15H MOM

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 830) 339871 H40A 15H7101 Szabolcs Tornai 81.00

15R Kaliningrad OK

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 757) 1006710 H21D 15R8600 Chernov Sergei 47.00

17H Hungarian Team

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 260) 363428 D20B 17HXX24 Rusvai Katalin 2.00 ( 777) 9005062 H21D 17HXX02 Toth Tamás 7.00 ( 528) 1396221 H16B 17HXXX1 Egei Patrik 23.00 ( 263) 2014501 D20C 17HXX23 Varsányi Kinga 27.00 ( 222) 232822 D18B 17HXX18 Egei Petra 29.00 ( 253) 700024 D20B 17HXX22 Kinde Vanda 30.00 ( 320) 888359 D21C 17HXX26 Tóth Korinna 32.00 ( 587) 363480 H18C 17HXXX5 Lengyel Ádám 34.00 ( 742) 7600258 H21C 17HXX13 Bugár Gergely 34.00 ( 634) 45911 H20B 17HXXX9 Vajda Balázs 45.00 ( 216) 1396223 D18B 17HXX21 Faggyas Réka 53.00 ( 732) 1000060 H21C 17HXX15 Györgyi Ábel 54.00 ( 901) 232799 H45B 17HXX16 Weiler Zsolt 54.00 ( 701) 2022125 H21B 17HXX12 Bakó Áron 62.00 ( 629) 2022137 H20B 17HXXX8 Sulyok Ábel 65.00 ( 303) 307763 D21B 17HXX27 Bertóti Regina 72.00 ( 571) 2022199 H18B 17HXXX7 Tóth Adrián 85.00 ( 207) 339833 D18B 17HXX20 Liszka Eszter 89.00 ( 569) 2022197 H18B 17HXXX4 Hajdu Erik 93.00 ( 914) 363439 H50A 17HXX17 Egei Tamás 101.00 ( 677)6 307504 H21A 17HXX11 Liszka Krisztián 135.00 ( 200)355 2022128 D18A 17HXX19 Weiler Virág 150.00 ( 564)305 505244 H18A 17HXXX6 Miavecz Balázs 153.00 ( 672)11 2004470 H21A 17HXX14 Gösswein Csaba 155.00 ( 507)404 2022134 H16A 17HXXX3 Peregi Dániel 186.00 ( 280)111 1406123 D21A 17HXX25 Szerencsi Ildikó 205.00 ( 500)411 2022143 H16A 17HXXX2 Zacher Márton 214.00

17P WKS Slask Wroclaw

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 603) 889183 H18C 17P9599 Podsiadły Mateusz 2.00 ( 331) 504050 D21C 17P9101 Lubak Kamila 10.00 ( 327) 2018695 D21C 17P8501 Majasow Agata 18.00 ( 765) 502257 H21D 17P8399 Majasow Kostiantyn 31.00 ( 761) 504415 H21D 17P8999 Jasiński Maciej 39.00 ( 160) 895002 D16B 17P9803 Grobelna Kamila 43.00 ( 538) 889180 H16C 17P9799 Becmer Damian 45.00 ( 217) 889174 D18B 17P9501 Karbowiak Iga 49.00 ( 972) 889177 H55A 17P5599 Guga Romuald 50.00 ( 532) 1401479 H16C 17P9898 Sosenko Szymon 57.00 ( 630) 2016462 H20B 17P9499 Ostój Piotr 61.00 ( 169) 1401454 D16C 17P9802 Mądra Paulina 73.00

24H GOD

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1083) 416694 H70B 24H3900 Gönczi Peter 26.00 ( 491) 45462 D65A 24H4250 Cser Cristina 72.00

24L Versme/Hellas

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 744) 501163 H21C 24LXXX1 Mockunas Leonas 30.00

25H Tabáni Spartacus

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 899) 362952 H45B 25H6701 Koltai Zoltan 60.00

25S ATU Kosice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 334) 2020726 D21C 25S9254 Ugrayová Kristína 4.00 ( 776) 2020702 H21D 25S8703 Tysz Adam 9.00 ( 743) 886720 H21C 25S9002 Papuga Miroslav 32.00 ( 399) 307274 D45A 25S6653 Šmelíková Jana 43.00 ( 860) 920651 H45A 25S6001 Pollák Jozef 109.00 ( 675)8 533306 H21A 25S8704 Krajčík Michal 143.00

28P UNTS Warszawa

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 604) 9200095 H18C 28P9501 Wolowczyk Krzysztof 0.00 ( 934) 1393090 H50A 28P6300 Wolowczyk Marek 21.00 ( 309) 886681 D21B 28P9150 Piatrouskaya Viola 54.00 ( 609)214 842659 H20A 28P9400 Parfianowicz Piotr 232.00

33P Echo Twardogóra

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 875) 1010100 H45A 33P6800 Cych Piotr 49.00 ( 393) 54211 D45A 33P6850 Cych Ewa 67.00

37S Kysucke Nove Mesto

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 858) 425448 H40B 37S7200 Richter Jozef 0.00

39P UMKS Orkan Ostróda

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 878) 887093 H45A 39PXXX1 Bartczak Jaroslaw 37.00

39S KOBRA Bratislava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 890) 406918 H45B 39S5800 Hierweg Karol 87.00

42S Slávia Žilinská univerzita Žilina

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 199)356 7200369 D18A 42SXXX1 Hošeková Vanda 154.00

46P wawa bno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1084) 2023855 H70B 46P4300 Waldemar Pietkiewicz 22.00 ( 815) 770327 H35B 46P7600 Biolik Grzegorz 39.00 ( 348) 871977 D35B 46P7700 Biolik Agnieszka 78.00

47S Rapid Bratislava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 171) 9000008 D16C 47S9751 Schenková Tereza 69.00 ( 149) 1399951 D16B 47SXXX1 Šmelíková Tereza 87.00

51P UKS Sparta Czyżowice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 622)201 889265 H20A 51P9400 Jurczyk Tomasz 180.00

55P Grunwald Poznań

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 711) 501145 H21B 55P8901 Stefański David 32.00 ( 707) 501146 H21B 55P8601 Nowacki Úukasz 44.00 (1053) 412412 H65A 55P4800 Edward Bartkowiak 47.00

57P Indywidualny - Jelenia Gŕa

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 822) 2043888 H35B 57P7801 Kucia Sebastian 11.00

58P Ks Spójnia Warszawa

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 518) 4690 H16B 58P9802 Urbaniak Jerzy 53.00 ( 516) 888962 H16B 58P9801 Pryjma Fryderyk 59.00 ( 891) 888961 H45B 58P6401 Pryjma Tomasz 84.00

59P Funexsports

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 48) 337903 P2 59PXXX1 Pryjma Katarzyna 36.00

62P GKS Luzino

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1019) 219570 H60A 62PXXX1 Jakielaszek Ryszard 20.00

671

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 103) 886684 T4 671 Sotniczuk Maria 35.00 ( 111) 412222 T4 671 Szlendak Krzysztof 57.00

ABM KOB Moira Brno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 774) 52008 H21D ABM6708 Přikryl Petr 13.00 ( 752) 7003038 H21C ABM9211 Novotný Ondřej 14.00 ( 523) 361957 H16B ABM9708 Kelbl Vladimír 38.00 ( 848) 232879 H40B ABM6909 Odehnal Roman 40.00 ( 903) 4783 H45B ABM6801 Mokrý Pavel 48.00 ( 902) 232736 H45B ABM6611 Mokrý Jan 51.00 ( 215) 52013 D18B ABM9560 Otrusinová Jana 57.00 ( 33) 332950 T4 ABM7052 Odehnalová Kamila 61.00 ( 345) 52041 D35A ABM7469 Mulíčková Eva 68.00 ( 628) 886814 H20B ABM9410 Mokrý Ondřej 69.00 ( 695) 886812 H21B ABM9202 Mokrý Stanislav 80.00 ( 32) 232740 T4 ABM6854 Mokrá Regina 103.00 ( 133)465 D16A ABM9956 Odehnalová Klára 222.00

AOP Přátelé orientačního běhu Opava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 713) 52296 H21B AOP7102 Košárek Pavel 26.00 (1081) 889315 H70B AOP4201 Sedlář Vladimír 34.00 ( 381) 52295 D40B AOP7251 Kašparová Šárka 36.00 ( 945) 887168 H50B AOP6301 Peřinka Jan 43.00 ( 368) 52664 D40A AOP7052 Sedlářová Pavla 47.00 ( 941) 7200359 H50B AOP6302 Sklenář Miroslav 55.00 ( 431) 426305 D50A AOP5957 Holinková Milada 63.00 ( 244) 515074 D20B AOP9450 Tesařová Marcela 66.00 ( 841) 8796 H40B AOP7301 Kovalčík Tomáš 68.00 ( 66) ? T6 AOP9401 Palenčar David 72.00 ( 406) 920695 D45B AOP6753 Barcíková Renáta 72.00 (1022) 51199 H60B AOP5301 Krmášek Bohdan 77.00 ( 426) 515423 D50A AOP6151 Glabazňová Jana 78.00 ( 805) 428264 H35B AOP7402 Borunský Tomáš 79.00 ( 867) 410172 H45A AOP6501 Hadač Miroslav 81.00 ( 785) 232139 H35A AOP7802 Holas Tomáš 87.00 ( 863) 920690 H45A AOP6601 Barcík Peter 97.00 ( 886) 995843 H45B AOP6502 Schuster Martin 99.00 ( 241)252 232405 D20A AOP9352 Šarmanová Alena 187.00 ( 283)108 51568 D21A AOP8152 Košárková Iva 193.00 ( 616)207 889295 H20A AOP9302 Rossmanith Vojta 204.00 ( 615)208 995871 H20A AOP9303 Schuster Marek 208.00 ( 658)25 515444 H21A AOP9202 Navrátil Boris 211.00 ( 608)215 887157 H20A AOP9301 Hadač Filip 236.00

AOV OOB TJ Baník Ostrava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 650) 1625050 H20C AOV9401 Rohel Marek 0.00 ( 53) 920660 P2 AOV0301 Mielec Radomír 26.00 ( 384) 896961 D40B AOV6951 Mielcová Elena 27.00 ( 321) 49458 D21C AOV8750 Petrová Tereza 30.00 ( 522) 515123 H16B AOV9701 Mielec Jaromír 41.00 ( 845) 515430 H40B AOV6901 Mielec Jaromír 52.00 ( 576) 428234 H18B AOV9602 Glonek Jakub 65.00 ( 141)457 D16A AOV9850 Fukalová Hana 190.00

ASU Magnus Orienteering

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 96) 337910 P2 ASU0599 Navrátilová Marie 24.00 ( 525) 2008508 H16B ASU9843 Sláma Dušan 32.00 ( 636) 920667 H20B ASU9348 Mušínský Tomáš 37.00 ( 582) 2012280 H18B ASU9547 Hraboš Matěj 41.00 ( 87) 53003 P2 ASU0398 Šneiderová Daniela 60.00 ( 101) 9333 T4 LPU8151 Klimplová Zuzana 107.00 ( 562)307 682340 H18A ASU9644 Šmelík Martin 161.00 ( 147)451 D16A ASU9797 Horvátová Hana 166.00 ( 242)251 682343 D20A ASU9499 Sokolová Ludmila 183.00 ( 611)212 920700 H20A ASU9444 Minář Marek 224.00 ( 607)216 886264 H20A ASU9447 Horvát Petr 240.00

BBM BETA URSUS Orienteering

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 417) 331257 D45B BBM6550 Peřinková Irena 28.00 (1038) 410398 H60B BBM5100 Denemarek Oldřich 29.00 ( 544) 53271 H16C BBM9702 Konečný Daniel 33.00 ( 583) 886286 H18B BBM9600 Ptáček Pavel 37.00 ( 535) 980376 H16C BBM9800 Ptáček Patrik 51.00 (1030) 219273 H60B BBM5300 Ptáček Ladislav 53.00 ( 575) 980371 H18B BBM9500 Záděra Pavel 69.00 ( 870) 307355 H45A BBM6600 Šmelík Juraj 69.00 ( 724) 515468 H21C BBM7205 Fiala Jan 70.00 ( 887) 980377 H45B BBM6508 Ptáček Pavel 96.00 ( 497)414 1396156 H16A BBM9707 Dalos Maté 226.00

BFM SKOB Frýdek - Místek

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1028) 49455 H60B BFM5301 Zeman Ludvík 59.00

BOR OK Jiskra Nový Bor

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 325) 1602628 D21C BOR9051 Folbrechtová Šárka 22.00 ( 910) 8490 H45B BOR6400 Doškář Boris 27.00 ( 481) 8433 D60B BOR5351 Bartoňová Marie 28.00 ( 526) 682332 H16B BOR9802 Birnbaum Adam 29.00 ( 795) 8534 H35A BOR7409 Vácha Tomáš 47.00 ( 942) 50000 H50B BOR6003 Dikoš Pavel 52.00 ( 354) 8431 D35B BOR7457 Janoušková Iveta 54.00 ( 410) 8445 D45B BOR6550 Pávková Jana 56.00 ( 631) 2032136 H20B BOR9301 Šákr Vít 57.00 ( 175) 4357 D16C BOR9954 Janoušková Lucie 61.00 ( 155) 2051536 D16B BOR9751 Kameníková Andrea 63.00 ( 154) 2051481 D16B BOR9850 Kohoutová Barbora 67.00 (1089) 8544 H75A BOR3602 Mašek Pavel 73.00 (1077) 4131 H70A BOR3900 Beránek Miroslav 75.00 ( 696) 7003001 H21B BOR9007 Kořínek Tomáš 77.00 (1088) 4132 H75A BOR3600 Křtěnský Jaroslav 77.00 ( 963) 51542 H55A BOR5802 Sucharda Jiří 86.00 ( 782) 995805 H35A BOR7713 Nehasil David 99.00 ( 913) 8512 H50A BOR6302 Krejčí Jaroslav 105.00 ( 144)454 D16A BOR9853 Staňová Karolína 178.00 ( 557)312 887936 H18A BOR9503 Pavlovec Jan 181.00

BOV TJ Baník Ostrava OKD

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1039) 51370 H60B BOV4901 Dvořák Vlastimil 26.00 (1056) 52171 H65A BOV4802 Sikora Miroslav 38.00 (1048) 2060210 H65A BOV4403 Vlach Oldřich 62.00 ( 474) 52172 D60A BOV5251 Grygarová Alena 68.00 ( 484) 52178 D65A BOV4852 Sikorová Marie 93.00

CHA OK Chrastava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 975) 8167 H55A CHA5500 Kaška Rudolf 38.00 ( 581) 330671 H18B CHA9500 Nejman Stanislav 45.00 ( 731) 8188 H21C CHA7800 Kadavý Petr 56.00 ( 492) 8152 D65A CHA4650 Kašková Eva 69.00 ( 339) 887906 D35A CHA7850 Kašková Kateřina 92.00

CHC K.O.B. Choceň

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 779) 2049551 H21D CHC8801 Grundman Vojtěch 3.00 ( 642) 2053589 H20C CHC9402 Sháněl Jan 16.00 ( 520) 2053577 H16B CHC9701 Semrád Ladislav 47.00 (1043) 9554 H65A CHC4601 Švadlena Jiří 77.00 ( 356) 9551 D40A CHC7251 Křivdová Lenka 95.00 ( 678)5 2025363 H21A CHC8502 Pešek Ondřej 131.00 ( 567)302 2025344 H18A CHC9501 Křivda Martin 141.00 ( 510)401 2025366 H16A CHC9901 Křivda Tomáš 174.00

CHT OOB SK Chrast

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 753) 49860 H21C CHT8510 Kopáček Jan 12.00 ( 773) 51980 H21D CHT8001 Matras Tomáš 15.00 ( 935) 52337 H50A CHT5901 Zeman Jaroslav 17.00 ( 402) 52145 D45A CHT6654 Wurzelová Dana 31.00 ( 764) 52158 H21D CHT9202 Krejsa Vladimír 33.00 ( 75) 8700 T6 CHT6655 Bulvová Hana 40.00 ( 373) 53167 D40B CHT7151 Švecová Iva 60.00 ( 304) 1007554 D21B CHT8353 Matrasová Kateřina 69.00 ( 302) 2059736 D21B CHT8851 Kopáčková Iva 75.00

CST OB Strakonice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 759) 434828 H21D CST7401 Šafařík Ivo 43.00 (1059) 443103 H65B CST4601 Šafařík Bedřich 68.00

CTB SK OB Chotěboř

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 129) 53200 T6 CTB9901 Žanda Jan 34.00 ( 401) 51837 D45A CTB6851 Voborníková Eva 35.00 ( 904) 339554 H45B CTB6701 Žanda Jan 45.00 ( 888) 51836 H45B CTB6601 Voborník Petr 93.00 ( 279)112 887165 D21A CTB8151 Gregorová Kamila 209.00

DCE KOB Dobřichovice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 953) 232041 H50B DCE6100 Pavlů Jaroslav 19.00 ( 439) 7868 D50B DCE5550 Mrázová Pavla 45.00 (1106) 51966 D55B DCE5450 Procházková Miluše 50.00 ( 984) 51973 H55B DCE5400 Jaroš Vladimír 73.00 ( 338) 53598 D35A DCE7450 Svobodová Jitka 96.00

DKL KOB Kladno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 352) 301616 D35B DKL7150 Bejčková Jana 62.00

DKP Oddíl OB Kotlářka

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 333) 7875600 D21C DKP8756 Dlouhá Marie 6.00 ( 956) 49818 H50B DKP6300 Betlach Miroslav 10.00 ( 769) 336746 H21D DKP8717 Pospíšil Ondřej 23.00 ( 73) 301369 T6 DKP8511 Wagner Libor 30.00 ( 589) 899156 H18C DKP9600 Illner Vojtěch 30.00 ( 478) 51799 D60B DKP5150 Stehnová Hana 37.00 ( 996) 49871 H55B DKP5800 Svobodný Petr 37.00 (1108) 301365 D55B DKP5851 Svobodná Eva 42.00 ( 249) 7945000 D20B DKP9450 Dlouhá Hana 46.00 (1031) 51760 H60B DKP4900 Stehno Pavel 50.00 ( 632) 1700077 H20B DKP9301 Klaška Pavel 53.00 ( 515) 897357 H16B DKP9801 Semerád Antonín 62.00 ( 699) 9007701 H21B DKP7701 Kolín Jan 68.00 ( 243) 9953699 D20B DKP9350 Svobodná Tereza 70.00 ( 300) 887944 D21B DKP9154 Svobodná Madla 81.00 (1075) 51800 H70A DKP4300 Procházka Zdenko 81.00 ( 208) 515071 D18B DKP9652 Šňupárková Anna 85.00 ( 865) 515448 H45A DKP6601 Illner Jakub 89.00 ( 296) 888612 D21B DKP8853 Karochová Simona 93.00 ( 291) 51798 D21B DKP8651 Plochová Dominika 108.00 ( 290)101 9054 D21A DKP8254 Jiřištová Zuzana 165.00 ( 286)105 887612 D21A DKP8850 Svobodná Šárka 181.00 ( 665)18 888608 H21A DKP8306 Janata Martin 183.00 ( 142)456 D16A DKP9751 Nováková Tereza 186.00 ( 276)115 9000007 D21A DKP8450 Kolínová Kristýna 221.00

DOB KOB Dobruška

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 315) 7226 D21C DOB7956 Štěpánová Dita 42.00 ( 806) 887908 H35B DOB7501 Kolek Petr 75.00

DOK OK Doksy

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 595) 7768 H18C DOK9601 Boskovský Vojtěch 18.00 ( 915) 886258 H50A DOK6300 Hradecký Jaroslav 97.00 ( 499)412 888634 H16A DOK9800 Koštejn Vít 218.00

EKP VŠTJ Ekonom Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 978) 51147 H55A EKP5800 Fanta Miroslav 26.00 ( 46) 361943 P2 EKP0050 Koucká Barbora 48.00 ( 968) 682645 H55A EKP5500 Šedivý Jiří 66.00 ( 921) 2035738 H50A EKP6301 Koucký Roman 73.00 (1091) 51583 D55A EKP5650 Fantová Libuše 91.00 ( 45) 2032158 T4 EKP9700 Koucký Martin 101.00

FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 954) 515097 H50B FSP6104 Borovička Milan 16.00 ( 919) 1403434 H50A FSP6304 Šimek Tomáš 81.00 (1072) 53267 H70A FSP4300 Čadil Jan 90.00

HAV SKOB Baník Havířov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 855) 253120 H40B HAV7100 Kaděra Pavel 12.00 ( 444) 52943 D50B HAV6250 Sochorová Hana 25.00 ( 383) 416157 D40B HAV7250 Proboszová Zuzana 30.00 (1080) 49305 H70B HAV4201 Beneš Karel 38.00 ( 379) 49428 D40B HAV7051 Kaděrová Barbora 42.00 ( 974) 336721 H55A HAV5701 Jakobi Zdeněk 42.00 ( 398) 49329 D45A HAV6651 Hanzlová Svatava 47.00 ( 926) 515436 H50A HAV6301 Sochor Tomáš 53.00 ( 989) 301227 H55B HAV5501 Kotas Pavel 58.00 ( 409) 49306 D45B HAV6652 Opletalová Pavlína 60.00 ( 408) 8815 D45B HAV6751 Vričanová Sylva 64.00 ( 922) 336791 H50A HAV6000 Lužný Ladislav 69.00

HCE TJ Sokol Hostivice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 413) 232490 D45B HCE6450 Kettnerová Lenka 44.00 ( 936) 515105 H50B HCE5900 Kettner Pavel 70.00

HLV KČT - OB Holešov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 378) 416084 D40B HLV7060 Sedláčková Jana 45.00 ( 537) 7200377 H16C HLV9732 Sedláček Ondřej 47.00 (1051) 416088 H65A HLV4801 Peška Antonín 53.00 ( 939) 53856 H50B HLV6321 Končák Jaroslav 61.00 ( 894) 53827 H45B HLV6404 Sedláček Jaroslav 75.00 ( 18) 53828 T4 HLV6856 Končáková Kateřina 81.00

HOB SKOB Horní Benešov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1111) 4684 D55B HOB5551 Ledabylová Alena 30.00 (1064) 51939 H65B HOB4701 Klech Josef 53.00

HOR TJ Jiskra Hořice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 846) 2049537 H40B HOR7300 Kolář Viktor 48.00 ( 920) 2059759 H50A HOR6302 Vávra Martin 77.00 ( 964) 2011900 H55A HOR5700 Škorpil Martin 82.00

JHB TJ Jiskra Havlíčkův Brod

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 414) 53614 D45B JHB6553 Fencíková Vladislava 40.00 ( 992) 52357 H55B JHB5702 Hrstka Vladislav 49.00 ( 50) 4630 P2 JHB9107 Kopic Jiří 62.00 ( 5) 49820 T4 JHB9160 Fencíková Lucie 71.00

JPV Oddíl OS SK Prostějov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 23) 410337 P2 JPV8687 Smékalová Ivana 22.00 ( 740) 1602629 H21C JPV8201 Otrusina Jiří 38.00 ( 159) 1007537 D16B JPV9899 Soldánová Tereza 47.00 ( 157) 1007538 D16B JPV9898 Pilcová Sabina 55.00 ( 530) 1007539 H16C JPV9824 Kočí Josef 61.00 ( 429) 52864 D50A JPV6363 Vavrečková Ivana 69.00 ( 895) 2020730 H45B JPV6526 Soldán Vladimír 72.00 ( 918) 52498 H50A JPV6112 Jeřábek Luboš 85.00 ( 495)416 1602633 H16A JPV9807 Vystavěl Ondřej 234.00

KAM SK Kamenice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 265) 515447 D20C KAM9350 Mrázová Pavla 23.00 ( 768) 523000 H21D KAM7600 Pašek František 25.00 ( 541) 361923 H16C KAM9803 Hausenblas Šimon 39.00 ( 519) 981828 H16B KAM9900 Škvor Ota 50.00 ( 531) 9005139 H16C KAM9802 Jíra Tomáš 59.00 ( 245) 428250 D20B KAM9452 Kamererová Valerie 62.00 ( 623) 887640 H20B KAM9403 Kettner Lukáš 89.00 ( 828) 51498 H40A KAM6901 Kovářík Tomáš 89.00 ( 864) 52267 H45A KAM6700 Škvor Martin 93.00 ( 823) 51733 H40A KAM6501 Kozák Petr 109.00 ( 204)351 7003009 D18A KAM9551 Hlubučková Kristýna 134.00 ( 202)353 51288 D18A KAM9650 Hausenblasová Karolína 142.00 ( 198)357 7200333 D18A KAM9554 Procházková Marie 158.00 ( 196)359 53599 D18A KAM9550 Bořánková Karolína 166.00 ( 555)314 897360 H18A KAM9601 Kettner Vojtěch 189.00 ( 617)206 920683 H20A KAM9401 Semík Ondřej 200.00 ( 503)408 232245 H16A KAM9700 Valášek Jiří 202.00

KAR SK Karlovice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 814) 301259 H35B KAR7601 Stibor Zbyněk 43.00 (1024) 51950 H60B KAR5001 Pospíšil Karel 71.00

KCK KOB Český Krumlov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 987) 49614 H55B KCK5701 Flašar Jan 64.00 (1094) 49615 D55A KCK5756 Flašarová Marie 82.00

KON KOB Konice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 266) 8898 D20C KON9572 Vlachová Eliška 21.00 ( 165) 361976 D16B KON9898 Vlachová Kateřina 23.00 (1055) 52413 H65A KON4617 Skácel Jaroslav 41.00 ( 436) 52420 D50B KON6285 Dittrichová Lenka 57.00 (1100) 52412 D55A KON5887 Smičková Eva 64.00 ( 424) 52417 D50A KON6389 Hlavová Miroslava 84.00 ( 916) 433100 H50A KON6111 Grepl Ladislav 93.00

KRE OOB TJ Sokol Křemže

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 416) 416244 D45B KRE6851 Zimmermannová Milena 32.00 ( 442) 51412 D50B KRE6351 Troupová Vladěna 33.00 ( 441) 51413 D50B KRE6352 Kovaříčková Darja 37.00 ( 370) 51411 D40A KRE7051 Dulovcová Marie 39.00 ( 873) 51418 H45A KRE6401 Zimmermann Pavel 57.00

KRL Kometa Kralovice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 648) 207825 H20C KRL9304 Pova Ondřej 4.00 ( 635) 207839 H20B KRL9305 Vištejn Jiří 41.00 ( 197)358 416318 D18A KRL9651 Hanáková Magda 162.00

KRN KOS TJ Lokomotiva Krnov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 324) 52533 D21C KRN8456 Kopcová Michaela 24.00 ( 851) 52650 H40B KRN6808 Hošťálek Dan 28.00 ( 317) 995815 D21C KRN8559 Rychlá Pavlína 38.00 ( 316) 5591 D21C KRN8353 Sukeníková Zuzana 40.00 ( 877) 52643 H45A KRN6804 Zavřel Michal 41.00 ( 704) 886824 H21B KRN8505 Rychlý Pavel 53.00 (1027) 5585 H60B KRN5202 Sukeník Mojmír 62.00 ( 698) 52641 H21B KRN8203 Kopec Tomáš 71.00

KSH OOB TJ Kašperské Hory

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1068) 8674 H65B KSH4801 Fiala Miloš 41.00

KSU Klub vytrvalostních sportů Šumperk

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 328) 886267 D21C KSU9393 Janů Hana 16.00 ( 256) 897370 D20B KSU9493 Hnilicová Šárka 18.00 ( 223) 2058483 D18B KSU9559 Habigerová Radka 25.00 ( 880) 2058461 H45A KSU6701 Matoušek Milan 29.00 ( 817) 886291 H35B KSU6349 Paloncý Pavel 31.00 ( 710) 515101 H21B KSU5801 Šrámek Jaromír 35.00 ( 812) 52602 H35B KSU7849 Růžička Lukáš 51.00 ( 353) 52617 D35B KSU7793 Smolíková Kateřina 58.00 ( 810) 886296 H35B KSU7601 Hecl Miloš 59.00 ( 173) 2053582 D16C KSU9888 Habigerová Jana 65.00 ( 236)257 897363 D20A KSU9394 Vozdová Aneta 207.00

KUN TJ Sokol Kunvald

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 951) 9025 H50B KUN6201 Lux Zdeněk 25.00 (1015) 9027 H60A KUN5201 Šroler Zdeněk 32.00 ( 966) 9014 H55A KUN5801 Trejtnar Pavel 74.00

KUO KOB Ústí nad Orlicí

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 597) 887162 H18C KUO9605 Skalický Matyáš 14.00 ( 65) 51470 T6 KUO8001 Koblížek Kamil 16.00

LBE TJ Lokomotiva Beroun

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 649) 331157 H20C LBE9400 Uhlíř Marek 2.00 ( 4) 7200132 T4 LBE9100 Šimon Václav 21.00 ( 251) 7200131 D20B LBE9450 Křivancová Zdeňka 38.00 ( 885) 52971 H45B LBE6400 Mezník Vladimír 102.00

LBM TJ Lokomotiva Ingstav Brno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 419) 52093 D45B LBM6460 Matyášová Lenka 20.00 ( 42) 52020 T6 LBM8651 Štěpánková Petra 24.00 (1109) 52058 D55B LBM5558 Salajková Věra 38.00 ( 186) 52062 D16C LBM9898 Korpasová Tereza 39.00 ( 36) 52068 P2 LBM5204 Salajka Pavel 44.00 ( 943) 52063 H50B LBM6113 Korpas Jaroslav 49.00 ( 991) 52050 H55B LBM5401 Štěpánek Jiří 52.00 ( 375) 52029 D40B LBM7362 Korpasová Ivana 54.00 (1105) 52090 D55B LBM5795 Janská Iva 54.00 ( 17) 52077 T4 LBM0151 Korpasová Lucie 83.00

LCE OOB TJ Slovan Luhačovice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 257) 505081 D20B LCE9352 Szlendak Joanna 14.00 ( 326) 331675 D21C LCE8151 Michálková Renata 20.00 ( 749) 1398941 H21C LCE8500 Piltaver Jaka 20.00 ( 747) 515460 H21C LCE8902 Slezák Zdeněk 24.00 ( 527) 1400401 H16B LCE9803 Černocký Libor 26.00 ( 746) 682377 H21C LCE7701 Bencúr Juraj 26.00 ( 440) 51295 D50B LCE6250 Hubáčková Jana 41.00 ( 738) 515424 H21C LCE9001 Slezák Jiří 42.00 ( 108) 2058521 T4 LCE9151 Palupčíková Nikola 45.00 ( 218) 416086 D18B LCE9555 Končáková Klára 45.00 ( 928) 889301 H50A LCE6207 Slezák Libor 45.00 ( 396) 52694 D45A LCE6461 Ferdusová Eva 55.00 ( 308) 2032130 D21B LCE8560 Macková Petra 57.00 ( 792) 52683 H35A LCE7439 Škoda František 59.00 ( 71) 52707 T6 LCE8901 Vlažný Jan 60.00 ( 872) 889290 H45A LCE6413 Vavrys Petr 61.00 ( 725) 52678 H21C LCE6127 Hubáček Josef 68.00 ( 211) 232217 D18B LCE9551 Papugová Martina 73.00 ( 869) 889307 H45A LCE6602 Kunčar Vít 73.00 (1097) 52698 D55A LCE5852 Vlažná Mirka 73.00 ( 697) 995852 H21B LCE7835 Hanslian David 74.00 ( 788) 51609 H35A LCE7708 Zicha Jiří 75.00 ( 420) 889289 D50A LCE6359 Vavrysová Iva 96.00 ( 292) 889312 D21B LCE9250 Sklenářová Radka 105.00 ( 568)301 889313 H18A LCE9602 Slíva Jan 137.00 ( 565)304 2017666 H18A LCE9501 Hubáček Jonáš 149.00 ( 668)15 1399000 H21A LCE7602 Horyna Roman 171.00 ( 552)317 889308 H18A LCE9601 Mudrák Štěpán 201.00 ( 614)209 553457 H20A LCE9302 Vavrys Johan 212.00 ( 657)26 52705 H21A LCE8801 Perůtka Jan 215.00 ( 496)415 7200378 H16A LCE9801 Sýkora Vojtěch 230.00 ( 130)468 D16A LCE9751 Vavrysová Barbara 234.00 ( 605)218 682333 H20A LCE9301 Hubáček Michal 248.00

LDC KOB Děčín

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 577) 7667667 H18B LDC9602 Burda Matěj 61.00

LIT KOB Chemopetrol Litvínov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1033) 8101 H60B LIT5301 Pavlík Miroslav 44.00 ( 310) 886283 D21B LIT8551 Neradová Alena 51.00 ( 471) 8110 D60A LIT5051 Neradová Alena 80.00

LLI TJ Loko Liberec

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 221) 1398995 D18B LLI9550 Košková Anička 33.00 ( 524) 7200375 H16B LLI9802 Melichar Vojtěch 35.00 ( 905) 436961 H45B LLI6801 Fürst Aleš 42.00 ( 12) 2032126 T4 LLI6950 Fürstová Katka 47.00 ( 13) 436960 T4 LLI9854 Fürstová Anna 69.00 (1058) 51204 H65B LLI4702 Peterka Josef 71.00 ( 209) 410734 D18B LLI9552 Hoidekrová Lucie 81.00 ( 425) 410719 D50A LLI6351 Košková Vlasta 81.00 ( 16) 51205 T4 LLI7551 Peterková Viktorie 87.00 ( 26) 410732 T4 LLI5903 Košek Ladislav 105.00 ( 558)311 7003006 H18A LLI9603 Fürst Matouš 177.00 ( 188)367 7200361 D18A LLI9651 Štičková Anna 198.00

LPM OK Lokomotiva Plzeň

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 246) 236994 D20B LPM9452 Chvalová Věra 58.00 ( 723) 887626 H21C LPM9202 Kolovský František 72.00 ( 72) 361948 T6 LPM6700 Chval Josef 76.00 ( 572) 7201192 H18B LPM9502 Valeš Jiří 81.00 ( 195)360 361920 D18A LPM9650 Šiková Barbora 170.00 ( 189)366 361960 D18A LPM9651 Šiková Karolína 194.00

LPU OK Lokomotiva Pardubice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 43) 9884 T4 LPU0001 Roudný Václav 25.00 ( 591) 887928 H18C LPU9502 Deml Tomáš 26.00 ( 818) 2025376 H35B LPU7816 Václavek Jan 27.00 ( 322) 515134 D21C LPU7957 Lučanová Marta 28.00 ( 590) 2008506 H18C LPU9615 Klabouch Martin 28.00 ( 799) 920672 H35A LPU7811 Kárník Jan 31.00 ( 382) 9656 D40B LPU6955 Demlová Jitka 33.00 ( 946) 301183 H50B LPU5905 Novotný Miroslav 40.00 ( 840) 9230 H40A LPU6901 Fencl Petr 41.00 ( 839) 301168 H40A LPU7102 Filičko Marek 45.00 ( 993) 9228 H55B LPU5801 Vícha Vladimír 46.00 (1066) 9256 H65B LPU4501 Fridrich Jaroslav 47.00 ( 735) 9337 H21C LPU7907 Hovorka Jan 48.00 ( 580) 426320 H18B LPU9611 Jurica Jan 49.00 ( 248) 2045225 D20B LPU9456 Lehárová Alžběta 50.00 ( 794) 2025371 H35A LPU7715 Vodička Oldřich 51.00 ( 730) 515142 H21C LPU9006 Klapal Jan 58.00 (1104) 9290 D55B LPU5654 Novotná Jiřina 58.00 ( 529) 425577 H16C LPU9705 Kanta Martin 63.00 ( 346) 889272 D35A LPU7658 Švíglerová Pavla 64.00 ( 938) 9277 H50B LPU6102 Roudný Václav 64.00 ( 514) 9660 H16B LPU9902 Fencl Jonáš 65.00 (1004) 9328 H60A LPU5101 Knap Jan 65.00 ( 790) 9325 H35A LPU7308 Vávra Jaroslav 67.00 ( 896) 410783 H45B LPU6504 Procházka Radek 69.00 ( 392) 9310 D45A LPU6553 Čermáková Renata 71.00 (1023) 2032164 H60B LPU5102 Sáňka Bedřich 74.00 ( 168) 9648 D16C LPU9752 Fenclová Tereza 75.00 ( 391) 224882 D45A LPU6859 Kaplanová Iva 75.00 (1096) 888601 D55A LPU5851 Víchová Ladislava 76.00 ( 626) 331549 H20B LPU9306 Záveský Filip 77.00 ( 301) 410785 D21B LPU9054 Valachová Martina 78.00 ( 625) 410798 H20B LPU9303 Kos Tomáš 81.00 ( 981) 9234 H55B LPU5404 Juračka Vojtěch 82.00 (1020) 9257 H60B LPU5206 Třasák Milan 83.00 ( 866) 9231 H45A LPU6401 Kaplan Jan 85.00 ( 889) 253352 H45B LPU6505 Valach Petr 90.00 ( 691) 981816 H21B LPU9001 Hovorka Lukáš 92.00 ( 386) 9316 D45A LPU6052 Knapová Iva 95.00 ( 44) 425543 T4 LPU0002 Roudný Martin 97.00 ( 101) 9333 T4 LPU8151 Klimplová Zuzana 107.00 ( 686) 887920 H21B LPU8208 Zvěřina Petr 107.00 ( 684) 981815 H21B LPU9110 Procházka Tomáš 113.00 ( 681)2 515162 H21A LPU9113 Procházka David 119.00 ( 679)4 515170 H21A LPU7710 Lučan Vladimír 127.00 ( 201)354 220400 D18A LPU9558 Doleželová Kateřina 146.00 ( 671)12 886715 H21A LPU8002 Udržal Tomáš 159.00 ( 669)14 551990 H21A LPU9036 Kamenický Matěj 167.00 ( 287)104 515126 D21A LPU8357 Zvěřinová Martina 177.00 ( 621)202 1080493 H20A LPU9301 Čermák Jan 184.00 ( 191)364 887635 D18A LPU9657 Kulhavá Eliška 186.00 ( 284)107 515136 D21A LPU8752 Hermanová Zuzana 189.00 ( 239)254 4536 D20A LPU9458 Voborníková Alena 195.00 ( 282)109 995792 D21A LPU9261 Petráčková Klára 197.00 ( 661)22 515166 H21A LPU9005 Nožka Radek 199.00 ( 237)256 940318 D20A LPU9451 Procházková Klára 203.00 ( 137)461 D16A LPU9958 Kopecká Anna 206.00 ( 612)211 889299 H20A LPU9307 Kubelka Tomáš 220.00 ( 232)261 887927 D20A LPU9457 Horová Pavla 223.00 ( 610)213 515487 H20A LPU9410 Grundmann Jan 228.00 ( 274)117 981834 D21A LPU8499 Przyczková Michaela 229.00 ( 273)118 301173 D21A LPU7667 Fenclová Marta 233.00 ( 226)267 2011864 D20A LPU9351 Knapová Lenka 247.00 ( 268)123 515102 D21A LPU8654 Duchová Iveta 253.00 ( 267)124 906217 D21A LPU9053 Knapová Jana 257.00

LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 493)418 426307 H16A LTP9802 Matějka Lukáš 242.00

LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 34) 9609 P2 LTU6352 Hanušová Jitka 20.00 ( 912) 416285 H45B LTU6500 Bendák Petr 21.00 ( 909) 9632 H45B LTU6501 Hanuš Pavel 30.00 ( 74) 515479 T6 LTU9102 Lazák Tomáš 48.00 ( 306) 888623 D21B LTU8451 Ulahelová Jana 63.00 ( 213) 301640 D18B LTU9651 Koderičová Tereza 65.00 ( 294) 515140 D21B LTU8950 Petrželová Tereza 99.00 ( 502)409 681889 H16A LTU9801 Bendák Jan 206.00

MAS KČT Aš

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 967) 2026161 H55A MAS5501 Pilař Karel 70.00 ( 807) 2026166 H35B MAS6800 Kovář Jindřich 71.00

MBM O-mikron

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 751) 232019 H21C MBM8740 Zelinka Jiří 16.00 ( 128) 897372 T6 MBM8500 Pavelka Jan 22.00

MFP VŠSK MFF UK Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 132)466 D16A MFP9850 Vyhnálková Barbora 226.00

MKP SK Meteor Kačerov Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1044) 51706 H65A MKP4700 Koč Zdeněk 74.00

MLA MLOK Mariánské Lázně

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 969) 7880 H55A MLA5801 Milota Josef 62.00

MOV SKOB Ostrava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 856) 52780 H40B MOV7104 Štětínský Pavel 8.00 ( 854) 52771 H40B MOV6901 Berger Tomáš 16.00 ( 445) 51373 D50B MOV6351 Rokoszová Jaroslava 21.00 ( 482) 52782 D60B MOV4951 Mrkvicová Ludmila 25.00 ( 547) 428227 H16C MOV9700 Padrta Pavel 27.00 ( 2) 436422 P2 MOV0451 Švidrnochová Eliška 32.00 (1071) 52783 H65B MOV4803 Rokosz Bohumil 32.00 ( 908) 2045247 H45B MOV6701 Holec Honza 33.00 (1069) 64865 H65B MOV4600 Mrkvica Miroslav 38.00 ( 973) 52776 H55A MOV5803 Ryšavý Jiří 46.00 ( 376) 51174 D40B MOV7352 Hulenková Martina 51.00 ( 88) 2027243 P2 MOV6702 Vývoda Zdeněk 56.00 ( 843) 52778 H40B MOV7202 Svěchota Milan 60.00 (1005) 52774 H60A MOV5201 Juřeník Josef 62.00 ( 152) 2027242 D16B MOV9852 Vývodová Jana 75.00 ( 3) 2027932 P2 MOV6952 Vývodová Zuzana 92.00 ( 11) 52996 T4 MOV8200 Kostka Petr 93.00 ( 1) 436438 T4 MOV7751 Švidrnochová Hana 109.00

NNN Neregistrovaní

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 68) 8043 T6 NNNXX11 Minarčík Tomáš 36.00 ( 21) 232355 T4 NNNXXX1 Šulerová Pavlína 39.00 ( 22) 446416 T4 NNNXXX2 Autrata Dan 67.00 ( 47) ? T4 NNNXXX3 Šulerová Hana 85.00

NPA SK LOB Nová Paka

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 332) 515421 D21C NPA9151 Kubátová Zuzka 8.00 (1018) 9686 H60A NPA5001 Novák Karel 23.00 (1112) 9690 D55B NPA5552 Nováková Jana 26.00 ( 721) 682098 H21C NPA7502 Novák Jiří 76.00 (1093) 9692 D55A NPA5754 Hušková Eva 85.00 ( 297) 9711 D21B NPA9051 Šmidrkalová Monika 90.00

ODR SKOB Odry

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 836) 52756 H40A ODR7101 Rigó Marek 57.00

OKP SK OK 24 Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 58) 303940 T6 OKP8901 Červinka Jan 26.00 ( 405) 51677 D45B OKP6650 Němečková Jarmila 76.00

OOL SK Haná orienteering

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 933) 307337 H50A OOL5904 Višňa Milan 25.00 (1014) 52530 H60A OOL5301 Zdráhal Tomáš 35.00 ( 995) 52531 H55B OOL5804 Albert František 40.00

OOP TJ Opava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 400) 52767 D45A OOP6750 Kociánová Eva 39.00 (1032) 49301 H60B OOP5001 Ševčík Břetislav 47.00 (1062) 52766 H65B OOP4401 Nosek Jiří 59.00 (1060) 52762 H65B OOP4800 Novotný Stanisl 65.00 (1102) 52769 D55B OOP5751 Hájková Ludmila 66.00 (1003) 49416 H60A OOP5302 Rychlý Miloš 68.00 ( 486) 52763 D65A OOP4850 Novotná Ludmila 87.00 ( 114) 52758 T4 OOP8250 Pietraszková Lenka 99.00 ( 113) 682681 T4 OOP8100 Pietraszek Martin 117.00

OSN SK OS Nové Město n. M.

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 643) 51993 H20C OSN9339 Kamenický Tobiáš 14.00 ( 950) 52146 H50B OSN6005 Wurzel Břetislav 28.00 ( 931) 51960 H50A OSN6004 Kamenický Radan 33.00 ( 359) 51969 D40A OSN6955 Kamenická Lenka 83.00 ( 206) 981804 D18B OSN9696 Vališová Martina 93.00 ( 563)306 551995 H18A OSN9549 Kamenický Jeroným 157.00

PBM TJ Spartak 1. Brněnská

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1011) 52027 H60A PBM5303 Robotka Libor 44.00 ( 835) 52061 H40A PBM7301 Kheil Radim 61.00

PCB SKP České Budějovice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 647) 682373 H20C PCB9401 Hulec Filip 6.00 ( 947) 51406 H50B PCB5901 Blabla Zdeněk 37.00

PEN OK RECO Sport

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 952) 49998 H50B PEN6200 Vydra Pavel 22.00 ( 443) 232387 D50B PEN6350 Kábrtová Iva 29.00 ( 876) 8185 H45A PEN6600 Vydra Ivan 45.00

PGP SK Praga

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 335) 337913 D21C PGP9054 Flašarová Kristýna 2.00 ( 775) 52105 H21D PGP8302 Sysel Ondřej 11.00 ( 49) 9877 P2 PGP0300 Kožina Štěpán 16.00 ( 596) 502088 H18C PGP9601 Landovský Jakub 16.00 ( 772) 515464 H21D PGP6401 Janovský Tomáš 17.00 ( 546) 7200334 H16C PGP9701 Čermák Adam 29.00 ( 932) 51632 H50A PGP6000 Kožina Petr 29.00 ( 261) 515453 D20C PGP9353 Mikulášová Helena 31.00 ( 741) 910714 H21C PGP9103 Landovský Tomáš 36.00 ( 706) 52106 H21B PGP8700 Sysel Ctibor 47.00 ( 703) 886265 H21B PGP8206 Procházka Jan 56.00 ( 76) 232330 T4 PGP8754 Chmelíková Tereza 59.00 (1099) 51862 D55A PGP5850 Zelená Markéta 67.00 ( 212) 232050 D18B PGP9654 Hrabánková Klára 69.00 ( 362) 502089 D40A PGP6651 Kožinová Jana 71.00 ( 832) 52225 H40A PGP7101 Drbal Jan 73.00 ( 722) 887941 H21C PGP8610 Flašar Jan 74.00 ( 488) 51698 D65A PGP4050 Haňkovská Jana 81.00 (1087) 682666 H75A PGP3800 Attl Vladimír 81.00 ( 203)352 7003042 D18A PGP9650 Kožinová Zuzana 138.00 ( 289)102 995881 D21A PGP8753 Hrstková Vladěna 169.00 ( 240)253 7200338 D20A PGP9350 Kožinová Anna 191.00 ( 139)459 D16A PGP9850 Janovská Kateřina 198.00 ( 551)318 995812 H18A PGP9503 Veselý Jakub 205.00 ( 498)413 681882 H16A PGP9702 Navrátil Šimon 222.00 ( 653)30 515110 H21A PGP8407 Procházka Jan 231.00 ( 651)32 515404 H21A PGP8409 Šedivý Jan 239.00

PHK OK 99 Hradec Králové

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 780) 515402 H21D PHK9200 Petržela Jan 1.00 ( 883) 336760 H45A PHK6702 Růžička Ivan 17.00 ( 550) 9830 H16C PHK9901 Kavalír Jáchym 21.00 ( 850) 9407 H40B PHK7205 Kunart Tomáš 32.00 ( 637) 301383 H20B PHK9401 Kamenický Ondřej 33.00 ( 879) 224914 H45A PHK6601 Kamenický Jan 33.00 ( 976) 9400 H55A PHK5701 Běhoun Pavel 34.00 ( 907) 2059745 H45B PHK6401 Hlaváček Lubomír 36.00 ( 906) 336796 H45B PHK6504 Melichar Igor 39.00 ( 250) 9832 D20B PHK9353 Kamenická Kateřina 42.00 ( 311) 897344 D21B PHK8753 Balcarová Jana 48.00 ( 734) 995886 H21C PHK8602 Balcar Aleš 50.00 ( 755) 9797 H21D PHK7601 Vítek Petr 51.00 ( 79) 224890 T6 PHK9801 Maňák Michal 52.00 ( 214) 1398981 D18B PHK9656 Machačová Michaela 61.00 ( 700) 301638 H21B PHK7605 Kadeřávek Petr 65.00 ( 871) 9378 H45A PHK6503 Kavalír Karel 65.00 ( 305) 981820 D21B PHK8855 Azebová Nina 66.00 ( 430) 253368 D50A PHK5951 Panchártková Jitka 66.00 ( 363) 336724 D40A PHK7153 Růžičková Kamila 67.00 ( 574) 2045215 H18B PHK9601 Mašata Matěj 73.00 ( 349) 224919 D35B PHK7551 Kubečková Zdena 74.00 ( 343) 9431 D35A PHK7456 Samková Renáta 76.00 ( 965) 9402 H55A PHK5702 Dušátko Petr 78.00 ( 360) 232255 D40A PHK7051 Chaloupská Pavlína 79.00 ( 718) 515420 H21C PHK7901 Losman Petr 82.00 ( 804) 515050 H35B PHK7107 Mašata Roman 83.00 (1086) 9102 H75A PHK3801 Mikulecký Jan 85.00 ( 692) 553446 H21B PHK8802 Panchártek Jan 89.00 ( 682)1 553445 H21A PHK9104 Kamenický Jakub 115.00 ( 566)303 2035705 H18A PHK9602 Horáček Petr 145.00 ( 559)310 7200176 H18A PHK9500 Dzioba Mateusz 173.00 ( 194)361 995893 D18A PHK9551 Svobodová Lenka 174.00 ( 509)402 682082 H16A PHK9704 Růžička Adam 178.00 ( 190)365 504041 D18A PHK9696 Cych Weronika 190.00 ( 140)458 D16A PHK9951 Chaloupská Barbora 194.00 ( 281)110 1008144 D21A PHK9154 Valešová Jana 201.00 ( 135)463 D16A PHK9751 Novotná Klára 214.00 ( 654)29 553441 H21A PHK9101 Kubát Pavel 227.00 ( 494)417 2053570 H16A PHK9805 Vandas Daniel 238.00 ( 269)122 515494 D21A PHK8051 Topinková Monika 249.00

PUL OOB USK Slavie Ústí n.L.

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1078) 51215 H70A PUL4200 Novotný František 72.00

PZR UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 549) 232891 H16C PZR9701 Nechuta David 23.00 ( 925) 232492 H50A PZR6106 Skryja Bořivoj 57.00 (1041) 51994 H65A PZR4417 Pospíšil Jaromír 83.00

RAD TJ Sokol Radslavice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1050) 49433 H65A RAD4801 Huňka Jiří 56.00 ( 802) 8086 H35B RAD7401 Hrazdil Roman 91.00

RBK SK Radioklub Blansko

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 750) 515193 H21C RBK8605 Henek Michal 18.00 ( 264) 219245 D20C RBK9355 Hegerová Petra 25.00 (1035) 52078 H60B RBK5307 Henek Milan 38.00 ( 57) 301286 T4 RBK9252 Pekárková Monika 43.00 ( 56) 981818 T6 RBK8151 Kozumplíková Alice 64.00 ( 231)262 2020737 D20A RBK9452 Tužilová Magdaléna 227.00

ROU SKOB Roudnice nad Labem

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 600) 53537 H18C ROU9601 Buk Michal 8.00 ( 639) 1602625 H20B ROU9303 Buk Jindřich 25.00 ( 51) 428267 T4 ROU9351 Šinovská Kristýna 91.00

ROZ OK Roztoky

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 167) 438639 D16C ROZ9752 Voltrová Hana 77.00 ( 421) 438643 D50A ROZ6150 Voltrová Svatava 93.00

SBR SKOB Bruntál

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1065) 51910 H65B SBR4801 Toman Stanislav 50.00 ( 579) 7200365 H18B SBR9501 Sklenář Martin 53.00 ( 924) 51873 H50A SBR6302 Řeháček Petr 61.00 ( 898) 7200586 H45B SBR6601 Sklenář Josef 63.00 ( 983) 51913 H55B SBR5501 Vodička Luděk 76.00 ( 110) 51915 T4 SBR6150 Czaschová Irena 95.00

SCH TJ Skalka Cheb

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1054) 7890 H65A SCH4701 Jirásek Jaroslav 44.00

SCP OK Sparta Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 801) 331566 H35A SCP7507 Šístek Daniel 23.00 ( 712) 888645 H21B SCP8103 Kovář Miroslav 29.00 ( 31) 51807 T6 SCP8605 Vlach Martin 44.00 ( 809) 51773 H35B SCP7417 Boudný Jan 63.00 ( 726) 681612 H21C SCP6800 Pospíšil Vítek 66.00 ( 490) 219220 D65A SCP4650 Lohrová Jarmila 75.00 (1042) 51562 H65A SCP4700 Buriánek Jaromír 80.00 ( 784) 53634 H35A SCP7506 Fujáček Jan 91.00

SHK TJ Slavia Hradec Králové

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 258) 51176 D20B SHK9351 Fundová Eliška 10.00 ( 754) 9189 H21C SHK8902 Šabatka Zdeněk 10.00 ( 882) 9151 H45A SHK6402 Chmelař Pavel 21.00 ( 586) 7003034 H18B SHK9604 Trejbal Václav 25.00 (1082) 9103 H70B SHK4001 Máslo Miroslav 30.00 ( 64) 9126 T6 SHK7001 Netuka Jan 32.00 ( 709) 995831 H21B SHK8901 Jirásek Michal 38.00 ( 540) 1396849 H16C SHK9803 Pek Daniel 41.00 (1107) 9118 D55B SHK5852 Bláhová Luba 46.00 ( 705) 9137 H21B SHK7801 Paclík Roman 50.00 ( 971) 410797 H55A SHK5702 Gazdačko Milan 54.00 ( 395) 9125 D45A SHK6561 Teplá Hana 59.00 ( 307) 995857 D21B SHK9151 Chmelařová Michaela 60.00 ( 897) 9123 H45B SHK6401 Teplý Jiří 66.00 ( 433) 9122 D50B SHK6352 Chmelařová Marie 69.00 ( 693) 515483 H21B SHK8702 Šmehlík Eduard 86.00 ( 298) 1398689 D21B SHK8152 Hepnerová Martina 87.00 ( 803) 9135 H35B SHK7605 Svoboda Ondřej 87.00 ( 148) 420436 D16B SHK9755 Červená Adéla 91.00 ( 689) 995807 H21B SHK8406 Komanec Václav 98.00 ( 960) 301648 H55A SHK5801 Hausvater Karel 98.00 ( 674)9 1008172 H21A SHK7601 Hepner David 147.00 ( 288)103 1008174 D21A SHK9251 Teplá Karolína 173.00 ( 666)17 500878 H21A SHK7309 Jedlička Michal 179.00 ( 285)106 515425 D21A SHK9051 Mechlová Lenka 185.00 ( 505)406 1396847 H16A SHK9701 Netuka Vojtěch 194.00 ( 230)263 2051524 D20A SHK9352 Myslivcová Pavla 231.00

SJC Sportcentrum Jičín

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 601) 2053542 H18C SJC9603 Zlámal David 6.00 ( 640) 9983 H20B SJC9401 Šmejc Jakub 21.00 ( 584) 4743 H18B SJC9601 Štál Jan 33.00 ( 220) 9933 D18B SJC9552 Šmejcová Anna 37.00 (1052) 9948 H65A SJC4801 Bílek Vratislav 50.00 ( 342) 211303 D35A SJC7451 Škorpilová Jana 80.00 (1073) 9005225 H70A SJC3601 Havlík Jaroslav 87.00 ( 504)407 2045221 H16A SJC9703 Zikmund Zdeněk 198.00 ( 278)113 500266 D21A SJC8156 Šafka Brožková Dana 213.00 ( 275)116 500265 D21A SJC8456 Brožková Radka 225.00

SJH SJH Jindřichův Hradec

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 224) 331719 D18B SJH9551 Kubičková Bára 21.00 ( 852) 51141 H40B SJH6901 Kubičko Petr 24.00 ( 252) 920682 D20B SJH9451 Benešová Jana 34.00 ( 158) 331783 D16B SJH9752 Peňázová Veronika 51.00 ( 844) 336767 H40B SJH7001 Beneš Jan 56.00 ( 156) 331328 D16B SJH9852 Hojná Dominika 59.00 (1076) 331289 H70A SJH4201 Gřunděl Ivan 78.00 ( 233)260 995864 D20A SJH9452 Tichá Tereza 219.00

SJI OK Jihlava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 594) 682090 H18C SJI9501 Koumar František 20.00 ( 949) 6607 H50B SJI6207 Bořil Petr 31.00 ( 521) 253124 H16B SJI9702 Frýba Dominik 44.00 ( 183) 336765 D16C SJI9854 Vacková Anna 45.00 ( 944) 53631 H50B SJI6301 Petráček Aleš 46.00 ( 756) 2059730 H21D SJI7801 Srb Vladimír 49.00 ( 365) 980334 D40A SJI6951 Čechová Zuzana 59.00 ( 123) 52356 T6 SJI9903 Kafka Matěj 66.00 ( 172) 336763 D16C SJI9851 Petráčková Kristýna 67.00 ( 423) 52358 D50A SJI6051 Hrstková Dana 87.00 ( 570) 7200366 H18B SJI9602 Vacek Vojtěch 89.00 ( 824) 681888 H40A SJI7104 Venhoda Milan 105.00 ( 554)315 7003044 H18A SJI9601 Čech Jan 193.00 ( 501)410 232250 H16A SJI9700 Bořil Jan 210.00 ( 131)467 D16A SJI9852 Čechová Tereza 230.00

SKM KOB Směr Kroměříž

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 599) 425530 H18C SKM9501 Krajcar Ivo 10.00 ( 641) 53824 H20C SKM9401 Dvorský Vojtěch 18.00 ( 323) 52208 D21C SKM7750 Dittrichová Andrea 26.00 ( 219) 416078 D18B SKM9651 Pěčková Veronika 41.00 ( 633) 253370 H20B SKM9404 Zvoníček Josef 49.00 (1029) 53810 H60B SKM4903 Pěček Vítězslav 56.00 ( 52) 53811 P2 SKM0551 Dittrichová Lucie 58.00 (1101) 52206 D55A SKM5557 Strnadlová Zdeňka 61.00 ( 787) 52207 H35A SKM7501 Dittrich Pavel 79.00

SLA SKOB Slaný

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 588) 442871 H18C SLA9602 Aster Tomáš 32.00 ( 534) 9005134 H16C SLA9701 Ježek Ondřej 53.00

SLP OOB Slavia Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 369) 434803 D40A SLP7051 Škáchová Petra 43.00 ( 793) 51614 H35A SLP7704 Šafka Jan 55.00 ( 702) 7111117 H21B SLP8503 Fišer Jiří 59.00

SNA TJ START Náchod

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 760) 9626 H21D SNA7105 Doucha Jiří 41.00 ( 847) 9630 H40B SNA7349 Slavík Pavel 44.00 ( 7) 9636 P2 SNA0501 Doucha Martin 50.00 ( 811) 995872 H35B SNA7501 Sedlák Radek 55.00 ( 834) 1393031 H40A SNA7201 Sokolář Zdeněk 65.00 ( 8) 9606 T4 SNA7155 Douchová Jaroslava 79.00

SOP OOB TJ Slezan Opava

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 602) 8727 H18C SOP9601 Svoboda František 4.00 ( 385) 433097 D40B SOP7351 Procházková Martina 24.00 (1037) 8720 H60B SOP5101 Jurčák Karel 32.00 ( 19) 52765 T6 SOP7811 Válka Jan 68.00 ( 985) 53462 H55B SOP5801 Moravec Stanislav 70.00 ( 6) 4777 P2 SOP7808 Jurčák David 80.00 ( 487) 446344 D65A SOP4851 Suchánková Libuše 84.00 ( 205) 49302 D18B SOP9551 Procházková Marie 97.00 ( 20) 49388 T4 SOP8852 Válková Zuzana 115.00

SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 60) 425600 P2 SRK0153 Šklíbová Veronika 28.00 ( 61) 416343 T6 SRK9900 Šklíba Michal 58.00 (1049) 9798 H65A SRK4702 Hrobař Rudolf 59.00 (1061) 9799 H65B SRK4701 Vítek Zdeněk 62.00 ( 350) 9503 D35B SRK7651 Šklíbová Jana 70.00 ( 62) 9811 T6 SRK7501 Šklíba Jan 80.00

SSU SK Severka Šumperk

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 69) 9005223 T4 SSU9701 Vosáhlo Jan 17.00 ( 593) 433099 H18C SSU9609 Mikula Jan 22.00 ( 14) 6713 T4 SSU9911 Kašpar Petr 33.00 ( 319) 7003039 D21C SSU8951 Kuncová Eliška 34.00 ( 948) 51508 H50B SSU6301 Valenta Jiří 34.00 ( 849) 6710 H40B SSU7004 Kašpar Jaroslav 36.00 ( 758) 52555 H21D SSU8243 Král Václav 45.00 ( 112) 2032188 T4 SSU9666 Machusová Karolína 49.00 ( 366) 2032169 D40A SSU6951 Kašparová Ivana 55.00 ( 476) 52557 D60A SSU5350 Štáblová Jitka 60.00 ( 791) 2025356 H35A SSU7504 Matoušek Jiří 63.00 ( 403) 224901 D45B SSU6591 Ostřanská Iveta 84.00 (1074) 352304 H70A SSU4302 Ostřanský Josef 84.00 ( 422) 52553 D50A SSU6091 Králová Zdenka 90.00 ( 670)13 1007536 H21A SSU8802 Poklop Martin 163.00 ( 655)28 887940 H21A SSU8841 Král Vojtěch 223.00

STB TJ Stadion Nový Bor

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 30) 504407 T6 STB9101 Pachnik Wojciech 20.00 ( 29) 2025001 P2 STB0303 Pachnik Stanislav 68.00 ( 573) 1396722 H18B STB9601 Szeliga Bartlomiej 77.00 ( 831) 504408 H40A STB6901 Pachnik Dariusz 77.00 ( 192)363 2028218 D18A STB9599 Haniszewska Angelika 182.00 ( 238)255 1394898 D20A STB9399 Szeliga Malgorzata 199.00

STE SK SKI-OB Šternberk

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 857) 232959 H40B STE7200 Silnoušek Jiří 4.00 ( 644) 2027239 H20C STE9411 Skoupý Jan 12.00 ( 770) 51123 H21D STE9202 Doležel Ondřej 21.00 ( 748) 1401181 H21C STE5809 Václavek Tomáš 22.00 ( 24) 2032171 T4 STE0007 Bořánek Michal 27.00 ( 798) 52503 H35A STE7607 Fendrych Michal 35.00 ( 927) 8276 H50A STE5902 Neumann Jaroslav 49.00 ( 374) 1007548 D40B STE7054 Skyvová Kristýna 57.00 ( 940) 52506 H50B STE6307 Hepnar Luboš 58.00 (1047) 52517 H65A STE4801 Sklenář Antonín 65.00 ( 833) 1004660 H40A STE6907 Petřivalský Marek 69.00 ( 404) 52514 D45B STE6751 Neumannová Kamila 80.00 ( 829) 52510 H40A STE7102 Janků Marek 85.00 ( 862) 1007547 H45A STE6501 Skyva Petr 101.00 ( 959) 52525 H55A STE5701 Václavek Jiří 102.00 ( 861) 980364 H45A STE6703 Maťátko Miloslav 105.00 ( 676)7 7200324 H21A STE7401 Tomanek Daniel 139.00

TAP KOB TRETRA Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 957) 515440 H50B TAP6102 Tihon Jaroslav 7.00 ( 330) 416010 D21C TAP9053 Zamazalová Kateřina 12.00 ( 548) 51846 H16C TAP9702 Vlášek Jakub 25.00 ( 766) 515469 H21D TAP8610 Zajíc Vítězslav 29.00 ( 542) 442886 H16C TAP9805 Ransdorf Jakub 37.00 ( 161) 442851 D16B TAP9755 Šimůnková Gabriela 39.00 ( 312) 888854 D21B TAP8854 Gabrovská Lucie 45.00 ( 438) 232161 D50B TAP6253 Tihonová Jindra 49.00 ( 178) 442863 D16C TAP9853 Poláková Tereza 55.00 ( 176) 442864 D16C TAP9854 Poláková Kateřina 59.00 ( 716) 7778511 H21C TAP8511 Makovský Jakub 86.00

TBM KOS TJ Tesla Brno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 480) 410192 D60B TBM5253 Cigošová Anna 31.00 (1036) 320135 H60B TBM4907 Procházka Jan 35.00 ( 367) 49412 D40A TBM6969 Grycová Jana 51.00 ( 842) 53242 H40B TBM7227 Milán Pavel 64.00 ( 351) 49555 D35B TBM7659 Čechová Marcela 66.00 ( 986) 410327 H55B TBM5807 Šebesta Vlastislav 67.00 ( 15) 232865 T4 TBM0058 Grycová Kateřina 73.00 ( 472) 301247 D60A TBM5351 Procházková Helena 76.00 ( 489) 49660 D65A TBM4451 Liščinská Eva 78.00 (1021) 53256 H60B TBM5003 Zabloudil Pavel 80.00 ( 347) 416110 D35B TBM7475 Milánová Jindřiška 82.00 ( 694) 53282 H21B TBM8215 Liščinský Zdeněk 83.00 ( 84) 888640 P2 TBM0411 Milán Jakub 86.00 ( 340) 2049566 D35A TBM7654 Štěpánková Kateřina 88.00 (1092) 53261 D55A TBM5855 Kuchařová Ada 88.00 ( 95) 443078 P2 TBM0111 Milán Tomáš 90.00 ( 690) 515009 H21B TBM8201 Kozák Osvald 95.00 ( 884) 515455 H45B TBM6507 Holík Marek 105.00 ( 673)10 515094 H21A TBM7835 Čech Radovan 151.00 ( 145)453 D16A TBM9859 Grycová Veronika 174.00

TJH TJ OK Tolar Jindřichův Hradec

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 336) 232379 D21C TJH8652 Kovářová Lenka 0.00 ( 483) 337908 D60B TJH5351 Kovářová Milena 22.00 ( 881) 51929 H45A TJH6401 Tichý Martin 25.00 ( 412) 51925 D45B TJH6451 Tichá Jana 48.00 ( 109) 232396 T4 TJH8901 Kovář Jaroslav 63.00

TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nisou

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 539) 2027208 H16C TJN9804 Janeček Mirek 43.00 ( 578) 1302800 H18B TJN9601 Picek Štěpán 57.00 ( 970) 8260 H55A TJN5604 Novotný Otakar 58.00 ( 428) 8256 D50A TJN6051 Zuzánková Růžena 72.00 ( 859) 1302798 H45A TJN5901 Zuzánek Zdeněk 113.00 ( 508)403 232505 H16A TJN9700 Šmaus Jan 182.00

TJP TJ Sokol Troja

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1040) 8861 H60B TJP4900 Peterka František 23.00

TRI TJ TŽ Třinec

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 592) 49356 H18C TRI9601 Walach Ondřej 24.00 ( 545) 49360 H16C TRI9705 Madzia Martin 31.00 ( 543) 49315 H16C TRI9807 Lanc Vojtěch 35.00 ( 797) 49400 H35A TRI7401 Cienciala Martin 39.00 ( 182) 416127 D16C TRI9761 Kaufmanová Ivana 47.00 ( 181) 53280 D16C TRI9850 Szarzecová Lucie 49.00 ( 179) 53293 D16C TRI9852 Liberdová Jana 53.00 ( 533) 1400410 H16C TRI9801 Cienciala Jan 55.00 ( 177) 8667 D16C TRI9756 Kovářová Tereza 57.00 ( 364) 352350 D40A TRI6957 Tesařová Bohumila 63.00 ( 407) 8659 D45B TRI6450 Jastrzembská Jarmila 68.00 ( 153) 53215 D16B TRI9750 Argalášová Kateřina 71.00 ( 893) 8655 H45B TRI6601 Navrátil Rostislav 78.00 ( 719) 920676 H21C TRI9103 Kantor Ondřej 80.00 ( 389) 7862 D45A TRI6850 Argalášová Gabriela 83.00 ( 485) 49330 D65A TRI4650 Gavendová Anna 90.00 ( 620)203 887630 H20A TRI9301 Argaláš Michal 188.00 ( 235)258 49371 D20A TRI9458 Kosová Štěpánka 211.00 ( 134)464 D16A TRI9751 Tesařová Jana 218.00

TTR OOB Třebíč

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 479) 52253 D60B TTR5351 Orálková Libuše 34.00 ( 923) 995847 H50A TTR6101 Nešpor Jan 65.00 (1026) 52252 H60B TTR5201 Orálek Miroslav 65.00 ( 371) 52242 D40B TTR7251 Nešporová Marie 66.00 ( 427) 303944 D50A TTR6152 Klusáčková Jitka 75.00 ( 980) 303960 H55B TTR5601 Klusáček Martin 85.00 ( 683) 303927 H21B TTR8901 Klusáček Matěj 116.00 ( 660)23 500580 H21A TTR7301 Prášil Marek 203.00 ( 613)210 899179 H20A TTR9301 Klusáček Jan 216.00

TUR OOB TJ Turnov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 771) 887159 H21D TUR9001 Hostaš Petr 19.00 ( 745) 515082 H21C TUR8406 Kořínek Jindřich 28.00 ( 162) 1403414 D16B TUR9753 Roškotová Lucie 35.00 ( 185) 231920 D16C TUR9755 Nejezchlebová Barbora 41.00 ( 708) 1840303 H21B TUR8401 Váňa Martin 41.00 ( 736) 515047 H21C TUR8702 Vlček Martin 46.00 (1009) 1511127 H60A TUR5102 Provazník Jiří 50.00 ( 517) 995840 H16B TUR9701 Wolf Filip 56.00 ( 475) 2025351 D60A TUR5150 Omová Jana 64.00 ( 627) 995842 H20B TUR9402 Rychlý Michal 73.00 ( 868) 8218 H45A TUR6602 Stárek Filip 77.00 ( 151) 232726 D16B TUR9851 Hudská Ludmila 79.00 ( 982) 8220 H55B TUR5803 Konopáč Jiří 79.00 ( 150) 1403419 D16B TUR9751 Linková Alena 83.00 ( 715) 800320 H21C TUR8002 Oma Jakub 88.00 ( 962) 1550616 H55A TUR5501 Folprecht Miroslav 90.00 ( 560)309 888604 H18A TUR9502 Horák Patrik 169.00 ( 667)16 995821 H21A TUR8801 Hradec Pavel 175.00 ( 619)204 886823 H20A TUR9301 Zakouřil Vít 192.00 ( 659)24 1403057 H21A TUR7603 Baier Martin 207.00 ( 229)264 1403062 D20A TUR9358 Kochová Nikola 235.00 ( 652)31 500850 H21A TUR8303 Dlabaja Tomáš 235.00 ( 271)120 822282 D21A TUR8354 Rufferová Iva 241.00 ( 270)121 515086 D21A TUR8153 Omová Michaela 245.00

TZL SKOB Zlín

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 646) 681864 H20C TZL9301 Schäfer Jan 8.00 ( 955) 52341 H50B TZL6304 Schäfer Michal 13.00 ( 255) 218978 D20B TZL9453 Jeřábková Jitka 22.00 ( 418) 331685 D45B TZL6751 Lázničková Marcela 24.00 ( 254) 218977 D20B TZL9451 Koláriková Lucie 26.00 (1017) 1396260 H60A TZL4902 Jelínek Petr 26.00 ( 767) 52340 H21D TZL8601 Polášek Jan 27.00 ( 585) 53126 H18B TZL9601 Sadílek Jan 29.00 ( 638) 886701 H20B TZL9308 Kašpar Michal 29.00 ( 998) 53322 H55B TZL5402 Slováček Rudolf 31.00 (1110) 207823 D55B TZL5757 Jelínková Dagmar 34.00 (1070) 2049597 H65B TZL4801 Šmakal Pavel 35.00 ( 40) 2059744 T4 TZL9901 Láznička Václav 37.00 (1012) 219271 H60A TZL5102 Jelínek Vít 41.00 ( 126) 887934 T6 TZL9101 Nečas Jiří 42.00 ( 313) 416043 D21B TZL9252 Krejčíková Marie 42.00 ( 737) 515192 H21C TZL8001 Novotný Jiří 44.00 ( 536) 889320 H16C TZL9703 Mikel David 49.00 ( 411) 416155 D45B TZL6556 Jelínková Jana 52.00 ( 119) 51501 T6 TZL9002 Benroth Jakub 56.00 ( 900) 331193 H45B TZL6701 Láznička Libor 57.00 ( 435) 52219 D50B TZL6262 Krejčíková Monika 61.00 ( 988) 571221 H55B TZL5704 Krejčík Zbyněk 61.00 ( 728) 52212 H21C TZL8002 Slováček Tomáš 62.00 ( 125) 53318 T6 TZL8801 Nečas Tomáš 70.00 ( 511) 2025335 H16B TZL9801 Šiška Petr 74.00 ( 38) 53831 P2 TZL0001 Podmolík Jonáš 84.00 ( 470) 8930 D60A TZL5254 Horynová Eva 84.00 ( 624) 246864 H20B TZL9302 Kolárik Tomáš 85.00 ( 979) 53897 H55B TZL5806 Lanc Marian 88.00 (1085) 425533 H75A TZL3613 Láznička Alois 89.00 ( 357) 53853 D40A TZL7155 Podmolíková Dagmar 91.00 ( 961) 53320 H55A TZL5703 Nečas Rudolf 94.00 ( 98) 53338 P2 TZL9191 Melichárková Karolína 100.00 ( 825) 416048 H40A TZL6915 Podmolík Tomáš 101.00 ( 781) 53367 H35A TZL6808 Šidla Jan 103.00 ( 687) 995797 H21B TZL8508 Dlabaja Štěpán 104.00 ( 680)3 515174 H21A TZL8131 Smola Michal 123.00 ( 506)405 53354 H16A TZL9701 Podmolík Josef 190.00 ( 138)460 D16A TZL9754 Chovancová Zuzana 202.00

UOL SK UP Olomouc

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 819) 886282 H35B UOL7503 Smékal David 23.00 ( 800) 681853 H35A UOL7500 Binar Robert 27.00 ( 25) 2049585 T4 UOL7751 Binarová Jitka 31.00 ( 94) 2060240 P2 UOL7150 Horká Soňa 38.00 ( 874) 52733 H45A UOL6503 Šimek Roman 53.00 ( 808) 2044889 H35B UOL7800 Kopecký David 67.00 ( 28) 2020729 P2 UOL0451 Smékalová Karolína 72.00 (1057) 2020740 H65B UOL4600 Horký Jan 74.00 ( 37) 682370 T4 UOL9919 Horčička Vít 77.00 (1000) 52448 H60A UOL5301 Navrátil Antonín 77.00 ( 892) 52478 H45B UOL6501 Pernica Jiří 81.00 ( 299) 361921 D21B UOL9155 Čermáková Magdalena 84.00 ( 358) 682350 D40A UOL7051 Horčičková Eva 87.00 ( 27) 2020728 P2 UOL0450 Smékalová Viktorie 88.00 ( 826) 2020741 H40A UOL7100 Horký Jan 97.00 ( 10) 1398997 P2 UOL0452 Binarová Adéla 98.00 ( 227)266 515413 D20A UOL9353 Horčičková Vendula 243.00

VAM OOB Vamberk

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 318) 9673 D21C VAM8951 Bednářová Michala 36.00 ( 394) 9681 D45A VAM6451 Klapalová Jana 63.00 ( 344) 9679 D35A VAM7250 Vandasová Markéta 72.00 ( 210) 405999 D18B VAM9653 Petrasová Zuzana 77.00 ( 786) 52074 H35A VAM7401 Netopil Libor 83.00

VBM VSK Mendelu Brno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 778) 553285 H21D VBM8103 Mazal Zdeněk 5.00 ( 100) 410321 T4 VBM6501 Jordanov Nikolaj 19.00 ( 997) 301201 H55B VBM5613 Potěšil Václav 34.00 ( 929) 53221 H50A VBM6000 Hirš Libor 41.00 ( 813) 889316 H35B VBM7401 Kořan Pavel 47.00 ( 102) 49651 T4 VBM4410 Bauer Emil 53.00 (1063) 53305 H65B VBM4806 Dokoupil Vladimír 56.00 (1006) 49558 H60A VBM5329 Hanzl Vlastimil 59.00 ( 372) 53222 D40B VBM7079 Hiršová Marcela 63.00 ( 727) 866998 H21C VBM8801 Bravený Adam 64.00 ( 434) 682079 D50B VBM6155 Bravená Alexandra 65.00 ( 937) 515090 H50B VBM6201 Pulec Pavel 67.00 (1098) 53306 D55A VBM5754 Dokoupilová Zuzana 70.00 ( 512) 7200360 H16B VBM9801 Hirš Otakar 71.00 (1045) 53217 H65A VBM4732 Chmelík Aleš 71.00 ( 720) 2011839 H21C VBM8002 Henek Vladan 78.00 ( 390) 331011 D45A VBM6555 Jemelíková Lada 79.00 (1095) 53238 D55A VBM5655 Potěšilová Vladimíra 79.00 ( 388) 995888 D45A VBM6655 Chroustová Petra 87.00 ( 688) 720921 H21B VBM7246 Fučík Karel 101.00 ( 293) 330625 D21B VBM8553 Kociánová Lenka 102.00 ( 70) ? T4 VBM8554 Tóthová Gabriela 113.00 ( 187)368 7200367 D18A VBM9651 Hiršová Gabriela 202.00

VCB TJ OB České Budějovice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1113) 53725 D55B VCB5651 Hejzlarová Vladimíra 22.00 (1067) 53730 H65B VCB4801 Rychtecký Josef 44.00 ( 958) 53728 H55A VCB5601 Hejzlar Josef 106.00

VIC OB Vizovice

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 598) 1006613 H18C VIC9602 Burkart David 12.00 ( 821) 53119 H35B VIC7212 Chmelař Daniel 15.00 ( 67) 425426 T4 VIC9959 Slovenčíková Eliška 65.00 ( 143)455 D16A VIC9898 Kůstková Daniela 182.00

VLI Slavia Liberec orienteering

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 645) 8288 H20C VLI9400 Petr Pavel 10.00 (1016) 4214 H60A VLI5000 Horáček Miroslav 29.00 ( 437) 51218 D50B VLI6251 Petrová Věra 53.00 ( 729) 1302790 H21C VLI8800 Škoda Jakub 60.00 (1002) 336118 H60A VLI5201 Hickethier Manfred 71.00 ( 473) 4100 D60A VLI4950 Horáčková Stanislava 72.00 ( 999) 1302773 H60A VLI5101 Přinda Oldřich 80.00

VPM KOS Slavia VŠ Plzeň

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 853) 237546 H40B VPM6904 Kroupa Štěpán 20.00 ( 164) 2042520 D16B VPM9852 Mikešová Adéla 27.00 ( 184) 2031356 D16C VPM9853 Kroupová Eliška 43.00 ( 180) 52374 D16C VPM9753 Šafrhansová Lucie 51.00 ( 170) 2042510 D16C VPM9752 Obytová Kateřina 71.00

VRB SK při gymnáziu OOB Vrbno p.P.

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 259) 1436949 D20B VRB9499 Haltof Ewa 6.00 ( 262) 232186 D20C VRB9450 Jančová Jana 29.00 ( 118) 4671 T6 VRB9001 Tesar Jan 46.00 ( 78) 301211 T4 VRB8953 Hvorecká Eva 51.00 ( 783) 51932 H35A VRB7201 Klech Richard 95.00 ( 556)313 232144 H18A VRB9606 Matuš Vojtěch 185.00

VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1010) 9261 H60A VRL5002 Farář Jaroslav 47.00 (1008) 8999 H60A VRL4901 Knobloch Jindřich 53.00 ( 513) 2025354 H16B VRL9802 Starý Ondra 68.00 (1025) 9001 H60B VRL5001 Štregl Tomáš 68.00 ( 146)452 D16A VRL9951 Waňková Martina 170.00 ( 193)362 1398998 D18A VRL9652 Hančová Petra 178.00 ( 553)316 1602634 H18A VRL9501 Waněk Adam 197.00

VSP USK Praha

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
(1013) 51643 H60A VSP5000 Hořínek Jaroslav 38.00 ( 477) 51645 D60B VSP5050 Dohnalová Dana 40.00 (1079) 51743 H70B VSP4300 Dohnal Josef 42.00 ( 838) 51750 H40A VSP7000 Bořánek Petr 49.00 ( 990) 886277 H55B VSP5801 Šváb Jan 55.00 (1007) 7200325 H60A VSP5100 Hora Vladimír 56.00 ( 432) 51734 D50A VSP6151 Michálková Jiřina 60.00 (1001) 51741 H60A VSP5001 Uher Petr 74.00 ( 361) 1398972 D40A VSP7151 Kilarská Marcela 75.00 ( 341) 52283 D35A VSP7752 Gajdová Kristina 84.00 ( 917) 7965 H50A VSP6201 Němeček Jan 89.00 ( 827) 2044896 H40A VSP7301 Arnošt Kamil 93.00 (1090) 9782 D55A VSP5450 Horová Magda 94.00

XCZ Czasch Adam

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 120) 337905 T6 XCZ0001 Czach Adam 18.00 ( 92) 51885 P2 XCZ0003 Hulová Petra 30.00 ( 122) 337902 T6 XCZ0004 Nováček Martin 74.00 ( 116) 4688 T6 XCZ0006 Czach Jan 82.00

YBM Klub turistů a lyžařů Brno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 911) 49393 H45B YBM6401 Hruška Tomáš 24.00 ( 415) 49398 D45B YBM6251 Hrušková Lenka 36.00

ZAM OB T.J. Sokol Žamberk

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 166) 436959 D16C ZAM9751 Jansová Doubravka 79.00

ZBM SK Žabovřesky Brno

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 329) 515151 D21C ZBM9150 Mezníková Lucie 14.00 ( 820) 130 H35B ZBM7702 Zvarik Tomáš 19.00 ( 714) 995802 H21B ZBM9103 Švirák Ondřej 23.00 ( 77) 331025 T6 ZBM9457 Chroustová Lenka 28.00 ( 163) 53721 D16B ZBM9753 Koporová Lenka 31.00 ( 816) 976000 H35B ZBM7609 Pátek Richard 35.00 ( 762) 49690 H21D ZBM8511 Drábek Jan 37.00 ( 314) 703370 D21B ZBM7951 Gebauerová Jana 39.00 ( 739) 1111187 H21C ZBM8721 Zháňal Jan 40.00 ( 733) 995810 H21C ZBM8928 Zimmermann Jakub 52.00 ( 124) 232334 T6 ZBM8411 Liščinský Tomáš 54.00 ( 247) 7200316 D20B ZBM9353 Koporová Petra 54.00 (1103) 232005 D55B ZBM5582 Kabáthová Jitka 62.00 ( 174) 2042513 D16C ZBM9755 Nedbálková Hana 63.00 ( 717) 911220 H21C ZBM9101 Zimmermann Štěpán 84.00 ( 295) 52330 D21B ZBM8658 Palasová Petra 96.00 ( 685) 681876 H21B ZBM8833 Bořil Tomáš 110.00 ( 561)308 1591995 H18A ZBM9515 Hruška Jakub 165.00 ( 664)19 515163 H21A ZBM9005 Nykodým Miloš 187.00 ( 663)20 890118 H21A ZBM8919 Hájek Daniel 191.00 ( 662)21 888891 H21A ZBM9102 Bravený Vít 195.00 ( 618)205 515462 H20A ZBM9302 Brlica Pavel 196.00 ( 136)462 D16A ZBM9951 Firešová Markéta 210.00 ( 234)259 219242 D20A ZBM9456 Tesařová Markéta 215.00 ( 277)114 515488 D21A ZBM8989 Hlavová Jindra 217.00 ( 656)27 896975 H21A ZBM8841 Chromý Adam 219.00 ( 272)119 7200341 D21A ZBM8966 Kabáthová Eva 237.00 ( 228)265 8939 D20A ZBM9451 Chromá Kateřina 239.00 ( 606)217 995849 H20A ZBM9300 Chloupek Adam 244.00 ( 225)268 1668661 D20A ZBM9354 Hrušková Barbora 251.00

ZBP OOB SK Zbraslav

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 763) 53583 H21D ZBP7800 Pražák Jiří 35.00

ZLH OOB TJ Zlaté Hory

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 55) 361979 T4 ZLH7551 Moskvová Jitka 29.00 ( 54) 2049561 P2 ZLH0550 Moskvová Agáta 40.00 ( 796) 416097 H35A ZLH7501 Moskva Roman 43.00 ( 355) 301586 D35B ZLH7451 Siatková Silvie 50.00 ( 35) 251023 P2 ZLH0800 Mrkvica Václav 54.00 ( 39) 52658 T4 ZLH5950 Pavlíková Hana 55.00 ( 63) 301587 P2 ZLH0000 Siatka Václav 66.00 (1046) 352318 H65A ZLH4801 Babák Jiří 68.00 ( 789) 247250 H35A ZLH7800 Mrkvica Petr 71.00 ( 41) 416100 T4 ZLH9501 Pavlík Marek 75.00 ( 9) 2020722 P2 ZLH0301 Novotný Erik 76.00

ZPV KOB ZPV Prostějov

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina


id.č. st.č SI kat. reg.čís příjmení a jméno start
( 977) 52428 H55A ZPV5501 Jirka Jiří 30.00 ( 930) 52581 H50A ZPV6213 Křeček Miroslav 37.00 ( 380) 52582 D40B ZPV7076 Křečková Petra 39.00 (1034) 1400440 H60B ZPV5100 Pilc Oldřich 41.00 ( 994) 231248 H55B ZPV5706 Jaroš Vojtěch 43.00 ( 377) 428201 D40B ZPV6970 Karásková Marcela 48.00 ( 397) 52427 D45A ZPV6553 Jirková Renata 51.00 ( 837) 307331 H40A ZPV6712 Holinka Martin 53.00 ( 387) 52654 D45A ZPV6666 Pilcová Petra 91.00 ( 337) 52587 D35A ZPV6777 Holinková Hana 100.00