15H MOM

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 298)931 339871 H40 15H7101 Szabolcs Tornai 183.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

15R Kaliningrad OK

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1470)106 1006710 H21 15R8600 Chernov Sergei 42.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

17H Hungarian Team

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1272)410 1406123 D21 17HXX25 Szerencsi Ildikó 10.00 380.00 Kč (1750)306 232822 D18 17HXX18 Egei Petra 11.00 380.00 Kč (1473)66 2022125 H21 17HXX12 Bakó Áron 12.00 380.00 Kč (1752)311 339833 D18 17HXX20 Liszka Eszter 17.00 380.00 Kč (1274)418 307763 D21 17HXX27 Bertóti Regina 19.00 380.00 Kč (1590)1320 1396221 H16 17HXXX1 Egei Patrik 23.00 380.00 Kč (1753)318 1396223 D18 17HXX21 Faggyas Réka 29.00 380.00 Kč (1474)90 505214 H21 17HXX13 Bugár Gergely 30.00 380.00 Kč (1273)431 888359 D21 17HXX26 Tóth Korinna 31.00 380.00 Kč (1592)1333 2022134 H16 17HXXX3 Peregi Dániel 35.00 380.00 Kč (1652)1429 2022199 H18 17HXXX7 Tóth Adrián 42.00 380.00 Kč (1800)354 700024 D20 17HXX22 Kinde Vanda 44.00 380.00 Kč (1649)1432 2022197 H18 17HXXX4 Hajdu Erik 48.00 380.00 Kč (1802)359 363428 D20 17HXX24 Rusvai Katalin 50.00 380.00 Kč (1751)339 2022128 D18 17HXX19 Weiler Virág 59.00 380.00 Kč (1591)1361 2022143 H16 17HXXX2 Zacher Márton 62.00 380.00 Kč (1476)138 1000060 H21 17HXX15 Györgyi Ábel 66.00 380.00 Kč (1651)1446 505244 H18 17HXXX6 Miavecz Balázs 69.00 380.00 Kč (1650)1451 363480 H18 17HXXX5 Lengyel Ádám 75.00 380.00 Kč (1471)156 9005062 H21 17HXX02 Toth Tamás 78.00 380.00 Kč (1472)155 307504 H21 17HXX11 Liszka Krisztián 78.00 380.00 Kč (1710)32 45220 H20 17HXXX9 Vajda Balázs 81.00 380.00 Kč (1709)38 2022137 H20 17HXXX8 Sulyok Ábel 90.00 380.00 Kč (1475)180 2004470 H21 17HXX14 Gösswein Csaba 96.00 380.00 Kč (1801)393 2014501 D20 17HXX23 Varsányi Kinga 101.00 380.00 Kč (1092)968 363439 H50 17HXX17 Egei Tamás 156.00 380.00 Kč (1091)1050 232799 H45 17HXX16 Weiler Zsolt 220.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 10260.00 Kč

17P WKS Slask Wroclaw

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1477)59 502257 H21 17P8399 Majasow Kostiantyn 6.00 380.00 Kč (1754)304 889174 D18 17P9501 Karbowiak Iga 8.00 380.00 Kč (1478)67 504415 H21 17P8999 Jasiński Maciej 12.00 380.00 Kč (1593)1335 889180 H16 17P9799 Becmer Damian 38.00 380.00 Kč (1522)208 505098 D16 17P9801 Zięba Emilia 46.00 380.00 Kč (1711)10 2016462 H20 17P9499 Ostój Piotr 48.00 380.00 Kč (1275)450 2018695 D21 17P8501 Majasow Agata 49.00 380.00 Kč (1523)210 1401454 D16 17P9802 Mądra Paulina 49.00 380.00 Kč (1276)460 2017992 D21 17P9101 Lubak Kamila 61.00 380.00 Kč (1595)1363 1401479 H16 17P9898 Sosenko Szymon 65.00 380.00 Kč (1653)1449 889183 H18 17P9599 Podsiadły Mateusz 72.00 380.00 Kč (1594)1372 502205 H16 17P9897 Lubak Mateusz 74.00 380.00 Kč (1524)258 895002 D16 17P9803 Grobelna Kamila 97.00 380.00 Kč (1075)1129 889177 H55 17P5599 Guga Romuald 209.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 5320.00 Kč

227

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1127) 889181 T6 227XX01 Natalia Karasek 180.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

24H GOD

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 69)1253 416694 H70 24H3900 Gönczi Peter 147.00 380.00 Kč ( 68)807 45462 D65 24H4250 Cser Cristina 185.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

24L Versme/Hellas

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1479)184 501163 H21 24LXXX1 Mockunas Leonas 99.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

25H Tabáni Spartacus

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 191)1052 362952 H45 25H6701 Koltai Zoltan 224.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

25S ATU Kosice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1345)432 2020726 D21 25S9254 Ugrayová Kristína 31.00 380.00 Kč (1482)101 886720 H21 25S9002 Papuga Miroslav 36.00 380.00 Kč (1481)151 533306 H21 25S8704 Krajčík Michal 75.00 380.00 Kč (1480)173 2020702 H21 25S8703 Tysz Adam 90.00 380.00 Kč ( 752)617 307274 D45 25S6653 Šmelíková Jana 155.00 380.00 Kč ( 747)1045 920651 H45 25S6001 Pollák Jozef 210.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2280.00 Kč

27A HSV Baden

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1483)152 9891031 H21 27A8900 Lapornik Dominik 75.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

28P UNTS Warszawa

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1346)428 886681 D21 28P9150 Piatrouskaya Viola 28.00 380.00 Kč (1596)1331 9200094 H16 28P9700 Wolowczyk Michal 32.00 380.00 Kč (1712)5 842659 H20 28P9400 Parfianowicz Piotr 42.00 380.00 Kč (1654)1437 9200095 H18 28P9501 Wolowczyk Krzysztof 54.00 380.00 Kč ( 217)952 1393090 H50 28P6300 Wolowczyk Marek 124.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

33P Echo Twardogóra

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1525)225 219518 D16 33P9750 Olszańska Maja 64.00 380.00 Kč ( 966)604 54211 D45 33P6850 Cych Ewa 129.00 380.00 Kč ( 162)1034 1010100 H45 33P6800 Cych Piotr 188.00 380.00 Kč ( 161) 54082 T4 33P9950 Cych Agnieszka 212.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

37S Kysucke Nove Mesto

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 171)913 425448 H40 37S7200 Richter Jozef 147.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

39A Austria Junior Team

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1803)360 961994 D20 39A9401 Herrgesell Maren 53.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

39P UMKS Orkan Ostróda

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 739)1009 887093 H45 39PXXX1 Bartczak Jaroslaw 138.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

39S KOBRA Bratislava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 557)1032 406918 H45 39S5800 Hierweg Karol 184.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

3TC FENIX SKI TEAM

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 145)1022 ? H45 3TC6500 Fellner Marek 164.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

42S Slávia Žilinská univerzita Žilina

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1755)324 7200369 D18 42SXXX1 Hošeková Vanda 38.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

46P wawa bno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 238)1254 2023855 H70 46P4300 Waldemar Pietkiewicz 149.00 380.00 Kč ( 977)513 871977 D35 46P7700 Biolik Agnieszka 199.00 380.00 Kč ( 976)891 770327 H35 46P7600 Biolik Grzegorz 222.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

47S Rapid Bratislava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1527)232 1399951 D16 47SXXX1 Šmelíková Tereza 70.00 380.00 Kč (1526)253 9000008 D16 47S9751 Schenková Tereza 91.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

51P UKS Sparta Czyżowice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1713)39 889265 H20 51P9400 Jurczyk Tomasz 93.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

55P Grunwald Poznań

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1485)144 501146 H21 55P8601 Nowacki Úukasz 69.00 380.00 Kč (1484)161 887088 H21 55P7701 Zabel Robert 81.00 380.00 Kč (1486)160 501145 H21 55P8901 Stefański David 81.00 380.00 Kč ( 236)1224 412412 H65 55P4800 Edward Bartkowiak 169.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1520.00 Kč

57P Indywidualny - Jelenia Gŕa

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 295)853 2043888 H35 57P7801 Kucia Sebastian 146.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

58P Ks Spójnia Warszawa

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1598)1346 886668 H16 58P9802 Urbaniak Jerzy 47.00 380.00 Kč (1597)1376 888862 H16 58P9801 Pryjma Fryderyk 77.00 380.00 Kč ( 743)1049 888961 H45 58P6401 Pryjma Tomasz 218.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

59P Funexsports

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 745) ? P2 59PXXX1 Pryjma Katarzyna 133.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

62P GKS Luzino

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 880)1190 219570 H60 62PXXX1 Jakielaszek Ryszard 221.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

ABM KOB Moira Brno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1742)312 52013 D18 ABM9560 Otrusinová Jana 20.00 380.00 Kč (CSO) (1378)92 886812 H21 ABM9202 Mokrý Stanislav 30.00 380.00 Kč (CSO) (1414)111 7003038 H21 ABM9211 Novotný Ondřej 45.00 380.00 Kč (CSO) (1445)113 52008 H21 ABM6708 Přikryl Petr 45.00 380.00 Kč (CSO) (1497)217 1007533 D16 ABM9757 Odehnalová Tereza 55.00 380.00 Kč (CSO) (1579)1357 361957 H16 ABM9708 Kelbl Vladimír 59.00 380.00 Kč (CSO) (1513)222 438047 D16 ABM9956 Odehnalová Klára 61.00 380.00 Kč (CSO) (1693)30 886814 H20 ABM9410 Mokrý Ondřej 78.00 380.00 Kč (CSO) ( 393)909 232879 H40 ABM6909 Odehnal Roman 139.00 380.00 Kč ( 394) 332950 T4 ABM7052 Odehnalová Kamila 156.00 120.00 Kč ( 392) 232740 T4 ABM6854 Mokrá Regina 172.00 120.00 Kč ( 879)1029 4783 H45 ABM6801 Mokrý Pavel 178.00 380.00 Kč ( 395)507 52041 D35 ABM7469 Mulíčková Eva 187.00 380.00 Kč ( 390)1044 232736 H45 ABM6611 Mokrý Jan 208.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1760.00 Kč

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1300)413 51568 D21 AOP8152 Košárková Iva 13.00 380.00 Kč (CSO) (1411)71 920663 H21 AOP9001 Melecký Martin 15.00 380.00 Kč (CSO) (1388)86 52296 H21 AOP7102 Košárek Pavel 27.00 380.00 Kč (CSO) (1678)3 887166 H20 AOP9301 Hadač Filip 39.00 380.00 Kč (CSO) (1681)4 995871 H20 AOP9303 Schuster Marek 39.00 380.00 Kč (CSO) (1391)120 515444 H21 AOP9202 Navrátil Boris 51.00 380.00 Kč (CSO) (1793)363 7200368 D20 AOP9452 Svobodová Radka 56.00 380.00 Kč (CSO) (1804)373 232405 D20 AOP9352 Šarmanová Alena 71.00 380.00 Kč (CSO) (1695)26 889295 H20 AOP9302 Rossmanith Vojta 72.00 380.00 Kč (CSO) (1775)384 515074 D20 AOP9450 Tesařová Marcela 89.00 380.00 Kč (CSO) ( 144)657 515423 D50 AOP6151 Glabazňová Jana 134.00 380.00 Kč ( 183)911 8796 H40 AOP7301 Kovalčík Tomáš 143.00 380.00 Kč ( 141)1013 887157 H45 AOP6501 Hadač Miroslav 146.00 380.00 Kč ( 294)665 52661 D50 AOP5957 Holinková Milada 150.00 380.00 Kč ( 61)616 416142 D45 AOP6551 Schusterová Martina 153.00 380.00 Kč ( 199)1256 889315 H70 AOP4201 Sedlář Vladimír 153.00 380.00 Kč ( 361)861 428264 H35 AOP7402 Borunský Tomáš 162.00 380.00 Kč (1056) ? T6 AOP9401 Palenčar David 164.00 120.00 Kč ( 644)624 920695 D45 AOP6753 Barcíková Renáta 169.00 380.00 Kč ( 376)866 232139 H35 AOP7802 Holas Tomáš 172.00 380.00 Kč ( 822)1168 51199 H60 AOP5301 Krmášek Bohdan 177.00 380.00 Kč ( 59)1031 995843 H45 AOP6502 Schuster Martin 182.00 380.00 Kč ( 56)558 52295 D40 AOP7251 Kašparová Šárka 186.00 380.00 Kč ( 8)984 887168 H50 AOP6301 Peřinka Jan 188.00 380.00 Kč ( 108)567 52664 D40 AOP7052 Sedlářová Pavla 204.00 380.00 Kč ( 413)995 307338 H50 AOP6302 Sklenář Miroslav 210.00 380.00 Kč ( 643)1053 920690 H45 AOP6601 Barcík Peter 226.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 6200.00 Kč

AOV OOB TJ Baník Ostrava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1635)1400 428234 H18 AOV9602 Glonek Jakub 0.00 380.00 Kč (CSO) (1340)426 49458 D21 AOV8750 Petrová Tereza 25.00 380.00 Kč (CSO) (1756)322 416152 D18 AOV9550 Fukalová Martina 35.00 380.00 Kč (CSO) (1560)1339 515123 H16 AOV9701 Mielec Jaromír 41.00 380.00 Kč (CSO) (1714)8 1625050 H20 AOV9401 Rohel Marek 45.00 380.00 Kč (CSO) (1512)257 361939 D16 AOV9850 Fukalová Hana 97.00 380.00 Kč (CSO) ( 876) 920660 P2 AOV0301 Mielec Radomír 157.00 120.00 Kč ( 877)933 515430 H40 AOV6901 Mielec Jaromír 187.00 380.00 Kč ( 875)571 896961 D40 AOV6951 Mielcová Elena 212.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

ASU Magnus Orienteering

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1636)1403 682340 H18 ASU9644 Šmelík Martin 3.00 380.00 Kč (CSO) (1655)1406 2012280 H18 ASU9547 Hraboš Matěj 9.00 380.00 Kč (CSO) (1757)309 692344 D18 ASU9697 Lamanecová Radka 14.00 380.00 Kč (CSO) (1684)22 886264 H20 ASU9447 Horvát Petr 66.00 380.00 Kč (CSO) (1599)1367 2008508 H16 ASU9843 Sláma Dušan 68.00 380.00 Kč (CSO) (1696)25 515103 H20 ASU9347 Franko David 72.00 380.00 Kč (CSO) (1498)245 980354 D16 ASU9797 Horvátová Hana 85.00 380.00 Kč (CSO) (1715)37 920667 H20 ASU9348 Mušínský Tomáš 90.00 380.00 Kč (CSO) (1679)44 920700 H20 ASU9444 Minář Marek 99.00 380.00 Kč (CSO) (1811)394 682343 D20 ASU9499 Sokolová Ludmila 104.00 380.00 Kč (CSO) ( 496)852 976000 H35 ZBM7609 Pátek Richard 144.00 380.00 Kč (ASU) (1173) 9333 T4 LPU8151 Klimplová Zuzana 216.00 180.00 Kč (ASU) (1054) 53003 P2 ASU0398 Šneiderová Daniela 217.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

BBM BETA URSUS Orienteering

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1600)1342 331262 H16 BBM9701 Drozd Michal 44.00 380.00 Kč (CSO) (1602)1353 1396156 H16 BBM9707 Dalos Maté 56.00 380.00 Kč (CSO) (1601)1360 53271 H16 BBM9702 Konečný Daniel 62.00 380.00 Kč (CSO) (1624)1445 980371 H18 BBM9500 Záděra Pavel 66.00 380.00 Kč (CSO) (1577)1366 980376 H16 BBM9800 Ptáček Patrik 68.00 380.00 Kč (CSO) (1450)146 515468 H21 BBM7205 Fiala Jan 72.00 380.00 Kč (CSO) (1630)1453 886286 H18 BBM9600 Ptáček Pavel 78.00 380.00 Kč (CSO) ( 119)1005 980377 H45 BBM6508 Ptáček Pavel 130.00 380.00 Kč ( 241)1011 307355 H45 BBM6600 Šmelík Juraj 142.00 380.00 Kč ( 306)629 331257 D45 BBM6550 Peřinková Irena 179.00 380.00 Kč ( 895)1173 219273 H60 BBM5300 Ptáček Ladislav 187.00 380.00 Kč ( 305)1187 410398 H60 BBM5100 Denemarek Oldřich 215.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

BFM SKOB Frýdek - Místek

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 146)1188 49455 H60 BFM5301 Zeman Ludvík 217.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

BOR OK Jiskra Nový Bor

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1616)1408 887936 H18 BOR9503 Pavlovec Jan 12.00 380.00 Kč (CSO) (1296)415 1602628 D21 BOR9051 Folbrechtová Šárka 16.00 380.00 Kč (CSO) (1499)231 2051475 D16 BOR9853 Staňová Karolína 70.00 380.00 Kč (CSO) (1505)237 2051536 D16 BOR9751 Kameníková Andrea 76.00 380.00 Kč (CSO) (1603)1377 682332 H16 BOR9802 Birnbaum Adam 80.00 380.00 Kč (CSO) (1703)33 2032136 H20 BOR9301 Šákr Vít 84.00 380.00 Kč (CSO) (1383)171 7003001 H21 BOR9007 Kořínek Tomáš 90.00 380.00 Kč (CSO) (1514)254 4357 D16 BOR9954 Janoušková Lucie 94.00 380.00 Kč (CSO) (1528)260 2051481 D16 BOR9850 Kohoutová Barbora 100.00 380.00 Kč (CSO) ( 535)601 8445 D45 BOR6550 Pávková Jana 123.00 380.00 Kč ( 550)1302 4132 H75 BOR3600 Křtěnský Jaroslav 124.00 380.00 Kč ( 536)753 8433 D60 BOR5351 Bartoňová Marie 126.00 380.00 Kč ( 544)956 8512 H50 BOR6302 Krejčí Jaroslav 132.00 380.00 Kč ( 549)1307 8544 H75 BOR3602 Mašek Pavel 134.00 380.00 Kč ( 545)963 50000 H50 BOR6003 Dikoš Pavel 146.00 380.00 Kč ( 543)1015 8490 H45 BOR6400 Doškář Boris 150.00 380.00 Kč ( 548)1263 4131 H70 BOR3900 Beránek Miroslav 167.00 380.00 Kč ( 542)864 8534 H35 BOR7409 Vácha Tomáš 168.00 380.00 Kč ( 546)1111 51542 H55 BOR5802 Sucharda Jiří 173.00 380.00 Kč ( 547)1174 886284 H60 BOR5004 Rančák Josef 189.00 380.00 Kč ( 552)519 8431 D35 BOR7457 Janoušková Iveta 211.00 380.00 Kč ( 541)889 995805 H35 BOR7713 Nehasil David 218.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 4940.00 Kč

BOV TJ Baník Ostrava OKD

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 259)764 52172 D60 BOV5251 Grygarová Alena 148.00 380.00 Kč ( 32)1216 2060210 H65 BOV4403 Vlach Oldřich 153.00 380.00 Kč ( 257)803 52178 D65 BOV4852 Sikorová Marie 177.00 380.00 Kč ( 255)1231 52171 H65 BOV4802 Sikora Miroslav 183.00 380.00 Kč ( 339)1182 51370 H60 BOV4901 Dvořák Vlastimil 205.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

CHA OK Chrastava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1656)1412 330671 H18 CHA9500 Nejman Stanislav 18.00 380.00 Kč (CSO) (1449)167 8188 H21 CHA7800 Kadavý Petr 87.00 380.00 Kč (CSO) ( 441)805 8152 D65 CHA4650 Kašková Eva 181.00 380.00 Kč ( 440)514 887906 D35 CHA7850 Kašková Kateřina 201.00 380.00 Kč ( 444)1130 8167 H55 CHA5500 Kaška Rudolf 211.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

CHC K.O.B. Choceň

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1633)1402 2025344 H18 CHC9501 Křivda Martin 3.00 380.00 Kč (CSO) (1564)1345 2053577 H16 CHC9701 Semrád Ladislav 47.00 380.00 Kč (CSO) (1586)1358 2025366 H16 CHC9901 Křivda Tomáš 59.00 380.00 Kč (CSO) (1448)134 2049551 H21 CHC8801 Grundman Vojtěch 63.00 380.00 Kč (CSO) (1697)35 2053589 H20 CHC9402 Sháněl Jan 87.00 380.00 Kč (CSO) (1436)187 2025363 H21 CHC8502 Pešek Ondřej 102.00 380.00 Kč (CSO) ( 992)1225 9554 H65 CHC4601 Švadlena Jiří 171.00 380.00 Kč ( 662)553 9551 D40 CHC7251 Křivdová Lenka 176.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

CHT OOB SK Chrast

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1324)401 2059736 D21 CHT8851 Kopáčková Iva 1.00 380.00 Kč (CSO) (1442)56 52158 H21 CHT9202 Krejsa Vladimír 3.00 380.00 Kč (CSO) (1446)70 51980 H21 CHT8001 Matras Tomáš 15.00 380.00 Kč (CSO) (1315)434 1007554 D21 CHT8353 Matrasová Kateřina 34.00 380.00 Kč (CSO) (1455)125 410357 H21 CHT8510 Kopáček Jan 54.00 380.00 Kč (CSO) ( 778)610 52145 D45 CHT6654 Wurzelová Dana 141.00 380.00 Kč ( 776)564 53167 D40 CHT7151 Švecová Iva 198.00 380.00 Kč ( 782)997 52337 H50 CHT5901 Zeman Jaroslav 214.00 380.00 Kč ( 777) 8700 T6 CHT6655 Bulvová Hana 220.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

CSO Český svaz orientačních sportů

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1363)52 771771 H21 SJC8102 Mrázek Jan 0.00 380.00 Kč (CSO) (1366)50 887941 H21 PGP8610 Flašar Jan 0.00 380.00 Kč (CSO) (1415)51 52678 H21 LCE6127 Hubáček Josef 0.00 380.00 Kč (CSO) (1426)53 232019 H21 MBM8740 Zelinka Jiří 0.00 380.00 Kč (CSO) (1635)1400 428234 H18 AOV9602 Glonek Jakub 0.00 380.00 Kč (CSO) (1667)1401 425530 H18 SKM9501 Krajcar Ivo 0.00 380.00 Kč (CSO) (1287)400 9000007 D21 DKP8450 Kolínová Kristýna 1.00 380.00 Kč (CSO) (1288)402 981834 D21 LPU8499 Przyczková Michaela 1.00 380.00 Kč (CSO) (1324)401 2059736 D21 CHT8851 Kopáčková Iva 1.00 380.00 Kč (CSO) (1759)300 416087 D18 LCE9555 Končáková Klára 2.00 380.00 Kč (CSO) (1760)301 1398995 D18 LLI9550 Košková Anička 2.00 380.00 Kč (CSO) (1370)54 981821 H21 TUR8103 Fodor Petr 3.00 380.00 Kč (CSO) (1408)55 920676 H21 TRI9103 Kantor Ondřej 3.00 380.00 Kč (CSO) (1442)56 52158 H21 CHT9202 Krejsa Vladimír 3.00 380.00 Kč (CSO) (1454)57 553285 H21 VBM8103 Mazal Zdeněk 3.00 380.00 Kč (CSO) (1633)1402 2025344 H18 CHC9501 Křivda Martin 3.00 380.00 Kč (CSO) (1636)1403 682340 H18 ASU9644 Šmelík Martin 3.00 380.00 Kč (CSO) (1302)404 515421 D21 NPA9151 Kubátová Zuzka 4.00 380.00 Kč (CSO) (1317)405 995815 D21 KRN8559 Rychlá Pavlína 4.00 380.00 Kč (CSO) (1318)403 52533 D21 KRN8456 Kopcová Michaela 4.00 380.00 Kč (CSO) (1734)302 7003042 D18 PGP9650 Kožinová Zuzana 5.00 380.00 Kč (CSO) (1761)303 981804 D18 OSN9696 Vališová Martina 5.00 380.00 Kč (CSO) (1368)61 1302790 H21 VLI8800 Škoda Jakub 6.00 380.00 Kč (CSO) (1382)60 7778511 H21 TAP8511 Makovský Jakub 6.00 380.00 Kč (CSO) (1401)58 7111117 H21 SLP8503 Fišer Jiří 6.00 380.00 Kč (CSO) (1657)1405 887162 H18 KUO9605 Skalický Matyáš 6.00 380.00 Kč (CSO) (1661)1404 502088 H18 PGP9601 Landovský Jakub 6.00 380.00 Kč (CSO) (1309)408 995792 D21 LPU9261 Petráčková Klára 7.00 380.00 Kč (CSO) (1313)407 886283 D21 LIT8551 Neradová Alena 7.00 380.00 Kč (CSO) (1333)406 981820 D21 PHK8855 Azebová Nina 7.00 380.00 Kč (CSO) (1730)305 7200333 D18 KAM9554 Procházková Marie 8.00 380.00 Kč (CSO) (1352)62 553441 H21 PHK9101 Kubát Pavel 9.00 380.00 Kč (CSO) (1399)64 1840303 H21 TUR8401 Váňa Martin 9.00 380.00 Kč (CSO) (1425)65 9797 H21 PHK7601 Vítek Petr 9.00 380.00 Kč (CSO) (1487)63 1398941 H21 LCE8500 Piltaver Jaka 9.00 380.00 Kč (CSO) (1655)1406 2012280 H18 ASU9547 Hraboš Matěj 9.00 380.00 Kč (CSO) (1664)1407 307332 H18 SBR9501 Sklenář Martin 9.00 380.00 Kč (CSO) (1278)411 500266 D21 SJC8156 Šafka Brožková Dana 10.00 380.00 Kč (CSO) (1299)409 995814 D21 ZBM8951 Mádlová Věra 10.00 380.00 Kč (CSO) (1747)307 232217 D18 LCE9551 Papugová Martina 11.00 380.00 Kč (CSO) (1348)68 887940 H21 SSU8841 Král Vojtěch 12.00 380.00 Kč (CSO) (1357)69 515174 H21 TZL8131 Smola Michal 12.00 380.00 Kč (CSO) (1616)1408 887936 H18 BOR9503 Pavlovec Jan 12.00 380.00 Kč (CSO) (1640)1409 4225 H18 SJC9601 Štál Jan 12.00 380.00 Kč (CSO) (1297)412 7875600 D21 DKP8756 Dlouhá Marie 13.00 380.00 Kč (CSO) (1300)413 51568 D21 AOP8152 Košárková Iva 13.00 380.00 Kč (CSO) (1305)414 515425 D21 SHK9051 Mechlová Lenka 13.00 380.00 Kč (CSO) (1736)308 232050 D18 PGP9654 Hrabánková Klára 14.00 380.00 Kč (CSO) (1757)309 692344 D18 ASU9697 Lamanecová Radka 14.00 380.00 Kč (CSO) (1411)71 920663 H21 AOP9001 Melecký Martin 15.00 380.00 Kč (CSO) (1431)73 9140 H21 SHK7911 Weiner Jakub 15.00 380.00 Kč (CSO) (1446)70 51980 H21 CHT8001 Matras Tomáš 15.00 380.00 Kč (CSO) (1467)72 2059730 H21 SJI7801 Srb Vladimír 15.00 380.00 Kč (CSO) (1641)1411 2053542 H18 SJC9603 Zlámal David 15.00 380.00 Kč (CSO) (1644)1410 1302800 H18 TJN9601 Picek Štěpán 15.00 380.00 Kč (CSO) (1296)415 1602628 D21 BOR9051 Folbrechtová Šárka 16.00 380.00 Kč (CSO) (1341)417 515039 D21 PGP9252 Šámalová Ludmila 16.00 380.00 Kč (CSO) (1343)416 2032130 D21 LCE8560 Macková Petra 16.00 380.00 Kč (CSO) (1731)310 7003009 D18 KAM9551 Hlubučková Kristýna 17.00 380.00 Kč (CSO) (1381)74 888606 H21 TUR7603 Baier Martin 18.00 380.00 Kč (CSO) (1385)76 52106 H21 PGP8700 Sysel Ctibor 18.00 380.00 Kč (CSO) (1422)75 682098 H21 NPA7502 Novák Jiří 18.00 380.00 Kč (CSO) (1461)77 52105 H21 PGP8302 Sysel Ondřej 18.00 380.00 Kč (CSO) (1645)1413 886607 H18 DKP9500 Šňupárek Václav 18.00 380.00 Kč (CSO) (1656)1412 330671 H18 CHA9500 Nejman Stanislav 18.00 380.00 Kč (CSO) (1322)420 51765 D21 ZBM8459 Tvarůžková Petra 19.00 380.00 Kč (CSO) (1339)419 49617 D21 PGP9054 Flašarová Kristýna 19.00 380.00 Kč (CSO) (1732)313 515071 D18 DKP9652 Šňupárková Anna 20.00 380.00 Kč (CSO) (1742)312 52013 D18 ABM9560 Otrusinová Jana 20.00 380.00 Kč (CSO) (1367)81 887920 H21 LPU8208 Zvěřina Petr 21.00 380.00 Kč (CSO) (1389)80 515047 H21 TUR8702 Vlček Martin 21.00 380.00 Kč (CSO) (1390)79 9337 H21 LPU7907 Hovorka Jan 21.00 380.00 Kč (CSO) (1406)78 515132 H21 VLI6001 Henych Petr 21.00 380.00 Kč (CSO) (1621)1414 7003006 H18 LLI9603 Fürst Matouš 21.00 380.00 Kč (CSO) (1638)1415 551995 H18 OSN9549 Kamenický Jeroným 21.00 380.00 Kč (CSO) (1291)421 1398689 D21 SHK8152 Hepnerová Martina 22.00 380.00 Kč (CSO) (1303)422 9999888 D21 DKP8154 Janatová Lucie 22.00 380.00 Kč (CSO) (1327)423 515151 D21 ZBM9150 Mezníková Lucie 22.00 380.00 Kč (CSO) (1576)1321 425577 H16 LPU9705 Kanta Martin 23.00 380.00 Kč (CSO) (1614)1322 49360 H16 TRI9705 Madzia Martin 23.00 380.00 Kč (CSO) (1728)314 220400 D18 LPU9558 Doleželová Kateřina 23.00 380.00 Kč (CSO) (1758)315 2058483 D18 KSU9559 Habigerová Radka 23.00 380.00 Kč (CSO) (1418)85 1602629 H21 JPV8201 Otrusina Jiří 24.00 380.00 Kč (CSO) (1428)84 887626 H21 LPM9202 Kolovský František 24.00 380.00 Kč (CSO) (1443)82 682377 H21 LCE7701 Bencúr Juraj 24.00 380.00 Kč (CSO) (1444)83 51833 H21 CTB7902 Hübner Jan 24.00 380.00 Kč (CSO) (1643)1417 2045216 H18 SKM9601 Dvorský Petr 24.00 380.00 Kč (CSO) (1253)424 52208 D21 SKM7750 Dittrichová Andrea 25.00 380.00 Kč (CSO) (1323)425 416043 D21 TZL9252 Krejčíková Marie 25.00 380.00 Kč (CSO) (1340)426 49458 D21 AOV8750 Petrová Tereza 25.00 380.00 Kč (CSO) (1559)1324 361923 H16 KAM9803 Hausenblas Šimon 26.00 380.00 Kč (CSO) (1562)1323 232250 H16 SJI9700 Bořil Jan 26.00 380.00 Kč (CSO) (1610)1325 51846 H16 TAP9702 Vlášek Jakub 26.00 380.00 Kč (CSO) (1762)317 9933 D18 SJC9552 Šmejcová Anna 26.00 380.00 Kč (CSO) (1765)316 2058520 D18 SSU9661 Kašparová Zuzana 26.00 380.00 Kč (CSO) (1351)89 515404 H21 PGP8409 Šedivý Jan 27.00 380.00 Kč (CSO) (1353)88 515402 H21 PHK9200 Petržela Jan 27.00 380.00 Kč (CSO) (1354)87 515163 H21 ZBM9005 Nykodým Miloš 27.00 380.00 Kč (CSO) (1388)86 52296 H21 AOP7102 Košárek Pavel 27.00 380.00 Kč (CSO) (1617)1419 888604 H18 TUR9502 Horák Patrik 27.00 380.00 Kč (CSO) (1674)1418 1302766 H18 VIC9602 Burkart David 27.00 380.00 Kč (CSO) (1281)429 515126 D21 LPU8357 Zvěřinová Martina 28.00 380.00 Kč (CSO) (1334)427 52330 D21 ZBM8658 Palasová Petra 28.00 380.00 Kč (CSO) (1567)1328 2045221 H16 SJC9703 Zikmund Zdeněk 29.00 380.00 Kč (CSO) (1583)1327 232245 H16 KAM9700 Valášek Jiří 29.00 380.00 Kč (CSO) (1608)1326 232493 H16 SHK9802 Hájek Jakub 29.00 380.00 Kč (CSO) (1727)319 1398998 D18 VRL9652 Hančová Petra 29.00 380.00 Kč (CSO) (1362)93 515166 H21 LPU9005 Nožka Radek 30.00 380.00 Kč (CSO) (1378)92 886812 H21 ABM9202 Mokrý Stanislav 30.00 380.00 Kč (CSO) (1400)91 888645 H21 SCP8103 Kovář Miroslav 30.00 380.00 Kč (CSO) (1634)1421 7200366 H18 SJI9602 Vacek Vojtěch 30.00 380.00 Kč (CSO) (1658)1420 7667667 H18 LDC9602 Burda Matěj 30.00 380.00 Kč (CSO) (1285)430 887165 D21 CTB8151 Gregorová Kamila 31.00 380.00 Kč (CSO) (1570)1330 331229 H16 SHK9801 Gebrt Jan 32.00 380.00 Kč (CSO) (1582)1329 1400410 H16 TRI9801 Cienciala Jan 32.00 380.00 Kč (CSO) (1743)321 301640 D18 LTU9651 Koderičová Tereza 32.00 380.00 Kč (CSO) (1746)320 1394899 D18 PHK9696 Cych Weronika 32.00 380.00 Kč (CSO) (1355)97 515483 H21 SHK8702 Šmehlík Eduard 33.00 380.00 Kč (CSO) (1387)95 800320 H21 TUR8002 Oma Jakub 33.00 380.00 Kč (CSO) (1397)96 681612 H21 SCP6800 Pospíšil Vítek 33.00 380.00 Kč (CSO) (1459)94 9399 H21 PHK7605 Kadeřávek Petr 33.00 380.00 Kč (CSO) (1637)1423 330693 H18 PZR9505 Málek Jan 33.00 380.00 Kč (CSO) (1639)1422 7768 H18 DOK9601 Boskovský Vojtěch 33.00 380.00 Kč (CSO) (1314)433 361921 D21 UOL9155 Čermáková Magdalena 34.00 380.00 Kč (CSO) (1315)434 1007554 D21 CHT8353 Matrasová Kateřina 34.00 380.00 Kč (CSO) (1330)435 515140 D21 LTU8950 Petrželová Tereza 34.00 380.00 Kč (CSO) (1581)1332 681882 H16 PGP9702 Navrátil Šimon 35.00 380.00 Kč (CSO) (1615)1334 2025335 H16 TZL9801 Šiška Petr 35.00 380.00 Kč (CSO) (1756)322 416152 D18 AOV9550 Fukalová Martina 35.00 380.00 Kč (CSO) (1763)323 331719 D18 SJH9551 Kubičková Bára 35.00 380.00 Kč (CSO) (1349)98 500850 H21 TUR8303 Dlabaja Tomáš 36.00 380.00 Kč (CSO) (1356)100 515420 H21 PHK7901 Losman Petr 36.00 380.00 Kč (CSO) (1404)99 515082 H21 TUR8406 Kořínek Jindřich 36.00 380.00 Kč (CSO) (1623)1424 1591995 H18 ZBM9515 Hruška Jakub 36.00 380.00 Kč (CSO) (1646)1425 7201192 H18 LPM9502 Valeš Jiří 36.00 380.00 Kč (CSO) (1676)1 995849 H20 ZBM9300 Chloupek Adam 36.00 380.00 Kč (CSO) (1686)2 920683 H20 KAM9401 Semík Ondřej 36.00 380.00 Kč (CSO) (1277)436 515102 D21 LPU8654 Duchová Iveta 37.00 380.00 Kč (CSO) (1295)437 887919 D21 DKP8853 Karochová Simona 37.00 380.00 Kč (CSO) (1328)438 7226 D21 DOB7956 Štěpánová Dita 37.00 380.00 Kč (CSO) (1604)1337 1007529 H16 JPV9717 Otruba Vojtěch 38.00 380.00 Kč (CSO) (1607)1336 232891 H16 PZR9701 Nechuta David 38.00 380.00 Kč (CSO) (1724)325 995893 D18 PHK9551 Svobodová Lenka 38.00 380.00 Kč (CSO) (1794)351 9953699 D20 DKP9350 Svobodná Tereza 38.00 380.00 Kč (CSO) (1797)350 2045225 D20 LPU9456 Lehárová Alžběta 38.00 380.00 Kč (CSO) (1364)103 890118 H21 ZBM8919 Hájek Daniel 39.00 380.00 Kč (CSO) (1413)104 910714 H21 PGP9103 Landovský Tomáš 39.00 380.00 Kč (CSO) (1423)105 9189 H21 SHK8902 Šabatka Zdeněk 39.00 380.00 Kč (CSO) (1462)102 9626 H21 SNA7105 Doucha Jiří 39.00 380.00 Kč (CSO) (1628)1427 995812 H18 PGP9503 Veselý Jakub 39.00 380.00 Kč (CSO) (1665)1426 7003034 H18 SHK9604 Trejbal Václav 39.00 380.00 Kč (CSO) (1678)3 887166 H20 AOP9301 Hadač Filip 39.00 380.00 Kč (CSO) (1681)4 995871 H20 AOP9303 Schuster Marek 39.00 380.00 Kč (CSO) (1280)439 515086 D21 TUR8153 Omová Michaela 40.00 380.00 Kč (CSO) (1312)441 1008144 D21 PHK9154 Valešová Jana 40.00 380.00 Kč (CSO) (1338)440 2020750 D21 TUR9252 Poloprutská Markéta 40.00 380.00 Kč (CSO) (1493)200 981838 D16 PGP9850 Janovská Kateřina 40.00 380.00 Kč (CSO) (1519)202 425555 D16 VRL9951 Waňková Martina 40.00 380.00 Kč (CSO) (1546)201 52374 D16 VPM9753 Šafrhansová Lucie 40.00 380.00 Kč (CSO) (1560)1339 515123 H16 AOV9701 Mielec Jaromír 41.00 380.00 Kč (CSO) (1578)1340 53354 H16 TZL9701 Podmolík Josef 41.00 380.00 Kč (CSO) (1613)1338 2027208 H16 TJN9804 Janeček Mirek 41.00 380.00 Kč (CSO) (1725)326 53599 D18 KAM9550 Bořánková Karolína 41.00 380.00 Kč (CSO) (1740)327 410734 D18 LLI9552 Hoidekrová Lucie 41.00 380.00 Kč (CSO) (1799)353 1394898 D20 STB9399 Szeliga Malgorzata 41.00 380.00 Kč (CSO) (1806)352 7200131 D20 LBE9450 Křivancová Zdeňka 41.00 380.00 Kč (CSO) (1380)107 515142 H21 LPU9006 Klapal Jan 42.00 380.00 Kč (CSO) (1438)108 523000 H21 KAM7600 Pašek František 42.00 380.00 Kč (CSO) (1458)109 336746 H21 DKP8717 Pospíšil Ondřej 42.00 380.00 Kč (CSO) (1618)1428 2045215 H18 PHK9601 Mašata Matěj 42.00 380.00 Kč (CSO) (1717)6 207825 H20 KRL9304 Pova Ondřej 42.00 380.00 Kč (CSO) (1263)443 886267 D21 KSU9393 Janů Hana 43.00 380.00 Kč (CSO) (1293)442 515136 D21 LPU8752 Hermanová Zuzana 43.00 380.00 Kč (CSO) (1298)444 51798 D21 DKP8651 Plochová Dominika 43.00 380.00 Kč (CSO) (1507)203 9648 D16 LPU9752 Fenclová Tereza 43.00 380.00 Kč (CSO) (1510)205 2027242 D16 MOV9852 Vývodová Jana 43.00 380.00 Kč (CSO) (1544)204 231920 D16 TUR9755 Nejezchlebová Barbora 43.00 380.00 Kč (CSO) (1554)1343 7200378 H16 LCE9801 Sýkora Vojtěch 44.00 380.00 Kč (CSO) (1573)1341 1400401 H16 LCE9803 Černocký Libor 44.00 380.00 Kč (CSO) (1600)1342 331262 H16 BBM9701 Drozd Michal 44.00 380.00 Kč (CSO) (1737)329 1398981 D18 PHK9656 Machačová Michaela 44.00 380.00 Kč (CSO) (1745)328 887635 D18 LPU9657 Kulhavá Eliška 44.00 380.00 Kč (CSO) (1779)355 7200338 D20 PGP9350 Kožinová Anna 44.00 380.00 Kč (CSO) (1361)112 515162 H21 LPU9113 Procházka David 45.00 380.00 Kč (CSO) (1393)110 52555 H21 SSU8243 Král Václav 45.00 380.00 Kč (CSO) (1414)111 7003038 H21 ABM9211 Novotný Ondřej 45.00 380.00 Kč (CSO) (1445)113 52008 H21 ABM6708 Přikryl Petr 45.00 380.00 Kč (CSO) (1626)1430 2017666 H18 LCE9501 Hubáček Jonáš 45.00 380.00 Kč (CSO) (1660)1431 2008506 H18 LPU9615 Klabouch Martin 45.00 380.00 Kč (CSO) (1683)7 899179 H20 TTR9301 Klusáček Jan 45.00 380.00 Kč (CSO) (1714)8 1625050 H20 AOV9401 Rohel Marek 45.00 380.00 Kč (CSO) (1282)445 906217 D21 LPU9053 Knapová Jana 46.00 380.00 Kč (CSO) (1307)447 330625 D21 VBM8553 Kociánová Lenka 46.00 380.00 Kč (CSO) (1337)446 8952 D21 VRL8353 Knoblochová Kamila 46.00 380.00 Kč (CSO) (1490)207 889309 D16 LCE9751 Vavrysová Barbara 46.00 380.00 Kč (CSO) (1516)206 1006615 D16 LPU9958 Kopecká Anna 46.00 380.00 Kč (CSO) (1564)1345 2053577 H16 CHC9701 Semrád Ladislav 47.00 380.00 Kč (CSO) (1574)1344 9005134 H16 SLA9701 Ježek Ondřej 47.00 380.00 Kč (CSO) (1741)330 361971 D18 KAM9650 Hausenblasová Karolína 47.00 380.00 Kč (CSO) (1748)331 49302 D18 SOP9551 Procházková Marie 47.00 380.00 Kč (CSO) (1782)357 428250 D20 KAM9452 Kamererová Valerie 47.00 380.00 Kč (CSO) (1790)356 897370 D20 KSU9493 Hnilicová Šárka 47.00 380.00 Kč (CSO) (1365)115 553445 H21 PHK9104 Kamenický Jakub 48.00 380.00 Kč (CSO) (1372)117 515499 H21 TUR9100 Wolf Daniel 48.00 380.00 Kč (CSO) (1376)116 515460 H21 LCE8902 Slezák Zdeněk 48.00 380.00 Kč (CSO) (1434)114 515464 H21 PGP6401 Janovský Tomáš 48.00 380.00 Kč (CSO) (1627)1433 889313 H18 LCE9602 Slíva Jan 48.00 380.00 Kč (CSO) (1698)9 410798 H20 LPU9303 Kos Tomáš 48.00 380.00 Kč (CSO) (1294)448 515488 D21 ZBM8989 Hlavová Jindra 49.00 380.00 Kč (CSO) (1311)449 9054 D21 DKP8254 Jiřištová Zuzana 49.00 380.00 Kč (CSO) (1540)209 8667 D16 TRI9756 Kovářová Tereza 49.00 380.00 Kč (CSO) (1545)211 2042510 D16 VPM9752 Obytová Kateřina 49.00 380.00 Kč (CSO) (1563)1349 7200377 H16 HLV9732 Sedláček Ondřej 50.00 380.00 Kč (CSO) (1589)1347 9830 H16 PHK9901 Kavalír Jáchym 50.00 380.00 Kč (CSO) (1605)1348 428227 H16 MOV9700 Padrta Pavel 50.00 380.00 Kč (CSO) (1729)333 361960 D18 LPM9651 Šiková Karolína 50.00 380.00 Kč (CSO) (1733)332 405999 D18 VAM9653 Petrasová Zuzana 50.00 380.00 Kč (CSO) (1783)358 218978 D20 TZL9453 Jeřábková Jitka 50.00 380.00 Kč (CSO) (1391)120 515444 H21 AOP9202 Navrátil Boris 51.00 380.00 Kč (CSO) (1394)121 886824 H21 KRN8505 Rychlý Pavel 51.00 380.00 Kč (CSO) (1402)119 1008172 H21 SHK7601 Hepner David 51.00 380.00 Kč (CSO) (1460)118 49690 H21 ZBM8511 Drábek Jan 51.00 380.00 Kč (CSO) (1619)1435 897360 H18 KAM9601 Kettner Vojtěch 51.00 380.00 Kč (CSO) (1620)1434 7003044 H18 SJI9601 Čech Jan 51.00 380.00 Kč (CSO) (1716)12 1700077 H20 DKP9301 Klaška Pavel 51.00 380.00 Kč (CSO) (1719)11 682373 H20 PCB9401 Hulec Filip 51.00 380.00 Kč (CSO) (1283)451 7200341 D21 ZBM8966 Kabáthová Eva 52.00 380.00 Kč (CSO) (1308)452 9711 D21 NPA9051 Šmidrkalová Monika 52.00 380.00 Kč (CSO) (1326)453 416010 D21 TAP9053 Zamazalová Kateřina 52.00 380.00 Kč (CSO) (1488)212 2058511 D16 SJI9852 Čechová Tereza 52.00 380.00 Kč (CSO) (1515)214 1007537 D16 JPV9899 Soldánová Tereza 52.00 380.00 Kč (CSO) (1529)213 1007538 D16 JPV9898 Pilcová Sabina 52.00 380.00 Kč (CSO) (1558)1351 897357 H16 DKP9801 Semerád Antonín 53.00 380.00 Kč (CSO) (1568)1350 9005139 H16 KAM9802 Jíra Tomáš 53.00 380.00 Kč (CSO) (1612)1352 232505 H16 TJN9700 Šmaus Jan 53.00 380.00 Kč (CSO) (1749)334 2028218 D18 STB9599 Haniszewska Angelika 53.00 380.00 Kč (CSO) (1764)335 416078 D18 SKM9651 Pěčková Veronika 53.00 380.00 Kč (CSO) (1809)361 232186 D20 VRB9450 Jančová Jana 53.00 380.00 Kč (CSO) (1350)122 896975 H21 ZBM8841 Chromý Adam 54.00 380.00 Kč (CSO) (1359)123 995821 H21 TUR8801 Hradec Pavel 54.00 380.00 Kč (CSO) (1407)124 920696 H21 DOB8002 Janda Martin 54.00 380.00 Kč (CSO) (1455)125 410357 H21 CHT8510 Kopáček Jan 54.00 380.00 Kč (CSO) (1631)1436 899156 H18 DKP9600 Illner Vojtěch 54.00 380.00 Kč (CSO) (1691)13 1080493 H20 LPU9301 Čermák Jan 54.00 380.00 Kč (CSO) (1708)14 9983 H20 SJC9401 Šmejc Jakub 54.00 380.00 Kč (CSO) (1301)455 515153 D21 KON8787 Dittrichová Petra 55.00 380.00 Kč (CSO) (1310)456 889312 D21 LCE9250 Sklenářová Radka 55.00 380.00 Kč (CSO) (1320)454 897344 D21 PHK8753 Balcarová Jana 55.00 380.00 Kč (CSO) (1494)215 53215 D16 TRI9750 Argalášová Kateřina 55.00 380.00 Kč (CSO) (1497)217 1007533 D16 ABM9757 Odehnalová Tereza 55.00 380.00 Kč (CSO) (1521)216 897355 D16 ZBM9951 Firešová Markéta 55.00 380.00 Kč (CSO) (1556)1355 1602633 H16 JPV9807 Vystavěl Ondřej 56.00 380.00 Kč (CSO) (1572)1354 888634 H16 DOK9800 Koštejn Vít 56.00 380.00 Kč (CSO) (1602)1353 1396156 H16 BBM9707 Dalos Maté 56.00 380.00 Kč (CSO) (1738)337 361920 D18 LPM9650 Šiková Barbora 56.00 380.00 Kč (CSO) (1744)336 232017 D18 PGP9554 Pavlů Kateřina 56.00 380.00 Kč (CSO) (1788)362 887927 D20 LPU9457 Horová Pavla 56.00 380.00 Kč (CSO) (1793)363 7200368 D20 AOP9452 Svobodová Radka 56.00 380.00 Kč (CSO) (1374)126 720921 H21 VBM7246 Fučík Karel 57.00 380.00 Kč (CSO) (1396)128 886265 H21 PGP8206 Procházka Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1437)129 515101 H21 KSU5801 Šrámek Jaromír 57.00 380.00 Kč (CSO) (1456)127 515192 H21 TZL8001 Novotný Jiří 57.00 380.00 Kč (CSO) (1659)1438 426320 H18 LPU9611 Jurica Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1673)1439 53126 H18 TZL9601 Sadílek Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1685)15 515487 H20 LPU9410 Grundmann Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1718)16 51993 H20 OSN9339 Kamenický Tobiáš 57.00 380.00 Kč (CSO) (1286)459 822282 D21 TUR8354 Rufferová Iva 58.00 380.00 Kč (CSO) (1292)458 876522 D21 TUR8650 Krafková Lucie 58.00 380.00 Kč (CSO) (1332)457 9673 D21 VAM8951 Bednářová Michala 58.00 380.00 Kč (CSO) (1534)220 438639 D16 ROZ9752 Voltrová Hana 58.00 380.00 Kč (CSO) (1538)219 442863 D16 TAP9853 Poláková Tereza 58.00 380.00 Kč (CSO) (1550)218 2042513 D16 ZBM9755 Nedbálková Hana 58.00 380.00 Kč (CSO) (1555)1356 7200360 H16 VBM9801 Hirš Otakar 59.00 380.00 Kč (CSO) (1579)1357 361957 H16 ABM9708 Kelbl Vladimír 59.00 380.00 Kč (CSO) (1586)1358 2025366 H16 CHC9901 Křivda Tomáš 59.00 380.00 Kč (CSO) (1735)338 416318 D18 KRL9651 Hanáková Magda 59.00 380.00 Kč (CSO) (1773)365 2051524 D20 SHK9352 Myslivcová Pavla 59.00 380.00 Kč (CSO) (1807)364 515453 D20 PGP9353 Mikulášová Helena 59.00 380.00 Kč (CSO) (1360)133 886715 H21 LPU8002 Udržal Tomáš 60.00 380.00 Kč (CSO) (1373)131 1399000 H21 LCE7602 Horyna Roman 60.00 380.00 Kč (CSO) (1405)132 52705 H21 LCE8801 Perůtka Jan 60.00 380.00 Kč (CSO) (1427)130 995886 H21 PHK8602 Balcar Aleš 60.00 380.00 Kč (CSO) (1632)1440 232144 H18 VRB9606 Matuš Vojtěch 60.00 380.00 Kč (CSO) (1648)1441 1396721 H18 STB9601 Szeliga Bartlomiej 60.00 380.00 Kč (CSO) (1701)17 331157 H20 LBE9400 Uhlíř Marek 60.00 380.00 Kč (CSO) (1722)18 253370 H20 SKM9404 Zvoníček Josef 60.00 380.00 Kč (CSO) (1331)461 5591 D21 KRN8353 Sukeníková Zuzana 61.00 380.00 Kč (CSO) (1342)462 887944 D21 DKP9154 Svobodná Madla 61.00 380.00 Kč (CSO) (1501)221 1403419 D16 TUR9751 Linková Alena 61.00 380.00 Kč (CSO) (1513)222 438047 D16 ABM9956 Odehnalová Klára 61.00 380.00 Kč (CSO) (1537)223 442851 D16 TAP9755 Šimůnková Gabriela 61.00 380.00 Kč (CSO) (1601)1360 53271 H16 BBM9702 Konečný Daniel 62.00 380.00 Kč (CSO) (1606)1359 7200334 H16 PGP9701 Čermák Adam 62.00 380.00 Kč (CSO) (1723)341 7200361 D18 LLI9651 Štičková Anna 62.00 380.00 Kč (CSO) (1739)340 434574 D18 LPU9658 Chládková Simona 62.00 380.00 Kč (CSO) (1768)366 219242 D20 ZBM9456 Tesařová Markéta 62.00 380.00 Kč (CSO) (1774)367 2020737 D20 RBK9452 Tužilová Magdaléna 62.00 380.00 Kč (CSO) (1392)136 553446 H21 PHK8802 Panchártek Jan 63.00 380.00 Kč (CSO) (1448)134 2049551 H21 CHC8801 Grundman Vojtěch 63.00 380.00 Kč (CSO) (1463)137 434828 H21 CST7401 Šafařík Ivo 63.00 380.00 Kč (CSO) (1469)135 500878 H21 SHK7309 Jedlička Michal 63.00 380.00 Kč (CSO) (1622)1443 889308 H18 LCE9601 Mudrák Štěpán 63.00 380.00 Kč (CSO) (1670)1442 433099 H18 SSU9609 Mikula Jan 63.00 380.00 Kč (CSO) (1677)19 682333 H20 LCE9301 Hubáček Michal 63.00 380.00 Kč (CSO) (1699)20 681864 H20 TZL9301 Schäfer Jan 63.00 380.00 Kč (CSO) (1289)465 887612 D21 DKP8850 Svobodná Šárka 64.00 380.00 Kč (CSO) (1325)463 888854 D21 TAP8854 Gabrovská Lucie 64.00 380.00 Kč (CSO) (1335)464 331675 D21 LCE8151 Michálková Renata 64.00 380.00 Kč (CSO) (1508)224 331328 D16 SJH9852 Hojná Dominika 64.00 380.00 Kč (CSO) (1535)226 336763 D16 SJI9851 Petráčková Kristýna 64.00 380.00 Kč (CSO) (1553)1364 2053570 H16 PHK9805 Vandas Daniel 65.00 380.00 Kč (CSO) (1609)1362 1396849 H16 SHK9803 Pek Daniel 65.00 380.00 Kč (CSO) (1726)342 7200367 D18 VBM9651 Hiršová Gabriela 65.00 380.00 Kč (CSO) (1787)368 51176 D20 SHK9351 Fundová Eliška 65.00 380.00 Kč (CSO) (1792)369 410728 D20 TUR9455 Körberová Andrea 65.00 380.00 Kč (CSO) (1410)141 1111187 H21 ZBM8721 Zháňal Jan 66.00 380.00 Kč (CSO) (1424)139 995807 H21 SHK8406 Komanec Václav 66.00 380.00 Kč (CSO) (1447)140 52340 H21 TZL8601 Polášek Jan 66.00 380.00 Kč (CSO) (1624)1445 980371 H18 BBM9500 Záděra Pavel 66.00 380.00 Kč (CSO) (1671)1444 49356 H18 TRI9601 Walach Ondřej 66.00 380.00 Kč (CSO) (1684)22 886264 H20 ASU9447 Horvát Petr 66.00 380.00 Kč (CSO) (1688)21 887630 H20 TRI9301 Argaláš Michal 66.00 380.00 Kč (CSO) (1304)466 703370 D21 ZBM7951 Gebauerová Jana 67.00 380.00 Kč (CSO) (1316)468 410785 D21 LPU9054 Valachová Martina 67.00 380.00 Kč (CSO) (1336)467 53615 D21 JHB8952 Králová Iveta 67.00 380.00 Kč (CSO) (1509)227 420436 D16 SHK9755 Červená Adéla 67.00 380.00 Kč (CSO) (1531)229 2011813 D16 KSU9853 Švancárová Veronika 67.00 380.00 Kč (CSO) (1533)228 52062 D16 LBM9898 Korpasová Tereza 67.00 380.00 Kč (CSO) (1569)1365 7200375 H16 LLI9802 Melichar Vojtěch 68.00 380.00 Kč (CSO) (1577)1366 980376 H16 BBM9800 Ptáček Patrik 68.00 380.00 Kč (CSO) (1599)1367 2008508 H16 ASU9843 Sláma Dušan 68.00 380.00 Kč (CSO) (1798)370 505081 D20 LCE9352 Szlendak Joanna 68.00 380.00 Kč (CSO) (1805)371 8898 D20 KON9572 Vlachová Eliška 68.00 380.00 Kč (CSO) (1371)143 515009 H21 TBM8201 Kozák Osvald 69.00 380.00 Kč (CSO) (1412)142 515094 H21 TBM7835 Čech Radovan 69.00 380.00 Kč (CSO) (1435)145 53583 H21 ZBP7800 Pražák Jiří 69.00 380.00 Kč (CSO) (1669)1447 8727 H18 SOP9601 Svoboda František 69.00 380.00 Kč (CSO) (1694)24 2027239 H20 STE9411 Skoupý Jan 69.00 380.00 Kč (CSO) (1704)23 8288 H20 VLI9400 Petr Pavel 69.00 380.00 Kč (CSO) (1279)469 500265 D21 SJC8456 Brožková Radka 70.00 380.00 Kč (CSO) (1306)471 1008174 D21 SHK9251 Teplá Karolína 70.00 380.00 Kč (CSO) (1499)231 2051475 D16 BOR9853 Staňová Karolína 70.00 380.00 Kč (CSO) (1504)230 229382 D16 TBM9859 Grycová Veronika 70.00 380.00 Kč (CSO) (1552)1369 1396847 H16 SHK9701 Netuka Vojtěch 71.00 380.00 Kč (CSO) (1571)1368 681889 H16 LTU9801 Bendák Jan 71.00 380.00 Kč (CSO) (1585)1370 682082 H16 PHK9704 Růžička Adam 71.00 380.00 Kč (CSO) (1780)372 920682 D20 SJH9451 Benešová Jana 71.00 380.00 Kč (CSO) (1804)373 232405 D20 AOP9352 Šarmanová Alena 71.00 380.00 Kč (CSO) (1430)147 515193 H21 RBK8605 Henek Michal 72.00 380.00 Kč (CSO) (1439)148 887159 H21 TUR9001 Hostaš Petr 72.00 380.00 Kč (CSO) (1450)146 515468 H21 BBM7205 Fiala Jan 72.00 380.00 Kč (CSO) (1466)149 995810 H21 ZBM8928 Zimmermann Jakub 72.00 380.00 Kč (CSO) (1647)1448 886647 H18 PHK9500 Dzioba Mateusz 72.00 380.00 Kč (CSO) (1695)26 889295 H20 AOP9302 Rossmanith Vojta 72.00 380.00 Kč (CSO) (1696)25 515103 H20 ASU9347 Franko David 72.00 380.00 Kč (CSO) (1284)473 515494 D21 PHK8051 Topinková Monika 73.00 380.00 Kč (CSO) (1319)472 995857 D21 SHK9151 Chmelařová Michaela 73.00 380.00 Kč (CSO) (1329)474 888623 D21 LTU8451 Ulahelová Jana 73.00 380.00 Kč (CSO) (1500)234 897348 D16 KSU9799 Smrčková Dominika 73.00 380.00 Kč (CSO) (1530)235 361976 D16 KON9898 Vlachová Kateřina 73.00 380.00 Kč (CSO) (1549)233 436959 D16 ZAM9751 Jansová Doubravka 73.00 380.00 Kč (CSO) (1557)1373 7200336 H16 LTP9802 Matějka Lukáš 74.00 380.00 Kč (CSO) (1561)1371 253124 H16 SJI9702 Frýba Dominik 74.00 380.00 Kč (CSO) (1772)375 897363 D20 KSU9394 Vozdová Aneta 74.00 380.00 Kč (CSO) (1785)374 4536 D20 LPU9458 Voborníková Alena 74.00 380.00 Kč (CSO) (1416)150 866998 H21 VBM8801 Bravený Adam 75.00 380.00 Kč (CSO) (1452)153 515469 H21 TAP8610 Zajíc Vítězslav 75.00 380.00 Kč (CSO) (1629)1450 2035705 H18 PHK9602 Horáček Petr 75.00 380.00 Kč (CSO) (1690)28 331549 H20 LPU9306 Záveský Filip 75.00 380.00 Kč (CSO) (1721)27 53824 H20 SKM9401 Dvorský Vojtěch 75.00 380.00 Kč (CSO) (1214)475 301173 D21 LPU7667 Fenclová Marta 76.00 380.00 Kč (CSO) (1290)476 995881 D21 PGP8753 Hrstková Vladěna 76.00 380.00 Kč (CSO) (1344)477 232379 D21 TJH8652 Kovářová Lenka 76.00 380.00 Kč (CSO) (1492)238 886271 D16 DKP9751 Nováková Tereza 76.00 380.00 Kč (CSO) (1505)237 2051536 D16 BOR9751 Kameníková Andrea 76.00 380.00 Kč (CSO) (1518)236 426323 D16 VLI9853 Doubková Petra 76.00 380.00 Kč (CSO) (1575)1375 889320 H16 TZL9703 Mikel David 77.00 380.00 Kč (CSO) (1588)1374 9660 H16 LPU9902 Fencl Jonáš 77.00 380.00 Kč (CSO) (1767)376 2011864 D20 LPU9351 Knapová Lenka 77.00 380.00 Kč (CSO) (1776)377 899159 D20 ZBM9353 Koporová Petra 77.00 380.00 Kč (CSO) (1377)154 995852 H21 LCE7835 Hanslian David 78.00 380.00 Kč (CSO) (1451)157 1007536 H21 SSU8802 Poklop Martin 78.00 380.00 Kč (CSO) (1630)1453 886286 H18 BBM9600 Ptáček Pavel 78.00 380.00 Kč (CSO) (1675)1452 410320 H18 ZBM9503 Jordanov Alexandr 78.00 380.00 Kč (CSO) (1693)30 886814 H20 ABM9410 Mokrý Ondřej 78.00 380.00 Kč (CSO) (1720)29 1602625 H20 ROU9303 Buk Jindřich 78.00 380.00 Kč (CSO) (1495)241 232620 D16 TRI9751 Tesařová Jana 79.00 380.00 Kč (CSO) (1496)239 425531 D16 TZL9754 Chovancová Zuzana 79.00 380.00 Kč (CSO) (1503)240 232726 D16 TUR9851 Hudská Ludmila 79.00 380.00 Kč (CSO) (1810)478 515134 D21 LPU7957 Lučanová Marta 79.00 380.00 Kč (CSO) (1587)1379 981828 H16 KAM9900 Škvor Ota 80.00 380.00 Kč (CSO) (1603)1377 682332 H16 BOR9802 Birnbaum Adam 80.00 380.00 Kč (CSO) (1611)1378 442886 H16 TAP9805 Ransdorf Jakub 80.00 380.00 Kč (CSO) (1777)378 236994 D20 LPM9452 Chvalová Věra 80.00 380.00 Kč (CSO) (1784)379 49371 D20 TRI9458 Kosová Štěpánka 80.00 380.00 Kč (CSO) (1421)158 995831 H21 SHK8901 Jirásek Michal 81.00 380.00 Kč (CSO) (1433)159 52212 H21 TZL8002 Slováček Tomáš 81.00 380.00 Kč (CSO) (1662)1455 207869 H18 PVD9601 Novák Radek 81.00 380.00 Kč (CSO) (1663)1454 53537 H18 ROU9601 Buk Michal 81.00 380.00 Kč (CSO) (1706)31 246864 H20 TZL9302 Kolárik Tomáš 81.00 380.00 Kč (CSO) (1517)242 224878 D16 PHK9951 Chaloupská Barbora 82.00 380.00 Kč (CSO) (1541)243 416127 D16 TRI9761 Kaufmanová Ivana 82.00 380.00 Kč (CSO) (1551)244 331363 D16 ZLH9851 Novotná Klára 82.00 380.00 Kč (CSO) (1565)1382 995840 H16 TUR9701 Wolf Filip 83.00 380.00 Kč (CSO) (1566)1380 1007539 H16 JPV9824 Kočí Josef 83.00 380.00 Kč (CSO) (1584)1381 49315 H16 TRI9807 Lanc Vojtěch 83.00 380.00 Kč (CSO) (1769)381 1668661 D20 ZBM9354 Hrušková Barbora 83.00 380.00 Kč (CSO) (1770)380 8939 D20 ZBM9451 Chromá Kateřina 83.00 380.00 Kč (CSO) (1398)162 981816 H21 LPU9001 Hovorka Lukáš 84.00 380.00 Kč (CSO) (1432)163 981815 H21 LPU9110 Procházka Tomáš 84.00 380.00 Kč (CSO) (1440)165 911220 H21 ZBM9101 Zimmermann Štěpán 84.00 380.00 Kč (CSO) (1642)1456 887928 H18 LPU9502 Deml Tomáš 84.00 380.00 Kč (CSO) (1666)1457 682090 H18 SJI9501 Koumar František 84.00 380.00 Kč (CSO) (1703)33 2032136 H20 BOR9301 Šákr Vít 84.00 380.00 Kč (CSO) (1498)245 980354 D16 ASU9797 Horvátová Hana 85.00 380.00 Kč (CSO) (1520)246 53721 D16 ZBM9753 Koporová Lenka 85.00 380.00 Kč (CSO) (1542)247 53293 D16 TRI9852 Liberdová Jana 85.00 380.00 Kč (CSO) (1580)1383 2025354 H16 VRL9802 Starý Ondra 86.00 380.00 Kč (CSO) (1791)382 1436949 D20 VRB9499 Haltof Ewa 86.00 380.00 Kč (CSO) (1795)383 9832 D20 PHK9353 Kamenická Kateřina 86.00 380.00 Kč (CSO) (1347)168 515110 H21 PGP8407 Procházka Jan 87.00 380.00 Kč (CSO) (1369)166 888891 H21 ZBM9102 Bravený Vít 87.00 380.00 Kč (CSO) (1449)167 8188 H21 CHA7800 Kadavý Petr 87.00 380.00 Kč (CSO) (1464)169 1401181 H21 STE5809 Václavek Tomáš 87.00 380.00 Kč (CSO) (1625)1459 1602634 H18 VRL9501 Waněk Adam 87.00 380.00 Kč (CSO) (1672)1458 1400446 H18 TZL9501 Svačina Jan 87.00 380.00 Kč (CSO) (1697)35 2053589 H20 CHC9402 Sháněl Jan 87.00 380.00 Kč (CSO) (1700)36 886823 H20 TUR9301 Zakouřil Vít 87.00 380.00 Kč (CSO) (1491)250 2023812 D16 MFP9850 Vyhnálková Barbora 88.00 380.00 Kč (CSO) (1506)249 53280 D16 TRI9850 Szarzecová Lucie 88.00 380.00 Kč (CSO) (1539)248 442864 D16 TAP9854 Poláková Kateřina 88.00 380.00 Kč (CSO) (1775)384 515074 D20 AOP9450 Tesařová Marcela 89.00 380.00 Kč (CSO) (1796)385 995864 D20 SJH9452 Tichá Tereza 89.00 380.00 Kč (CSO) (1379)170 551990 H21 LPU9036 Kamenický Matěj 90.00 380.00 Kč (CSO) (1383)171 7003001 H21 BOR9007 Kořínek Tomáš 90.00 380.00 Kč (CSO) (1429)172 7200324 H21 STE7401 Tomanek Daniel 90.00 380.00 Kč (CSO) (1715)37 920667 H20 ASU9348 Mušínský Tomáš 90.00 380.00 Kč (CSO) (1502)252 331783 D16 SJH9752 Peňázová Veronika 91.00 380.00 Kč (CSO) (1548)251 2031356 D16 VPM9853 Kroupová Eliška 91.00 380.00 Kč (CSO) (1778)386 7945000 D20 DKP9450 Dlouhá Hana 92.00 380.00 Kč (CSO) (1789)387 301313 D20 KAM9350 Mrázová Pavla 92.00 380.00 Kč (CSO) (1358)175 888608 H21 DKP8306 Janata Martin 93.00 380.00 Kč (CSO) (1395)174 2011839 H21 VBM8002 Henek Vladan 93.00 380.00 Kč (CSO) (1409)176 9007701 H21 DKP7701 Kolín Jan 93.00 380.00 Kč (CSO) (1465)177 53282 H21 TBM8215 Liščinský Zdeněk 93.00 380.00 Kč (CSO) (1705)40 995842 H20 TUR9402 Rychlý Michal 93.00 380.00 Kč (CSO) (1489)256 1398990 D16 PHK9751 Novotná Klára 94.00 380.00 Kč (CSO) (1511)255 1006616 D16 VIC9898 Kůstková Daniela 94.00 380.00 Kč (CSO) (1514)254 4357 D16 BOR9954 Janoušková Lucie 94.00 380.00 Kč (CSO) (1786)389 515087 D20 TUR9358 Kochová Nikola 95.00 380.00 Kč (CSO) (1808)388 219245 D20 RBK9355 Hegerová Petra 95.00 380.00 Kč (CSO) (1384)181 303927 H21 TTR8901 Klusáček Matěj 96.00 380.00 Kč (CSO) (1419)178 52136 H21 ZBM8833 Bořil Tomáš 96.00 380.00 Kč (CSO) (1457)179 51123 H21 STE9202 Doležel Ondřej 96.00 380.00 Kč (CSO) (1680)42 889299 H20 LPU9307 Kubelka Tomáš 96.00 380.00 Kč (CSO) (1692)41 301383 H20 PHK9401 Kamenický Ondřej 96.00 380.00 Kč (CSO) (1512)257 361939 D16 AOV9850 Fukalová Hana 97.00 380.00 Kč (CSO) (1532)259 2053582 D16 KSU9888 Habigerová Jana 97.00 380.00 Kč (CSO) (1766)390 515413 D20 UOL9353 Horčičková Vendula 98.00 380.00 Kč (CSO) (1781)391 218977 D20 TZL9451 Koláriková Lucie 98.00 380.00 Kč (CSO) (1403)182 52641 H21 KRN8203 Kopec Tomáš 99.00 380.00 Kč (CSO) (1441)185 9137 H21 SHK7801 Paclík Roman 99.00 380.00 Kč (CSO) (1468)183 515170 H21 LPU7710 Lučan Vladimír 99.00 380.00 Kč (CSO) (1679)44 920700 H20 ASU9444 Minář Marek 99.00 380.00 Kč (CSO) (1687)43 515462 H20 ZBM9302 Brlica Pavel 99.00 380.00 Kč (CSO) (1528)260 2051481 D16 BOR9850 Kohoutová Barbora 100.00 380.00 Kč (CSO) (1543)262 1403414 D16 TUR9753 Roškotová Lucie 100.00 380.00 Kč (CSO) (1547)261 2042520 D16 VPM9852 Mikešová Adéla 100.00 380.00 Kč (CSO) (1771)392 940318 D20 LPU9451 Procházková Klára 101.00 380.00 Kč (CSO) (1375)188 500580 H21 TTR7301 Prášil Marek 102.00 380.00 Kč (CSO) (1420)186 995797 H21 TZL8508 Dlabaja Štěpán 102.00 380.00 Kč (CSO) (1436)187 2025363 H21 CHC8502 Pešek Ondřej 102.00 380.00 Kč (CSO) (1453)189 416025 H21 DKP8109 Tomeš Jaroslav 102.00 380.00 Kč (CSO) (1682)46 553457 H20 LCE9302 Vavrys Johan 102.00 380.00 Kč (CSO) (1689)45 887640 H20 KAM9403 Kettner Lukáš 102.00 380.00 Kč (CSO) (1536)263 336765 D16 SJI9854 Vacková Anna 103.00 380.00 Kč (CSO) (1811)394 682343 D20 ASU9499 Sokolová Ludmila 104.00 380.00 Kč (CSO) (1417)190 995802 H21 ZBM9103 Švirák Ondřej 105.00 380.00 Kč (CSO) (1702)47 886701 H20 TZL9308 Kašpar Michal 105.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 182020.00 Kč

CST OB Strakonice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1463)137 434828 H21 CST7401 Šafařík Ivo 63.00 380.00 Kč (CSO) ( 143)1219 443103 H65 CST4601 Šafařík Bedřich 159.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

CTB SK OB Chotěboř

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1444)83 51833 H21 CTB7902 Hübner Jan 24.00 380.00 Kč (CSO) (1285)430 887165 D21 CTB8151 Gregorová Kamila 31.00 380.00 Kč (CSO) ( 830)1002 339554 H45 CTB6701 Žanda Jan 124.00 380.00 Kč ( 831) 53200 T6 CTB9901 Žanda Jan 154.00 120.00 Kč ( 380)632 51837 D45 CTB6851 Voborníková Eva 185.00 380.00 Kč ( 381)1042 51836 H45 CTB6601 Voborník Petr 204.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

DCE KOB Dobřichovice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 960)959 232041 H50 DCE6100 Pavlů Jaroslav 138.00 380.00 Kč ( 962)670 7868 D50 DCE5550 Mrázová Pavla 160.00 380.00 Kč (1004)1117 51973 H55 DCE5400 Jaroš Vladimír 185.00 380.00 Kč ( 558)709 51966 D55 DCE5450 Procházková Miluše 198.00 380.00 Kč ( 959)517 53598 D35 DCE7450 Svobodová Jitka 207.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

DKL KOB Kladno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 974)508 301616 D35 DKL7150 Bejčková Jana 189.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

DKP Oddíl OB Kotlářka

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1287)400 9000007 D21 DKP8450 Kolínová Kristýna 1.00 380.00 Kč (CSO) (1297)412 7875600 D21 DKP8756 Dlouhá Marie 13.00 380.00 Kč (CSO) (1645)1413 886607 H18 DKP9500 Šňupárek Václav 18.00 380.00 Kč (CSO) (1732)313 515071 D18 DKP9652 Šňupárková Anna 20.00 380.00 Kč (CSO) (1303)422 9999888 D21 DKP8154 Janatová Lucie 22.00 380.00 Kč (CSO) (1295)437 887919 D21 DKP8853 Karochová Simona 37.00 380.00 Kč (CSO) (1794)351 9953699 D20 DKP9350 Svobodná Tereza 38.00 380.00 Kč (CSO) (1458)109 336746 H21 DKP8717 Pospíšil Ondřej 42.00 380.00 Kč (CSO) (1298)444 51798 D21 DKP8651 Plochová Dominika 43.00 380.00 Kč (CSO) (1311)449 9054 D21 DKP8254 Jiřištová Zuzana 49.00 380.00 Kč (CSO) (1716)12 1700077 H20 DKP9301 Klaška Pavel 51.00 380.00 Kč (CSO) (1558)1351 897357 H16 DKP9801 Semerád Antonín 53.00 380.00 Kč (CSO) (1631)1436 899156 H18 DKP9600 Illner Vojtěch 54.00 380.00 Kč (CSO) (1342)462 887944 D21 DKP9154 Svobodná Madla 61.00 380.00 Kč (CSO) (1289)465 887612 D21 DKP8850 Svobodná Šárka 64.00 380.00 Kč (CSO) (1492)238 886271 D16 DKP9751 Nováková Tereza 76.00 380.00 Kč (CSO) (1778)386 7945000 D20 DKP9450 Dlouhá Hana 92.00 380.00 Kč (CSO) (1358)175 888608 H21 DKP8306 Janata Martin 93.00 380.00 Kč (CSO) (1409)176 9007701 H21 DKP7701 Kolín Jan 93.00 380.00 Kč (CSO) (1453)189 416025 H21 DKP8109 Tomeš Jaroslav 102.00 380.00 Kč (CSO) ( 604)955 49818 H50 DKP6300 Betlach Miroslav 130.00 380.00 Kč ( 467)1007 515448 H45 DKP6601 Illner Jakub 134.00 380.00 Kč ( 465)762 51799 D60 DKP5150 Stehnová Hana 144.00 380.00 Kč ( 464)1153 51760 H60 DKP4900 Stehno Pavel 147.00 380.00 Kč ( 468)1257 51800 H70 DKP4300 Procházka Zdenko 155.00 380.00 Kč ( 373)1118 49871 H55 DKP5800 Svobodný Petr 187.00 380.00 Kč ( 374)707 301365 D55 DKP5851 Svobodná Eva 194.00 380.00 Kč ( 457) 301369 T6 DKP8511 Wagner Libor 208.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2780.00 Kč

DOB KOB Dobruška

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1328)438 7226 D21 DOB7956 Štěpánová Dita 37.00 380.00 Kč (CSO) (1407)124 920696 H21 DOB8002 Janda Martin 54.00 380.00 Kč (CSO) ( 262)892 887908 H35 DOB7501 Kolek Petr 224.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

DOK OK Doksy

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1639)1422 7768 H18 DOK9601 Boskovský Vojtěch 33.00 380.00 Kč (CSO) (1572)1354 888634 H16 DOK9800 Koštejn Vít 56.00 380.00 Kč (CSO) ( 790)994 886258 H50 DOK6300 Hradecký Jaroslav 208.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

EKP VŠTJ Ekonom Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 721) 361943 P2 EKP0050 Koucká Barbora 153.00 120.00 Kč ( 719)1124 51147 H55 EKP5800 Fanta Miroslav 199.00 380.00 Kč ( 717)991 2035738 H50 EKP6301 Koucký Roman 202.00 380.00 Kč ( 714) 2032158 T6 EKP9700 Koucký Martin 206.00 120.00 Kč ( 716)717 51583 D55 EKP5650 Fantová Libuše 214.00 380.00 Kč ( 722)1135 682645 H55 EKP5500 Šedivý Jiří 221.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1760.00 Kč

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 37)961 515097 H50 FSP6104 Borovička Milan 142.00 380.00 Kč ( 200)1251 53267 H70 FSP4300 Čadil Jan 143.00 380.00 Kč ( 372)977 1403434 H50 FSP6304 Šimek Tomáš 174.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

HAV SKOB Baník Havířov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 370)655 52943 D50 HAV6250 Sochorová Hana 130.00 380.00 Kč ( 67)605 8815 D45 HAV6751 Vričanová Sylva 131.00 380.00 Kč ( 961)1103 301227 H55 HAV5501 Kotas Pavel 157.00 380.00 Kč ( 965)618 49329 D45 HAV6651 Hanzlová Svatava 157.00 380.00 Kč ( 371)970 515436 H50 HAV6301 Sochor Tomáš 160.00 380.00 Kč ( 51)1260 49305 H70 HAV4201 Beneš Karel 161.00 380.00 Kč ( 65)922 253120 H40 HAV7100 Kaděra Pavel 165.00 380.00 Kč ( 77)627 49306 D45 HAV6652 Opletalová Pavlína 175.00 380.00 Kč ( 43)1114 336721 H55 HAV5701 Jakobi Zdeněk 179.00 380.00 Kč ( 645)981 336791 H50 HAV6000 Lužný Ladislav 182.00 380.00 Kč ( 76)561 416157 D40 HAV7250 Proboszová Zuzana 192.00 380.00 Kč ( 66)579 49428 D40 HAV7051 Kaděrová Barbora 228.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 4560.00 Kč

HCE TJ Sokol Hostivice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 45)957 515105 H50 HCE5900 Kettner Pavel 134.00 380.00 Kč ( 46)609 232490 D45 HCE6450 Kettnerová Lenka 139.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

HLV KČT - OB Holešov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1563)1349 7200377 H16 HLV9732 Sedláček Ondřej 50.00 380.00 Kč (CSO) ( 235)1208 416088 H65 HLV4801 Peška Antonín 137.00 380.00 Kč ( 256)960 53856 H50 HLV6321 Končák Jaroslav 140.00 380.00 Kč ( 300)1036 53827 H45 HLV6404 Sedláček Jaroslav 192.00 380.00 Kč ( 258) 416086 T4 HLV6856 Končáková Kateřina 194.00 120.00 Kč ( 299)580 416084 D40 HLV7060 Sedláčková Jana 230.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1640.00 Kč

HOB SKOB Horní Benešov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 994)1223 51939 H65 HOB4701 Klech Josef 167.00 380.00 Kč ( 996)701 4684 D55 HOB5551 Ledabylová Alena 182.00 380.00 Kč ( 995) 301308 P2 HOB5655 Krumpholcová Jarmila 207.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 880.00 Kč

HOR TJ Jiskra Hořice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 57)958 2059759 H50 HOR6302 Vávra Martin 136.00 380.00 Kč ( 63)924 2049537 H40 HOR7300 Kolář Viktor 169.00 380.00 Kč (1103)1133 2011900 H55 HOR5700 Škorpil Martin 217.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

JES KOS Jesenice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 993)920 8809 H40 JES7001 Bílý Milan 161.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1336)467 53615 D21 JHB8952 Králová Iveta 67.00 380.00 Kč (CSO) ( 773) 4630 P2 JHB9107 Kopic Jiří 137.00 120.00 Kč ( 80) 49820 T4 JHB9160 Fencíková Lucie 140.00 120.00 Kč ( 79)620 53614 D45 JHB6553 Fencíková Vladislava 161.00 380.00 Kč ( 152)1134 52357 H55 JHB5702 Hrstka Vladislav 219.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

JPV Oddíl OS SK Prostějov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1418)85 1602629 H21 JPV8201 Otrusina Jiří 24.00 380.00 Kč (CSO) (1604)1337 1007529 H16 JPV9717 Otruba Vojtěch 38.00 380.00 Kč (CSO) (1515)214 1007537 D16 JPV9899 Soldánová Tereza 52.00 380.00 Kč (CSO) (1529)213 1007538 D16 JPV9898 Pilcová Sabina 52.00 380.00 Kč (CSO) (1556)1355 1602633 H16 JPV9807 Vystavěl Ondřej 56.00 380.00 Kč (CSO) (1566)1380 1007539 H16 JPV9824 Kočí Josef 83.00 380.00 Kč (CSO) ( 772)659 52864 D50 JPV6363 Vavrečková Ivana 138.00 380.00 Kč ( 309) 410337 P2 JPV8687 Smékalová Ivana 149.00 120.00 Kč ( 660)1020 2020730 H45 JPV6526 Soldán Vladimír 160.00 380.00 Kč ( 98)972 52498 H50 JPV6112 Jeřábek Luboš 164.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

KAM SK Kamenice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1730)305 7200333 D18 KAM9554 Procházková Marie 8.00 380.00 Kč (CSO) (1731)310 7003009 D18 KAM9551 Hlubučková Kristýna 17.00 380.00 Kč (CSO) (1559)1324 361923 H16 KAM9803 Hausenblas Šimon 26.00 380.00 Kč (CSO) (1583)1327 232245 H16 KAM9700 Valášek Jiří 29.00 380.00 Kč (CSO) (1686)2 920683 H20 KAM9401 Semík Ondřej 36.00 380.00 Kč (CSO) (1725)326 53599 D18 KAM9550 Bořánková Karolína 41.00 380.00 Kč (CSO) (1438)108 523000 H21 KAM7600 Pašek František 42.00 380.00 Kč (CSO) (1741)330 361971 D18 KAM9650 Hausenblasová Karolína 47.00 380.00 Kč (CSO) (1782)357 428250 D20 KAM9452 Kamererová Valerie 47.00 380.00 Kč (CSO) (1619)1435 897360 H18 KAM9601 Kettner Vojtěch 51.00 380.00 Kč (CSO) (1568)1350 9005139 H16 KAM9802 Jíra Tomáš 53.00 380.00 Kč (CSO) (1587)1379 981828 H16 KAM9900 Škvor Ota 80.00 380.00 Kč (CSO) (1789)387 301313 D20 KAM9350 Mrázová Pavla 92.00 380.00 Kč (CSO) (1689)45 887640 H20 KAM9403 Kettner Lukáš 102.00 380.00 Kč (CSO) ( 941)904 51498 H40 KAM6901 Kovářík Tomáš 129.00 380.00 Kč ( 939)908 51733 H40 KAM6501 Kozák Petr 137.00 380.00 Kč ( 940)1030 52267 H45 KAM6700 Škvor Martin 180.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

KAR SK Karlovice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 488)1166 51950 H60 KAR5001 Pospíšil Karel 173.00 380.00 Kč ( 487)868 301259 H35 KAR7601 Stibor Zbyněk 176.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

KCK KOB Český Krumlov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 763)708 49615 D55 KCK5756 Flašarová Marie 196.00 380.00 Kč ( 764)1137 49614 H55 KCK5701 Flašar Jan 225.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

KON KOB Konice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1301)455 515153 D21 KON8787 Dittrichová Petra 55.00 380.00 Kč (CSO) (1805)371 8898 D20 KON9572 Vlachová Eliška 68.00 380.00 Kč (CSO) (1530)235 361976 D16 KON9898 Vlachová Kateřina 73.00 380.00 Kč (CSO) (1111)1209 52413 H65 KON4617 Skácel Jaroslav 139.00 380.00 Kč ( 273)667 52417 D50 KON6389 Hlavová Miroslava 154.00 380.00 Kč ( 356)671 52420 D50 KON6285 Dittrichová Lenka 162.00 380.00 Kč ( 190)973 433100 H50 KON6111 Grepl Ladislav 166.00 380.00 Kč ( 189)716 52412 D55 KON5887 Smičková Eva 212.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

KRE OOB TJ Sokol Křemže

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 279)658 51413 D50 KRE6352 Kovaříčková Darja 136.00 380.00 Kč ( 278)660 51412 D50 KRE6351 Troupová Vladěna 140.00 380.00 Kč ( 642)633 416244 D45 KRE6851 Zimmermannová Milena 187.00 380.00 Kč ( 277)581 51411 D40 KRE7051 Dulovcová Marie 232.00 380.00 Kč ( 641)1056 51418 H45 KRE6401 Zimmermann Pavel 232.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

KRL Kometa Kralovice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1717)6 207825 H20 KRL9304 Pova Ondřej 42.00 380.00 Kč (CSO) (1735)338 416318 D18 KRL9651 Hanáková Magda 59.00 380.00 Kč (CSO) (1707)34 207839 H20 KRL9305 Vištejn Jiří 84.00 570.00 Kč
VKLAD CELKEM 570.00 Kč

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1317)405 995815 D21 KRN8559 Rychlá Pavlína 4.00 380.00 Kč (CSO) (1318)403 52533 D21 KRN8456 Kopcová Michaela 4.00 380.00 Kč (CSO) (1394)121 886824 H21 KRN8505 Rychlý Pavel 51.00 380.00 Kč (CSO) (1331)461 5591 D21 KRN8353 Sukeníková Zuzana 61.00 380.00 Kč (CSO) (1403)182 52641 H21 KRN8203 Kopec Tomáš 99.00 380.00 Kč (CSO) (1121) 52626 P2 KRN0757 Rychlá Karolína 165.00 180.00 Kč ( 601)926 52650 H40 KRN6808 Hošťálek Dan 173.00 380.00 Kč ( 148)1170 5585 H60 KRN5202 Sukeník Mojmír 181.00 380.00 Kč (1114)1038 52643 H45 KRN6804 Zavřel Michal 196.00 380.00 Kč (1123) 52625 T6 KRN8100 Hrouza Jan 196.00 180.00 Kč ( 611) 52636 T4 KRN8651 Bohunská Jana 206.00 120.00 Kč (1122) 411761 T6 KRN5401 Hrouza Jan 214.00 180.00 Kč (1124) 52627 T6 KRN8383 Jiříčková Bětka 226.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 1980.00 Kč

KSH OOB TJ Kašperské Hory

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 55)1215 8674 H65 KSH4801 Fiala Miloš 151.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1758)315 2058483 D18 KSU9559 Habigerová Radka 23.00 380.00 Kč (CSO) (1263)443 886267 D21 KSU9393 Janů Hana 43.00 380.00 Kč (CSO) (1790)356 897370 D20 KSU9493 Hnilicová Šárka 47.00 380.00 Kč (CSO) (1437)129 515101 H21 KSU5801 Šrámek Jaromír 57.00 380.00 Kč (CSO) (1531)229 2011813 D16 KSU9853 Švancárová Veronika 67.00 380.00 Kč (CSO) (1500)234 897348 D16 KSU9799 Smrčková Dominika 73.00 380.00 Kč (CSO) (1772)375 897363 D20 KSU9394 Vozdová Aneta 74.00 380.00 Kč (CSO) (1532)259 2053582 D16 KSU9888 Habigerová Jana 97.00 380.00 Kč (CSO) (1190) 886292 T6 KSU9045 Janů Zdeněk 156.00 180.00 Kč ( 482)865 886296 H35 KSU7601 Hecl Miloš 170.00 380.00 Kč ( 486)869 52602 H35 KSU7849 Růžička Lukáš 178.00 380.00 Kč ( 481)505 52617 D35 KSU7793 Smolíková Kateřina 183.00 380.00 Kč ( 480) 2058484 P2 KSU0808 Paloncý Jan 185.00 120.00 Kč ( 483)1033 2058461 H45 KSU6701 Matoušek Milan 186.00 380.00 Kč ( 484)890 886291 H35 KSU6349 Paloncý Pavel 220.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2200.00 Kč

KUN TJ Sokol Kunvald

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 246)1102 9014 H55 KUN5801 Trejtnar Pavel 155.00 380.00 Kč ( 245)988 9025 H50 KUN6201 Lux Zdeněk 196.00 380.00 Kč ( 247)1186 9027 H60 KUN5201 Šroler Zdeněk 213.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

KUO KOB Ústí nad Orlicí

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1657)1405 887162 H18 KUO9605 Skalický Matyáš 6.00 380.00 Kč (CSO) ( 797) 51470 T6 KUO8001 Koblížek Kamil 224.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

LBE TJ Lokomotiva Beroun

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1806)352 7200131 D20 LBE9450 Křivancová Zdeňka 41.00 380.00 Kč (CSO) (1701)17 331157 H20 LBE9400 Uhlíř Marek 60.00 380.00 Kč (CSO) ( 50) 7200132 T4 LBE9100 Šimon Václav 120.00 120.00 Kč ( 44)1019 52971 H45 LBE6400 Mezník Vladimír 158.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1533)228 52062 D16 LBM9898 Korpasová Tereza 67.00 380.00 Kč (CSO) ( 493) 52068 P2 LBM5204 Salajka Pavel 121.00 120.00 Kč ( 249)966 52063 H50 LBM6113 Korpas Jaroslav 152.00 380.00 Kč ( 607)1105 52050 H55 LBM5401 Štěpánek Jiří 161.00 380.00 Kč ( 252)555 52029 D40 LBM7362 Korpasová Ivana 180.00 380.00 Kč ( 254)630 52093 D45 LBM6460 Matyášová Lenka 181.00 380.00 Kč ( 250) 52077 T4 LBM0151 Korpasová Lucie 186.00 120.00 Kč ( 31)706 52090 D55 LBM5795 Janská Iva 192.00 380.00 Kč ( 253)715 52058 D55 LBM5558 Salajková Věra 210.00 380.00 Kč ( 606) 52020 T6 LBM8651 Štěpánková Petra 228.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2640.00 Kč

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1415)51 52678 H21 LCE6127 Hubáček Josef 0.00 380.00 Kč (CSO) (1759)300 416087 D18 LCE9555 Končáková Klára 2.00 380.00 Kč (CSO) (1487)63 1398941 H21 LCE8500 Piltaver Jaka 9.00 380.00 Kč (CSO) (1747)307 232217 D18 LCE9551 Papugová Martina 11.00 380.00 Kč (CSO) (1343)416 2032130 D21 LCE8560 Macková Petra 16.00 380.00 Kč (CSO) (1443)82 682377 H21 LCE7701 Bencúr Juraj 24.00 380.00 Kč (CSO) (1554)1343 7200378 H16 LCE9801 Sýkora Vojtěch 44.00 380.00 Kč (CSO) (1573)1341 1400401 H16 LCE9803 Černocký Libor 44.00 380.00 Kč (CSO) (1626)1430 2017666 H18 LCE9501 Hubáček Jonáš 45.00 380.00 Kč (CSO) (1490)207 889309 D16 LCE9751 Vavrysová Barbara 46.00 380.00 Kč (CSO) (1376)116 515460 H21 LCE8902 Slezák Zdeněk 48.00 380.00 Kč (CSO) (1627)1433 889313 H18 LCE9602 Slíva Jan 48.00 380.00 Kč (CSO) (1310)456 889312 D21 LCE9250 Sklenářová Radka 55.00 380.00 Kč (CSO) (1373)131 1399000 H21 LCE7602 Horyna Roman 60.00 380.00 Kč (CSO) (1405)132 52705 H21 LCE8801 Perůtka Jan 60.00 380.00 Kč (CSO) (1622)1443 889308 H18 LCE9601 Mudrák Štěpán 63.00 380.00 Kč (CSO) (1677)19 682333 H20 LCE9301 Hubáček Michal 63.00 380.00 Kč (CSO) (1335)464 331675 D21 LCE8151 Michálková Renata 64.00 380.00 Kč (CSO) (1798)370 505081 D20 LCE9352 Szlendak Joanna 68.00 380.00 Kč (CSO) (1377)154 995852 H21 LCE7835 Hanslian David 78.00 380.00 Kč (CSO) (1386)164 515424 H21 LCE9001 Slezák Jiří 84.00 380.00 Kč (1682)46 553457 H20 LCE9302 Vavrys Johan 102.00 380.00 Kč (CSO) ( 833)651 51295 D50 LCE6250 Hubáčková Jana 122.00 380.00 Kč (1126)1003 889290 H45 LCE6413 Vavrys Petr 126.00 380.00 Kč (1179) 2058521 T4 LCE9151 Palupčíková Nikola 132.00 120.00 Kč ( 844) 889288 T6 LCE8803 Cahel Marek 150.00 120.00 Kč ( 863)855 51609 H35 LCE7708 Zicha Jiří 150.00 380.00 Kč ( 852) 2020705 T6 LCE8110 Macka Radek 152.00 120.00 Kč ( 841)672 889289 D50 LCE6359 Vavrysová Iva 164.00 380.00 Kč ( 832)626 52694 D45 LCE6461 Ferdusová Eva 173.00 380.00 Kč ( 856)875 52683 H35 LCE7439 Škoda František 190.00 380.00 Kč ( 851)1037 889307 H45 LCE6602 Kunčar Vít 194.00 380.00 Kč ( 842)711 52698 D55 LCE5852 Vlažná Mirka 202.00 380.00 Kč ( 857)996 889301 H50 LCE6207 Slezák Libor 212.00 380.00 Kč (1131) 52707 T6 LCE8901 Vlažný Jan 218.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 4340.00 Kč

LDC KOB Děčín

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1658)1420 7667667 H18 LDC9602 Burda Matěj 30.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1313)407 886283 D21 LIT8551 Neradová Alena 7.00 380.00 Kč (CSO) ( 527)761 8110 D60 LIT5051 Neradová Alena 142.00 380.00 Kč ( 62)1172 8101 H60 LIT5301 Pavlík Miroslav 185.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

LLI TJ Loko Liberec

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1760)301 1398995 D18 LLI9550 Košková Anička 2.00 380.00 Kč (CSO) (1621)1414 7003006 H18 LLI9603 Fürst Matouš 21.00 380.00 Kč (CSO) (1740)327 410734 D18 LLI9552 Hoidekrová Lucie 41.00 380.00 Kč (CSO) (1723)341 7200361 D18 LLI9651 Štičková Anna 62.00 380.00 Kč (CSO) (1569)1365 7200375 H16 LLI9802 Melichar Vojtěch 68.00 380.00 Kč (CSO) ( 223)1213 51204 H65 LLI4702 Peterka Josef 147.00 380.00 Kč ( 340)664 410719 D50 LLI6351 Košková Vlasta 148.00 380.00 Kč ( 342) 410732 T4 LLI5903 Košek Ladislav 152.00 120.00 Kč ( 193) 2032126 T4 LLI6950 Fürstová Katka 192.00 120.00 Kč ( 194) 436960 T4 LLI9854 Fürstová Anna 222.00 120.00 Kč ( 34)1054 436961 H45 LLI6801 Fürst Aleš 228.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

LPM OK Lokomotiva Plzeň

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1428)84 887626 H21 LPM9202 Kolovský František 24.00 380.00 Kč (CSO) (1646)1425 7201192 H18 LPM9502 Valeš Jiří 36.00 380.00 Kč (CSO) (1729)333 361960 D18 LPM9651 Šiková Karolína 50.00 380.00 Kč (CSO) (1738)337 361920 D18 LPM9650 Šiková Barbora 56.00 380.00 Kč (CSO) (1777)378 236994 D20 LPM9452 Chvalová Věra 80.00 380.00 Kč (CSO) (1132) 361948 T6 LPM6700 Chval Josef 210.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

LPU OK Lokomotiva Pardubice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1288)402 981834 D21 LPU8499 Przyczková Michaela 1.00 380.00 Kč (CSO) (1309)408 995792 D21 LPU9261 Petráčková Klára 7.00 380.00 Kč (CSO) (1367)81 887920 H21 LPU8208 Zvěřina Petr 21.00 380.00 Kč (CSO) (1390)79 9337 H21 LPU7907 Hovorka Jan 21.00 380.00 Kč (CSO) (1576)1321 425577 H16 LPU9705 Kanta Martin 23.00 380.00 Kč (CSO) (1728)314 220400 D18 LPU9558 Doleželová Kateřina 23.00 380.00 Kč (CSO) (1281)429 515126 D21 LPU8357 Zvěřinová Martina 28.00 380.00 Kč (CSO) (1362)93 515166 H21 LPU9005 Nožka Radek 30.00 380.00 Kč (CSO) (1277)436 515102 D21 LPU8654 Duchová Iveta 37.00 380.00 Kč (CSO) (1797)350 2045225 D20 LPU9456 Lehárová Alžběta 38.00 380.00 Kč (CSO) (1380)107 515142 H21 LPU9006 Klapal Jan 42.00 380.00 Kč (CSO) (1293)442 515136 D21 LPU8752 Hermanová Zuzana 43.00 380.00 Kč (CSO) (1507)203 9648 D16 LPU9752 Fenclová Tereza 43.00 380.00 Kč (CSO) (1745)328 887635 D18 LPU9657 Kulhavá Eliška 44.00 380.00 Kč (CSO) (1361)112 515162 H21 LPU9113 Procházka David 45.00 380.00 Kč (CSO) (1660)1431 2008506 H18 LPU9615 Klabouch Martin 45.00 380.00 Kč (CSO) (1282)445 906217 D21 LPU9053 Knapová Jana 46.00 380.00 Kč (CSO) (1516)206 1006615 D16 LPU9958 Kopecká Anna 46.00 380.00 Kč (CSO) (1698)9 410798 H20 LPU9303 Kos Tomáš 48.00 380.00 Kč (CSO) (1691)13 1080493 H20 LPU9301 Čermák Jan 54.00 380.00 Kč (CSO) (1788)362 887927 D20 LPU9457 Horová Pavla 56.00 380.00 Kč (CSO) (1659)1438 426320 H18 LPU9611 Jurica Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1685)15 515487 H20 LPU9410 Grundmann Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1360)133 886715 H21 LPU8002 Udržal Tomáš 60.00 380.00 Kč (CSO) (1739)340 434574 D18 LPU9658 Chládková Simona 62.00 380.00 Kč (CSO) (1316)468 410785 D21 LPU9054 Valachová Martina 67.00 380.00 Kč (CSO) (1785)374 4536 D20 LPU9458 Voborníková Alena 74.00 380.00 Kč (CSO) (1690)28 331549 H20 LPU9306 Záveský Filip 75.00 380.00 Kč (CSO) (1214)475 301173 D21 LPU7667 Fenclová Marta 76.00 380.00 Kč (CSO) (1588)1374 9660 H16 LPU9902 Fencl Jonáš 77.00 380.00 Kč (CSO) (1767)376 2011864 D20 LPU9351 Knapová Lenka 77.00 380.00 Kč (CSO) (1810)478 515134 D21 LPU7957 Lučanová Marta 79.00 380.00 Kč (CSO) (1398)162 981816 H21 LPU9001 Hovorka Lukáš 84.00 380.00 Kč (CSO) (1432)163 981815 H21 LPU9110 Procházka Tomáš 84.00 380.00 Kč (CSO) (1642)1456 887928 H18 LPU9502 Deml Tomáš 84.00 380.00 Kč (CSO) (1379)170 551990 H21 LPU9036 Kamenický Matěj 90.00 380.00 Kč (CSO) (1680)42 889299 H20 LPU9307 Kubelka Tomáš 96.00 380.00 Kč (CSO) (1468)183 515170 H21 LPU7710 Lučan Vladimír 99.00 380.00 Kč (CSO) (1771)392 940318 D20 LPU9451 Procházková Klára 101.00 380.00 Kč (CSO) ( 733) 425543 T4 LPU0002 Roudný Martin 126.00 120.00 Kč ( 723)1004 253352 H45 LPU6505 Valach Petr 128.00 380.00 Kč ( 731)1211 9256 H65 LPU4501 Fridrich Jaroslav 143.00 380.00 Kč ( 684)619 9310 D45 LPU6553 Čermáková Renata 159.00 380.00 Kč ( 725)971 9277 H50 LPU6102 Roudný Václav 162.00 380.00 Kč ( 685)621 224882 D45 LPU6859 Kaplanová Iva 163.00 380.00 Kč ( 730)1161 9257 H60 LPU5206 Třasák Milan 163.00 380.00 Kč ( 686)623 9316 D45 LPU6052 Knapová Iva 167.00 380.00 Kč ( 713)927 9230 H40 LPU6901 Fencl Petr 175.00 380.00 Kč ( 729)1169 2032164 H60 LPU5102 Sáňka Bedřich 179.00 380.00 Kč ( 710)870 2025376 H35 LPU7816 Václavek Jan 180.00 380.00 Kč ( 683)506 889272 D35 LPU7658 Švíglerová Pavla 185.00 380.00 Kč ( 715)932 301168 H40 LPU7102 Filičko Marek 185.00 380.00 Kč ( 732) 9884 T4 LPU0001 Roudný Václav 188.00 120.00 Kč ( 973)560 9656 D40 LPU6955 Demlová Jitka 190.00 380.00 Kč ( 712)878 2025371 H35 LPU7715 Vodička Oldřich 196.00 380.00 Kč ( 728)1178 9328 H60 LPU5101 Knap Jan 197.00 380.00 Kč ( 720)1040 410783 H45 LPU6504 Procházka Radek 200.00 380.00 Kč ( 726)1126 9234 H55 LPU5404 Juračka Vojtěch 203.00 380.00 Kč ( 711)882 9325 H35 LPU7308 Vávra Jaroslav 204.00 380.00 Kč ( 724)993 301183 H50 LPU5905 Novotný Miroslav 206.00 380.00 Kč ( 687)714 9290 D55 LPU5654 Novotná Jiřina 208.00 380.00 Kč ( 709)886 920672 H35 LPU7811 Kárník Jan 212.00 380.00 Kč ( 718)1046 9231 H45 LPU6401 Kaplan Jan 212.00 380.00 Kč (1173) 9333 T4 LPU8151 Klimplová Zuzana 216.00 180.00 Kč (ASU) ( 688)722 888601 D55 LPU5851 Víchová Ladislava 224.00 380.00 Kč ( 727)1141 9228 H55 LPU5801 Vícha Vladimír 233.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 9360.00 Kč

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1557)1373 7200336 H16 LTP9802 Matějka Lukáš 74.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1743)321 301640 D18 LTU9651 Koderičová Tereza 32.00 380.00 Kč (CSO) (1330)435 515140 D21 LTU8950 Petrželová Tereza 34.00 380.00 Kč (CSO) (1571)1368 681889 H16 LTU9801 Bendák Jan 71.00 380.00 Kč (CSO) (1329)474 888623 D21 LTU8451 Ulahelová Jana 73.00 380.00 Kč (CSO) ( 415) 9609 P2 LTU6352 Hanušová Jitka 127.00 120.00 Kč ( 416)1006 416285 H45 LTU6500 Bendák Petr 132.00 380.00 Kč ( 417)1016 9632 H45 LTU6501 Hanuš Pavel 152.00 380.00 Kč ( 819) 515479 T6 LTU9102 Lazák Tomáš 168.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

MAS KČT Aš

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 436)854 2026166 H35 MAS6800 Kovář Jindřich 148.00 380.00 Kč ( 435)1121 2026161 H55 MAS5501 Pilař Karel 193.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

MBM O-mikron

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1426)53 232019 H21 MBM8740 Zelinka Jiří 0.00 380.00 Kč (CSO) (1188) 897372 T6 MBM8500 Pavelka Jan 190.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 180.00 Kč

MFP VŠSK MFF UK Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1491)250 2023812 D16 MFP9850 Vyhnálková Barbora 88.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

MKP SK Meteor Kačerov Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 106)1210 51706 H65 MKP4700 Koč Zdeněk 141.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

MLA MLOK Mariánské Lázně

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 379)1108 7880 H55 MLA5801 Milota Josef 167.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

MOV SKOB Ostrava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1510)205 2027242 D16 MOV9852 Vývodová Jana 43.00 380.00 Kč (CSO) (1605)1348 428227 H16 MOV9700 Padrta Pavel 50.00 380.00 Kč (CSO) ( 20) 436422 P2 MOV0451 Švidrnochová Eliška 131.00 120.00 Kč ( 472)757 52782 D60 MOV4951 Mrkvicová Ludmila 134.00 380.00 Kč ( 104)910 52771 H40 MOV6901 Berger Tomáš 141.00 380.00 Kč ( 3) 2027932 P2 MOV6952 Vývodová Zuzana 145.00 120.00 Kč ( 184) 52996 T4 MOV8200 Kostka Petr 146.00 120.00 Kč ( 330)1214 52783 H65 MOV4803 Rokosz Bohumil 149.00 380.00 Kč ( 22)918 52778 H40 MOV7202 Svěchota Milan 157.00 380.00 Kč ( 21) 436438 T4 MOV7751 Švidrnochová Hana 164.00 120.00 Kč ( 164)1163 52774 H60 MOV5201 Juřeník Josef 167.00 380.00 Kč ( 116)1109 52776 H55 MOV5803 Ryšavý Jiří 169.00 380.00 Kč ( 329)675 51373 D50 MOV6351 Rokoszová Jaroslava 170.00 380.00 Kč ( 203)1026 2045247 H45 MOV6701 Holec Honza 172.00 380.00 Kč ( 471)1232 64865 H65 MOV4600 Mrkvica Miroslav 185.00 380.00 Kč ( 4)936 52780 H40 MOV7104 Štětínský Pavel 193.00 380.00 Kč (1162) 2027243 P2 MOV6702 Vývoda Zdeněk 205.00 180.00 Kč ( 612)573 51174 D40 MOV7352 Hulenková Martina 216.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 4840.00 Kč

NNN Neregistrovaní

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (se - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 296) 232355 T4 NNNXXX1 Šulerová Pavlína 130.00 120.00 Kč ( 297) 446416 T4 NNNXXX2 Autrata Dan 182.00 120.00 Kč (1117) 8043 T6 NNNXX11 Minarčík Tomáš 198.00 120.00 Kč ( 741) ? T4 NNNXXX3 Šulerová Hana 224.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 480.00 Kč

NPA SK LOB Nová Paka

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1302)404 515421 D21 NPA9151 Kubátová Zuzka 4.00 380.00 Kč (CSO) (1422)75 682098 H21 NPA7502 Novák Jiří 18.00 380.00 Kč (CSO) (1308)452 9711 D21 NPA9051 Šmidrkalová Monika 52.00 380.00 Kč (CSO) ( 136)1157 9686 H60 NPA5001 Novák Karel 155.00 380.00 Kč (1106)702 9692 D55 NPA5754 Hušková Eva 184.00 380.00 Kč ( 137)723 9690 D55 NPA5552 Nováková Jana 226.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

ODR SKOB Odry

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 170)929 52756 H40 ODR7101 Rigó Marek 179.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

OKP SK OK 24 Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 783)615 51677 D45 OKP6650 Němečková Jarmila 151.00 380.00 Kč ( 980) 303940 T6 OKP8901 Červinka Jan 202.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

OOL SK Haná orienteering

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1051)654 52424 D50 OOL6251 Vaňáková Milada 128.00 380.00 Kč (1159) 421859 P2 OOL0203 Petřivalský Bernat 167.00 180.00 Kč (1168) 421860 P2 OOL0501 Petřivalský Arnau 171.00 180.00 Kč (1170) 2051491 P2 OOL0800 Petřivalský Nil 175.00 180.00 Kč ( 175)980 307337 H50 OOL5904 Višňa Milan 180.00 380.00 Kč ( 178)1115 52531 H55 OOL5804 Albert František 181.00 380.00 Kč ( 179)1185 52530 H60 OOL5301 Zdráhal Tomáš 211.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2060.00 Kč

OOP TJ Opava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 114)1207 52762 H65 OOP4800 Novotný Stanisl 135.00 380.00 Kč ( 147)1217 52766 H65 OOP4401 Nosek Jiří 155.00 380.00 Kč ( 113)808 52763 D65 OOP4850 Novotná Ludmila 187.00 380.00 Kč ( 138)635 52767 D45 OOP6750 Kociánová Eva 191.00 380.00 Kč ( 139)1180 49416 H60 OOP5302 Rychlý Miloš 201.00 380.00 Kč ( 735)718 52769 D55 OOP5751 Hájková Ludmila 216.00 380.00 Kč ( 75)1191 49301 H60 OOP5001 Ševčík Břetislav 223.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2660.00 Kč

OSN SK OS Nové Město n. M.

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1761)303 981804 D18 OSN9696 Vališová Martina 5.00 380.00 Kč (CSO) (1638)1415 551995 H18 OSN9549 Kamenický Jeroným 21.00 380.00 Kč (CSO) (1718)16 51993 H20 OSN9339 Kamenický Tobiáš 57.00 380.00 Kč (CSO) ( 383)964 52146 H50 OSN6005 Wurzel Břetislav 148.00 380.00 Kč ( 791)978 51960 H50 OSN6004 Kamenický Radan 176.00 380.00 Kč ( 792)554 51969 D40 OSN6955 Kamenická Lenka 178.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 422)1167 52027 H60 PBM5303 Robotka Libor 175.00 380.00 Kč ( 355)930 52061 H40 PBM7301 Kheil Radim 181.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

PCB SKP České Budějovice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1719)11 682373 H20 PCB9401 Hulec Filip 51.00 380.00 Kč (CSO) ( 222)953 51406 H50 PCB5901 Blabla Zdeněk 126.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

PEN OK RECO Sport

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 209)653 232387 D50 PEN6350 Kábrtová Iva 126.00 380.00 Kč ( 242)1027 8185 H45 PEN6600 Vydra Ivan 174.00 380.00 Kč ( 210)990 49998 H50 PEN6200 Vydra Pavel 200.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

PGP SK Praga

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1366)50 887941 H21 PGP8610 Flašar Jan 0.00 380.00 Kč (CSO) (1734)302 7003042 D18 PGP9650 Kožinová Zuzana 5.00 380.00 Kč (CSO) (1661)1404 502088 H18 PGP9601 Landovský Jakub 6.00 380.00 Kč (CSO) (1736)308 232050 D18 PGP9654 Hrabánková Klára 14.00 380.00 Kč (CSO) (1341)417 515039 D21 PGP9252 Šámalová Ludmila 16.00 380.00 Kč (CSO) (1385)76 52106 H21 PGP8700 Sysel Ctibor 18.00 380.00 Kč (CSO) (1461)77 52105 H21 PGP8302 Sysel Ondřej 18.00 380.00 Kč (CSO) (1339)419 49617 D21 PGP9054 Flašarová Kristýna 19.00 380.00 Kč (CSO) (1351)89 515404 H21 PGP8409 Šedivý Jan 27.00 380.00 Kč (CSO) (1581)1332 681882 H16 PGP9702 Navrátil Šimon 35.00 380.00 Kč (CSO) (1413)104 910714 H21 PGP9103 Landovský Tomáš 39.00 380.00 Kč (CSO) (1628)1427 995812 H18 PGP9503 Veselý Jakub 39.00 380.00 Kč (CSO) (1493)200 981838 D16 PGP9850 Janovská Kateřina 40.00 380.00 Kč (CSO) (1779)355 7200338 D20 PGP9350 Kožinová Anna 44.00 380.00 Kč (CSO) (1434)114 515464 H21 PGP6401 Janovský Tomáš 48.00 380.00 Kč (CSO) (1744)336 232017 D18 PGP9554 Pavlů Kateřina 56.00 380.00 Kč (CSO) (1396)128 886265 H21 PGP8206 Procházka Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1807)364 515453 D20 PGP9353 Mikulášová Helena 59.00 380.00 Kč (CSO) (1606)1359 7200334 H16 PGP9701 Čermák Adam 62.00 380.00 Kč (CSO) (1290)476 995881 D21 PGP8753 Hrstková Vladěna 76.00 380.00 Kč (CSO) (1347)168 515110 H21 PGP8407 Procházka Jan 87.00 380.00 Kč (CSO) (1105)1305 682666 H75 PGP3800 Attl Vladimír 130.00 380.00 Kč ( 755) 9877 P2 PGP0300 Kožina Štěpán 139.00 120.00 Kč ( 52)912 52225 H40 PGP7101 Drbal Jan 145.00 380.00 Kč ( 149)801 51698 D65 PGP4050 Haňkovská Jana 173.00 380.00 Kč ( 769) 232330 T4 PGP8754 Chmelíková Tereza 176.00 120.00 Kč ( 756)986 51632 H50 PGP6000 Kožina Petr 192.00 380.00 Kč (1055)721 51862 D55 PGP5850 Zelená Markéta 222.00 380.00 Kč ( 753)578 502089 D40 PGP6651 Kožinová Jana 226.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2520.00 Kč

PHK OK 99 Hradec Králové

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1333)406 981820 D21 PHK8855 Azebová Nina 7.00 380.00 Kč (CSO) (1352)62 553441 H21 PHK9101 Kubát Pavel 9.00 380.00 Kč (CSO) (1425)65 9797 H21 PHK7601 Vítek Petr 9.00 380.00 Kč (CSO) (1353)88 515402 H21 PHK9200 Petržela Jan 27.00 380.00 Kč (CSO) (1746)320 1394899 D18 PHK9696 Cych Weronika 32.00 380.00 Kč (CSO) (1459)94 9399 H21 PHK7605 Kadeřávek Petr 33.00 380.00 Kč (CSO) (1356)100 515420 H21 PHK7901 Losman Petr 36.00 380.00 Kč (CSO) (1724)325 995893 D18 PHK9551 Svobodová Lenka 38.00 380.00 Kč (CSO) (1312)441 1008144 D21 PHK9154 Valešová Jana 40.00 380.00 Kč (CSO) (1618)1428 2045215 H18 PHK9601 Mašata Matěj 42.00 380.00 Kč (CSO) (1737)329 1398981 D18 PHK9656 Machačová Michaela 44.00 380.00 Kč (CSO) (1365)115 553445 H21 PHK9104 Kamenický Jakub 48.00 380.00 Kč (CSO) (1589)1347 9830 H16 PHK9901 Kavalír Jáchym 50.00 380.00 Kč (CSO) (1320)454 897344 D21 PHK8753 Balcarová Jana 55.00 380.00 Kč (CSO) (1427)130 995886 H21 PHK8602 Balcar Aleš 60.00 380.00 Kč (CSO) (1392)136 553446 H21 PHK8802 Panchártek Jan 63.00 380.00 Kč (CSO) (1553)1364 2053570 H16 PHK9805 Vandas Daniel 65.00 380.00 Kč (CSO) (1585)1370 682082 H16 PHK9704 Růžička Adam 71.00 380.00 Kč (CSO) (1647)1448 886647 H18 PHK9500 Dzioba Mateusz 72.00 380.00 Kč (CSO) (1284)473 515494 D21 PHK8051 Topinková Monika 73.00 380.00 Kč (CSO) (1629)1450 2035705 H18 PHK9602 Horáček Petr 75.00 380.00 Kč (CSO) (1517)242 224878 D16 PHK9951 Chaloupská Barbora 82.00 380.00 Kč (CSO) (1795)383 9832 D20 PHK9353 Kamenická Kateřina 86.00 380.00 Kč (CSO) (1489)256 1398990 D16 PHK9751 Novotná Klára 94.00 380.00 Kč (CSO) (1692)41 301383 H20 PHK9401 Kamenický Ondřej 96.00 380.00 Kč (CSO) ( 937)1306 9102 H75 PHK3801 Mikulecký Jan 132.00 380.00 Kč ( 929)906 9407 H40 PHK7205 Kunart Tomáš 133.00 380.00 Kč ( 934)1010 336760 H45 PHK6702 Růžička Ivan 140.00 380.00 Kč ( 935)1101 9400 H55 PHK5701 Běhoun Pavel 153.00 380.00 Kč ( 928)859 515050 H35 PHK7107 Mašata Roman 158.00 380.00 Kč ( 912)673 9429 D50 PHK5951 Panchártková Jitka 166.00 380.00 Kč ( 911)551 336724 D40 PHK7153 Růžičková Kamila 172.00 380.00 Kč ( 930)1028 2059745 H45 PHK6401 Hlaváček Lubomír 176.00 380.00 Kč ( 910)556 232255 D40 PHK7051 Chaloupská Pavlína 182.00 380.00 Kč ( 932)1035 9378 H45 PHK6503 Kavalír Karel 190.00 380.00 Kč ( 914) 224890 T6 PHK9801 Maňák Michal 192.00 120.00 Kč ( 936)1122 9402 H55 PHK5702 Dušátko Petr 195.00 380.00 Kč ( 908)512 224919 D35 PHK7551 Kubečková Zdena 197.00 380.00 Kč ( 931)1043 224914 H45 PHK6601 Kamenický Jan 206.00 380.00 Kč ( 909)522 9431 D35 PHK7456 Samková Renáta 217.00 380.00 Kč ( 933)1055 336796 H45 PHK6504 Melichar Igor 230.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 5820.00 Kč

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 118)1252 51215 H70 PUL4200 Novotný František 145.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

PVD OOB TJ Sokol Pražák

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1662)1455 207869 H18 PVD9601 Novák Radek 81.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1637)1423 330693 H18 PZR9505 Málek Jan 33.00 380.00 Kč (CSO) (1607)1336 232891 H16 PZR9701 Nechuta David 38.00 380.00 Kč (CSO) ( 388)969 232492 H50 PZR6106 Skryja Bořivoj 158.00 380.00 Kč ( 328)1222 51994 H65 PZR4417 Pospíšil Jaromír 165.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

RAD TJ Sokol Radslavice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 283)1221 49433 H65 RAD4801 Huňka Jiří 163.00 380.00 Kč ( 282)872 8086 H35 RAD7401 Hrazdil Roman 184.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

RBK SK Radioklub Blansko

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1774)367 2020737 D20 RBK9452 Tužilová Magdaléna 62.00 380.00 Kč (CSO) (1430)147 515193 H21 RBK8605 Henek Michal 72.00 380.00 Kč (CSO) (1808)388 219245 D20 RBK9355 Hegerová Petra 95.00 380.00 Kč (CSO) ( 958) 981818 T4 RBK8151 Kozumplíková Alice 134.00 120.00 Kč ( 972) 301286 T4 RBK9252 Pekárková Monika 178.00 120.00 Kč ( 957)1179 52078 H60 RBK5307 Henek Milan 199.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 620.00 Kč

ROU SKOB Roudnice nad Labem

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1720)29 1602625 H20 ROU9303 Buk Jindřich 78.00 380.00 Kč (CSO) (1663)1454 53537 H18 ROU9601 Buk Michal 81.00 380.00 Kč (CSO) ( 821) 428267 T4 ROU9351 Šinovská Kristýna 208.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 120.00 Kč

ROZ OK Roztoky

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1534)220 438639 D16 ROZ9752 Voltrová Hana 58.00 380.00 Kč (CSO) ( 761)677 438643 D50 ROZ6150 Voltrová Svatava 174.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

SBR SKOB Bruntál

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1664)1407 307332 H18 SBR9501 Sklenář Martin 9.00 380.00 Kč (CSO) ( 244)954 51873 H50 SBR6302 Řeháček Petr 128.00 380.00 Kč ( 93)1014 7200586 H45 SBR6601 Sklenář Josef 148.00 380.00 Kč ( 201)1228 51910 H65 SBR4801 Toman Stanislav 177.00 380.00 Kč ( 239)979 51914 H50 SBR6102 Vrábel Jaromír 178.00 380.00 Kč ( 151)1136 51913 H55 SBR5501 Vodička Luděk 223.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

SCH TJ Skalka Cheb

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 280)1203 7890 H65 SCH4701 Jirásek Jaroslav 127.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

SCP OK Sparta Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1400)91 888645 H21 SCP8103 Kovář Miroslav 30.00 380.00 Kč (CSO) (1397)96 681612 H21 SCP6800 Pospíšil Vítek 33.00 380.00 Kč (CSO) ( 758)1304 49404 H75 SCP3300 Semorád Miloš 128.00 380.00 Kč ( 326)857 51773 H35 SCP7417 Boudný Jan 154.00 380.00 Kč ( 165)863 331566 H35 SCP7507 Šístek Daniel 166.00 380.00 Kč ( 387) 51807 T6 SCP8605 Vlach Martin 170.00 120.00 Kč ( 403)1227 51562 H65 SCP4700 Buriánek Jaromír 175.00 380.00 Kč ( 767)806 219220 D65 SCP4650 Lohrová Jarmila 183.00 380.00 Kč ( 302)888 53634 H35 SCP7506 Fujáček Jan 216.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2400.00 Kč

SHK TJ Slavia Hradec Králové

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1305)414 515425 D21 SHK9051 Mechlová Lenka 13.00 380.00 Kč (CSO) (1431)73 9140 H21 SHK7911 Weiner Jakub 15.00 380.00 Kč (CSO) (1291)421 1398689 D21 SHK8152 Hepnerová Martina 22.00 380.00 Kč (CSO) (1608)1326 232493 H16 SHK9802 Hájek Jakub 29.00 380.00 Kč (CSO) (1570)1330 331229 H16 SHK9801 Gebrt Jan 32.00 380.00 Kč (CSO) (1355)97 515483 H21 SHK8702 Šmehlík Eduard 33.00 380.00 Kč (CSO) (1423)105 9189 H21 SHK8902 Šabatka Zdeněk 39.00 380.00 Kč (CSO) (1665)1426 7003034 H18 SHK9604 Trejbal Václav 39.00 380.00 Kč (CSO) (1402)119 1008172 H21 SHK7601 Hepner David 51.00 380.00 Kč (CSO) (1773)365 2051524 D20 SHK9352 Myslivcová Pavla 59.00 380.00 Kč (CSO) (1469)135 500878 H21 SHK7309 Jedlička Michal 63.00 380.00 Kč (CSO) (1609)1362 1396849 H16 SHK9803 Pek Daniel 65.00 380.00 Kč (CSO) (1787)368 51176 D20 SHK9351 Fundová Eliška 65.00 380.00 Kč (CSO) (1424)139 995807 H21 SHK8406 Komanec Václav 66.00 380.00 Kč (CSO) (1509)227 420436 D16 SHK9755 Červená Adéla 67.00 380.00 Kč (CSO) (1306)471 1008174 D21 SHK9251 Teplá Karolína 70.00 380.00 Kč (CSO) (1552)1369 1396847 H16 SHK9701 Netuka Vojtěch 71.00 380.00 Kč (CSO) (1319)472 995857 D21 SHK9151 Chmelařová Michaela 73.00 380.00 Kč (CSO) (1421)158 995831 H21 SHK8901 Jirásek Michal 81.00 380.00 Kč (CSO) (1441)185 9137 H21 SHK7801 Paclík Roman 99.00 380.00 Kč (CSO) (1024)652 9122 D50 SHK6352 Chmelařová Marie 124.00 380.00 Kč (1040)902 9127 H40 SHK7002 Myslivec Tomáš 125.00 380.00 Kč (1023)614 9125 D45 SHK6561 Teplá Hana 149.00 380.00 Kč (1039)858 9135 H35 SHK7605 Svoboda Ondřej 156.00 380.00 Kč (1042)1021 9123 H45 SHK6401 Teplý Jiří 162.00 380.00 Kč (1044)1107 410797 H55 SHK5702 Gazdačko Milan 165.00 380.00 Kč (1045)1264 9103 H70 SHK4001 Máslo Miroslav 169.00 380.00 Kč (1046) 9126 T6 SHK7001 Netuka Jan 176.00 120.00 Kč (1025)703 9118 D55 SHK5852 Bláhová Luba 186.00 380.00 Kč (1043)1119 301648 H55 SHK5801 Hausvater Karel 189.00 380.00 Kč (1041)1039 9151 H45 SHK6402 Chmelař Pavel 198.00 380.00 Kč (1022)576 515465 D40 SHK7051 Myslivcová Lenka 222.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 4300.00 Kč

SJC Sportcentrum Jičín

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1363)52 771771 H21 SJC8102 Mrázek Jan 0.00 380.00 Kč (CSO) (1278)411 500266 D21 SJC8156 Šafka Brožková Dana 10.00 380.00 Kč (CSO) (1640)1409 4225 H18 SJC9601 Štál Jan 12.00 380.00 Kč (CSO) (1641)1411 2053542 H18 SJC9603 Zlámal David 15.00 380.00 Kč (CSO) (1762)317 9933 D18 SJC9552 Šmejcová Anna 26.00 380.00 Kč (CSO) (1567)1328 2045221 H16 SJC9703 Zikmund Zdeněk 29.00 380.00 Kč (CSO) (1708)14 9983 H20 SJC9401 Šmejc Jakub 54.00 380.00 Kč (CSO) (1279)469 500265 D21 SJC8456 Brožková Radka 70.00 380.00 Kč (CSO) ( 659)1301 9005225 H75 SJC3601 Havlík Jaroslav 122.00 380.00 Kč ( 658)1229 9948 H65 SJC4801 Bílek Vratislav 179.00 380.00 Kč ( 652)504 211303 D35 SJC7451 Škorpilová Jana 181.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

SJH SJH Jindřichův Hradec

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1763)323 331719 D18 SJH9551 Kubičková Bára 35.00 380.00 Kč (CSO) (1508)224 331328 D16 SJH9852 Hojná Dominika 64.00 380.00 Kč (CSO) (1780)372 920682 D20 SJH9451 Benešová Jana 71.00 380.00 Kč (CSO) (1796)385 995864 D20 SJH9452 Tichá Tereza 89.00 380.00 Kč (CSO) (1502)252 331783 D16 SJH9752 Peňázová Veronika 91.00 380.00 Kč (CSO) ( 195)901 336767 H40 SJH7001 Beneš Jan 123.00 380.00 Kč ( 978)916 51141 H40 SJH6901 Kubičko Petr 153.00 380.00 Kč ( 213)1258 331289 H70 SJH4201 Gřunděl Ivan 157.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

SJI OK Jihlava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1467)72 2059730 H21 SJI7801 Srb Vladimír 15.00 380.00 Kč (CSO) (1562)1323 232250 H16 SJI9700 Bořil Jan 26.00 380.00 Kč (CSO) (1634)1421 7200366 H18 SJI9602 Vacek Vojtěch 30.00 380.00 Kč (CSO) (1620)1434 7003044 H18 SJI9601 Čech Jan 51.00 380.00 Kč (CSO) (1488)212 2058511 D16 SJI9852 Čechová Tereza 52.00 380.00 Kč (CSO) (1535)226 336763 D16 SJI9851 Petráčková Kristýna 64.00 380.00 Kč (CSO) (1561)1371 253124 H16 SJI9702 Frýba Dominik 74.00 380.00 Kč (CSO) (1666)1457 682090 H18 SJI9501 Koumar František 84.00 380.00 Kč (CSO) (1536)263 336765 D16 SJI9854 Vacková Anna 103.00 380.00 Kč (CSO) ( 890)951 53631 H50 SJI6301 Petráček Aleš 122.00 380.00 Kč ( 887)662 52358 D50 SJI6051 Hrstková Dana 144.00 380.00 Kč ( 888) 52969 T6 SJI9903 Kafka Matěj 160.00 120.00 Kč ( 881)975 6607 H50 SJI6207 Bořil Petr 170.00 380.00 Kč ( 894)934 681888 H40 SJI7104 Venhoda Milan 189.00 380.00 Kč ( 884)572 980334 D40 SJI6951 Čechová Zuzana 214.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2020.00 Kč

SKM KOB Směr Kroměříž

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1667)1401 425530 H18 SKM9501 Krajcar Ivo 0.00 380.00 Kč (CSO) (1643)1417 2045216 H18 SKM9601 Dvorský Petr 24.00 380.00 Kč (CSO) (1253)424 52208 D21 SKM7750 Dittrichová Andrea 25.00 380.00 Kč (CSO) (1764)335 416078 D18 SKM9651 Pěčková Veronika 53.00 380.00 Kč (CSO) (1722)18 253370 H20 SKM9404 Zvoníček Josef 60.00 380.00 Kč (CSO) (1721)27 53824 H20 SKM9401 Dvorský Vojtěch 75.00 380.00 Kč (CSO) ( 871) 253379 P2 SKM0251 Dittrichová Michaela 125.00 120.00 Kč ( 869)1151 53810 H60 SKM4903 Pěček Vítězslav 143.00 380.00 Kč (1138)700 52206 D55 SKM5557 Strnadlová Zdeňka 180.00 570.00 Kč ( 865)884 52207 H35 SKM7501 Dittrich Pavel 208.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1450.00 Kč

SLA SKOB Slaný

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1668)1416 442861 H18 SLA9602 Aster Tomáš 24.00 570.00 Kč (1574)1344 9005134 H16 SLA9701 Ježek Ondřej 47.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 570.00 Kč

SLP OOB Slavia Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1401)58 7111117 H21 SLP8503 Fišer Jiří 6.00 380.00 Kč (CSO) ( 9)874 51614 H35 SLP7704 Šafka Jan 188.00 380.00 Kč ( 404)562 434803 D40 SLP7051 Škáchová Petra 194.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

SNA TJ START Náchod

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1462)102 9626 H21 SNA7105 Doucha Jiří 39.00 380.00 Kč (CSO) ( 109)903 1393031 H40 SNA7201 Sokolář Zdeněk 127.00 380.00 Kč ( 173)914 9630 H40 SNA7349 Slavík Pavel 149.00 380.00 Kč ( 87) 9636 P2 SNA0501 Doucha Martin 163.00 120.00 Kč ( 88) 9606 T4 SNA7155 Douchová Jaroslava 190.00 120.00 Kč ( 23)877 995872 H35 SNA7501 Sedlák Radek 194.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1380.00 Kč

SOP OOB TJ Slezan Opava

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1748)331 49302 D18 SOP9551 Procházková Marie 47.00 380.00 Kč (CSO) (1669)1447 8727 H18 SOP9601 Svoboda František 69.00 380.00 Kč (CSO) ( 84) 4777 P2 SOP7808 Jurčák David 169.00 120.00 Kč ( 83)552 433097 D40 SOP7351 Procházková Martina 174.00 380.00 Kč ( 746)804 446344 D65 SOP4851 Suchánková Libuše 179.00 380.00 Kč ( 81)1189 8720 H60 SOP5101 Jurčák Karel 219.00 380.00 Kč ( 269) 49388 T4 SOP8852 Válková Zuzana 226.00 120.00 Kč ( 82)1139 53462 H55 SOP5801 Moravec Stanislav 229.00 380.00 Kč ( 268) 52765 T6 SOP7811 Válka Jan 230.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1880.00 Kč

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 984)1202 9798 H65 SRK4702 Hrobař Rudolf 125.00 380.00 Kč ( 983)1212 9799 H65 SRK4701 Vítek Zdeněk 145.00 380.00 Kč ( 990) 416343 T6 SRK9900 Šklíba Michal 158.00 120.00 Kč ( 989) 9811 T6 SRK7501 Šklíba Jan 178.00 120.00 Kč ( 987) 425600 P2 SRK0153 Šklíbová Veronika 193.00 120.00 Kč ( 988)511 9503 D35 SRK7651 Šklíbová Jana 195.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1500.00 Kč

SSU SK Severka Šumperk

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1348)68 887940 H21 SSU8841 Král Vojtěch 12.00 380.00 Kč (CSO) (1765)316 2058520 D18 SSU9661 Kašparová Zuzana 26.00 380.00 Kč (CSO) (1393)110 52555 H21 SSU8243 Král Václav 45.00 380.00 Kč (CSO) (1670)1442 433099 H18 SSU9609 Mikula Jan 63.00 380.00 Kč (CSO) (1321)470 7003039 D21 SSU8951 Kuncová Eliška 70.00 380.00 Kč (1451)157 1007536 H21 SSU8802 Poklop Martin 78.00 380.00 Kč (CSO) ( 272)611 224901 D45 SSU6591 Ostřanská Iveta 143.00 380.00 Kč ( 494)763 52557 D60 SSU5350 Štáblová Jitka 146.00 380.00 Kč ( 207) 6713 T4 SSU9911 Kašpar Petr 148.00 120.00 Kč ( 176)669 52553 D50 SSU6091 Králová Zdenka 158.00 380.00 Kč ( 271)1262 352304 H70 SSU4302 Ostřanský Josef 165.00 380.00 Kč ( 405) 2025355 T6 SSU7951 Matoušková Jana 166.00 120.00 Kč (1178) 2032188 T4 SSU9666 Machusová Karolína 174.00 180.00 Kč ( 369)987 51508 H50 SSU6301 Valenta Jiří 194.00 380.00 Kč ( 204)937 6710 H40 SSU7004 Kašpar Jaroslav 195.00 380.00 Kč (1119) 9005223 T4 SSU9701 Vosáhlo Jan 200.00 180.00 Kč ( 406)881 2025356 H35 SSU7504 Matoušek Jiří 202.00 380.00 Kč ( 205)570 2032169 D40 SSU6951 Kašparová Ivana 210.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 4020.00 Kč

STB TJ Stadion Nový Bor

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1799)353 1394898 D20 STB9399 Szeliga Malgorzata 41.00 380.00 Kč (CSO) (1749)334 2028218 D18 STB9599 Haniszewska Angelika 53.00 380.00 Kč (CSO) (1648)1441 1396721 H18 STB9601 Szeliga Bartlomiej 60.00 380.00 Kč (CSO) ( 368)919 504408 H40 STB6901 Pachnik Dariusz 159.00 380.00 Kč ( 363) 504407 T6 STB9101 Pachnik Wojciech 172.00 120.00 Kč ( 362) 2025001 P2 STB0303 Pachnik Stanislav 215.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 620.00 Kč

STE SK SKI-OB Šternberk

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1694)24 2027239 H20 STE9411 Skoupý Jan 69.00 380.00 Kč (CSO) (1464)169 1401181 H21 STE5809 Václavek Tomáš 87.00 380.00 Kč (CSO) (1429)172 7200324 H21 STE7401 Tomanek Daniel 90.00 380.00 Kč (CSO) (1457)179 51123 H21 STE9202 Doležel Ondřej 96.00 380.00 Kč (CSO) ( 324)1204 52517 H65 STE4801 Sklenář Antonín 129.00 380.00 Kč ( 317)905 232959 H40 STE7200 Silnoušek Jiří 131.00 380.00 Kč ( 319)1008 1007547 H45 STE6501 Skyva Petr 136.00 380.00 Kč ( 320)967 52506 H50 STE6307 Hepnar Luboš 154.00 380.00 Kč ( 323)1104 52525 H55 STE5701 Václavek Jiří 159.00 380.00 Kč ( 318)1023 980364 H45 STE6703 Maťátko Miloslav 166.00 380.00 Kč ( 734)923 1004660 H40 STE6907 Petřivalský Marek 167.00 380.00 Kč ( 316)928 52510 H40 STE7102 Janků Marek 177.00 380.00 Kč ( 325) 2032171 T4 STE0007 Bořánek Michal 184.00 120.00 Kč ( 311)634 52514 D45 STE6751 Neumannová Kamila 189.00 380.00 Kč ( 315)876 52503 H35 STE7607 Fendrych Michal 192.00 380.00 Kč ( 321)992 8276 H50 STE5902 Neumann Jaroslav 204.00 380.00 Kč ( 310)569 1007548 D40 STE7054 Skyvová Kristýna 208.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 4680.00 Kč

TAP KOB TRETRA Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1382)60 7778511 H21 TAP8511 Makovský Jakub 6.00 380.00 Kč (CSO) (1610)1325 51846 H16 TAP9702 Vlášek Jakub 26.00 380.00 Kč (CSO) (1326)453 416010 D21 TAP9053 Zamazalová Kateřina 52.00 380.00 Kč (CSO) (1538)219 442863 D16 TAP9853 Poláková Tereza 58.00 380.00 Kč (CSO) (1537)223 442851 D16 TAP9755 Šimůnková Gabriela 61.00 380.00 Kč (CSO) (1325)463 888854 D21 TAP8854 Gabrovská Lucie 64.00 380.00 Kč (CSO) (1452)153 515469 H21 TAP8610 Zajíc Vítězslav 75.00 380.00 Kč (CSO) (1611)1378 442886 H16 TAP9805 Ransdorf Jakub 80.00 380.00 Kč (CSO) (1539)248 442864 D16 TAP9854 Poláková Kateřina 88.00 380.00 Kč (CSO) (1053)666 232161 D50 TAP6253 Tihonová Jindra 152.00 380.00 Kč (1052)989 515440 H50 TAP6102 Tihon Jaroslav 198.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

TBM KOS TJ Tesla Brno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1371)143 515009 H21 TBM8201 Kozák Osvald 69.00 380.00 Kč (CSO) (1412)142 515094 H21 TBM7835 Čech Radovan 69.00 380.00 Kč (CSO) (1504)230 229382 D16 TBM9859 Grycová Veronika 70.00 380.00 Kč (CSO) (1465)177 53282 H21 TBM8215 Liščinský Zdeněk 93.00 380.00 Kč (CSO) ( 130)754 410192 D60 TBM5253 Cigošová Anna 128.00 380.00 Kč ( 530)759 301247 D60 TBM5351 Procházková Helena 138.00 380.00 Kč ( 208)1155 53256 H60 TBM5003 Zabloudil Pavel 151.00 380.00 Kč ( 243)1018 515455 H45 TBM6507 Holík Marek 156.00 380.00 Kč ( 166)1261 53230 H70 TBM4231 Dufek Jan 163.00 380.00 Kč ( 216) 232865 T4 TBM0058 Grycová Kateřina 166.00 120.00 Kč ( 39)802 49660 D65 TBM4451 Liščinská Eva 175.00 380.00 Kč ( 647)502 416110 D35 TBM7475 Milánová Jindřiška 177.00 380.00 Kč ( 103)510 49542 D35 TBM7659 Čechová Marcela 193.00 380.00 Kč ( 646)938 53242 H40 TBM7227 Milán Pavel 197.00 380.00 Kč ( 423)880 515034 H35 TBM7633 Procházka Jiří 200.00 380.00 Kč ( 115)1125 410327 H55 TBM5807 Šebesta Vlastislav 201.00 380.00 Kč ( 202)516 2049566 D35 TBM7654 Štěpánková Kateřina 205.00 380.00 Kč ( 133)713 53261 D55 TBM5855 Kuchařová Ada 206.00 380.00 Kč ( 214)568 49412 D40 TBM6969 Grycová Jana 206.00 380.00 Kč ( 529)1192 320135 H60 TBM4907 Procházka Jan 225.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 5820.00 Kč

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1344)477 232379 D21 TJH8652 Kovářová Lenka 76.00 380.00 Kč (CSO) ( 167)756 232411 D60 TJH5351 Kovářová Milena 132.00 380.00 Kč ( 359)628 51925 D45 TJH6451 Tichá Jana 177.00 380.00 Kč ( 358)1051 51929 H45 TJH6401 Tichý Martin 222.00 380.00 Kč ( 169) 232396 T4 TJH8901 Kovář Jaroslav 228.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1260.00 Kč

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1644)1410 1302800 H18 TJN9601 Picek Štěpán 15.00 380.00 Kč (CSO) (1613)1338 2027208 H16 TJN9804 Janeček Mirek 41.00 380.00 Kč (CSO) (1612)1352 232505 H16 TJN9700 Šmaus Jan 53.00 380.00 Kč (CSO) ( 786)656 8256 D50 TJN6051 Zuzánková Růžena 132.00 380.00 Kč ( 785)1110 8260 H55 TJN5604 Novotný Otakar 171.00 380.00 Kč ( 784)1057 1302798 H45 TJN5901 Zuzánek Zdeněk 234.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

TJP TJ Sokol Troja

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 281)1175 8861 H60 TJP4900 Peterka František 191.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

TRI TJ TŽ Třinec

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1408)55 920676 H21 TRI9103 Kantor Ondřej 3.00 380.00 Kč (CSO) (1614)1322 49360 H16 TRI9705 Madzia Martin 23.00 380.00 Kč (CSO) (1582)1329 1400410 H16 TRI9801 Cienciala Jan 32.00 380.00 Kč (CSO) (1540)209 8667 D16 TRI9756 Kovářová Tereza 49.00 380.00 Kč (CSO) (1494)215 53215 D16 TRI9750 Argalášová Kateřina 55.00 380.00 Kč (CSO) (1671)1444 49356 H18 TRI9601 Walach Ondřej 66.00 380.00 Kč (CSO) (1688)21 887630 H20 TRI9301 Argaláš Michal 66.00 380.00 Kč (CSO) (1495)241 232620 D16 TRI9751 Tesařová Jana 79.00 380.00 Kč (CSO) (1784)379 49371 D20 TRI9458 Kosová Štěpánka 80.00 380.00 Kč (CSO) (1541)243 416127 D16 TRI9761 Kaufmanová Ivana 82.00 380.00 Kč (CSO) (1584)1381 49315 H16 TRI9807 Lanc Vojtěch 83.00 380.00 Kč (CSO) (1542)247 53293 D16 TRI9852 Liberdová Jana 85.00 380.00 Kč (CSO) (1506)249 53280 D16 TRI9850 Szarzecová Lucie 88.00 380.00 Kč (CSO) ( 10)602 8659 D45 TRI6450 Jastrzembská Jarmila 125.00 380.00 Kč ( 11)622 7862 D45 TRI6850 Argalášová Gabriela 165.00 380.00 Kč ( 290)1025 8655 H45 TRI6601 Navrátil Rostislav 170.00 380.00 Kč ( 19)809 49330 D65 TRI4650 Gavendová Anna 189.00 380.00 Kč ( 289)566 352350 D40 TRI6957 Tesařová Bohumila 202.00 380.00 Kč ( 292)885 49400 H35 TRI7401 Cienciala Martin 210.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2280.00 Kč

TTR OOB Třebíč

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1683)7 899179 H20 TTR9301 Klusáček Jan 45.00 380.00 Kč (CSO) (1384)181 303927 H21 TTR8901 Klusáček Matěj 96.00 380.00 Kč (CSO) (1375)188 500580 H21 TTR7301 Prášil Marek 102.00 380.00 Kč (CSO) (1003)755 52253 D60 TTR5351 Orálková Libuše 130.00 380.00 Kč (1002)668 303944 D50 TTR6152 Klusáčková Jitka 156.00 380.00 Kč (1011)557 52242 D40 TTR7251 Nešporová Marie 184.00 380.00 Kč (1012)982 995847 H50 TTR6101 Nešpor Jan 184.00 380.00 Kč (1010) 416215 T4 TTR0101 Nešpor Jan 204.00 120.00 Kč (1000)1183 52252 H60 TTR5201 Orálek Miroslav 207.00 380.00 Kč ( 999)1132 303960 H55 TTR5601 Klusáček Martin 215.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 2400.00 Kč

TUR OOB TJ Turnov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1370)54 981821 H21 TUR8103 Fodor Petr 3.00 380.00 Kč (CSO) (1399)64 1840303 H21 TUR8401 Váňa Martin 9.00 380.00 Kč (CSO) (1381)74 888606 H21 TUR7603 Baier Martin 18.00 380.00 Kč (CSO) (1389)80 515047 H21 TUR8702 Vlček Martin 21.00 380.00 Kč (CSO) (1617)1419 888604 H18 TUR9502 Horák Patrik 27.00 380.00 Kč (CSO) (1387)95 800320 H21 TUR8002 Oma Jakub 33.00 380.00 Kč (CSO) (1349)98 500850 H21 TUR8303 Dlabaja Tomáš 36.00 380.00 Kč (CSO) (1404)99 515082 H21 TUR8406 Kořínek Jindřich 36.00 380.00 Kč (CSO) (1280)439 515086 D21 TUR8153 Omová Michaela 40.00 380.00 Kč (CSO) (1338)440 2020750 D21 TUR9252 Poloprutská Markéta 40.00 380.00 Kč (CSO) (1544)204 231920 D16 TUR9755 Nejezchlebová Barbora 43.00 380.00 Kč (CSO) (1372)117 515499 H21 TUR9100 Wolf Daniel 48.00 380.00 Kč (CSO) (1359)123 995821 H21 TUR8801 Hradec Pavel 54.00 380.00 Kč (CSO) (1286)459 822282 D21 TUR8354 Rufferová Iva 58.00 380.00 Kč (CSO) (1292)458 876522 D21 TUR8650 Krafková Lucie 58.00 380.00 Kč (CSO) (1501)221 1403419 D16 TUR9751 Linková Alena 61.00 380.00 Kč (CSO) (1792)369 410728 D20 TUR9455 Körberová Andrea 65.00 380.00 Kč (CSO) (1439)148 887159 H21 TUR9001 Hostaš Petr 72.00 380.00 Kč (CSO) (1503)240 232726 D16 TUR9851 Hudská Ludmila 79.00 380.00 Kč (CSO) (1565)1382 995840 H16 TUR9701 Wolf Filip 83.00 380.00 Kč (CSO) (1700)36 886823 H20 TUR9301 Zakouřil Vít 87.00 380.00 Kč (CSO) (1705)40 995842 H20 TUR9402 Rychlý Michal 93.00 380.00 Kč (CSO) (1786)389 515087 D20 TUR9358 Kochová Nikola 95.00 380.00 Kč (CSO) (1543)262 1403414 D16 TUR9753 Roškotová Lucie 100.00 380.00 Kč (CSO) ( 614)751 2025351 D60 TUR5150 Omová Jana 122.00 380.00 Kč ( 613)1164 1511127 H60 TUR5102 Provazník Jiří 169.00 380.00 Kč ( 615)1127 1550616 H55 TUR5501 Folprecht Miroslav 205.00 380.00 Kč ( 617)1047 8218 H45 TUR6602 Stárek Filip 214.00 380.00 Kč ( 616)1140 8220 H55 TUR5803 Konopáč Jiří 231.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

TZL SKOB Zlín

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1357)69 515174 H21 TZL8131 Smola Michal 12.00 380.00 Kč (CSO) (1323)425 416043 D21 TZL9252 Krejčíková Marie 25.00 380.00 Kč (CSO) (1615)1334 2025335 H16 TZL9801 Šiška Petr 35.00 380.00 Kč (CSO) (1578)1340 53354 H16 TZL9701 Podmolík Josef 41.00 380.00 Kč (CSO) (1783)358 218978 D20 TZL9453 Jeřábková Jitka 50.00 380.00 Kč (CSO) (1456)127 515192 H21 TZL8001 Novotný Jiří 57.00 380.00 Kč (CSO) (1673)1439 53126 H18 TZL9601 Sadílek Jan 57.00 380.00 Kč (CSO) (1699)20 681864 H20 TZL9301 Schäfer Jan 63.00 380.00 Kč (CSO) (1447)140 52340 H21 TZL8601 Polášek Jan 66.00 380.00 Kč (CSO) (1575)1375 889320 H16 TZL9703 Mikel David 77.00 380.00 Kč (CSO) (1496)239 425531 D16 TZL9754 Chovancová Zuzana 79.00 380.00 Kč (CSO) (1433)159 52212 H21 TZL8002 Slováček Tomáš 81.00 380.00 Kč (CSO) (1706)31 246864 H20 TZL9302 Kolárik Tomáš 81.00 380.00 Kč (CSO) (1672)1458 1400446 H18 TZL9501 Svačina Jan 87.00 380.00 Kč (CSO) (1781)391 218977 D20 TZL9451 Koláriková Lucie 98.00 380.00 Kč (CSO) (1420)186 995797 H21 TZL8508 Dlabaja Štěpán 102.00 380.00 Kč (CSO) (1702)47 886701 H20 TZL9308 Kašpar Michal 105.00 380.00 Kč (CSO) ( 562)752 8930 D60 TZL5254 Horynová Eva 124.00 380.00 Kč ( 580)1303 425533 H75 TZL3613 Láznička Alois 126.00 380.00 Kč ( 569)607 331685 D45 TZL6751 Lázničková Marcela 135.00 380.00 Kč ( 590)907 416048 H40 TZL6915 Podmolík Tomáš 135.00 380.00 Kč (1151) 53338 P2 TZL9191 Melicharová Karolina 143.00 180.00 Kč ( 581)1012 331193 H45 TZL6701 Láznička Libor 144.00 380.00 Kč ( 564)613 416155 D45 TZL6556 Jelínková Jana 147.00 380.00 Kč ( 582)965 53368 H50 TZL6309 Láznička Robert 150.00 380.00 Kč ( 598)1218 2049597 H65 TZL4801 Šmakal Pavel 157.00 380.00 Kč ( 568)674 52219 D50 TZL6262 Krejčíková Monika 168.00 380.00 Kč ( 585) 887934 T6 TZL9101 Nečas Jiří 174.00 120.00 Kč ( 594)867 53367 H35 TZL6808 Šidla Jan 174.00 380.00 Kč ( 586)1113 53320 H55 TZL5703 Nečas Rudolf 177.00 380.00 Kč ( 570)503 218979 D35 TZL7652 Nešporová Barbora 179.00 380.00 Kč ( 588) 53831 P2 TZL0001 Podmolík Jonáš 179.00 120.00 Kč (1196) 53318 T6 TZL8801 Nečas Tomáš 182.00 180.00 Kč ( 575)1171 219271 H60 TZL5102 Jelínek Vít 183.00 380.00 Kč ( 572) 51501 T6 TZL9002 Benroth Jakub 188.00 120.00 Kč ( 593)985 52341 H50 TZL6304 Schäfer Michal 190.00 380.00 Kč ( 571)563 53853 D40 TZL7155 Podmolíková Dagmar 196.00 380.00 Kč ( 578)1123 571221 H55 TZL5704 Krejčík Zbyněk 197.00 380.00 Kč ( 563)710 207823 D55 TZL5757 Jelínková Dagmar 200.00 380.00 Kč ( 574)1184 1396260 H60 TZL4902 Jelínek Petr 209.00 380.00 Kč ( 596)1131 53322 H55 TZL5402 Slováček Rudolf 213.00 380.00 Kč ( 583) 2059744 T4 TZL9901 Láznička Václav 218.00 120.00 Kč ( 579)1138 53897 H55 TZL5806 Lanc Marian 227.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 8440.00 Kč

UOL SK UP Olomouc

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1314)433 361921 D21 UOL9155 Čermáková Magdalena 34.00 380.00 Kč (CSO) (1766)390 515413 D20 UOL9353 Horčičková Vendula 98.00 380.00 Kč (CSO) ( 101) 2049585 T4 UOL7751 Binarová Jitka 138.00 120.00 Kč ( 158)917 2020741 H40 UOL7100 Horký Jan 155.00 380.00 Kč ( 131)1158 52448 H60 UOL5301 Navrátil Antonín 157.00 380.00 Kč ( 353) 2020728 P2 UOL0450 Smékalová Viktorie 159.00 120.00 Kč ( 36)860 2044889 H35 UOL7800 Kopecký David 160.00 380.00 Kč ( 560) 682370 T4 UOL9919 Horčička Vít 160.00 120.00 Kč ( 555)1024 52478 H45 UOL6501 Pernica Jiří 168.00 380.00 Kč ( 159)1226 2020740 H65 UOL4600 Horký Jan 173.00 380.00 Kč ( 276) ? P2 UOL7150 Horká Soňa 173.00 120.00 Kč ( 99)871 681853 H35 UOL7500 Binar Robert 182.00 380.00 Kč ( 556) 52467 T4 UOL4201 Šubrt Zdeněk 196.00 120.00 Kč ( 100) 1398997 P2 UOL0452 Binarová Adéla 197.00 120.00 Kč ( 30)1041 52733 H45 UOL6503 Šimek Roman 202.00 380.00 Kč (1177) ? T4 UOL Vrtalová Gabriela 210.00 180.00 Kč ( 354) 2020729 P2 UOL0451 Smékalová Karolína 211.00 120.00 Kč ( 352)887 886282 H35 UOL7503 Smékal David 214.00 380.00 Kč ( 559)574 682350 D40 UOL7051 Horčičková Eva 218.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 4440.00 Kč

VAM OOB Vamberk

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1733)332 405999 D18 VAM9653 Petrasová Zuzana 50.00 380.00 Kč (CSO) (1332)457 9673 D21 VAM8951 Bednářová Michala 58.00 380.00 Kč (CSO) ( 438)608 9681 D45 VAM6451 Klapalová Jana 137.00 380.00 Kč (1049)515 9679 D35 VAM7250 Vandasová Markéta 203.00 380.00 Kč ( 437)893 52074 H35 VAM7401 Netopil Libor 226.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

VBM VSK Mendelu Brno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1454)57 553285 H21 VBM8103 Mazal Zdeněk 3.00 380.00 Kč (CSO) (1307)447 330625 D21 VBM8553 Kociánová Lenka 46.00 380.00 Kč (CSO) (1374)126 720921 H21 VBM7246 Fučík Karel 57.00 380.00 Kč (CSO) (1555)1356 7200360 H16 VBM9801 Hirš Otakar 59.00 380.00 Kč (CSO) (1726)342 7200367 D18 VBM9651 Hiršová Gabriela 65.00 380.00 Kč (CSO) (1416)150 866998 H21 VBM8801 Bravený Adam 75.00 380.00 Kč (CSO) (1395)174 2011839 H21 VBM8002 Henek Vladan 93.00 380.00 Kč (CSO) ( 817)1205 53217 H65 VBM4732 Chmelík Aleš 131.00 380.00 Kč ( 813)962 53221 H50 VBM6000 Hirš Libor 144.00 380.00 Kč ( 804)663 682079 D50 VBM6155 Bravená Alexandra 146.00 380.00 Kč (1176) 49651 T4 VBM4410 Bauer Emil 150.00 180.00 Kč ( 812)856 889316 H35 VBM7401 Kořan Pavel 152.00 380.00 Kč ( 816)1162 49558 H60 VBM5329 Hanzl Vlastimil 165.00 380.00 Kč ( 803)625 53223 D45 VBM6555 Jemelíková Lada 171.00 380.00 Kč ( 818)1230 53305 H65 VBM4806 Dokoupil Vladimír 181.00 380.00 Kč ( 802)631 995888 D45 VBM6655 Chroustová Petra 183.00 380.00 Kč ( 814)983 515090 H50 VBM6201 Pulec Pavel 186.00 380.00 Kč ( 815)1120 301201 H55 VBM5613 Potěšil Václav 191.00 380.00 Kč ( 806)712 53238 D55 VBM5655 Potěšilová Vladimíra 204.00 380.00 Kč ( 805)719 53306 D55 VBM5754 Dokoupilová Zuzana 218.00 380.00 Kč ( 801)577 53222 D40 VBM7079 Hiršová Marcela 224.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 5120.00 Kč

VCB TJ OB České Budějovice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 73)1220 53730 H65 VCB4801 Rychtecký Josef 161.00 380.00 Kč ( 274)1112 53728 H55 VCB5601 Hejzlar Josef 175.00 380.00 Kč ( 275)704 53725 D55 VCB5651 Hejzlarová Vladimíra 188.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

VIC OB Vizovice

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1674)1418 1302766 H18 VIC9602 Burkart David 27.00 380.00 Kč (CSO) (1511)255 1006616 D16 VIC9898 Kůstková Daniela 94.00 380.00 Kč (CSO) ( 760) 425425 P2 VIC0162 Golová Tereza 135.00 120.00 Kč ( 759) 425440 T4 VIC6808 Gola Miroslav 154.00 120.00 Kč (1115) 425426 T4 VIC9959 Slovenčíková Eliška 168.00 180.00 Kč ( 896)873 53119 H35 VIC7212 Chmelař Daniel 186.00 380.00 Kč ( 58)521 426333 D35 VIC7752 Rydlová Jana 215.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1180.00 Kč

VLI Slavia Liberec orienteering

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1368)61 1302790 H21 VLI8800 Škoda Jakub 6.00 380.00 Kč (CSO) (1406)78 515132 H21 VLI6001 Henych Petr 21.00 380.00 Kč (CSO) (1704)23 8288 H20 VLI9400 Petr Pavel 69.00 380.00 Kč (CSO) (1518)236 426323 D16 VLI9853 Doubková Petra 76.00 380.00 Kč (CSO) ( 229)758 4100 D60 VLI4950 Horáčková Stanislava 136.00 380.00 Kč ( 232)1159 1302773 H60 VLI5101 Přinda Oldřich 159.00 380.00 Kč ( 231)676 51218 D50 VLI6251 Petrová Věra 172.00 380.00 Kč ( 228)1176 4214 H60 VLI5000 Horáček Miroslav 193.00 380.00 Kč ( 227)1193 336118 H60 VLI5201 Hickethier Manfred 227.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1900.00 Kč

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1546)201 52374 D16 VPM9753 Šafrhansová Lucie 40.00 380.00 Kč (CSO) (1545)211 2042510 D16 VPM9752 Obytová Kateřina 49.00 380.00 Kč (CSO) (1548)251 2031356 D16 VPM9853 Kroupová Eliška 91.00 380.00 Kč (CSO) (1547)261 2042520 D16 VPM9852 Mikešová Adéla 100.00 380.00 Kč (CSO) ( 407)915 237546 H40 VPM6904 Kroupa Štěpán 151.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1809)361 232186 D20 VRB9450 Jančová Jana 53.00 380.00 Kč (CSO) (1632)1440 232144 H18 VRB9606 Matuš Vojtěch 60.00 380.00 Kč (CSO) (1791)382 1436949 D20 VRB9499 Haltof Ewa 86.00 380.00 Kč (CSO) (1104) 301211 T4 VRB8953 Hvorecká Eva 220.00 120.00 Kč ( 823)894 51932 H35 VRB7201 Klech Richard 228.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 500.00 Kč

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1727)319 1398998 D18 VRL9652 Hančová Petra 29.00 380.00 Kč (CSO) (1519)202 425555 D16 VRL9951 Waňková Martina 40.00 380.00 Kč (CSO) (1337)446 8952 D21 VRL8353 Knoblochová Kamila 46.00 380.00 Kč (CSO) (1580)1383 2025354 H16 VRL9802 Starý Ondra 86.00 380.00 Kč (CSO) (1625)1459 1602634 H18 VRL9501 Waněk Adam 87.00 380.00 Kč (CSO) ( 351)1154 9261 H60 VRL5002 Farář Jaroslav 149.00 380.00 Kč ( 349)1160 8999 H60 VRL4901 Knobloch Jindřich 161.00 380.00 Kč ( 350)1181 9001 H60 VRL5001 Štregl Tomáš 203.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 1140.00 Kč

VSP USK Praha

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 428)760 51645 D60 VSP5050 Dohnalová Dana 140.00 380.00 Kč ( 432)661 51734 D50 VSP6151 Michálková Jiřina 142.00 380.00 Kč ( 427)1152 51741 H60 VSP5001 Uher Petr 145.00 380.00 Kč ( 429)1156 7200325 H60 VSP5100 Hora Vladimír 153.00 380.00 Kč ( 424)1259 51743 H70 VSP4300 Dohnal Josef 159.00 380.00 Kč ( 970)921 2044896 H40 VSP7301 Arnošt Kamil 163.00 380.00 Kč ( 968)974 52282 H50 VSP6201 Němeček Jan 168.00 380.00 Kč ( 425)1165 51643 H60 VSP5000 Hořínek Jaroslav 171.00 380.00 Kč ( 969)925 51750 H40 VSP7000 Bořánek Petr 171.00 380.00 Kč ( 431)1116 886277 H55 VSP5801 Šváb Jan 183.00 380.00 Kč ( 430)705 9782 D55 VSP5450 Horová Magda 190.00 380.00 Kč ( 426)565 1398972 D40 VSP7151 Kilarská Marcela 200.00 380.00 Kč ( 434)520 52283 D35 VSP7752 Gajdová Kristina 213.00 380.00 Kč ( 433)1048 53572 H45 VSP6507 Semík Jan 216.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 5320.00 Kč

XCZ Czasch Adam

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1193) ? T6 XCZ0004 Nováček Martin 162.00 180.00 Kč (1191) ? T6 XCZ0001 Czach Adam 186.00 180.00 Kč (1192) ? T6 XCZ0005 Kováč Juraj 200.00 180.00 Kč (1186) 51885 T6 XCZ0003 Hulová Petra 216.00 180.00 Kč (1195) ? T6 XCZ0002 Smrečková Emílie 236.00 180.00 Kč
VKLAD CELKEM 900.00 Kč

YBM Klub turistů a lyžařů Brno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 938)612 49398 D45 YBM6251 Hrušková Lenka 145.00 380.00 Kč (1008)1017 49393 H45 YBM6401 Hruška Tomáš 154.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 760.00 Kč

ZAM OB T.J. Sokol Žamberk

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1549)233 436959 D16 ZAM9751 Jansová Doubravka 73.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ZBM SK Žabovřesky Brno

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1299)409 995814 D21 ZBM8951 Mádlová Věra 10.00 380.00 Kč (CSO) (1322)420 51765 D21 ZBM8459 Tvarůžková Petra 19.00 380.00 Kč (CSO) (1327)423 515151 D21 ZBM9150 Mezníková Lucie 22.00 380.00 Kč (CSO) (1354)87 515163 H21 ZBM9005 Nykodým Miloš 27.00 380.00 Kč (CSO) (1334)427 52330 D21 ZBM8658 Palasová Petra 28.00 380.00 Kč (CSO) (1623)1424 1591995 H18 ZBM9515 Hruška Jakub 36.00 380.00 Kč (CSO) (1676)1 995849 H20 ZBM9300 Chloupek Adam 36.00 380.00 Kč (CSO) (1364)103 890118 H21 ZBM8919 Hájek Daniel 39.00 380.00 Kč (CSO) (1294)448 515488 D21 ZBM8989 Hlavová Jindra 49.00 380.00 Kč (CSO) (1460)118 49690 H21 ZBM8511 Drábek Jan 51.00 380.00 Kč (CSO) (1283)451 7200341 D21 ZBM8966 Kabáthová Eva 52.00 380.00 Kč (CSO) (1350)122 896975 H21 ZBM8841 Chromý Adam 54.00 380.00 Kč (CSO) (1521)216 897355 D16 ZBM9951 Firešová Markéta 55.00 380.00 Kč (CSO) (1550)218 2042513 D16 ZBM9755 Nedbálková Hana 58.00 380.00 Kč (CSO) (1768)366 219242 D20 ZBM9456 Tesařová Markéta 62.00 380.00 Kč (CSO) (1410)141 1111187 H21 ZBM8721 Zháňal Jan 66.00 380.00 Kč (CSO) (1304)466 703370 D21 ZBM7951 Gebauerová Jana 67.00 380.00 Kč (CSO) (1466)149 995810 H21 ZBM8928 Zimmermann Jakub 72.00 380.00 Kč (CSO) (1776)377 899159 D20 ZBM9353 Koporová Petra 77.00 380.00 Kč (CSO) (1675)1452 410320 H18 ZBM9503 Jordanov Alexandr 78.00 380.00 Kč (CSO) (1769)381 1668661 D20 ZBM9354 Hrušková Barbora 83.00 380.00 Kč (CSO) (1770)380 8939 D20 ZBM9451 Chromá Kateřina 83.00 380.00 Kč (CSO) (1440)165 911220 H21 ZBM9101 Zimmermann Štěpán 84.00 380.00 Kč (CSO) (1520)246 53721 D16 ZBM9753 Koporová Lenka 85.00 380.00 Kč (CSO) (1369)166 888891 H21 ZBM9102 Bravený Vít 87.00 380.00 Kč (CSO) (1419)178 52136 H21 ZBM8833 Bořil Tomáš 96.00 380.00 Kč (CSO) (1687)43 515462 H20 ZBM9302 Brlica Pavel 99.00 380.00 Kč (CSO) (1417)190 995802 H21 ZBM9103 Švirák Ondřej 105.00 380.00 Kč (CSO) ( 496)852 976000 H35 ZBM7609 Pátek Richard 144.00 380.00 Kč (ASU) (1156) 232334 P2 ZBM8411 Liščinský Tomáš 189.00 120.00 Kč ( 497)879 130 H35 ZBM7702 Zvarik Tomáš 198.00 380.00 Kč ( 495)720 232005 D55 ZBM5582 Kabáthová Jitka 220.00 380.00 Kč ( 521) 331025 T6 ZBM9457 Chroustová Lenka 234.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 1000.00 Kč

ZBP OOB SK Zbraslav

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1435)145 53583 H21 ZBP7800 Pražák Jiří 69.00 380.00 Kč (CSO)
VKLAD CELKEM 0.00 Kč

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
(1551)244 331363 D16 ZLH9851 Novotná Klára 82.00 380.00 Kč (CSO) (1128) 52658 T4 ZLH5950 Pavlíková Hana 122.00 120.00 Kč ( 389)1206 352318 H65 ZLH4801 Babák Jiří 133.00 380.00 Kč ( 982) 301587 P2 ZLH0000 Siatka Václav 141.00 120.00 Kč ( 873) 361979 T4 ZLH7551 Moskvová Jitka 142.00 120.00 Kč ( 470) 251023 P2 ZLH0800 Mrkvica Václav 161.00 120.00 Kč ( 469)862 247250 H35 ZLH7800 Mrkvica Petr 164.00 380.00 Kč ( 127) 331514 P2 ZLH0051 Novotná Tereza 177.00 120.00 Kč ( 126) 428256 T6 ZLH7001 Novotný Tomáš 184.00 120.00 Kč ( 874) 2049561 P2 ZLH0550 Moskvová Agáta 191.00 120.00 Kč ( 981)509 352319 D35 ZLH7451 Siatková Silvie 191.00 380.00 Kč ( 128) 2020722 P2 ZLH0301 Novotný Erik 201.00 120.00 Kč ( 872)883 416097 H35 ZLH7501 Moskva Roman 206.00 380.00 Kč (1129) 416100 T4 ZLH9501 Pavlík Marek 214.00 120.00 Kč
VKLAD CELKEM 2600.00 Kč

ZPV KOB ZPV Prostějov

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 180)603 52427 D45 ZPV6553 Jirková Renata 127.00 380.00 Kč ( 765)606 52654 D45 ZPV6666 Pilcová Petra 133.00 380.00 Kč ( 766)1106 231248 H55 ZPV5706 Jaroš Vojtěch 163.00 380.00 Kč ( 78)976 52581 H50 ZPV6213 Křeček Miroslav 172.00 380.00 Kč ( 378)559 428201 D40 ZPV6970 Karásková Marcela 188.00 380.00 Kč ( 265)935 307331 H40 ZPV6712 Holinka Martin 191.00 380.00 Kč ( 343)1177 1400440 H60 ZPV5100 Pilc Oldřich 195.00 380.00 Kč ( 181)1128 52428 H55 ZPV5501 Jirka Jiří 207.00 380.00 Kč ( 414)518 52587 D35 ZPV6777 Holinková Hana 209.00 380.00 Kč ( 117)575 52582 D40 ZPV7076 Křečková Petra 220.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 3800.00 Kč

ZVS TJ Zbrojovka Vsetín

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start vklad
( 898)1255 416129 H70 ZVS4301 Vyškovský Ivan 151.00 380.00 Kč
VKLAD CELKEM 380.00 Kč