Kategorie D16

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
200 981838 Janovská Kateřina PGP 9850 A 40 = 11:40:00 201 52374 Šafrhansová Lucie VPM 9753 B 40 = 11:40:00 202 425555 Waňková Martina VRL 9951 A 40 = 11:40:00 203 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A 43 = 11:43:00 204 231920 Nejezchlebová Barbora TUR 9755 B 43 = 11:43:00 205 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 43 = 11:43:00 206 1006615 Kopecká Anna LPU 9958 A 46 = 11:46:00 207 889309 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 46 = 11:46:00 208 505098 Zięba Emilia 17P 9801 C 46 = 11:46:00 209 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 49 = 11:49:00 210 1401454 Mądra Paulina 17P 9802 C 49 = 11:49:00 211 2042510 Obytová Kateřina VPM 9752 B 49 = 11:49:00 212 2058511 Čechová Tereza SJI 9852 A 52 = 11:52:00 213 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 52 = 11:52:00 214 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 52 = 11:52:00 215 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 55 = 11:55:00 216 897355 Firešová Markéta ZBM 9951 A 55 = 11:55:00 217 1007533 Odehnalová Tereza ABM 9757 A 55 = 11:55:00 218 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 58 = 11:58:00 219 442863 Poláková Tereza TAP 9853 B 58 = 11:58:00 220 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 58 = 11:58:00 221 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 61 = 12:01:00 222 438047 Odehnalová Klára ABM 9956 A 61 = 12:01:00 223 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 B 61 = 12:01:00 224 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 64 = 12:04:00 225 219518 Olszańska Maja 33P 9750 C 64 = 12:04:00 226 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 64 = 12:04:00 227 420436 Červená Adéla SHK 9755 A 67 = 12:07:00 228 52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 67 = 12:07:00 229 2011813 Švancárová Veronika KSU 9853 B 67 = 12:07:00 230 229382 Grycová Veronika TBM 9859 A 70 = 12:10:00 231 2051475 Staňová Karolína BOR 9853 A 70 = 12:10:00 232 1399951 Šmelíková Tereza 47S XXX1 C 70 = 12:10:00 233 436959 Jansová Doubravka ZAM 9751 B 73 = 12:13:00 234 897348 Smrčková Dominika KSU 9799 A 73 = 12:13:00 235 361976 Vlachová Kateřina KON 9898 B 73 = 12:13:00 236 426323 Doubková Petra VLI 9853 A 76 = 12:16:00 237 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 76 = 12:16:00 238 886271 Nováková Tereza DKP 9751 A 76 = 12:16:00 239 425531 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 79 = 12:19:00 240 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 A 79 = 12:19:00 241 232620 Tesařová Jana TRI 9751 A 79 = 12:19:00 242 224878 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 82 = 12:22:00 243 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 82 = 12:22:00 244 331363 Novotná Klára ZLH 9851 B 82 = 12:22:00 245 980354 Horvátová Hana ASU 9797 A 85 = 12:25:00 246 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 A 85 = 12:25:00 247 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 85 = 12:25:00 248 442864 Poláková Kateřina TAP 9854 B 88 = 12:28:00 249 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 88 = 12:28:00 250 2023812 Vyhnálková Barbora MFP 9850 A 88 = 12:28:00 251 2031356 Kroupová Eliška VPM 9853 B 91 = 12:31:00 252 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 91 = 12:31:00 253 9000008 Schenková Tereza 47S 9751 C 91 = 12:31:00 254 4357 Janoušková Lucie BOR 9954 A 94 = 12:34:00 255 1006616 Kůstková Daniela VIC 9898 A 94 = 12:34:00 256 1398990 Novotná Klára PHK 9751 A 94 = 12:34:00 257 361939 Fukalová Hana AOV 9850 A 97 = 12:37:00 258 895002 Grobelna Kamila 17P 9803 C 97 = 12:37:00 259 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 97 = 12:37:00 260 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 B 100 = 12:40:00 261 2042520 Mikešová Adéla VPM 9852 B 100 = 12:40:00 262 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 B 100 = 12:40:00 263 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 103 = 12:43:00

Kategorie D18

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
300 416087 Končáková Klára LCE 9555 B 2 = 11:02:00 301 1398995 Košková Anička LLI 9550 B 2 = 11:02:00 302 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 5 = 11:05:00 303 981804 Vališová Martina OSN 9696 B 5 = 11:05:00 304 889174 Karbowiak Iga 17P 9501 C 8 = 11:08:00 305 7200333 Procházková Marie KAM 9554 A 8 = 11:08:00 306 232822 Egei Petra 17H XX18 C 11 = 11:11:00 307 232217 Papugová Martina LCE 9551 A 11 = 11:11:00 308 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 14 = 11:14:00 309 692344 Lamanecová Radka ASU 9697 C 14 = 11:14:00 310 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 17 = 11:17:00 311 339833 Liszka Eszter 17H XX20 C 17 = 11:17:00 312 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 20 = 11:20:00 313 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 20 = 11:20:00 314 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 23 = 11:23:00 315 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 23 = 11:23:00 316 2058520 Kašparová Zuzana SSU 9661 B 26 = 11:26:00 317 9933 Šmejcová Anna SJC 9552 B 26 = 11:26:00 318 1396223 Faggyas Réka 17H XX21 C 29 = 11:29:00 319 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 29 = 11:29:00 320 1394899 Cych Weronika PHK 9696 A 32 = 11:32:00 321 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A 32 = 11:32:00 322 416152 Fukalová Martina AOV 9550 B 35 = 11:35:00 323 331719 Kubičková Bára SJH 9551 B 35 = 11:35:00 324 7200369 Hošeková Vanda 42S XXX1 C 38 = 11:38:00 325 995893 Svobodová Lenka PHK 9551 A 38 = 11:38:00 326 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 41 = 11:41:00 327 410734 Hoidekrová Lucie LLI 9552 A 41 = 11:41:00 328 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 44 = 11:44:00 329 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 44 = 11:44:00 330 361971 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A 47 = 11:47:00 331 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 47 = 11:47:00 332 405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A 50 = 11:50:00 333 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A 50 = 11:50:00 334 2028218 Haniszewska Angelika STB 9599 A 53 = 11:53:00 335 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 53 = 11:53:00 336 232017 Pavlů Kateřina PGP 9554 A 56 = 11:56:00 337 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A 56 = 11:56:00 338 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A 59 = 11:59:00 339 2022128 Weiler Virág 17H XX19 C 59 = 11:59:00 340 434574 Chládková Simona LPU 9658 A 62 = 12:02:00 341 7200361 Štičková Anna LLI 9651 A 62 = 12:02:00 342 7200367 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 65 = 12:05:00

Kategorie D20

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
350 2045225 Lehárová Alžběta LPU 9456 A 38 = 11:38:00 351 9953699 Svobodná Tereza DKP 9350 R 38 = 11:38:00 352 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 B 41 = 11:41:00 353 1394898 Szeliga Malgorzata STB 9399 A 41 = 11:41:00 354 700024 Kinde Vanda 17H XX22 C 44 = 11:44:00 355 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 R 44 = 11:44:00 356 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 A 47 = 11:47:00 357 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 47 = 11:47:00 358 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 50 = 11:50:00 359 363428 Rusvai Katalin 17H XX24 C 50 = 11:50:00 360 961994 Herrgesell Maren 39A 9401 C 53 = 11:53:00 361 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 53 = 11:53:00 362 887927 Horová Pavla LPU 9457 R 56 = 11:56:00 363 7200368 Svobodová Radka AOP 9452 A 56 = 11:56:00 364 515453 Mikulášová Helena PGP 9353 B 59 = 11:59:00 365 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 R 59 = 11:59:00 366 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 62 = 12:02:00 367 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 R 62 = 12:02:00 368 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 65 = 12:05:00 369 410728 Körberová Andrea TUR 9455 A 65 = 12:05:00 370 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 A 68 = 12:08:00 371 8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 68 = 12:08:00 372 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 71 = 12:11:00 373 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 B 71 = 12:11:00 374 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 74 = 12:14:00 375 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 R 74 = 12:14:00 376 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 E 77 = 12:17:00 377 899159 Koporová Petra ZBM 9353 R 77 = 12:17:00 378 236994 Chvalová Věra LPM 9452 R 80 = 12:20:00 379 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 80 = 12:20:00 380 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 83 = 12:23:00 381 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 83 = 12:23:00 382 1436949 Haltof Ewa VRB 9499 A 86 = 12:26:00 383 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 86 = 12:26:00 384 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 A 89 = 12:29:00 385 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 89 = 12:29:00 386 7945000 Dlouhá Hana DKP 9450 R 92 = 12:32:00 387 301313 Mrázová Pavla KAM 9350 A 92 = 12:32:00 388 219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 95 = 12:35:00 389 515087 Kochová Nikola TUR 9358 R 95 = 12:35:00 390 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 E 98 = 12:38:00 391 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 98 = 12:38:00 392 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 101 = 12:41:00 393 332837 Varsányi Kinga 17H XX23 C 101 = 12:41:00 394 682343 Sokolová Ludmila ASU 9499 R 104 = 12:44:00

Kategorie D21

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
400 9000007 Kolínová Kristýna DKP 8450 E 1 = 11:01:00 401 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 1 = 11:01:00 402 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 R 1 = 11:01:00 403 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 4 = 11:04:00 404 515421 Kubátová Zuzka NPA 9151 C 4 = 11:04:00 405 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 4 = 11:04:00 406 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 7 = 11:07:00 407 886283 Neradová Alena LIT 8551 C 7 = 11:07:00 408 995792 Petráčková Klára LPU 9261 C 7 = 11:07:00 409 995814 Mádlová Věra ZBM 8951 E 10 = 11:10:00 410 2019802 Szerencsi Ildikó 17H XX25 C 10 = 11:10:00 411 500266 Šafka Brožková Dana SJC 8156 E 10 = 11:10:00 412 7875600 Dlouhá Marie DKP 8756 R 13 = 11:13:00 413 51568 Košárková Iva AOP 8152 R 13 = 11:13:00 414 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 C 13 = 11:13:00 415 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 16 = 11:16:00 416 2032130 Macková Petra LCE 8560 C 16 = 11:16:00 417 515039 Šámalová Ludmila PGP 9252 C 16 = 11:16:00 418 307763 Bertóti Regina 17H XX27 C 19 = 11:19:00 419 49617 Flašarová Kristýna PGP 9054 C 19 = 11:19:00 420 51765 Tvarůžková Petra ZBM 8459 C 19 = 11:19:00 421 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 22 = 11:22:00 422 9999888 Janatová Lucie DKP 8154 C 22 = 11:22:00 423 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 22 = 11:22:00 424 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 25 = 11:25:00 425 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 25 = 11:25:00 426 49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 25 = 11:25:00 427 52330 Palasová Petra ZBM 8658 C 28 = 11:28:00 428 886681 Piatrouskaya Viola 28P 9150 C 28 = 11:28:00 429 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 28 = 11:28:00 430 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 31 = 11:31:00 431 888359 Tóth Korinna 17H XX26 C 31 = 11:31:00 432 2020726 Ugrayová Kristína 25S 9254 C 31 = 11:31:00 433 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 C 34 = 11:34:00 434 1007554 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 34 = 11:34:00 435 515140 Petrželová Tereza LTU 8950 C 34 = 11:34:00 436 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 37 = 11:37:00 437 887919 Karochová Simona DKP 8853 R 37 = 11:37:00 438 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 37 = 11:37:00 439 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 40 = 11:40:00 440 2020750 Poloprutská Markéta TUR 9252 E 40 = 11:40:00 441 1008144 Valešová Jana PHK 9154 C 40 = 11:40:00 442 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 43 = 11:43:00 443 886267 Janů Hana KSU 9393 B 43 = 11:43:00 444 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 43 = 11:43:00 445 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 46 = 11:46:00 446 8952 Knoblochová Kamila VRL 8353 C 46 = 11:46:00 447 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 46 = 11:46:00 448 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 49 = 11:49:00 449 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 49 = 11:49:00 450 2018695 Majasow Agata 17P 8501 C 49 = 11:49:00 451 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 52 = 11:52:00 452 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 52 = 11:52:00 453 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 52 = 11:52:00 454 897344 Balcarová Jana PHK 8753 C 55 = 11:55:00 455 515153 Dittrichová Petra KON 8787 R 55 = 11:55:00 456 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 55 = 11:55:00 457 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C 58 = 11:58:00 458 876522 Krafková Lucie TUR 8650 R 58 = 11:58:00 459 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 58 = 11:58:00 460 2017992 Lubak Kamila 17P 9101 C 61 = 12:01:00 461 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 61 = 12:01:00 462 887944 Svobodná Madla DKP 9154 C 61 = 12:01:00 463 888854 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 64 = 12:04:00 464 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 64 = 12:04:00 465 887612 Svobodná Šárka DKP 8850 E 64 = 12:04:00 466 703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 67 = 12:07:00 467 53615 Králová Iveta JHB 8952 C 67 = 12:07:00 468 410785 Valachová Martina LPU 9054 C 67 = 12:07:00 469 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 70 = 12:10:00 470 7003039 Kuncová Eliška SSU 8951 R 70 = 12:10:00 471 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 70 = 12:10:00 472 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 73 = 12:13:00 473 515494 Topinková Monika PHK 8051 R 73 = 12:13:00 474 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 73 = 12:13:00 475 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 76 = 12:16:00 476 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 76 = 12:16:00 477 232379 Kovářová Lenka TJH 8652 C 76 = 12:16:00 478 515134 Lučanová Marta LPU 7957 R 79 = 12:19:00

Kategorie H16

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1320 1396221 Egei Patrik 17H XXX1 C 23 = 11:23:00 1321 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 23 = 11:23:00 1322 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 23 = 11:23:00 1323 232250 Bořil Jan SJI 9700 A 26 = 11:26:00 1324 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 26 = 11:26:00 1325 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 B 26 = 11:26:00 1326 232493 Hájek Jakub SHK 9802 B 29 = 11:29:00 1327 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 29 = 11:29:00 1328 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 29 = 11:29:00 1329 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 32 = 11:32:00 1330 331229 Gebrt Jan SHK 9801 A 32 = 11:32:00 1331 9200094 Wolowczyk Michal 28P 9700 C 32 = 11:32:00 1332 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 35 = 11:35:00 1333 2022134 Peregi Dániel 17H XXX3 C 35 = 11:35:00 1334 2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 35 = 11:35:00 1335 889180 Becmer Damian 17P 9799 C 38 = 11:38:00 1336 232891 Nechuta David PZR 9701 B 38 = 11:38:00 1337 1007529 Otruba Vojtěch JPV 9717 B 38 = 11:38:00 1338 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 B 41 = 11:41:00 1339 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 41 = 11:41:00 1340 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 41 = 11:41:00 1341 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 44 = 11:44:00 1342 331262 Drozd Michal BBM 9701 B 44 = 11:44:00 1343 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 44 = 11:44:00 1344 9005134 Ježek Ondřej SLA 9701 A 47 = 11:47:00 1345 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 47 = 11:47:00 1346 886668 Urbaniak Jerzy 58P 9802 C 47 = 11:47:00 1347 9830 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 50 = 11:50:00 1348 428227 Padrta Pavel MOV 9700 C 50 = 11:50:00 1349 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 50 = 11:50:00 1350 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 53 = 11:53:00 1351 897357 Semerád Antonín DKP 9801 A 53 = 11:53:00 1352 232505 Šmaus Jan TJN 9700 B 53 = 11:53:00 1353 1396156 Dalos Maté BBM 9707 C 56 = 11:56:00 1354 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 56 = 11:56:00 1355 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 56 = 11:56:00 1356 7200360 Hirš Otakar VBM 9801 A 59 = 11:59:00 1357 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 A 59 = 11:59:00 1358 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 59 = 11:59:00 1359 7200334 Čermák Adam PGP 9701 B 62 = 12:02:00 1360 53271 Konečný Daniel BBM 9702 B 62 = 12:02:00 1361 2022143 Zacher Márton 17H XXX2 C 62 = 12:02:00 1362 1396849 Pek Daniel SHK 9803 B 65 = 12:05:00 1363 1401479 Sosenko Szymon 17P 9898 C 65 = 12:05:00 1364 2053570 Vandas Daniel PHK 9805 A 65 = 12:05:00 1365 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 68 = 12:08:00 1366 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 68 = 12:08:00 1367 2008508 Sláma Dušan ASU 9843 C 68 = 12:08:00 1368 681889 Bendák Jan LTU 9801 A 71 = 12:11:00 1369 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 71 = 12:11:00 1370 682082 Růžička Adam PHK 9704 A 71 = 12:11:00 1371 253124 Frýba Dominik SJI 9702 A 74 = 12:14:00 1372 502205 Lubak Mateusz 17P 9897 C 74 = 12:14:00 1373 7200336 Matějka Lukáš LTP 9802 A 74 = 12:14:00 1374 9660 Fencl Jonáš LPU 9902 A 77 = 12:17:00 1375 889320 Mikel David TZL 9703 A 77 = 12:17:00 1376 888862 Pryjma Fryderyk 58P 9801 C 77 = 12:17:00 1377 682332 Birnbaum Adam BOR 9802 B 80 = 12:20:00 1378 442886 Ransdorf Jakub TAP 9805 B 80 = 12:20:00 1379 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 80 = 12:20:00 1380 1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 83 = 12:23:00 1381 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 83 = 12:23:00 1382 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 83 = 12:23:00 1383 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 86 = 12:26:00

Kategorie H18

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1400 428234 Glonek Jakub AOV 9602 A 0 = 11:00:00 1401 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 0 = 11:00:00 1402 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 3 = 11:03:00 1403 682340 Šmelík Martin ASU 9644 A 3 = 11:03:00 1404 502088 Landovský Jakub PGP 9601 B 6 = 11:06:00 1405 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 B 6 = 11:06:00 1406 2012280 Hraboš Matěj ASU 9547 B 9 = 11:09:00 1407 307332 Sklenář Martin SBR 9501 B 9 = 11:09:00 1408 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 12 = 11:12:00 1409 4225 Štál Jan SJC 9601 A 12 = 11:12:00 1410 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 15 = 11:15:00 1411 2053542 Zlámal David SJC 9603 A 15 = 11:15:00 1412 330671 Nejman Stanislav CHA 9500 B 18 = 11:18:00 1413 886607 Šňupárek Václav DKP 9500 A 18 = 11:18:00 1414 7003006 Fürst Matouš LLI 9603 A 21 = 11:21:00 1415 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 21 = 11:21:00 1416 442861 Aster Tomáš SLA 9602 B 24 = 11:24:00 1417 2045216 Dvorský Petr SKM 9601 A 24 = 11:24:00 1418 1302766 Burkart David VIC 9602 B 27 = 11:27:00 1419 888604 Horák Patrik TUR 9502 A 27 = 11:27:00 1420 7667667 Burda Matěj LDC 9602 B 30 = 11:30:00 1421 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 30 = 11:30:00 1422 7768 Boskovský Vojtěch DOK 9601 A 33 = 11:33:00 1423 330693 Málek Jan PZR 9505 A 33 = 11:33:00 1424 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 36 = 11:36:00 1425 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 A 36 = 11:36:00 1426 7003034 Trejbal Václav SHK 9604 B 39 = 11:39:00 1427 995812 Veselý Jakub PGP 9503 A 39 = 11:39:00 1428 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 42 = 11:42:00 1429 2022199 Tóth Adrián 17H XXX7 C 42 = 11:42:00 1430 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 45 = 11:45:00 1431 2008506 Klabouch Martin LPU 9615 B 45 = 11:45:00 1432 2022197 Hajdu Erik 17H XXX4 C 48 = 11:48:00 1433 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 48 = 11:48:00 1434 7003044 Čech Jan SJI 9601 A 51 = 11:51:00 1435 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 51 = 11:51:00 1436 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 54 = 11:54:00 1437 9200095 Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 C 54 = 11:54:00 1438 426320 Jurica Jan LPU 9611 B 57 = 11:57:00 1439 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 57 = 11:57:00 1440 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 60 = 12:00:00 1441 1396721 Szeliga Bartlomiej STB 9601 A 60 = 12:00:00 1442 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 63 = 12:03:00 1443 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 63 = 12:03:00 1444 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 66 = 12:06:00 1445 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A 66 = 12:06:00 1446 505244 Miavecz Balázs 17H XXX6 C 69 = 12:09:00 1447 8727 Svoboda František SOP 9601 C 69 = 12:09:00 1448 886647 Dzioba Mateusz PHK 9500 A 72 = 12:12:00 1449 889183 Podsiadły Mateusz 17P 9599 C 72 = 12:12:00 1450 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 75 = 12:15:00 1451 363480 Lengyel Ádám 17H XXX5 C 75 = 12:15:00 1452 410320 Jordanov Alexandr ZBM 9503 B 78 = 12:18:00 1453 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 78 = 12:18:00 1454 53537 Buk Michal ROU 9601 C 81 = 12:21:00 1455 207869 Novák Radek PVD 9601 C 81 = 12:21:00 1456 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 84 = 12:24:00 1457 682090 Koumar František SJI 9501 B 84 = 12:24:00 1458 1400446 Svačina Jan TZL 9501 B 87 = 12:27:00 1459 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 87 = 12:27:00

Kategorie H20

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 36 = 11:36:00 2 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 36 = 11:36:00 3 887166 Hadač Filip AOP 9301 E 39 = 11:39:00 4 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 39 = 11:39:00 5 842659 Parfianowicz Piotr 28P 9400 C 42 = 11:42:00 6 207825 Pova Ondřej KRL 9304 B 42 = 11:42:00 7 899179 Klusáček Jan TTR 9301 R 45 = 11:45:00 8 1625050 Rohel Marek AOV 9401 B 45 = 11:45:00 9 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 48 = 11:48:00 10 2016462 Ostój Piotr 17P 9499 C 48 = 11:48:00 11 682373 Hulec Filip PCB 9401 B 51 = 11:51:00 12 1700077 Klaška Pavel DKP 9301 B 51 = 11:51:00 13 1080493 Čermák Jan LPU 9301 R 54 = 11:54:00 14 9983 Šmejc Jakub SJC 9401 A 54 = 11:54:00 15 515487 Grundmann Jan LPU 9410 R 57 = 11:57:00 16 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 B 57 = 11:57:00 17 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 A 60 = 12:00:00 18 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 60 = 12:00:00 19 682333 Hubáček Michal LCE 9301 E 63 = 12:03:00 20 681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 63 = 12:03:00 21 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 66 = 12:06:00 22 886264 Horvát Petr ASU 9447 R 66 = 12:06:00 23 8288 Petr Pavel VLI 9400 A 69 = 12:09:00 24 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 69 = 12:09:00 25 515103 Franko David ASU 9347 R 72 = 12:12:00 26 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 72 = 12:12:00 27 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 75 = 12:15:00 28 331549 Záveský Filip LPU 9306 R 75 = 12:15:00 29 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 B 78 = 12:18:00 30 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 78 = 12:18:00 31 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 R 81 = 12:21:00 32 45220 Vajda Balázs 17H XXX9 C 81 = 12:21:00 33 2032136 Šákr Vít BOR 9301 A 84 = 12:24:00 34 207839 Vištejn Jiří KRL 9305 A 84 = 12:24:00 35 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 A 87 = 12:27:00 36 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 R 87 = 12:27:00 37 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 R 90 = 12:30:00 38 2022137 Sulyok Ábel 17H XXX8 C 90 = 12:30:00 39 889265 Jurczyk Tomasz 51P 9400 C 93 = 12:33:00 40 995842 Rychlý Michal TUR 9402 A 93 = 12:33:00 41 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 96 = 12:36:00 42 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 R 96 = 12:36:00 43 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 99 = 12:39:00 44 920700 Minář Marek ASU 9444 E 99 = 12:39:00 45 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 102 = 12:42:00 46 553457 Vavrys Johan LCE 9302 R 102 = 12:42:00 47 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 105 = 12:45:00

Kategorie H21

21.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (semifinále) - startovní listina


st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
50 887941 Flašar Jan PGP 8610 E 0 = 11:00:00 51 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 0 = 11:00:00 52 771771 Mrázek Jan SJC 8102 E 0 = 11:00:00 53 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 0 = 11:00:00 54 981821 Fodor Petr TUR 8103 R 3 = 11:03:00 55 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 3 = 11:03:00 56 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 3 = 11:03:00 57 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 3 = 11:03:00 58 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 6 = 11:06:00 59 502257 Majasow Kostiantyn 17P 8399 C 6 = 11:06:00 60 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 C 6 = 11:06:00 61 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 6 = 11:06:00 62 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 9 = 11:09:00 63 1398941 Piltaver Jaka LCE 8500 C 9 = 11:09:00 64 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 9 = 11:09:00 65 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 9 = 11:09:00 66 2022125 Bakó Áron 17H XX12 C 12 = 11:12:00 67 504415 Jasiński Maciej 17P 8999 C 12 = 11:12:00 68 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 12 = 11:12:00 69 515174 Smola Michal TZL 8131 E 12 = 11:12:00 70 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 15 = 11:15:00 71 920663 Melecký Martin AOP 9001 C 15 = 11:15:00 72 2059730 Srb Vladimír SJI 7801 C 15 = 11:15:00 73 9140 Weiner Jakub SHK 7911 C 15 = 11:15:00 74 888606 Baier Martin TUR 7603 R 18 = 11:18:00 75 682098 Novák Jiří NPA 7502 C 18 = 11:18:00 76 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 R 18 = 11:18:00 77 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 18 = 11:18:00 78 515132 Henych Petr VLI 6001 C 21 = 11:21:00 79 9337 Hovorka Jan LPU 7907 C 21 = 11:21:00 80 515047 Vlček Martin TUR 8702 R 21 = 11:21:00 81 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 21 = 11:21:00 82 682377 Bencúr Juraj LCE 7701 C 24 = 11:24:00 83 51833 Hübner Jan CTB 7902 C 24 = 11:24:00 84 887626 Kolovský František LPM 9202 R 24 = 11:24:00 85 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 24 = 11:24:00 86 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 27 = 11:27:00 87 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 27 = 11:27:00 88 515402 Petržela Jan PHK 9200 E 27 = 11:27:00 89 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 27 = 11:27:00 90 505214 Bugár Gergely 17H XX13 C 30 = 11:30:00 91 888645 Kovář Miroslav SCP 8103 R 30 = 11:30:00 92 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 30 = 11:30:00 93 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 30 = 11:30:00 94 9399 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 33 = 11:33:00 95 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 33 = 11:33:00 96 681612 Pospíšil Vítek SCP 6800 C 33 = 11:33:00 97 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 33 = 11:33:00 98 500850 Dlabaja Tomáš TUR 8303 E 36 = 11:36:00 99 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 36 = 11:36:00 100 515420 Losman Petr PHK 7901 E 36 = 11:36:00 101 886720 Papuga Miroslav 25S 9002 C 36 = 11:36:00 102 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 39 = 11:39:00 103 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 39 = 11:39:00 104 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 39 = 11:39:00 105 9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 39 = 11:39:00 106 1006710 Chernov Sergei 15R 8600 C 42 = 11:42:00 107 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 42 = 11:42:00 108 523000 Pašek František KAM 7600 C 42 = 11:42:00 109 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 42 = 11:42:00 110 52555 Král Václav SSU 8243 R 45 = 11:45:00 111 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 45 = 11:45:00 112 515162 Procházka David LPU 9113 E 45 = 11:45:00 113 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 45 = 11:45:00 114 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 48 = 11:48:00 115 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 48 = 11:48:00 116 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 48 = 11:48:00 117 515499 Wolf Daniel TUR 9100 E 48 = 11:48:00 118 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 51 = 11:51:00 119 1008172 Hepner David SHK 7601 C 51 = 11:51:00 120 515444 Navrátil Boris AOP 9202 E 51 = 11:51:00 121 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 51 = 11:51:00 122 896975 Chromý Adam ZBM 8841 E 54 = 11:54:00 123 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 54 = 11:54:00 124 920696 Janda Martin DOB 8002 C 54 = 11:54:00 125 410357 Kopáček Jan CHT 8510 C 54 = 11:54:00 126 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 57 = 11:57:00 127 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 57 = 11:57:00 128 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 57 = 11:57:00 129 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 57 = 11:57:00 130 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 60 = 12:00:00 131 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 60 = 12:00:00 132 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 60 = 12:00:00 133 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 60 = 12:00:00 134 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 63 = 12:03:00 135 500878 Jedlička Michal SHK 7309 R 63 = 12:03:00 136 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 63 = 12:03:00 137 434828 Šafařík Ivo CST 7401 C 63 = 12:03:00 138 1000060 Györgyi Ábel 17H XX15 C 66 = 12:06:00 139 995807 Komanec Václav SHK 8406 C 66 = 12:06:00 140 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 66 = 12:06:00 141 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 66 = 12:06:00 142 515094 Čech Radovan TBM 7835 R 69 = 12:09:00 143 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 69 = 12:09:00 144 501146 Nowacki Úukasz 55P 8601 C 69 = 12:09:00 145 53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 69 = 12:09:00 146 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 72 = 12:12:00 147 515193 Henek Michal RBK 8605 C 72 = 12:12:00 148 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 72 = 12:12:00 149 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 72 = 12:12:00 150 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 75 = 12:15:00 151 533306 Krajčík Michal 25S 8704 C 75 = 12:15:00 152 9891031 Lapornik Dominik 27A 8900 C 75 = 12:15:00 153 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 75 = 12:15:00 154 995852 Hanslian David LCE 7835 R 78 = 12:18:00 155 307504 Liszka Krisztián 17H XX11 C 78 = 12:18:00 156 9005062 Toth Tamás 17H XX02 C 78 = 12:18:00 157 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 78 = 12:18:00 158 995831 Jirásek Michal SHK 8901 C 81 = 12:21:00 159 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 81 = 12:21:00 160 501145 Stefański David 55P 8901 C 81 = 12:21:00 161 887088 Zabel Robert 55P 7701 C 81 = 12:21:00 162 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 84 = 12:24:00 163 981815 Procházka Tomáš LPU 9110 C 84 = 12:24:00 164 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 84 = 12:24:00 165 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 C 84 = 12:24:00 166 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 87 = 12:27:00 167 8188 Kadavý Petr CHA 7800 C 87 = 12:27:00 168 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 87 = 12:27:00 169 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 87 = 12:27:00 170 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 90 = 12:30:00 171 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 C 90 = 12:30:00 172 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 90 = 12:30:00 173 2020702 Tysz Adam 25S 8703 C 90 = 12:30:00 174 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 93 = 12:33:00 175 888608 Janata Martin DKP 8306 E 93 = 12:33:00 176 9007701 Kolín Jan DKP 7701 C 93 = 12:33:00 177 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 93 = 12:33:00 178 52136 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 96 = 12:36:00 179 51123 Doležel Ondřej STE 9202 R 96 = 12:36:00 180 2004470 Gösswein Csaba 17H XX14 C 96 = 12:36:00 181 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 R 96 = 12:36:00 182 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 99 = 12:39:00 183 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 C 99 = 12:39:00 184 501163 Mockunas Leonas 24L XXX1 C 99 = 12:39:00 185 9137 Paclík Roman SHK 7801 C 99 = 12:39:00 186 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 102 = 12:42:00 187 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 102 = 12:42:00 188 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 102 = 12:42:00 189 416025 Tomeš Jaroslav DKP 8109 C 102 = 12:42:00 190 995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 C 105 = 12:45:00