav  98.21   +16.25
 18. Kamenický Matěj           LPU9036 R OK Lokomotiva Pardubice         98.27   +16.31
 19. Procházka David           LPU9113 E OK Lokomotiva Pardubice         99.21   +17.25
 20. Prášil Marek              TTR7301 R OOB Třebíč                      99.43   +17.47
 21. Tomanek Daniel            STE7401 C SK SKI-OB Šternberk            102.19   +20.23
 22. Kamenický Jakub           PHK9104 R OK 99 Hradec Králové           102.57   +21.01
 23. Smola Michal              TZL8131 E SKOB Zlín                      103.37   +21.41
 24. Čech Radovan              TBM7835 R KOS TJ Tesla Brno              104.34   +22.38
 25. Hepner David              SHK7601 C TJ Slavia Hradec Králové       104.37   +22.41
 26. Poklop Martin             SSU8802 E SK Severka Šumperk             104.57   +23.01
 27. Baier Martin              TUR7603 R OOB TJ Turnov                  105.39   +23.43
 28. Horyna Roman              LCE7602 R OOB TJ Slovan Luhačovice       107.00   +25.04
 29. Pešek Ondřej              CHC8502 C K.O.B. Choceň                  110.10   +28.14
 30. Liszka Krisztián          17HXX11 C Hungarian Team                 113.51   +31.55
 31. Udržal Tomáš              LPU8002 E OK Lokomotiva Pardubice        122.46   +40.50
 32. Lučan Vladimír            LPU7710 C OK Lokomotiva Pardubice        141.22   +59.26
 33. Šmehlík Eduard            SHK8702 E TJ Slavia Hradec Králové        81.54         
 34. Zvěřina Petr              LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice         85.04   + 3.10
 35. Dlabaja Štěpán            TZL8508 C SKOB Zlín                       86.50   + 4.56
 36. Liščinský Zdeněk          TBM8215 C KOS TJ Tesla Brno               87.23   + 5.29
 37. Hovorka Lukáš             LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice         88.36   + 6.42
 38. Fučík Karel               VBM7246 R VSK Mendelu Brno                89.55   + 8.01
 39. Klusáček Matěj            TTR8901 R OOB Třebíč                      90.03   + 8.09
 40. Kozák Osvald              TBM8201 E KOS TJ Tesla Brno               90.55   + 9.01
 41. Mokrý Stanislav           ABM9202 R KOB Moira Brno                  90.56   + 9.02
 42. Košárek Pavel             AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opav  91.05   + 9.11
 43. Hanslian David            LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice        91.06   + 9.12
 44. Komanec Václav            SHK8406 C TJ Slavia Hradec Králové        91.40   + 9.46
 45. Panchártek Jan            PHK8802 R OK 99 Hradec Králové            91.59   +10.05
 46. Bakó Áron                 17HXX12 C Hungarian Team                  92.48   +10.54
 47. Procházka Tomáš           LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice         93.08   +11.14
 48. Paclík Roman              SHK7801 C TJ Slavia Hradec Králové        93.09   +11.15
 49. Bořil Tomáš               ZBM8833 C SK Žabovřesky Brno              93.42   +11.48
 50. Váňa Martin               TUR8401 C OOB TJ Turnov                   94.43   +12.49
 51. Kopec Tomáš               KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         95.20   +13.26
 52. Jirásek Michal            SHK8901 C TJ Slavia Hradec Králové        95.32   +13.38
 53. Kořínek Tomáš             BOR9007 C OK Jiskra Nový Bor              96.23   +14.29
 54. Fišer Jiří                SLP8503 C OOB Slavia Praha                96.43   +14.49
 55. Kolín Jan                 DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka               97.58   +16.04
 56. Kovář Miroslav            SCP8103 R OK Sparta Praha                 98.13   +16.19
 57. Rychlý Pavel              KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov         98.53   +16.59
 58. Švirák Ondřej             ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno              99.21   +17.27
 59. Šrámek Jaromír            KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šum  99.55   +18.01
 60. Nowacki Úukasz            55P8601 C Grunwald Poznań                100.47   +18.53
 61. Kadeřávek Petr            PHK7605 C OK 99 Hradec Králové           100.58   +19.04
 62. Procházka Jan             PGP8206 C SK Praga                       102.03   +20.09
 63. Stefański David           55P8901 C Grunwald Poznań                110.19   +28.25
 64. Losman Petr               PHK7901 E OK 99 Hradec Králové            70.02         
 65. Flašar Jan                PGP8610 E SK Praga                        75.09   + 5.07
 66. Makovský Jakub            TAP8511 C KOB TRETRA Praha                78.48   + 8.46
 67. Fiala Jan                 BBM7205 C BETA URSUS Orienteering         79.19   + 9.17
 68. Klapal Jan                LPU9006 R OK Lokomotiva Pardubice         80.43   +10.41
 69. Hubáček Josef             LCE6127 C OOB TJ Slovan Luhačovice        81.03   +11.01
 70. Oma Jakub                 TUR8002 C OOB TJ Turnov                   81.09   +11.07
 71. Zelinka Jiří              MBM8740 C O-mikron                        81.53   +11.51
 72. Pospíšil Vítek            SCP6800 C OK Sparta Praha                 81.57   +11.55
 72. Henek Vladan              VBM8002 C VSK Mendelu Brno                81.57   +11.55
 74. Bravený Adam              VBM8801 C VSK Mendelu Brno                82.22   +12.20
 75. Slezák Jiří               LCE9001 C OOB TJ Slovan Luhačovice        82.34   +12.32
 76. Kolovský František        LPM9202 R OK Lokomotiva Plzeň             82.42   +12.40
 77. Zimmermann Jakub          ZBM8928 C SK Žabovřesky Brno              82.53   +12.51
 78. Kantor Ondřej             TRI9103 C TJ TŽ Třinec                    83.31   +13.29
 79. Slezák Zdeněk             LCE8902 R OOB TJ Slovan Luhačovice        83.46   +13.44
 80. Novák Jiří                NPA7502 C SK LOB Nová Paka                83.51   +13.49
 81. Kopáček Jan               CHT8510 C OOB SK Chrast                   84.14   +14.12
 82. Balcar Aleš               PHK8602 C OK 99 Hradec Králové            84.15   +14.13
 83. Hovorka Jan               LPU7907 C OK Lokomotiva Pardubice         84.36   +14.34
 84. Zimmermann Štěpán         ZBM9101 C SK Žabovřesky Brno              84.48   +14.46
 85. Vlček Martin              TUR8702 R OOB TJ Turnov                   85.06   +15.04
 86. Mockunas Leonas           24LXXX1 C Versme/Hellas                   85.27   +15.25
 87. Kadavý Petr               CHA7800 C OK Chrastava                    87.45   +17.43
 88. Slováček Tomáš            TZL8002 C SKOB Zlín                       87.51   +17.49
 89. Šabatka Zdeněk            SHK8902 C TJ Slavia Hradec Králové        88.07   +18.05
 90. Györgyi Ábel              17HXX15 C Hungarian Team                  88.14   +18.12
 91. Kořínek Jindřich          TUR8406 C OOB TJ Turnov                   88.30   +18.28
 92. Bencúr Juraj              LCE7701 C OOB TJ Slovan Luhačovice        89.15   +19.13
 93. Novotný Ondřej            ABM9211 C KOB Moira Brno                  90.37   +20.35
 94. Otrusina Jiří             JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov           91.39   +21.37
 95. Henek Michal              RBK8605 C SK Radioklub Blansko            91.40   +21.38
 96. Bugár Gergely             17HXX13 C Hungarian Team                  91.52   +21.50
 97. Novotný Jiří              TZL8001 C SKOB Zlín                       92.48   +22.46
 98. Zháňal Jan                ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno              93.08   +23.06
 99. Piltaver Jaka             LCE8500 C OOB TJ Slovan Luhačovice        95.40   +25.38
100. Papuga Miroslav           25S9002 C ATU Kosice                     100.42   +30.40
101. Václavek Tomáš            STE5809 C SK SKI-OB Šternberk            103.29   +33.27
102. Drábek Jan                ZBM8511 C SK Žabovřesky Brno              69.07         
103. Krejsa Vladimír           CHT9202 C OOB SK Chrast                   70.24   + 1.17
104. Vítek Petr                PHK7601 C OK 99 Hradec Králové            71.15   + 2.08
105. Přikryl Petr              ABM6708 C KOB Moira Brno                  75.25   + 6.18
106. Srb Vladimír              SJI7801 C OK Jihlava                      75.42   + 6.35
107. Doucha Jiří               SNA7105 C TJ START Náchod                 76.19   + 7.12
108. Pašek František           KAM7600 C SK Kamenice                     76.39   + 7.32
109. Matras Tomáš              CHT8001 C OOB SK Chrast                   79.03   + 9.56
110. Šafařík Ivo               CST7401 C OB Strakonice                   79.26   +10.19
111. Zajíc Vítězslav           TAP8610 C KOB TRETRA Praha                80.41   +11.34
112. Hostaš Petr               TUR9001 C OOB TJ Turnov                   81.30   +12.23
113. Janovský Tomáš            PGP6401 C SK Praga                        81.31   +12.24
114. Pospíšil Ondřej           DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka               84.28   +15.21
115. Polášek Jan               TZL8601 C SKOB Zlín                       84.38   +15.31
116. Majasow Kostiantyn        17P8399 C WKS Slask Wroclaw               87.17   +18.10
117. Král Václav               SSU8243 R SK Severka Šumperk              90.41   +21.34
118. Toth Tamás                17HXX02 C Hungarian Team                 104.10   +35.03
119. Chernov Sergei            15R8600 C Kaliningrad OK                 134.11   +65.04
     Grundman Vojtěch          CHC8801 C K.O.B. Choceň                    DISK         
     Sysel Ondřej              PGP8302 C SK Praga                         DISK         
     Jasiński Maciej           17P8999 C WKS Slask Wroclaw                DISK
     Sysel Ctibor              PGP8700 R SK Praga                         DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------