Kategorie D35

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   285 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
500 ......................... VAK C 173 = 13:53:00 501 ......................... VAK C 175 = 13:55:00 502 416110 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 177 = 13:57:00 503 218979 Nešporová Barbora TZL 7652 C 179 = 13:59:00 504 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 181 = 14:01:00 505 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 183 = 14:03:00 506 889272 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 185 = 14:05:00 507 52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 187 = 14:07:00 508 301616 Bejčková Jana DKL 7150 C 189 = 14:09:00 509 352319 Siatková Silvie ZLH 7451 C 191 = 14:11:00 510 49542 Čechová Marcela TBM 7659 C 193 = 14:13:00 511 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 195 = 14:15:00 512 224919 Kubečková Zdena PHK 7551 C 197 = 14:17:00 513 871977 Biolik Agnieszka 46P 7700 C 199 = 14:19:00 514 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 201 = 14:21:00 515 9679 Vandasová Markéta VAM 7250 C 203 = 14:23:00 516 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 205 = 14:25:00 517 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 207 = 14:27:00 518 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 209 = 14:29:00 519 8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 211 = 14:31:00 520 52283 Gajdová Kristina VSP 7752 C 213 = 14:33:00 521 426333 Rydlová Jana VIC 7752 C 215 = 14:35:00 522 9431 Samková Renáta PHK 7456 C 217 = 14:37:00

Kategorie D40

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   235 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
550 ......................... VAK C 170 = 13:50:00 551 336724 Růžičková Kamila PHK 7153 C 172 = 13:52:00 552 433097 Procházková Martina SOP 7351 C 174 = 13:54:00 553 9551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 176 = 13:56:00 554 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 178 = 13:58:00 555 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 180 = 14:00:00 556 232255 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 182 = 14:02:00 557 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 184 = 14:04:00 558 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 186 = 14:06:00 559 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 188 = 14:08:00 560 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 190 = 14:10:00 561 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 192 = 14:12:00 562 434803 Škáchová Petra SLP 7051 C 194 = 14:14:00 563 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 196 = 14:16:00 564 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 198 = 14:18:00 565 1398972 Kilarská Marcela VSP 7151 C 200 = 14:20:00 566 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 202 = 14:22:00 567 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 204 = 14:24:00 568 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 206 = 14:26:00 569 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 208 = 14:28:00 570 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 210 = 14:30:00 571 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 212 = 14:32:00 572 980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 214 = 14:34:00 573 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 216 = 14:36:00 574 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 218 = 14:38:00 575 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 220 = 14:40:00 576 515465 Myslivcová Lenka SHK 7051 C 222 = 14:42:00 577 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 224 = 14:44:00 578 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 226 = 14:46:00 579 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 228 = 14:48:00 580 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 230 = 14:50:00 581 51411 Dulovcová Marie KRE 7051 C 232 = 14:52:00

Kategorie D45

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  3.70 km, převýšení   220 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
600 ......................... VAK C 121 = 13:01:00 601 8445 Pávková Jana BOR 6550 C 123 = 13:03:00 602 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 125 = 13:05:00 603 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 127 = 13:07:00 604 54211 Cych Ewa 33P 6850 C 129 = 13:09:00 605 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 131 = 13:11:00 606 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 133 = 13:13:00 607 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 135 = 13:15:00 608 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 137 = 13:17:00 609 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 139 = 13:19:00 610 52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 141 = 13:21:00 611 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 143 = 13:23:00 612 49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 145 = 13:25:00 613 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 147 = 13:27:00 614 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 149 = 13:29:00 615 51677 Němečková Jarmila OKP 6650 C 151 = 13:31:00 616 416142 Schusterová Martina AOP 6551 C 153 = 13:33:00 617 307274 Šmelíková Jana 25S 6653 C 155 = 13:35:00 618 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 157 = 13:37:00 619 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 159 = 13:39:00 620 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 161 = 13:41:00 621 224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 163 = 13:43:00 622 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 165 = 13:45:00 623 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 167 = 13:47:00 624 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 169 = 13:49:00 625 53223 Jemelíková Lada VBM 6555 C 171 = 13:51:00 626 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 173 = 13:53:00 627 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 175 = 13:55:00 628 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 177 = 13:57:00 629 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 179 = 13:59:00 630 52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 181 = 14:01:00 631 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 183 = 14:03:00 632 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 185 = 14:05:00 633 416244 Zimmermannová Milena KRE 6851 C 187 = 14:07:00 634 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 189 = 14:09:00 635 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 191 = 14:11:00

Kategorie D50

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   185 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
650 ......................... VAK C 120 = 13:00:00 651 51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C 122 = 13:02:00 652 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 124 = 13:04:00 653 232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 126 = 13:06:00 654 52424 Vaňáková Milada OOL 6251 C 128 = 13:08:00 655 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 130 = 13:10:00 656 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 132 = 13:12:00 657 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 134 = 13:14:00 658 51413 Kovaříčková Darja KRE 6352 C 136 = 13:16:00 659 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 138 = 13:18:00 660 51412 Troupová Vladěna KRE 6351 C 140 = 13:20:00 661 51734 Michálková Jiřina VSP 6151 C 142 = 13:22:00 662 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 144 = 13:24:00 663 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 146 = 13:26:00 664 410719 Košková Vlasta LLI 6351 C 148 = 13:28:00 665 52661 Holinková Milada AOP 5957 C 150 = 13:30:00 666 232161 Tihonová Jindra TAP 6253 C 152 = 13:32:00 667 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 154 = 13:34:00 668 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 156 = 13:36:00 669 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 158 = 13:38:00 670 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 160 = 13:40:00 671 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 162 = 13:42:00 672 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 164 = 13:44:00 673 9429 Panchártková Jitka PHK 5951 C 166 = 13:46:00 674 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 168 = 13:48:00 675 51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 170 = 13:50:00 676 51218 Petrová Věra VLI 6251 C 172 = 13:52:00 677 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 174 = 13:54:00

Kategorie D55

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   190 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
700 52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 180 = 14:00:00 701 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 182 = 14:02:00 702 9692 Hušková Eva NPA 5754 C 184 = 14:04:00 703 9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 186 = 14:06:00 704 53725 Hejzlarová Vladimíra VCB 5651 C 188 = 14:08:00 705 9782 Horová Magda VSP 5450 C 190 = 14:10:00 706 52090 Janská Iva LBM 5795 C 192 = 14:12:00 707 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 194 = 14:14:00 708 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 196 = 14:16:00 709 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 198 = 14:18:00 710 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 200 = 14:20:00 711 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 202 = 14:22:00 712 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 204 = 14:24:00 713 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 206 = 14:26:00 714 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 208 = 14:28:00 715 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 210 = 14:30:00 716 52412 Smičková Eva KON 5887 C 212 = 14:32:00 717 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 214 = 14:34:00 718 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 216 = 14:36:00 719 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 218 = 14:38:00 720 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 220 = 14:40:00 721 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 222 = 14:42:00 722 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 224 = 14:44:00 723 9690 Nováková Jana NPA 5552 C 226 = 14:46:00

Kategorie D60

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  2.50 km, převýšení   170 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
750 ......................... VAK C 120 = 13:00:00 751 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 122 = 13:02:00 752 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 124 = 13:04:00 753 8433 Bartoňová Marie BOR 5351 C 126 = 13:06:00 754 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 128 = 13:08:00 755 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 130 = 13:10:00 756 232411 Kovářová Milena TJH 5351 C 132 = 13:12:00 757 52782 Mrkvicová Ludmila MOV 4951 C 134 = 13:14:00 758 4100 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 136 = 13:16:00 759 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 138 = 13:18:00 760 51645 Dohnalová Dana VSP 5050 C 140 = 13:20:00 761 8110 Neradová Alena LIT 5051 C 142 = 13:22:00 762 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 144 = 13:24:00 763 52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 146 = 13:26:00 764 52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 148 = 13:28:00

Kategorie D65

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  2.30 km, převýšení   110 m,  8 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
800 ......................... VAK C 171 = 13:51:00 801 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 173 = 13:53:00 802 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 175 = 13:55:00 803 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 177 = 13:57:00 804 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 179 = 13:59:00 805 8152 Kašková Eva CHA 4650 C 181 = 14:01:00 806 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 183 = 14:03:00 807 45462 Cser Cristina 24H 4250 C 185 = 14:05:00 808 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 187 = 14:07:00 809 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 189 = 14:09:00

Kategorie H35

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení   300 m, 11 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
850 ......................... VAK C 140 = 13:20:00 851 ......................... VAK C 142 = 13:22:00 852 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 144 = 13:24:00 853 2043888 Kucia Sebastian 57P 7801 C 146 = 13:26:00 854 2026166 Kovář Jindřich MAS 6800 C 148 = 13:28:00 855 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 150 = 13:30:00 856 889316 Kořan Pavel VBM 7401 C 152 = 13:32:00 857 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 154 = 13:34:00 858 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 156 = 13:36:00 859 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 158 = 13:38:00 860 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 160 = 13:40:00 861 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 162 = 13:42:00 862 247250 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 164 = 13:44:00 863 331566 Šístek Daniel SCP 7507 C 166 = 13:46:00 864 8534 Vácha Tomáš BOR 7409 C 168 = 13:48:00 865 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 170 = 13:50:00 866 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 172 = 13:52:00 867 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 174 = 13:54:00 868 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 176 = 13:56:00 869 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 178 = 13:58:00 870 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 180 = 14:00:00 871 681853 Binar Robert UOL 7500 C 182 = 14:02:00 872 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 184 = 14:04:00 873 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 186 = 14:06:00 874 51614 Šafka Jan SLP 7704 C 188 = 14:08:00 875 52683 Škoda František LCE 7439 C 190 = 14:10:00 876 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 192 = 14:12:00 877 995872 Sedlák Radek SNA 7501 C 194 = 14:14:00 878 2025371 Vodička Oldřich LPU 7715 C 196 = 14:16:00 879 130 Zvarik Tomáš ZBM 7702 C 198 = 14:18:00 880 515034 Procházka Jiří TBM 7633 C 200 = 14:20:00 881 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 202 = 14:22:00 882 9325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 204 = 14:24:00 883 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 206 = 14:26:00 884 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 208 = 14:28:00 885 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 210 = 14:30:00 886 920672 Kárník Jan LPU 7811 C 212 = 14:32:00 887 886282 Smékal David UOL 7503 C 214 = 14:34:00 888 53634 Fujáček Jan SCP 7506 C 216 = 14:36:00 889 995805 Nehasil David BOR 7713 C 218 = 14:38:00 890 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 220 = 14:40:00 891 770327 Biolik Grzegorz 46P 7600 C 222 = 14:42:00 892 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 224 = 14:44:00 893 52074 Netopil Libor VAM 7401 C 226 = 14:46:00 894 51932 Klech Richard VRB 7201 C 228 = 14:48:00

Kategorie H40

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati 26.40 km, převýšení   280 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
900 ......................... VAK C 121 = 13:01:00 901 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 123 = 13:03:00 902 9127 Myslivec Tomáš SHK 7002 C 125 = 13:05:00 903 1393031 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C 127 = 13:07:00 904 51498 Kovářík Tomáš KAM 6901 C 129 = 13:09:00 905 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 131 = 13:11:00 906 9407 Kunart Tomáš PHK 7205 C 133 = 13:13:00 907 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 135 = 13:15:00 908 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 137 = 13:17:00 909 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 139 = 13:19:00 910 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 141 = 13:21:00 911 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 143 = 13:23:00 912 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 145 = 13:25:00 913 425448 Richter Jozef 37S 7200 C 147 = 13:27:00 914 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 149 = 13:29:00 915 237546 Kroupa Štěpán VPM 6904 C 151 = 13:31:00 916 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 153 = 13:33:00 917 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 155 = 13:35:00 918 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 157 = 13:37:00 919 504408 Pachnik Dariusz STB 6901 C 159 = 13:39:00 920 8809 Bílý Milan JES 7001 C 161 = 13:41:00 921 2044896 Arnošt Kamil VSP 7301 C 163 = 13:43:00 922 253120 Kaděra Pavel HAV 7100 C 165 = 13:45:00 923 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 167 = 13:47:00 924 2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 169 = 13:49:00 925 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 171 = 13:51:00 926 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 173 = 13:53:00 927 9230 Fencl Petr LPU 6901 C 175 = 13:55:00 928 52510 Janků Marek STE 7102 C 177 = 13:57:00 929 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 179 = 13:59:00 930 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 181 = 14:01:00 931 339871 Szabolcs Tornai 15H 7101 C 183 = 14:03:00 932 301168 Filičko Marek LPU 7102 C 185 = 14:05:00 933 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 187 = 14:07:00 934 681888 Venhoda Milan SJI 7104 C 189 = 14:09:00 935 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 191 = 14:11:00 936 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 193 = 14:13:00 937 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 195 = 14:15:00 938 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 197 = 14:17:00

Kategorie H45

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   270 m, 13 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1000 ......................... VAK C 120 = 13:00:00 1001 ......................... VAK C 122 = 13:02:00 1002 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 124 = 13:04:00 1003 889290 Vavrys Petr LCE 6413 C 126 = 13:06:00 1004 253352 Valach Petr LPU 6505 C 128 = 13:08:00 1005 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 130 = 13:10:00 1006 416285 Bendák Petr LTU 6500 C 132 = 13:12:00 1007 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 134 = 13:14:00 1008 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 136 = 13:16:00 1009 887093 Bartczak Jaroslaw 39P XXX1 C 138 = 13:18:00 1010 336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 140 = 13:20:00 1011 307355 Šmelík Juraj BBM 6600 C 142 = 13:22:00 1012 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 144 = 13:24:00 1013 887157 Hadač Miroslav AOP 6501 C 146 = 13:26:00 1014 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 148 = 13:28:00 1015 8490 Doškář Boris BOR 6400 C 150 = 13:30:00 1016 9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 152 = 13:32:00 1017 49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C 154 = 13:34:00 1018 515455 Holík Marek TBM 6507 C 156 = 13:36:00 1019 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 158 = 13:38:00 1020 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 160 = 13:40:00 1021 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 162 = 13:42:00 1022 ? Fellner Marek 3TC 6500 C 164 = 13:44:00 1023 980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C 166 = 13:46:00 1024 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 168 = 13:48:00 1025 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 170 = 13:50:00 1026 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 172 = 13:52:00 1027 8185 Vydra Ivan PEN 6600 C 174 = 13:54:00 1028 2059745 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 176 = 13:56:00 1029 4783 Mokrý Pavel ABM 6801 C 178 = 13:58:00 1030 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 180 = 14:00:00 1031 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 182 = 14:02:00 1032 406918 Hierweg Karol 39S 5800 C 184 = 14:04:00 1033 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 186 = 14:06:00 1034 1010100 Cych Piotr 33P 6800 C 188 = 14:08:00 1035 9378 Kavalír Karel PHK 6503 C 190 = 14:10:00 1036 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 192 = 14:12:00 1037 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 194 = 14:14:00 1038 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 196 = 14:16:00 1039 9151 Chmelař Pavel SHK 6402 C 198 = 14:18:00 1040 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 200 = 14:20:00 1041 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 202 = 14:22:00 1042 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 204 = 14:24:00 1043 224914 Kamenický Jan PHK 6601 C 206 = 14:26:00 1044 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 208 = 14:28:00 1045 920651 Pollák Jozef 25S 6001 C 210 = 14:30:00 1046 9231 Kaplan Jan LPU 6401 C 212 = 14:32:00 1047 8218 Stárek Filip TUR 6602 C 214 = 14:34:00 1048 53572 Semík Jan VSP 6507 C 216 = 14:36:00 1049 888961 Pryjma Tomasz 58P 6401 C 218 = 14:38:00 1050 232799 Weiler Zsolt 17H XX16 C 220 = 14:40:00 1051 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 222 = 14:42:00 1052 362952 Koltai Zoltan 25H 6701 C 224 = 14:44:00 1053 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 226 = 14:46:00 1054 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 228 = 14:48:00 1055 336796 Melichar Igor PHK 6504 C 230 = 14:50:00 1056 51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 232 = 14:52:00 1057 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 234 = 14:54:00

Kategorie H50

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   270 m, 12 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
950 ......................... VAK C 120 = 13:00:00 951 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 122 = 13:02:00 952 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 124 = 13:04:00 953 51406 Blabla Zdeněk PCB 5901 C 126 = 13:06:00 954 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 128 = 13:08:00 955 49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 130 = 13:10:00 956 8512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 132 = 13:12:00 957 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 134 = 13:14:00 958 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 136 = 13:16:00 959 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 138 = 13:18:00 960 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 140 = 13:20:00 961 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 142 = 13:22:00 962 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 144 = 13:24:00 963 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 146 = 13:26:00 964 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 148 = 13:28:00 965 53368 Láznička Robert TZL 6309 C 150 = 13:30:00 966 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 152 = 13:32:00 967 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 154 = 13:34:00 968 363439 Egei Tamás 17H XX17 C 156 = 13:36:00 969 232492 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 158 = 13:38:00 970 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 160 = 13:40:00 971 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 162 = 13:42:00 972 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 164 = 13:44:00 973 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 166 = 13:46:00 974 52282 Němeček Jan VSP 6201 C 168 = 13:48:00 975 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 170 = 13:50:00 976 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 172 = 13:52:00 977 1403434 Šimek Tomáš FSP 6304 C 174 = 13:54:00 978 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 176 = 13:56:00 979 51914 Vrábel Jaromír SBR 6102 C 178 = 13:58:00 980 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 180 = 14:00:00 981 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 182 = 14:02:00 982 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 184 = 14:04:00 983 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 186 = 14:06:00 984 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 188 = 14:08:00 985 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 190 = 14:10:00 986 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 192 = 14:12:00 987 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 194 = 14:14:00 988 9025 Lux Zdeněk KUN 6201 C 196 = 14:16:00 989 515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 198 = 14:18:00 990 49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 200 = 14:20:00 991 2035738 Koucký Roman EKP 6301 C 202 = 14:22:00 992 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 204 = 14:24:00 993 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 206 = 14:26:00 994 886258 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 208 = 14:28:00 995 307338 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 210 = 14:30:00 996 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 212 = 14:32:00 997 52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 214 = 14:34:00

Kategorie H55

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  4.90 km, převýšení   215 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1100 ......................... VAK C 151 = 13:31:00 1101 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 153 = 13:33:00 1102 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 155 = 13:35:00 1103 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 157 = 13:37:00 1104 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 159 = 13:39:00 1105 52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 161 = 13:41:00 1106 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 163 = 13:43:00 1107 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 165 = 13:45:00 1108 7880 Milota Josef MLA 5801 C 167 = 13:47:00 1109 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 169 = 13:49:00 1110 8260 Novotný Otakar TJN 5604 C 171 = 13:51:00 1111 51542 Sucharda Jiří BOR 5802 C 173 = 13:53:00 1112 53728 Hejzlar Josef VCB 5601 C 175 = 13:55:00 1113 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 177 = 13:57:00 1114 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 179 = 13:59:00 1115 52531 Albert František OOL 5804 C 181 = 14:01:00 1116 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 183 = 14:03:00 1117 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 185 = 14:05:00 1118 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 187 = 14:07:00 1119 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 189 = 14:09:00 1120 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 191 = 14:11:00 1121 2026161 Pilař Karel MAS 5501 C 193 = 14:13:00 1122 9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 195 = 14:15:00 1123 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 197 = 14:17:00 1124 51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 199 = 14:19:00 1125 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 201 = 14:21:00 1126 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 203 = 14:23:00 1127 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 205 = 14:25:00 1128 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 207 = 14:27:00 1129 889177 Guga Romuald 17P 5599 C 209 = 14:29:00 1130 8167 Kaška Rudolf CHA 5500 C 211 = 14:31:00 1131 53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 213 = 14:33:00 1132 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 215 = 14:35:00 1133 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 217 = 14:37:00 1134 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 219 = 14:39:00 1135 682645 Šedivý Jiří EKP 5500 C 221 = 14:41:00 1136 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 223 = 14:43:00 1137 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 225 = 14:45:00 1138 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 227 = 14:47:00 1139 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 229 = 14:49:00 1140 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 231 = 14:51:00 1141 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 233 = 14:53:00

Kategorie H60

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  4.10 km, převýšení   210 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1150 ......................... VAK C 141 = 13:21:00 1151 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 143 = 13:23:00 1152 51741 Uher Petr VSP 5001 C 145 = 13:25:00 1153 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 147 = 13:27:00 1154 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 149 = 13:29:00 1155 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 151 = 13:31:00 1156 7200325 Hora Vladimír VSP 5100 C 153 = 13:33:00 1157 9686 Novák Karel NPA 5001 C 155 = 13:35:00 1158 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 157 = 13:37:00 1159 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 159 = 13:39:00 1160 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 161 = 13:41:00 1161 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 163 = 13:43:00 1162 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 165 = 13:45:00 1163 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 167 = 13:47:00 1164 1511127 Provazník Jiří TUR 5102 C 169 = 13:49:00 1165 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 171 = 13:51:00 1166 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 173 = 13:53:00 1167 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 175 = 13:55:00 1168 51199 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 177 = 13:57:00 1169 2032164 Sáňka Bedřich LPU 5102 C 179 = 13:59:00 1170 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 181 = 14:01:00 1171 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 183 = 14:03:00 1172 8101 Pavlík Miroslav LIT 5301 C 185 = 14:05:00 1173 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 187 = 14:07:00 1174 886284 Rančák Josef BOR 5004 C 189 = 14:09:00 1175 8861 Peterka František TJP 4900 C 191 = 14:11:00 1176 4214 Horáček Miroslav VLI 5000 C 193 = 14:13:00 1177 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 195 = 14:15:00 1178 9328 Knap Jan LPU 5101 C 197 = 14:17:00 1179 52078 Henek Milan RBK 5307 C 199 = 14:19:00 1180 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 201 = 14:21:00 1181 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 203 = 14:23:00 1182 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 205 = 14:25:00 1183 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 207 = 14:27:00 1184 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 209 = 14:29:00 1185 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 211 = 14:31:00 1186 9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 213 = 14:33:00 1187 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 215 = 14:35:00 1188 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 217 = 14:37:00 1189 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 219 = 14:39:00 1190 219570 Jakielaszek Ryszard 62P XXX1 C 221 = 14:41:00 1191 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 223 = 14:43:00 1192 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 225 = 14:45:00 1193 336118 Hickethier Manfred VLI 5201 C 227 = 14:47:00

Kategorie H65

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   170 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1200 ......................... VAK C 121 = 13:01:00 1201 ......................... VAK C 123 = 13:03:00 1202 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 125 = 13:05:00 1203 7890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 127 = 13:07:00 1204 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 129 = 13:09:00 1205 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 131 = 13:11:00 1206 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 133 = 13:13:00 1207 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 135 = 13:15:00 1208 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 137 = 13:17:00 1209 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 139 = 13:19:00 1210 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 141 = 13:21:00 1211 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 143 = 13:23:00 1212 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 145 = 13:25:00 1213 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 147 = 13:27:00 1214 52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 149 = 13:29:00 1215 8674 Fiala Miloš KSH 4801 C 151 = 13:31:00 1216 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 153 = 13:33:00 1217 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 155 = 13:35:00 1218 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 157 = 13:37:00 1219 443103 Šafařík Bedřich CST 4601 C 159 = 13:39:00 1220 53730 Rychtecký Josef VCB 4801 C 161 = 13:41:00 1221 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 163 = 13:43:00 1222 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 165 = 13:45:00 1223 51939 Klech Josef HOB 4701 C 167 = 13:47:00 1224 412412 Edward Bartkowiak 55P 4800 C 169 = 13:49:00 1225 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 171 = 13:51:00 1226 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 173 = 13:53:00 1227 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 175 = 13:55:00 1228 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 177 = 13:57:00 1229 9948 Bílek Vratislav SJC 4801 C 179 = 13:59:00 1230 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 181 = 14:01:00 1231 52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 183 = 14:03:00 1232 64865 Mrkvica Miroslav MOV 4600 C 185 = 14:05:00

Kategorie H70

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   150 m,  9 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1250 ......................... VAK C 141 = 13:21:00 1251 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 143 = 13:23:00 1252 51215 Novotný František PUL 4200 C 145 = 13:25:00 1253 416694 Gönczi Peter 24H 3900 C 147 = 13:27:00 1254 2023855 Waldemar Pietkiewicz 46P 4300 C 149 = 13:29:00 1255 416129 Vyškovský Ivan ZVS 4301 C 151 = 13:31:00 1256 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 153 = 13:33:00 1257 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 155 = 13:35:00 1258 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 157 = 13:37:00 1259 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 159 = 13:39:00 1260 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 161 = 13:41:00 1261 53230 Dufek Jan TBM 4231 C 163 = 13:43:00 1262 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 165 = 13:45:00 1263 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 167 = 13:47:00 1264 9103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 169 = 13:49:00

Kategorie H75

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   115 m,  7 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1300 ......................... VAK C 120 = 13:00:00 1301 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 122 = 13:02:00 1302 4132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 124 = 13:04:00 1303 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 126 = 13:06:00 1304 49404 Semorád Miloš SCP 3300 C 128 = 13:08:00 1305 682666 Attl Vladimír PGP 3800 C 130 = 13:10:00 1306 9102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 132 = 13:12:00 1307 8544 Mašek Pavel BOR 3602 C 134 = 13:14:00

Kategorie P2

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   145 m,  5 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52068 Salajka Pavel LBM 5204 C 121 = 13:01:00 ......................... VAK C 123 = 13:03:00 253379 Dittrichová Michaela SKM 0251 C 125 = 13:05:00 9609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 127 = 13:07:00 ......................... VAK C 129 = 13:09:00 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 131 = 13:11:00 ? Pryjma Katarzyna 59P XXX1 C 133 = 13:13:00 425425 Golová Tereza VIC 0162 B 135 = 13:15:00 4630 Kopic Jiří JHB 9107 C 137 = 13:17:00 9877 Kožina Štěpán PGP 0300 C 139 = 13:19:00 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 141 = 13:21:00 53338 Melicharová Karolina TZL 9191 C 143 = 13:23:00 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 145 = 13:25:00 ......................... VAK C 147 = 13:27:00 410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 149 = 13:29:00 ......................... VAK C 151 = 13:31:00 361943 Koucká Barbora EKP 0050 C 153 = 13:33:00 ......................... VAK C 155 = 13:35:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 157 = 13:37:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 159 = 13:39:00 251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 161 = 13:41:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 163 = 13:43:00 52626 Rychlá Karolína KRN 0757 C 165 = 13:45:00 421859 Petřivalský Bernat OOL 0203 C 167 = 13:47:00 4777 Jurčák David SOP 7808 C 169 = 13:49:00 421860 Petřivalský Arnau OOL 0501 C 171 = 13:51:00 ? Horká Soňa UOL 7150 C 173 = 13:53:00 2051491 Petřivalský Nil OOL 0800 C 175 = 13:55:00 331514 Novotná Tereza ZLH 0051 B 177 = 13:57:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 B 179 = 13:59:00 ......................... VAK C 181 = 14:01:00 ......................... VAK C 183 = 14:03:00 2058484 Paloncý Jan KSU 0808 C 185 = 14:05:00 ......................... VAK C 187 = 14:07:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 189 = 14:09:00 2049561 Moskvová Agáta ZLH 0550 C 191 = 14:11:00 425600 Šklíbová Veronika SRK 0153 B 193 = 14:13:00 ......................... VAK C 195 = 14:15:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 197 = 14:17:00 ......................... VAK C 199 = 14:19:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 201 = 14:21:00 ......................... VAK C 203 = 14:23:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 205 = 14:25:00 301308 Krumpholcová Jarmila HOB 5655 C 207 = 14:27:00 ......................... VAK C 209 = 14:29:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 211 = 14:31:00 ......................... VAK C 213 = 14:33:00 2025001 Pachnik Stanislav STB 0303 C 215 = 14:35:00 53003 Šneiderová Daniela ASU 0398 C 217 = 14:37:00 ......................... VAK C 219 = 14:39:00

Kategorie T4

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  3.80 km, převýšení   205 m, 10 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 120 = 13:00:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 122 = 13:02:00 ......................... VAK C 124 = 13:04:00 425543 Roudný Martin LPU 0002 B 126 = 13:06:00 ......................... VAK C 128 = 13:08:00 232355 Šulerová Pavlína NNN XXX1 C 130 = 13:10:00 2058521 Palupčíková Nikola LCE 9151 C 132 = 13:12:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 134 = 13:14:00 ......................... VAK C 136 = 13:16:00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 138 = 13:18:00 49820 Fencíková Lucie JHB 9160 C 140 = 13:20:00 361979 Moskvová Jitka ZLH 7551 C 142 = 13:22:00 ......................... VAK C 144 = 13:24:00 52996 Kostka Petr MOV 8200 C 146 = 13:26:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 148 = 13:28:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 150 = 13:30:00 410732 Košek Ladislav LLI 5903 C 152 = 13:32:00 425440 Gola Miroslav VIC 6808 C 154 = 13:34:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 156 = 13:36:00 ......................... VAK C 158 = 13:38:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 B 160 = 13:40:00 ......................... VAK C 162 = 13:42:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 164 = 13:44:00 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 166 = 13:46:00 425426 Slovenčíková Eliška VIC 9959 C 168 = 13:48:00 ......................... VAK C 170 = 13:50:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 172 = 13:52:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 174 = 13:54:00 232330 Chmelíková Tereza PGP 8754 C 176 = 13:56:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 178 = 13:58:00 ......................... VAK C 180 = 14:00:00 446416 Autrata Dan NNN XXX2 C 182 = 14:02:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 184 = 14:04:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 186 = 14:06:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 188 = 14:08:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 190 = 14:10:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 192 = 14:12:00 416086 Končáková Kateřina HLV 6856 C 194 = 14:14:00 52467 Šubrt Zdeněk UOL 4201 C 196 = 14:16:00 ......................... VAK C 198 = 14:18:00 9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 200 = 14:20:00 ......................... VAK C 202 = 14:22:00 416215 Nešpor Jan TTR 0101 B 204 = 14:24:00 52636 Bohunská Jana KRN 8651 C 206 = 14:26:00 428267 Šinovská Kristýna ROU 9351 C 208 = 14:28:00 ? Vrtalová Gabriela UOL C 210 = 14:30:00 54082 Cych Agnieszka 33P 9950 C 212 = 14:32:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 214 = 14:34:00 9333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 216 = 14:36:00 2059744 Láznička Václav TZL 9901 B 218 = 14:38:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 220 = 14:40:00 436960 Fürstová Anna LLI 9854 C 222 = 14:42:00 ? Šulerová Hana NNN XXX3 C 224 = 14:44:00 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 226 = 14:46:00 232396 Kovář Jaroslav TJH 8901 C 228 = 14:48:00

Kategorie T6

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   310 m, 14 kontrol 

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
889288 Cahel Marek LCE 8803 R 150 = 13:30:00 2020705 Macka Radek LCE 8110 C 152 = 13:32:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 154 = 13:34:00 886292 Janů Zdeněk KSU 9045 C 156 = 13:36:00 416343 Šklíba Michal SRK 9900 B 158 = 13:38:00 52969 Kafka Matěj SJI 9903 B 160 = 13:40:00 ? Nováček Martin XCZ 0004 C 162 = 13:42:00 ? Palenčar David AOP 9401 C 164 = 13:44:00 2025355 Matoušková Jana SSU 7951 C 166 = 13:46:00 515479 Lazák Tomáš LTU 9102 C 168 = 13:48:00 51807 Vlach Martin SCP 8605 C 170 = 13:50:00 504407 Pachnik Wojciech STB 9101 C 172 = 13:52:00 887934 Nečas Jiří TZL 9101 C 174 = 13:54:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 176 = 13:56:00 9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 178 = 13:58:00 889181 Natalia Karasek 227 XX01 C 180 = 14:00:00 53318 Nečas Tomáš TZL 8801 C 182 = 14:02:00 428256 Novotný Tomáš ZLH 7001 C 184 = 14:04:00 ? Czach Adam XCZ 0001 C 186 = 14:06:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 188 = 14:08:00 897372 Pavelka Jan MBM 8500 C 190 = 14:10:00 224890 Maňák Michal PHK 9801 B 192 = 14:12:00 ......................... VAK C 194 = 14:14:00 52625 Hrouza Jan KRN 8100 C 196 = 14:16:00 8043 Minarčík Tomáš NNN XX11 C 198 = 14:18:00 ? Kováč Juraj XCZ 0005 C 200 = 14:20:00 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 202 = 14:22:00 ......................... VAK C 204 = 14:24:00 2032158 Koucký Martin EKP 9700 C 206 = 14:26:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 208 = 14:28:00 361948 Chval Josef LPM 6700 C 210 = 14:30:00 ......................... VAK C 212 = 14:32:00 411761 Hrouza Jan KRN 5401 C 214 = 14:34:00 51885 Hulová Petra XCZ 0003 C 216 = 14:36:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 218 = 14:38:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 220 = 14:40:00 ......................... VAK C 222 = 14:42:00 51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 224 = 14:44:00 52627 Jiříčková Bětka KRN 8383 C 226 = 14:46:00 52020 Štěpánková Petra LBM 8651 C 228 = 14:48:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 230 = 14:50:00 ......................... VAK C 232 = 14:52:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 B 234 = 14:54:00 ? Smrečková Emílie XCZ 0002 C 236 = 14:56:00 ......................... VAK C 238 = 14:58:00 ......................... VAK C 240 = 15:00:00