Kategorie D16A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   240 m,  7 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
451 Horvátová Hana ASU 9797 A 166 = 12:16:00 452 Waňková Martina VRL 9951 A 170 = 12:20:00 453 Grycová Veronika TBM 9859 A 174 = 12:24:00 454 Staňová Karolína BOR 9853 A 178 = 12:28:00 455 Kůstková Daniela VIC 9898 A 182 = 12:32:00 456 Nováková Tereza DKP 9751 A 186 = 12:36:00 457 Fukalová Hana AOV 9850 A 190 = 12:40:00 458 Chaloupská Barbora PHK 9951 A 194 = 12:44:00 459 Janovská Kateřina PGP 9850 A 198 = 12:48:00 460 Chovancová Zuzana TZL 9754 A 202 = 12:52:00 461 Kopecká Anna LPU 9958 A 206 = 12:56:00 462 Firešová Markéta ZBM 9951 A 210 = 13:00:00 463 Novotná Klára PHK 9751 A 214 = 13:04:00 464 Tesařová Jana TRI 9751 A 218 = 13:08:00 465 Odehnalová Klára ABM 9956 A 222 = 13:12:00 466 Vyhnálková Barbora MFP 9850 A 226 = 13:16:00 467 Čechová Tereza SJI 9852 A 230 = 13:20:00 468 Vavrysová Barbara LCE 9751 A 234 = 13:24:00

Kategorie D16B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   230 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
361976 Vlachová Kateřina KON 9898 B 23 = 09:53:00 2042520 Mikešová Adéla VPM 9852 B 27 = 09:57:00 53721 Koporová Lenka ZBM 9753 A 31 = 10:01:00 1403414 Roškotová Lucie TUR 9753 B 35 = 10:05:00 442851 Šimůnková Gabriela TAP 9755 B 39 = 10:09:00 895002 Grobelna Kamila 17P 9803 C 43 = 10:13:00 1007537 Soldánová Tereza JPV 9899 A 47 = 10:17:00 331783 Peňázová Veronika SJH 9752 A 51 = 10:21:00 1007538 Pilcová Sabina JPV 9898 B 55 = 10:25:00 331328 Hojná Dominika SJH 9852 A 59 = 10:29:00 2051536 Kameníková Andrea BOR 9751 A 63 = 10:33:00 2051481 Kohoutová Barbora BOR 9850 B 67 = 10:37:00 53215 Argalášová Kateřina TRI 9750 A 71 = 10:41:00 2027242 Vývodová Jana MOV 9852 A 75 = 10:45:00 232726 Hudská Ludmila TUR 9851 A 79 = 10:49:00 1403419 Linková Alena TUR 9751 A 83 = 10:53:00 1399951 Šmelíková Tereza 47S XXX1 C 87 = 10:57:00 420436 Červená Adéla SHK 9755 A 91 = 11:01:00

Kategorie D16C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.20 km, převýšení   220 m,  8 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52062 Korpasová Tereza LBM 9898 B 39 = 10:09:00 231920 Nejezchlebová Barbora TUR 9755 B 41 = 10:11:00 2031356 Kroupová Eliška VPM 9853 B 43 = 10:13:00 336765 Vacková Anna SJI 9854 B 45 = 10:15:00 416127 Kaufmanová Ivana TRI 9761 B 47 = 10:17:00 53280 Szarzecová Lucie TRI 9850 A 49 = 10:19:00 52374 Šafrhansová Lucie VPM 9753 B 51 = 10:21:00 53293 Liberdová Jana TRI 9852 B 53 = 10:23:00 442863 Poláková Tereza TAP 9853 B 55 = 10:25:00 8667 Kovářová Tereza TRI 9756 C 57 = 10:27:00 442864 Poláková Kateřina TAP 9854 B 59 = 10:29:00 4357 Janoušková Lucie BOR 9954 A 61 = 10:31:00 2042513 Nedbálková Hana ZBM 9755 B 63 = 10:33:00 2053582 Habigerová Jana KSU 9888 C 65 = 10:35:00 336763 Petráčková Kristýna SJI 9851 B 67 = 10:37:00 9000008 Schenková Tereza 47S 9751 C 69 = 10:39:00 2042510 Obytová Kateřina VPM 9752 B 71 = 10:41:00 1401454 Mądra Paulina 17P 9802 C 73 = 10:43:00 9648 Fenclová Tereza LPU 9752 A 75 = 10:45:00 438639 Voltrová Hana ROZ 9752 B 77 = 10:47:00 436959 Jansová Doubravka ZAM 9751 B 79 = 10:49:00

Kategorie D18A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   265 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
351 7003009 Hlubučková Kristýna KAM 9551 A 134 = 11:44:00 352 7003042 Kožinová Zuzana PGP 9650 A 138 = 11:48:00 353 51288 Hausenblasová Karolína KAM 9650 A 142 = 11:52:00 354 220400 Doleželová Kateřina LPU 9558 A 146 = 11:56:00 355 2022128 Weiler Virág 17H XX19 C 150 = 12:00:00 356 7200369 Hošeková Vanda 42S XXX1 C 154 = 12:04:00 357 7200333 Procházková Marie KAM 9554 A 158 = 12:08:00 358 416318 Hanáková Magda KRL 9651 A 162 = 12:12:00 359 53599 Bořánková Karolína KAM 9550 A 166 = 12:16:00 360 361920 Šiková Barbora LPM 9650 A 170 = 12:20:00 361 995893 Svobodová Lenka PHK 9551 A 174 = 12:24:00 362 1398998 Hančová Petra VRL 9652 A 178 = 12:28:00 363 2028218 Haniszewska Angelika STB 9599 A 182 = 12:32:00 364 887635 Kulhavá Eliška LPU 9657 A 186 = 12:36:00 365 504041 Cych Weronika PHK 9696 A 190 = 12:40:00 366 361960 Šiková Karolína LPM 9651 A 194 = 12:44:00 367 7200361 Štičková Anna LLI 9651 A 198 = 12:48:00 368 7200367 Hiršová Gabriela VBM 9651 A 202 = 12:52:00

Kategorie D18B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.70 km, převýšení   195 m, 11 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
331719 Kubičková Bára SJH 9551 B 21 = 09:51:00 2058483 Habigerová Radka KSU 9559 B 25 = 09:55:00 232822 Egei Petra 17H XX18 C 29 = 09:59:00 1398995 Košková Anička LLI 9550 B 33 = 10:03:00 9933 Šmejcová Anna SJC 9552 B 37 = 10:07:00 416078 Pěčková Veronika SKM 9651 B 41 = 10:11:00 416086 Končáková Klára LCE 9555 B 45 = 10:15:00 889174 Karbowiak Iga 17P 9501 C 49 = 10:19:00 1396223 Faggyas Réka 17H XX21 C 53 = 10:23:00 52013 Otrusinová Jana ABM 9560 A 57 = 10:27:00 1398981 Machačová Michaela PHK 9656 A 61 = 10:31:00 301640 Koderičová Tereza LTU 9651 A 65 = 10:35:00 232050 Hrabánková Klára PGP 9654 A 69 = 10:39:00 232217 Papugová Martina LCE 9551 A 73 = 10:43:00 405999 Petrasová Zuzana VAM 9653 A 77 = 10:47:00 410734 Hoidekrová Lucie LLI 9552 A 81 = 10:51:00 515071 Šňupárková Anna DKP 9652 A 85 = 10:55:00 339833 Liszka Eszter 17H XX20 C 89 = 10:59:00 981804 Vališová Martina OSN 9696 B 93 = 11:03:00 49302 Procházková Marie SOP 9551 A 97 = 11:07:00

Kategorie D18C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.30 km, převýšení   190 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start

Kategorie D20A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  6.60 km, převýšení   315 m, 12 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
251 682343 Sokolová Ludmila ASU 9499 R 183 = 12:33:00 252 232405 Šarmanová Alena AOP 9352 B 187 = 12:37:00 253 7200338 Kožinová Anna PGP 9350 R 191 = 12:41:00 254 4536 Voborníková Alena LPU 9458 A 195 = 12:45:00 255 1394898 Szeliga Malgorzata STB 9399 A 199 = 12:49:00 256 940318 Procházková Klára LPU 9451 R 203 = 12:53:00 257 897363 Vozdová Aneta KSU 9394 R 207 = 12:57:00 258 49371 Kosová Štěpánka TRI 9458 A 211 = 13:01:00 259 219242 Tesařová Markéta ZBM 9456 E 215 = 13:05:00 260 995864 Tichá Tereza SJH 9452 A 219 = 13:09:00 261 887927 Horová Pavla LPU 9457 R 223 = 13:13:00 262 2020737 Tužilová Magdaléna RBK 9452 R 227 = 13:17:00 263 2051524 Myslivcová Pavla SHK 9352 R 231 = 13:21:00 264 1403062 Kochová Nikola TUR 9358 R 235 = 13:25:00 265 8939 Chromá Kateřina ZBM 9451 E 239 = 13:29:00 266 515413 Horčičková Vendula UOL 9353 E 243 = 13:33:00 267 2011864 Knapová Lenka LPU 9351 E 247 = 13:37:00 268 1668661 Hrušková Barbora ZBM 9354 R 251 = 13:41:00

Kategorie D20B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   285 m, 11 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
363428 Rusvai Katalin 17H XX24 C 2 = 09:32:00 1436949 Haltof Ewa VRB 9499 A 6 = 09:36:00 51176 Fundová Eliška SHK 9351 A 10 = 09:40:00 505081 Szlendak Joanna LCE 9352 A 14 = 09:44:00 897370 Hnilicová Šárka KSU 9493 A 18 = 09:48:00 218978 Jeřábková Jitka TZL 9453 A 22 = 09:52:00 218977 Koláriková Lucie TZL 9451 A 26 = 09:56:00 700024 Kinde Vanda 17H XX22 C 30 = 10:00:00 920682 Benešová Jana SJH 9451 R 34 = 10:04:00 7200131 Křivancová Zdeňka LBE 9450 B 38 = 10:08:00 9832 Kamenická Kateřina PHK 9353 A 42 = 10:12:00 7945000 Dlouhá Hana DKP 9450 R 46 = 10:16:00 2045225 Lehárová Alžběta LPU 9456 A 50 = 10:20:00 7200316 Koporová Petra ZBM 9353 R 54 = 10:24:00 236994 Chvalová Věra LPM 9452 R 58 = 10:28:00 428250 Kamererová Valerie KAM 9452 A 62 = 10:32:00 515074 Tesařová Marcela AOP 9450 A 66 = 10:36:00 9953699 Svobodná Tereza DKP 9350 R 70 = 10:40:00

Kategorie D20C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.60 km, převýšení   260 m, 11 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8898 Vlachová Eliška KON 9572 B 21 = 09:51:00 515447 Mrázová Pavla KAM 9350 A 23 = 09:53:00 219245 Hegerová Petra RBK 9355 B 25 = 09:55:00 2014501 Varsányi Kinga 17H XX23 C 27 = 09:57:00 232186 Jančová Jana VRB 9450 C 29 = 09:59:00 515453 Mikulášová Helena PGP 9353 B 31 = 10:01:00

Kategorie D21A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  8.70 km, převýšení   420 m, 15 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
101 9054 Jiřištová Zuzana DKP 8254 C 165 = 12:15:00 102 995881 Hrstková Vladěna PGP 8753 R 169 = 12:19:00 103 1008174 Teplá Karolína SHK 9251 R 173 = 12:23:00 104 515126 Zvěřinová Martina LPU 8357 E 177 = 12:27:00 105 887612 Svobodná Šárka DKP 8850 E 181 = 12:31:00 106 515425 Mechlová Lenka SHK 9051 C 185 = 12:35:00 107 515136 Hermanová Zuzana LPU 8752 E 189 = 12:39:00 108 51568 Košárková Iva AOP 8152 R 193 = 12:43:00 109 995792 Petráčková Klára LPU 9261 C 197 = 12:47:00 110 1008144 Valešová Jana PHK 9154 C 201 = 12:51:00 111 1406123 Szerencsi Ildikó 17H XX25 C 205 = 12:55:00 112 887165 Gregorová Kamila CTB 8151 E 209 = 12:59:00 113 500266 Šafka Brožková Dana SJC 8156 E 213 = 13:03:00 114 515488 Hlavová Jindra ZBM 8989 R 217 = 13:07:00 115 9000007 Kolínová Kristýna DKP 8450 E 221 = 13:11:00 116 500265 Brožková Radka SJC 8456 E 225 = 13:15:00 117 981834 Przyczková Michaela LPU 8499 R 229 = 13:19:00 118 301173 Fenclová Marta LPU 7667 E 233 = 13:23:00 119 7200341 Kabáthová Eva ZBM 8966 E 237 = 13:27:00 120 822282 Rufferová Iva TUR 8354 E 241 = 13:31:00 121 515086 Omová Michaela TUR 8153 E 245 = 13:35:00 122 515494 Topinková Monika PHK 8051 R 249 = 13:39:00 123 515102 Duchová Iveta LPU 8654 E 253 = 13:43:00 124 906217 Knapová Jana LPU 9053 E 257 = 13:47:00

Kategorie D21B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  7.30 km, převýšení   330 m, 12 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
703370 Gebauerová Jana ZBM 7951 C 39 = 10:09:00 416043 Krejčíková Marie TZL 9252 R 42 = 10:12:00 888854 Gabrovská Lucie TAP 8854 C 45 = 10:15:00 897344 Balcarová Jana PHK 8753 C 48 = 10:18:00 886283 Neradová Alena LIT 8551 C 51 = 10:21:00 886681 Piatrouskaya Viola 28P 9150 C 54 = 10:24:00 2032130 Macková Petra LCE 8560 C 57 = 10:27:00 995857 Chmelařová Michaela SHK 9151 C 60 = 10:30:00 888623 Ulahelová Jana LTU 8451 C 63 = 10:33:00 981820 Azebová Nina PHK 8855 C 66 = 10:36:00 1007554 Matrasová Kateřina CHT 8353 C 69 = 10:39:00 307763 Bertóti Regina 17H XX27 C 72 = 10:42:00 2059736 Kopáčková Iva CHT 8851 C 75 = 10:45:00 410785 Valachová Martina LPU 9054 C 78 = 10:48:00 887944 Svobodná Madla DKP 9154 C 81 = 10:51:00 361921 Čermáková Magdalena UOL 9155 C 84 = 10:54:00 1398689 Hepnerová Martina SHK 8152 E 87 = 10:57:00 9711 Šmidrkalová Monika NPA 9051 C 90 = 11:00:00 888612 Karochová Simona DKP 8853 R 93 = 11:03:00 52330 Palasová Petra ZBM 8658 C 96 = 11:06:00 515140 Petrželová Tereza LTU 8950 C 99 = 11:09:00 330625 Kociánová Lenka VBM 8553 C 102 = 11:12:00 889312 Sklenářová Radka LCE 9250 R 105 = 11:15:00 51798 Plochová Dominika DKP 8651 C 108 = 11:18:00

Kategorie D21C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.80 km, převýšení   260 m, 11 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
232379 Kovářová Lenka TJH 8652 C 0 = 09:30:00 337913 Flašarová Kristýna PGP 9054 C 2 = 09:32:00 2020726 Ugrayová Kristína 25S 9254 C 4 = 09:34:00 7875600 Dlouhá Marie DKP 8756 R 6 = 09:36:00 515421 Kubátová Zuzka NPA 9151 C 8 = 09:38:00 504050 Lubak Kamila 17P 9101 C 10 = 09:40:00 416010 Zamazalová Kateřina TAP 9053 C 12 = 09:42:00 515151 Mezníková Lucie ZBM 9150 C 14 = 09:44:00 886267 Janů Hana KSU 9393 B 16 = 09:46:00 2018695 Majasow Agata 17P 8501 C 18 = 09:48:00 331675 Michálková Renata LCE 8151 C 20 = 09:50:00 1602628 Folbrechtová Šárka BOR 9051 R 22 = 09:52:00 52533 Kopcová Michaela KRN 8456 C 24 = 09:54:00 52208 Dittrichová Andrea SKM 7750 C 26 = 09:56:00 515134 Lučanová Marta LPU 7957 R 28 = 09:58:00 49458 Petrová Tereza AOV 8750 C 30 = 10:00:00 888359 Tóth Korinna 17H XX26 C 32 = 10:02:00 7003039 Kuncová Eliška SSU 8951 R 34 = 10:04:00 9673 Bednářová Michala VAM 8951 C 36 = 10:06:00 995815 Rychlá Pavlína KRN 8559 C 38 = 10:08:00 5591 Sukeníková Zuzana KRN 8353 C 40 = 10:10:00 7226 Štěpánová Dita DOB 7956 C 42 = 10:12:00

Kategorie D35A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   260 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
889272 Švíglerová Pavla LPU 7658 C 64 = 10:34:00 52041 Mulíčková Eva ABM 7469 C 68 = 10:38:00 9679 Vandasová Markéta VAM 7250 C 72 = 10:42:00 9431 Samková Renáta PHK 7456 C 76 = 10:46:00 211303 Škorpilová Jana SJC 7451 C 80 = 10:50:00 52283 Gajdová Kristina VSP 7752 C 84 = 10:54:00 2049566 Štěpánková Kateřina TBM 7654 C 88 = 10:58:00 887906 Kašková Kateřina CHA 7850 C 92 = 11:02:00 53598 Svobodová Jitka DCE 7450 C 96 = 11:06:00 52587 Holinková Hana ZPV 6777 R 100 = 11:10:00

Kategorie D35B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.80 km, převýšení   225 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301586 Siatková Silvie ZLH 7451 C 50 = 10:20:00 8431 Janoušková Iveta BOR 7457 C 54 = 10:24:00 52617 Smolíková Kateřina KSU 7793 C 58 = 10:28:00 301616 Bejčková Jana DKL 7150 C 62 = 10:32:00 49555 Čechová Marcela TBM 7659 C 66 = 10:36:00 9503 Šklíbová Jana SRK 7651 C 70 = 10:40:00 224919 Kubečková Zdena PHK 7551 C 74 = 10:44:00 871977 Biolik Agnieszka 46P 7700 C 78 = 10:48:00 416110 Milánová Jindřiška TBM 7475 C 82 = 10:52:00

Kategorie D40A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   255 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51411 Dulovcová Marie KRE 7051 C 39 = 10:09:00 434803 Škáchová Petra SLP 7051 C 43 = 10:13:00 52664 Sedlářová Pavla AOP 7052 C 47 = 10:17:00 49412 Grycová Jana TBM 6969 C 51 = 10:21:00 2032169 Kašparová Ivana SSU 6951 C 55 = 10:25:00 980334 Čechová Zuzana SJI 6951 C 59 = 10:29:00 352350 Tesařová Bohumila TRI 6957 C 63 = 10:33:00 336724 Růžičková Kamila PHK 7153 C 67 = 10:37:00 502089 Kožinová Jana PGP 6651 C 71 = 10:41:00 1398972 Kilarská Marcela VSP 7151 C 75 = 10:45:00 232255 Chaloupská Pavlína PHK 7051 C 79 = 10:49:00 51969 Kamenická Lenka OSN 6955 C 83 = 10:53:00 682350 Horčičková Eva UOL 7051 C 87 = 10:57:00 53853 Podmolíková Dagmar TZL 7155 C 91 = 11:01:00 9551 Křivdová Lenka CHC 7251 C 95 = 11:05:00

Kategorie D40B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   210 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
433097 Procházková Martina SOP 7351 C 24 = 09:54:00 896961 Mielcová Elena AOV 6951 C 27 = 09:57:00 416157 Proboszová Zuzana HAV 7250 C 30 = 10:00:00 9656 Demlová Jitka LPU 6955 C 33 = 10:03:00 52295 Kašparová Šárka AOP 7251 C 36 = 10:06:00 52582 Křečková Petra ZPV 7076 C 39 = 10:09:00 49428 Kaděrová Barbora HAV 7051 C 42 = 10:12:00 416084 Sedláčková Jana HLV 7060 C 45 = 10:15:00 428201 Karásková Marcela ZPV 6970 C 48 = 10:18:00 51174 Hulenková Martina MOV 7352 C 51 = 10:21:00 52029 Korpasová Ivana LBM 7362 C 54 = 10:24:00 1007548 Skyvová Kristýna STE 7054 C 57 = 10:27:00 53167 Švecová Iva CHT 7151 C 60 = 10:30:00 53222 Hiršová Marcela VBM 7079 C 63 = 10:33:00 52242 Nešporová Marie TTR 7251 C 66 = 10:36:00

Kategorie D45A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   235 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52145 Wurzelová Dana CHT 6654 C 31 = 10:01:00 51837 Voborníková Eva CTB 6851 C 35 = 10:05:00 52767 Kociánová Eva OOP 6750 C 39 = 10:09:00 307274 Šmelíková Jana 25S 6653 C 43 = 10:13:00 49329 Hanzlová Svatava HAV 6651 C 47 = 10:17:00 52427 Jirková Renata ZPV 6553 C 51 = 10:21:00 52694 Ferdusová Eva LCE 6461 C 55 = 10:25:00 9125 Teplá Hana SHK 6561 C 59 = 10:29:00 9681 Klapalová Jana VAM 6451 C 63 = 10:33:00 54211 Cych Ewa 33P 6850 C 67 = 10:37:00 9310 Čermáková Renata LPU 6553 C 71 = 10:41:00 224882 Kaplanová Iva LPU 6859 C 75 = 10:45:00 331011 Jemelíková Lada VBM 6555 C 79 = 10:49:00 7862 Argalášová Gabriela TRI 6850 C 83 = 10:53:00 995888 Chroustová Petra VBM 6655 C 87 = 10:57:00 52654 Pilcová Petra ZPV 6666 C 91 = 11:01:00 9316 Knapová Iva LPU 6052 C 95 = 11:05:00

Kategorie D45B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.50 km, převýšení   210 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52093 Matyášová Lenka LBM 6460 C 20 = 09:50:00 331685 Lázničková Marcela TZL 6751 C 24 = 09:54:00 331257 Peřinková Irena BBM 6550 C 28 = 09:58:00 416244 Zimmermannová Milena KRE 6851 C 32 = 10:02:00 49398 Hrušková Lenka YBM 6251 C 36 = 10:06:00 53614 Fencíková Vladislava JHB 6553 C 40 = 10:10:00 232490 Kettnerová Lenka HCE 6450 C 44 = 10:14:00 51925 Tichá Jana TJH 6451 C 48 = 10:18:00 416155 Jelínková Jana TZL 6556 C 52 = 10:22:00 8445 Pávková Jana BOR 6550 C 56 = 10:26:00 49306 Opletalová Pavlína HAV 6652 C 60 = 10:30:00 8815 Vričanová Sylva HAV 6751 C 64 = 10:34:00 8659 Jastrzembská Jarmila TRI 6450 C 68 = 10:38:00 920695 Barcíková Renáta AOP 6753 C 72 = 10:42:00 51677 Němečková Jarmila OKP 6650 C 76 = 10:46:00 52514 Neumannová Kamila STE 6751 C 80 = 10:50:00 224901 Ostřanská Iveta SSU 6591 C 84 = 10:54:00

Kategorie D50A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.90 km, převýšení   230 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51734 Michálková Jiřina VSP 6151 C 60 = 10:30:00 426305 Holinková Milada AOP 5957 C 63 = 10:33:00 neregistro 253368 Panchártková Jitka PHK 5951 C 66 = 10:36:00 52864 Vavrečková Ivana JPV 6363 C 69 = 10:39:00 8256 Zuzánková Růžena TJN 6051 C 72 = 10:42:00 303944 Klusáčková Jitka TTR 6152 C 75 = 10:45:00 515423 Glabazňová Jana AOP 6151 C 78 = 10:48:00 410719 Košková Vlasta LLI 6351 C 81 = 10:51:00 52417 Hlavová Miroslava KON 6389 C 84 = 10:54:00 52358 Hrstková Dana SJI 6051 C 87 = 10:57:00 52553 Králová Zdenka SSU 6091 C 90 = 11:00:00 438643 Voltrová Svatava ROZ 6150 C 93 = 11:03:00 889289 Vavrysová Iva LCE 6359 C 96 = 11:06:00

Kategorie D50B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   175 m,  8 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51373 Rokoszová Jaroslava MOV 6351 C 21 = 09:51:00 52943 Sochorová Hana HAV 6250 C 25 = 09:55:00 232387 Kábrtová Iva PEN 6350 C 29 = 09:59:00 51412 Troupová Vladěna KRE 6351 C 33 = 10:03:00 51413 Kovaříčková Darja KRE 6352 C 37 = 10:07:00 51295 Hubáčková Jana LCE 6250 C 41 = 10:11:00 7868 Mrázová Pavla DCE 5550 C 45 = 10:15:00 232161 Tihonová Jindra TAP 6253 C 49 = 10:19:00 51218 Petrová Věra VLI 6251 C 53 = 10:23:00 52420 Dittrichová Lenka KON 6285 C 57 = 10:27:00 52219 Krejčíková Monika TZL 6262 C 61 = 10:31:00 682079 Bravená Alexandra VBM 6155 C 65 = 10:35:00 9122 Chmelařová Marie SHK 6352 C 69 = 10:39:00

Kategorie D55A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.30 km, převýšení   220 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52206 Strnadlová Zdeňka SKM 5557 C 61 = 10:31:00 52412 Smičková Eva KON 5887 C 64 = 10:34:00 51862 Zelená Markéta PGP 5850 C 67 = 10:37:00 53306 Dokoupilová Zuzana VBM 5754 C 70 = 10:40:00 52698 Vlažná Mirka LCE 5852 C 73 = 10:43:00 888601 Víchová Ladislava LPU 5851 C 76 = 10:46:00 53238 Potěšilová Vladimíra VBM 5655 C 79 = 10:49:00 49615 Flašarová Marie KCK 5756 C 82 = 10:52:00 9692 Hušková Eva NPA 5754 C 85 = 10:55:00 53261 Kuchařová Ada TBM 5855 C 88 = 10:58:00 51583 Fantová Libuše EKP 5650 C 91 = 11:01:00 9782 Horová Magda VSP 5450 C 94 = 11:04:00

Kategorie D55B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.00 km, převýšení   160 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB 5651 C 22 = 09:52:00 9690 Nováková Jana NPA 5552 C 26 = 09:56:00 4684 Ledabylová Alena HOB 5551 C 30 = 10:00:00 207823 Jelínková Dagmar TZL 5757 C 34 = 10:04:00 52058 Salajková Věra LBM 5558 C 38 = 10:08:00 301365 Svobodná Eva DKP 5851 C 42 = 10:12:00 9118 Bláhová Luba SHK 5852 C 46 = 10:16:00 51966 Procházková Miluše DCE 5450 C 50 = 10:20:00 52090 Janská Iva LBM 5795 C 54 = 10:24:00 9290 Novotná Jiřina LPU 5654 C 58 = 10:28:00 232005 Kabáthová Jitka ZBM 5582 C 62 = 10:32:00 52769 Hájková Ludmila OOP 5751 C 66 = 10:36:00

Kategorie D60A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.90 km, převýšení   170 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52557 Štáblová Jitka SSU 5350 C 60 = 10:30:00 2025351 Omová Jana TUR 5150 C 64 = 10:34:00 52172 Grygarová Alena BOV 5251 C 68 = 10:38:00 4100 Horáčková Stanislava VLI 4950 C 72 = 10:42:00 301247 Procházková Helena TBM 5351 C 76 = 10:46:00 8110 Neradová Alena LIT 5051 C 80 = 10:50:00 8930 Horynová Eva TZL 5254 C 84 = 10:54:00

Kategorie D60B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.80 km, převýšení   140 m,  8 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
337908 Kovářová Milena TJH 5351 C 22 = 09:52:00 52782 Mrkvicová Ludmila MOV 4951 C 25 = 09:55:00 8433 Bartoňová Marie BOR 5351 C 28 = 09:58:00 410192 Cigošová Anna TBM 5253 C 31 = 10:01:00 52253 Orálková Libuše TTR 5351 C 34 = 10:04:00 51799 Stehnová Hana DKP 5150 C 37 = 10:07:00 51645 Dohnalová Dana VSP 5050 C 40 = 10:10:00

Kategorie D65A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   160 m,  8 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8152 Kašková Eva CHA 4650 C 69 = 10:39:00 45462 Cser Cristina 24H 4250 C 72 = 10:42:00 219220 Lohrová Jarmila SCP 4650 C 75 = 10:45:00 49660 Liščinská Eva TBM 4451 C 78 = 10:48:00 51698 Haňkovská Jana PGP 4050 C 81 = 10:51:00 446344 Suchánková Libuše SOP 4851 C 84 = 10:54:00 52763 Novotná Ludmila OOP 4850 C 87 = 10:57:00 49330 Gavendová Anna TRI 4650 C 90 = 11:00:00 52178 Sikorová Marie BOV 4852 C 93 = 11:03:00

Kategorie H16A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   330 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
401 2025366 Křivda Tomáš CHC 9901 A 174 = 12:24:00 402 682082 Růžička Adam PHK 9704 A 178 = 12:28:00 403 232505 Šmaus Jan TJN 9700 B 182 = 12:32:00 404 2022134 Peregi Dániel 17H XXX3 C 186 = 12:36:00 405 53354 Podmolík Josef TZL 9701 A 190 = 12:40:00 406 1396847 Netuka Vojtěch SHK 9701 A 194 = 12:44:00 407 2045221 Zikmund Zdeněk SJC 9703 A 198 = 12:48:00 408 232245 Valášek Jiří KAM 9700 A 202 = 12:52:00 409 681889 Bendák Jan LTU 9801 A 206 = 12:56:00 410 232250 Bořil Jan SJI 9700 A 210 = 13:00:00 411 2022143 Zacher Márton 17H XXX2 C 214 = 13:04:00 412 888634 Koštejn Vít DOK 9800 A 218 = 13:08:00 413 681882 Navrátil Šimon PGP 9702 A 222 = 13:12:00 414 1396156 Dalos Maté BBM 9707 C 226 = 13:16:00 415 7200378 Sýkora Vojtěch LCE 9801 A 230 = 13:20:00 416 1602633 Vystavěl Ondřej JPV 9807 A 234 = 13:24:00 417 2053570 Vandas Daniel PHK 9805 A 238 = 13:28:00 418 426307 Matějka Lukáš LTP 9802 A 242 = 13:32:00

Kategorie H16B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   260 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1396221 Egei Patrik 17H XXX1 C 23 = 09:53:00 1400401 Černocký Libor LCE 9803 A 26 = 09:56:00 682332 Birnbaum Adam BOR 9802 B 29 = 09:59:00 2008508 Sláma Dušan ASU 9843 C 32 = 10:02:00 7200375 Melichar Vojtěch LLI 9802 A 35 = 10:05:00 361957 Kelbl Vladimír ABM 9708 A 38 = 10:08:00 515123 Mielec Jaromír AOV 9701 A 41 = 10:11:00 253124 Frýba Dominik SJI 9702 A 44 = 10:14:00 2053577 Semrád Ladislav CHC 9701 A 47 = 10:17:00 981828 Škvor Ota KAM 9900 A 50 = 10:20:00 4690 Urbaniak Jerzy 58P 9802 C 53 = 10:23:00 995840 Wolf Filip TUR 9701 A 56 = 10:26:00 888962 Pryjma Fryderyk 58P 9801 C 59 = 10:29:00 897357 Semerád Antonín DKP 9801 A 62 = 10:32:00 9660 Fencl Jonáš LPU 9902 A 65 = 10:35:00 2025354 Starý Ondra VRL 9802 A 68 = 10:38:00 7200360 Hirš Otakar VBM 9801 A 71 = 10:41:00 2025335 Šiška Petr TZL 9801 B 74 = 10:44:00

Kategorie H16C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   255 m, 11 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9830 Kavalír Jáchym PHK 9901 A 21 = 09:51:00 232891 Nechuta David PZR 9701 B 23 = 09:53:00 51846 Vlášek Jakub TAP 9702 B 25 = 09:55:00 428227 Padrta Pavel MOV 9700 C 27 = 09:57:00 7200334 Čermák Adam PGP 9701 B 29 = 09:59:00 49360 Madzia Martin TRI 9705 B 31 = 10:01:00 53271 Konečný Daniel BBM 9702 B 33 = 10:03:00 49315 Lanc Vojtěch TRI 9807 A 35 = 10:05:00 442886 Ransdorf Jakub TAP 9805 B 37 = 10:07:00 361923 Hausenblas Šimon KAM 9803 A 39 = 10:09:00 1396849 Pek Daniel SHK 9803 B 41 = 10:11:00 2027208 Janeček Mirek TJN 9804 B 43 = 10:13:00 889180 Becmer Damian 17P 9799 C 45 = 10:15:00 7200377 Sedláček Ondřej HLV 9732 A 47 = 10:17:00 889320 Mikel David TZL 9703 A 49 = 10:19:00 980376 Ptáček Patrik BBM 9800 A 51 = 10:21:00 9005134 Ježek Ondřej SLA 9701 A 53 = 10:23:00 1400410 Cienciala Jan TRI 9801 A 55 = 10:25:00 1401479 Sosenko Szymon 17P 9898 C 57 = 10:27:00 9005139 Jíra Tomáš KAM 9802 A 59 = 10:29:00 1007539 Kočí Josef JPV 9824 A 61 = 10:31:00 425577 Kanta Martin LPU 9705 A 63 = 10:33:00

Kategorie H18A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  8.60 km, převýšení   390 m, 13 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
301 889313 Slíva Jan LCE 9602 A 137 = 11:47:00 302 2025344 Křivda Martin CHC 9501 A 141 = 11:51:00 303 2035705 Horáček Petr PHK 9602 A 145 = 11:55:00 304 2017666 Hubáček Jonáš LCE 9501 A 149 = 11:59:00 305 505244 Miavecz Balázs 17H XXX6 C 153 = 12:03:00 306 551995 Kamenický Jeroným OSN 9549 A 157 = 12:07:00 307 682340 Šmelík Martin ASU 9644 A 161 = 12:11:00 308 1591995 Hruška Jakub ZBM 9515 A 165 = 12:15:00 309 888604 Horák Patrik TUR 9502 A 169 = 12:19:00 310 7200176 Dzioba Mateusz PHK 9500 A 173 = 12:23:00 311 7003006 Fürst Matouš LLI 9603 A 177 = 12:27:00 312 887936 Pavlovec Jan BOR 9503 A 181 = 12:31:00 313 232144 Matuš Vojtěch VRB 9606 A 185 = 12:35:00 314 897360 Kettner Vojtěch KAM 9601 A 189 = 12:39:00 315 7003044 Čech Jan SJI 9601 A 193 = 12:43:00 316 1602634 Waněk Adam VRL 9501 A 197 = 12:47:00 317 889308 Mudrák Štěpán LCE 9601 A 201 = 12:51:00 318 995812 Veselý Jakub PGP 9503 A 205 = 12:55:00

Kategorie H18B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  7.10 km, převýšení   370 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
7003034 Trejbal Václav SHK 9604 B 25 = 09:55:00 53126 Sadílek Jan TZL 9601 B 29 = 09:59:00 4743 Štál Jan SJC 9601 A 33 = 10:03:00 886286 Ptáček Pavel BBM 9600 A 37 = 10:07:00 2012280 Hraboš Matěj ASU 9547 B 41 = 10:11:00 330671 Nejman Stanislav CHA 9500 B 45 = 10:15:00 426320 Jurica Jan LPU 9611 B 49 = 10:19:00 7200365 Sklenář Martin SBR 9501 B 53 = 10:23:00 1302800 Picek Štěpán TJN 9601 A 57 = 10:27:00 7667667 Burda Matěj LDC 9602 B 61 = 10:31:00 428234 Glonek Jakub AOV 9602 A 65 = 10:35:00 980371 Záděra Pavel BBM 9500 A 69 = 10:39:00 2045215 Mašata Matěj PHK 9601 A 73 = 10:43:00 1396722 Szeliga Bartlomiej STB 9601 A 77 = 10:47:00 7201192 Valeš Jiří LPM 9502 A 81 = 10:51:00 2022199 Tóth Adrián 17H XXX7 C 85 = 10:55:00 7200366 Vacek Vojtěch SJI 9602 A 89 = 10:59:00 2022197 Hajdu Erik 17H XXX4 C 93 = 11:03:00

Kategorie H18C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  6.50 km, převýšení   335 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9200095 Wolowczyk Krzysztof 28P 9501 C 0 = 09:30:00 889183 Podsiadły Mateusz 17P 9599 C 2 = 09:32:00 8727 Svoboda František SOP 9601 C 4 = 09:34:00 2053542 Zlámal David SJC 9603 A 6 = 09:36:00 53537 Buk Michal ROU 9601 C 8 = 09:38:00 425530 Krajcar Ivo SKM 9501 B 10 = 09:40:00 1006613 Burkart David VIC 9602 B 12 = 09:42:00 887162 Skalický Matyáš KUO 9605 B 14 = 09:44:00 502088 Landovský Jakub PGP 9601 B 16 = 09:46:00 7768 Boskovský Vojtěch DOK 9601 A 18 = 09:48:00 682090 Koumar František SJI 9501 B 20 = 09:50:00 433099 Mikula Jan SSU 9609 C 22 = 09:52:00 49356 Walach Ondřej TRI 9601 B 24 = 09:54:00 887928 Deml Tomáš LPU 9502 A 26 = 09:56:00 2008506 Klabouch Martin LPU 9615 B 28 = 09:58:00 899156 Illner Vojtěch DKP 9600 A 30 = 10:00:00 442871 Aster Tomáš SLA 9602 B 32 = 10:02:00 363480 Lengyel Ádám 17H XXX5 C 34 = 10:04:00

Kategorie H20A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati 10.50 km, převýšení   480 m, 19 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
201 889265 Jurczyk Tomasz 51P 9400 C 180 = 12:30:00 202 1080493 Čermák Jan LPU 9301 R 184 = 12:34:00 203 887630 Argaláš Michal TRI 9301 R 188 = 12:38:00 204 886823 Zakouřil Vít TUR 9301 R 192 = 12:42:00 205 515462 Brlica Pavel ZBM 9302 A 196 = 12:46:00 206 920683 Semík Ondřej KAM 9401 A 200 = 12:50:00 207 889295 Rossmanith Vojta AOP 9302 A 204 = 12:54:00 208 995871 Schuster Marek AOP 9303 E 208 = 12:58:00 209 553457 Vavrys Johan LCE 9302 R 212 = 13:02:00 210 899179 Klusáček Jan TTR 9301 R 216 = 13:06:00 211 889299 Kubelka Tomáš LPU 9307 R 220 = 13:10:00 212 920700 Minář Marek ASU 9444 E 224 = 13:14:00 213 515487 Grundmann Jan LPU 9410 R 228 = 13:18:00 214 842659 Parfianowicz Piotr 28P 9400 C 232 = 13:22:00 215 887157 Hadač Filip AOP 9301 E 236 = 13:26:00 216 886264 Horvát Petr ASU 9447 R 240 = 13:30:00 217 995849 Chloupek Adam ZBM 9300 E 244 = 13:34:00 218 682333 Hubáček Michal LCE 9301 E 248 = 13:38:00

Kategorie H20B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  8.70 km, převýšení   435 m, 14 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9983 Šmejc Jakub SJC 9401 A 21 = 09:51:00 1602625 Buk Jindřich ROU 9303 B 25 = 09:55:00 886701 Kašpar Michal TZL 9308 A 29 = 09:59:00 301383 Kamenický Ondřej PHK 9401 A 33 = 10:03:00 920667 Mušínský Tomáš ASU 9348 R 37 = 10:07:00 207839 Vištejn Jiří KRL 9305 A 41 = 10:11:00 45911 Vajda Balázs 17H XXX9 C 45 = 10:15:00 253370 Zvoníček Josef SKM 9404 B 49 = 10:19:00 1700077 Klaška Pavel DKP 9301 B 53 = 10:23:00 2032136 Šákr Vít BOR 9301 A 57 = 10:27:00 2016462 Ostój Piotr 17P 9499 C 61 = 10:31:00 2022137 Sulyok Ábel 17H XXX8 C 65 = 10:35:00 886814 Mokrý Ondřej ABM 9410 A 69 = 10:39:00 995842 Rychlý Michal TUR 9402 A 73 = 10:43:00 331549 Záveský Filip LPU 9306 R 77 = 10:47:00 410798 Kos Tomáš LPU 9303 A 81 = 10:51:00 246864 Kolárik Tomáš TZL 9302 R 85 = 10:55:00 887640 Kettner Lukáš KAM 9403 A 89 = 10:59:00

Kategorie H20C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   365 m, 12 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1625050 Rohel Marek AOV 9401 B 0 = 09:30:00 331157 Uhlíř Marek LBE 9400 A 2 = 09:32:00 207825 Pova Ondřej KRL 9304 B 4 = 09:34:00 682373 Hulec Filip PCB 9401 B 6 = 09:36:00 681864 Schäfer Jan TZL 9301 A 8 = 09:38:00 8288 Petr Pavel VLI 9400 A 10 = 09:40:00 2027239 Skoupý Jan STE 9411 A 12 = 09:42:00 51993 Kamenický Tobiáš OSN 9339 B 14 = 09:44:00 2053589 Sháněl Jan CHC 9402 A 16 = 09:46:00 53824 Dvorský Vojtěch SKM 9401 B 18 = 09:48:00

Kategorie H21A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati 13.80 km, převýšení   655 m, 22 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
1 553445 Kamenický Jakub PHK 9104 R 115 = 11:25:00 2 515162 Procházka David LPU 9113 E 119 = 11:29:00 3 515174 Smola Michal TZL 8131 E 123 = 11:33:00 4 515170 Lučan Vladimír LPU 7710 C 127 = 11:37:00 5 2025363 Pešek Ondřej CHC 8502 C 131 = 11:41:00 6 307504 Liszka Krisztián 17H XX11 C 135 = 11:45:00 7 7200324 Tomanek Daniel STE 7401 C 139 = 11:49:00 8 533306 Krajčík Michal 25S 8704 C 143 = 11:53:00 9 1008172 Hepner David SHK 7601 C 147 = 11:57:00 10 515094 Čech Radovan TBM 7835 R 151 = 12:01:00 11 2004470 Gösswein Csaba 17H XX14 C 155 = 12:05:00 12 886715 Udržal Tomáš LPU 8002 E 159 = 12:09:00 13 1007536 Poklop Martin SSU 8802 E 163 = 12:13:00 14 551990 Kamenický Matěj LPU 9036 R 167 = 12:17:00 15 1399000 Horyna Roman LCE 7602 R 171 = 12:21:00 16 995821 Hradec Pavel TUR 8801 E 175 = 12:25:00 17 500878 Jedlička Michal SHK 7309 R 179 = 12:29:00 18 888608 Janata Martin DKP 8306 E 183 = 12:33:00 19 515163 Nykodým Miloš ZBM 9005 E 187 = 12:37:00 20 890118 Hájek Daniel ZBM 8919 E 191 = 12:41:00 21 888891 Bravený Vít ZBM 9102 R 195 = 12:45:00 22 515166 Nožka Radek LPU 9005 E 199 = 12:49:00 23 500580 Prášil Marek TTR 7301 R 203 = 12:53:00 24 1403057 Baier Martin TUR 7603 R 207 = 12:57:00 25 515444 Navrátil Boris AOP 9202 E 211 = 13:01:00 26 52705 Perůtka Jan LCE 8801 C 215 = 13:05:00 27 896975 Chromý Adam ZBM 8841 E 219 = 13:09:00 28 887940 Král Vojtěch SSU 8841 E 223 = 13:13:00 29 553441 Kubát Pavel PHK 9101 E 227 = 13:17:00 30 515110 Procházka Jan PGP 8407 E 231 = 13:21:00 31 500850 Dlabaja Tomáš TUR 8303 E 235 = 13:25:00 32 515404 Šedivý Jan PGP 8409 E 239 = 13:29:00

Kategorie H21B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati 11.90 km, převýšení   500 m, 21 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
995802 Švirák Ondřej ZBM 9103 C 23 = 09:53:00 52296 Košárek Pavel AOP 7102 C 26 = 09:56:00 888645 Kovář Miroslav SCP 8103 R 29 = 09:59:00 501145 Stefański David 55P 8901 C 32 = 10:02:00 515101 Šrámek Jaromír KSU 5801 C 35 = 10:05:00 995831 Jirásek Michal SHK 8901 C 38 = 10:08:00 1840303 Váňa Martin TUR 8401 C 41 = 10:11:00 501146 Nowacki Úukasz 55P 8601 C 44 = 10:14:00 52106 Sysel Ctibor PGP 8700 R 47 = 10:17:00 9137 Paclík Roman SHK 7801 C 50 = 10:20:00 886824 Rychlý Pavel KRN 8505 C 53 = 10:23:00 886265 Procházka Jan PGP 8206 C 56 = 10:26:00 7111117 Fišer Jiří SLP 8503 C 59 = 10:29:00 2022125 Bakó Áron 17H XX12 C 62 = 10:32:00 301638 Kadeřávek Petr PHK 7605 C 65 = 10:35:00 9007701 Kolín Jan DKP 7701 C 68 = 10:38:00 52641 Kopec Tomáš KRN 8203 C 71 = 10:41:00 995852 Hanslian David LCE 7835 R 74 = 10:44:00 7003001 Kořínek Tomáš BOR 9007 C 77 = 10:47:00 886812 Mokrý Stanislav ABM 9202 R 80 = 10:50:00 53282 Liščinský Zdeněk TBM 8215 C 83 = 10:53:00 515483 Šmehlík Eduard SHK 8702 E 86 = 10:56:00 553446 Panchártek Jan PHK 8802 R 89 = 10:59:00 981816 Hovorka Lukáš LPU 9001 C 92 = 11:02:00 515009 Kozák Osvald TBM 8201 E 95 = 11:05:00 995807 Komanec Václav SHK 8406 C 98 = 11:08:00 720921 Fučík Karel VBM 7246 R 101 = 11:11:00 995797 Dlabaja Štěpán TZL 8508 C 104 = 11:14:00 887920 Zvěřina Petr LPU 8208 R 107 = 11:17:00 681876 Bořil Tomáš ZBM 8833 C 110 = 11:20:00 981815 Procházka Tomáš LPU 9110 C 113 = 11:23:00 303927 Klusáček Matěj TTR 8901 R 116 = 11:26:00

Kategorie H21C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati 11.00 km, převýšení   500 m, 17 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9189 Šabatka Zdeněk SHK 8902 C 10 = 09:40:00 49860 Kopáček Jan CHT 8510 C 12 = 09:42:00 7003038 Novotný Ondřej ABM 9211 C 14 = 09:44:00 232019 Zelinka Jiří MBM 8740 C 16 = 09:46:00 515193 Henek Michal RBK 8605 C 18 = 09:48:00 1398941 Piltaver Jaka LCE 8500 C 20 = 09:50:00 1401181 Václavek Tomáš STE 5809 C 22 = 09:52:00 515460 Slezák Zdeněk LCE 8902 R 24 = 09:54:00 682377 Bencúr Juraj LCE 7701 C 26 = 09:56:00 515082 Kořínek Jindřich TUR 8406 C 28 = 09:58:00 501163 Mockunas Leonas 24L XXX1 C 30 = 10:00:00 886720 Papuga Miroslav 25S 9002 C 32 = 10:02:00 7600258 Bugár Gergely 17H XX13 C 34 = 10:04:00 910714 Landovský Tomáš PGP 9103 C 36 = 10:06:00 1602629 Otrusina Jiří JPV 8201 C 38 = 10:08:00 1111187 Zháňal Jan ZBM 8721 C 40 = 10:10:00 515424 Slezák Jiří LCE 9001 C 42 = 10:12:00 515192 Novotný Jiří TZL 8001 C 44 = 10:14:00 515047 Vlček Martin TUR 8702 R 46 = 10:16:00 9337 Hovorka Jan LPU 7907 C 48 = 10:18:00 995886 Balcar Aleš PHK 8602 C 50 = 10:20:00 995810 Zimmermann Jakub ZBM 8928 C 52 = 10:22:00 1000060 Györgyi Ábel 17H XX15 C 54 = 10:24:00 8188 Kadavý Petr CHA 7800 C 56 = 10:26:00 515142 Klapal Jan LPU 9006 R 58 = 10:28:00 1302790 Škoda Jakub VLI 8800 R 60 = 10:30:00 52212 Slováček Tomáš TZL 8002 C 62 = 10:32:00 866998 Bravený Adam VBM 8801 C 64 = 10:34:00 681612 Pospíšil Vítek SCP 6800 C 66 = 10:36:00 52678 Hubáček Josef LCE 6127 C 68 = 10:38:00 515468 Fiala Jan BBM 7205 C 70 = 10:40:00 887626 Kolovský František LPM 9202 R 72 = 10:42:00 887941 Flašar Jan PGP 8610 E 74 = 10:44:00 682098 Novák Jiří NPA 7502 C 76 = 10:46:00 2011839 Henek Vladan VBM 8002 C 78 = 10:48:00 920676 Kantor Ondřej TRI 9103 C 80 = 10:50:00 515420 Losman Petr PHK 7901 E 82 = 10:52:00 911220 Zimmermann Štěpán ZBM 9101 C 84 = 10:54:00 7778511 Makovský Jakub TAP 8511 C 86 = 10:56:00 800320 Oma Jakub TUR 8002 C 88 = 10:58:00

Kategorie H21D

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  9.10 km, převýšení   430 m, 14 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
515402 Petržela Jan PHK 9200 E 1 = 09:31:00 2049551 Grundman Vojtěch CHC 8801 C 3 = 09:33:00 553285 Mazal Zdeněk VBM 8103 C 5 = 09:35:00 9005062 Toth Tamás 17H XX02 C 7 = 09:37:00 2020702 Tysz Adam 25S 8703 C 9 = 09:39:00 52105 Sysel Ondřej PGP 8302 C 11 = 09:41:00 52008 Přikryl Petr ABM 6708 C 13 = 09:43:00 51980 Matras Tomáš CHT 8001 C 15 = 09:45:00 515464 Janovský Tomáš PGP 6401 C 17 = 09:47:00 887159 Hostaš Petr TUR 9001 C 19 = 09:49:00 51123 Doležel Ondřej STE 9202 R 21 = 09:51:00 336746 Pospíšil Ondřej DKP 8717 C 23 = 09:53:00 523000 Pašek František KAM 7600 C 25 = 09:55:00 52340 Polášek Jan TZL 8601 C 27 = 09:57:00 515469 Zajíc Vítězslav TAP 8610 C 29 = 09:59:00 502257 Majasow Kostiantyn 17P 8399 C 31 = 10:01:00 52158 Krejsa Vladimír CHT 9202 C 33 = 10:03:00 53583 Pražák Jiří ZBP 7800 C 35 = 10:05:00 49690 Drábek Jan ZBM 8511 C 37 = 10:07:00 504415 Jasiński Maciej 17P 8999 C 39 = 10:09:00 9626 Doucha Jiří SNA 7105 C 41 = 10:11:00 434828 Šafařík Ivo CST 7401 C 43 = 10:13:00 52555 Král Václav SSU 8243 R 45 = 10:15:00 1006710 Chernov Sergei 15R 8600 C 47 = 10:17:00 2059730 Srb Vladimír SJI 7801 C 49 = 10:19:00 9797 Vítek Petr PHK 7601 C 51 = 10:21:00

Kategorie H35A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  8.90 km, převýšení   425 m, 15 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
331566 Šístek Daniel SCP 7507 C 23 = 09:53:00 681853 Binar Robert UOL 7500 C 27 = 09:57:00 920672 Kárník Jan LPU 7811 C 31 = 10:01:00 52503 Fendrych Michal STE 7607 C 35 = 10:05:00 49400 Cienciala Martin TRI 7401 C 39 = 10:09:00 416097 Moskva Roman ZLH 7501 C 43 = 10:13:00 8534 Vácha Tomáš BOR 7409 C 47 = 10:17:00 2025371 Vodička Oldřich LPU 7715 C 51 = 10:21:00 51614 Šafka Jan SLP 7704 C 55 = 10:25:00 52683 Škoda František LCE 7439 C 59 = 10:29:00 2025356 Matoušek Jiří SSU 7504 C 63 = 10:33:00 9325 Vávra Jaroslav LPU 7308 C 67 = 10:37:00 247250 Mrkvica Petr ZLH 7800 C 71 = 10:41:00 51609 Zicha Jiří LCE 7708 C 75 = 10:45:00 52207 Dittrich Pavel SKM 7501 C 79 = 10:49:00 52074 Netopil Libor VAM 7401 C 83 = 10:53:00 232139 Holas Tomáš AOP 7802 C 87 = 10:57:00 53634 Fujáček Jan SCP 7506 C 91 = 11:01:00 51932 Klech Richard VRB 7201 C 95 = 11:05:00 995805 Nehasil David BOR 7713 C 99 = 11:09:00 53367 Šidla Jan TZL 6808 C 103 = 11:13:00

Kategorie H35B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  7.80 km, převýšení   370 m, 13 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2043888 Kucia Sebastian 57P 7801 C 11 = 09:41:00 53119 Chmelař Daniel VIC 7212 C 15 = 09:45:00 130 Zvarik Tomáš ZBM 7702 C 19 = 09:49:00 886282 Smékal David UOL 7503 C 23 = 09:53:00 2025376 Václavek Jan LPU 7816 C 27 = 09:57:00 886291 Paloncý Pavel KSU 6349 C 31 = 10:01:00 976000 Pátek Richard ZBM 7609 C 35 = 10:05:00 770327 Biolik Grzegorz 46P 7600 C 39 = 10:09:00 301259 Stibor Zbyněk KAR 7601 C 43 = 10:13:00 889316 Kořan Pavel VBM 7401 C 47 = 10:17:00 52602 Růžička Lukáš KSU 7849 C 51 = 10:21:00 995872 Sedlák Radek SNA 7501 C 55 = 10:25:00 886296 Hecl Miloš KSU 7601 C 59 = 10:29:00 51773 Boudný Jan SCP 7417 C 63 = 10:33:00 2044889 Kopecký David UOL 7800 C 67 = 10:37:00 2026166 Kovář Jindřich MAS 6800 C 71 = 10:41:00 887908 Kolek Petr DOB 7501 C 75 = 10:45:00 428264 Borunský Tomáš AOP 7402 C 79 = 10:49:00 515050 Mašata Roman PHK 7107 C 83 = 10:53:00 9135 Svoboda Ondřej SHK 7605 C 87 = 10:57:00 8086 Hrazdil Roman RAD 7401 C 91 = 11:01:00

Kategorie H40A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  7.90 km, převýšení   355 m, 13 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9230 Fencl Petr LPU 6901 C 41 = 10:11:00 301168 Filičko Marek LPU 7102 C 45 = 10:15:00 51750 Bořánek Petr VSP 7000 C 49 = 10:19:00 307331 Holinka Martin ZPV 6712 C 53 = 10:23:00 52756 Rigó Marek ODR 7101 C 57 = 10:27:00 52061 Kheil Radim PBM 7301 C 61 = 10:31:00 1393031 Sokolář Zdeněk SNA 7201 C 65 = 10:35:00 1004660 Petřivalský Marek STE 6907 C 69 = 10:39:00 52225 Drbal Jan PGP 7101 C 73 = 10:43:00 504408 Pachnik Dariusz STB 6901 C 77 = 10:47:00 339871 Szabolcs Tornai 15H 7101 C 81 = 10:51:00 52510 Janků Marek STE 7102 C 85 = 10:55:00 51498 Kovářík Tomáš KAM 6901 C 89 = 10:59:00 2044896 Arnošt Kamil VSP 7301 C 93 = 11:03:00 2020741 Horký Jan UOL 7100 C 97 = 11:07:00 416048 Podmolík Tomáš TZL 6915 C 101 = 11:11:00 681888 Venhoda Milan SJI 7104 C 105 = 11:15:00 51733 Kozák Petr KAM 6501 C 109 = 11:19:00

Kategorie H40B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení   350 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
425448 Richter Jozef 37S 7200 C 0 = 09:30:00 232959 Silnoušek Jiří STE 7200 C 4 = 09:34:00 52780 Štětínský Pavel MOV 7104 C 8 = 09:38:00 253120 Kaděra Pavel HAV 7100 C 12 = 09:42:00 neregistro 52771 Berger Tomáš MOV 6901 C 16 = 09:46:00 237546 Kroupa Štěpán VPM 6904 C 20 = 09:50:00 51141 Kubičko Petr SJH 6901 C 24 = 09:54:00 52650 Hošťálek Dan KRN 6808 C 28 = 09:58:00 9407 Kunart Tomáš PHK 7205 C 32 = 10:02:00 6710 Kašpar Jaroslav SSU 7004 C 36 = 10:06:00 232879 Odehnal Roman ABM 6909 C 40 = 10:10:00 9630 Slavík Pavel SNA 7349 C 44 = 10:14:00 2049537 Kolář Viktor HOR 7300 C 48 = 10:18:00 515430 Mielec Jaromír AOV 6901 C 52 = 10:22:00 336767 Beneš Jan SJH 7001 C 56 = 10:26:00 52778 Svěchota Milan MOV 7202 C 60 = 10:30:00 53242 Milán Pavel TBM 7227 C 64 = 10:34:00 8796 Kovalčík Tomáš AOP 7301 C 68 = 10:38:00

Kategorie H45A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  7.20 km, převýšení   335 m, 15 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
336760 Růžička Ivan PHK 6702 C 17 = 09:47:00 9151 Chmelař Pavel SHK 6402 C 21 = 09:51:00 51929 Tichý Martin TJH 6401 C 25 = 09:55:00 2058461 Matoušek Milan KSU 6701 C 29 = 09:59:00 224914 Kamenický Jan PHK 6601 C 33 = 10:03:00 887093 Bartczak Jaroslaw 39P XXX1 C 37 = 10:07:00 52643 Zavřel Michal KRN 6804 C 41 = 10:11:00 8185 Vydra Ivan PEN 6600 C 45 = 10:15:00 1010100 Cych Piotr 33P 6800 C 49 = 10:19:00 52733 Šimek Roman UOL 6503 C 53 = 10:23:00 51418 Zimmermann Pavel KRE 6401 C 57 = 10:27:00 889290 Vavrys Petr LCE 6413 C 61 = 10:31:00 9378 Kavalír Karel PHK 6503 C 65 = 10:35:00 307355 Šmelík Juraj BBM 6600 C 69 = 10:39:00 889307 Kunčar Vít LCE 6602 C 73 = 10:43:00 8218 Stárek Filip TUR 6602 C 77 = 10:47:00 410172 Hadač Miroslav AOP 6501 C 81 = 10:51:00 9231 Kaplan Jan LPU 6401 C 85 = 10:55:00 515448 Illner Jakub DKP 6601 C 89 = 10:59:00 52267 Škvor Martin KAM 6700 C 93 = 11:03:00 920690 Barcík Peter AOP 6601 C 97 = 11:07:00 1007547 Skyva Petr STE 6501 C 101 = 11:11:00 980364 Maťátko Miloslav STE 6703 C 105 = 11:15:00 920651 Pollák Jozef 25S 6001 C 109 = 11:19:00 1302798 Zuzánek Zdeněk TJN 5901 C 113 = 11:23:00

Kategorie H45B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  6.90 km, převýšení   255 m, 12 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
416285 Bendák Petr LTU 6500 C 21 = 09:51:00 49393 Hruška Tomáš YBM 6401 C 24 = 09:54:00 8490 Doškář Boris BOR 6400 C 27 = 09:57:00 9632 Hanuš Pavel LTU 6501 C 30 = 10:00:00 2045247 Holec Honza MOV 6701 C 33 = 10:03:00 2059745 Hlaváček Lubomír PHK 6401 C 36 = 10:06:00 336796 Melichar Igor PHK 6504 C 39 = 10:09:00 436961 Fürst Aleš LLI 6801 C 42 = 10:12:00 339554 Žanda Jan CTB 6701 C 45 = 10:15:00 4783 Mokrý Pavel ABM 6801 C 48 = 10:18:00 232736 Mokrý Jan ABM 6611 C 51 = 10:21:00 232799 Weiler Zsolt 17H XX16 C 54 = 10:24:00 331193 Láznička Libor TZL 6701 C 57 = 10:27:00 362952 Koltai Zoltan 25H 6701 C 60 = 10:30:00 7200586 Sklenář Josef SBR 6601 C 63 = 10:33:00 9123 Teplý Jiří SHK 6401 C 66 = 10:36:00 410783 Procházka Radek LPU 6504 C 69 = 10:39:00 2020730 Soldán Vladimír JPV 6526 C 72 = 10:42:00 53827 Sedláček Jaroslav HLV 6404 C 75 = 10:45:00 8655 Navrátil Rostislav TRI 6601 C 78 = 10:48:00 52478 Pernica Jiří UOL 6501 C 81 = 10:51:00 888961 Pryjma Tomasz 58P 6401 C 84 = 10:54:00 406918 Hierweg Karol 39S 5800 C 87 = 10:57:00 253352 Valach Petr LPU 6505 C 90 = 11:00:00 51836 Voborník Petr CTB 6601 C 93 = 11:03:00 980377 Ptáček Pavel BBM 6508 C 96 = 11:06:00 995843 Schuster Martin AOP 6502 C 99 = 11:09:00 52971 Mezník Vladimír LBE 6400 C 102 = 11:12:00 515455 Holík Marek TBM 6507 C 105 = 11:15:00

Kategorie H45C

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   250 m, 11 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start

Kategorie H50A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  6.20 km, převýšení   320 m, 11 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52337 Zeman Jaroslav CHT 5901 C 17 = 09:47:00 1393090 Wolowczyk Marek 28P 6300 C 21 = 09:51:00 307337 Višňa Milan OOL 5904 C 25 = 09:55:00 51632 Kožina Petr PGP 6000 C 29 = 09:59:00 51960 Kamenický Radan OSN 6004 C 33 = 10:03:00 52581 Křeček Miroslav ZPV 6213 C 37 = 10:07:00 53221 Hirš Libor VBM 6000 C 41 = 10:11:00 889301 Slezák Libor LCE 6207 C 45 = 10:15:00 8276 Neumann Jaroslav STE 5902 C 49 = 10:19:00 515436 Sochor Tomáš HAV 6301 C 53 = 10:23:00 232492 Skryja Bořivoj PZR 6106 C 57 = 10:27:00 51873 Řeháček Petr SBR 6302 C 61 = 10:31:00 995847 Nešpor Jan TTR 6101 C 65 = 10:35:00 336791 Lužný Ladislav HAV 6000 C 69 = 10:39:00 2035738 Koucký Roman EKP 6301 C 73 = 10:43:00 2059759 Vávra Martin HOR 6302 C 77 = 10:47:00 1403434 Šimek Tomáš FSP 6304 C 81 = 10:51:00 52498 Jeřábek Luboš JPV 6112 C 85 = 10:55:00 7965 Němeček Jan VSP 6201 C 89 = 10:59:00 433100 Grepl Ladislav KON 6111 C 93 = 11:03:00 886258 Hradecký Jaroslav DOK 6300 C 97 = 11:07:00 363439 Egei Tamás 17H XX17 C 101 = 11:11:00 8512 Krejčí Jaroslav BOR 6302 C 105 = 11:15:00

Kategorie H50B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.70 km, převýšení   300 m, 12 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
515440 Tihon Jaroslav TAP 6102 C 7 = 09:37:00 49818 Betlach Miroslav DKP 6300 C 10 = 09:40:00 52341 Schäfer Michal TZL 6304 C 13 = 09:43:00 515097 Borovička Milan FSP 6104 C 16 = 09:46:00 232041 Pavlů Jaroslav DCE 6100 C 19 = 09:49:00 49998 Vydra Pavel PEN 6200 C 22 = 09:52:00 9025 Lux Zdeněk KUN 6201 C 25 = 09:55:00 52146 Wurzel Břetislav OSN 6005 C 28 = 09:58:00 6607 Bořil Petr SJI 6207 C 31 = 10:01:00 51508 Valenta Jiří SSU 6301 C 34 = 10:04:00 51406 Blabla Zdeněk PCB 5901 C 37 = 10:07:00 301183 Novotný Miroslav LPU 5905 C 40 = 10:10:00 887168 Peřinka Jan AOP 6301 C 43 = 10:13:00 53631 Petráček Aleš SJI 6301 C 46 = 10:16:00 52063 Korpas Jaroslav LBM 6113 C 49 = 10:19:00 50000 Dikoš Pavel BOR 6003 C 52 = 10:22:00 7200359 Sklenář Miroslav AOP 6302 C 55 = 10:25:00 52506 Hepnar Luboš STE 6307 C 58 = 10:28:00 53856 Končák Jaroslav HLV 6321 C 61 = 10:31:00 9277 Roudný Václav LPU 6102 C 64 = 10:34:00 515090 Pulec Pavel VBM 6201 C 67 = 10:37:00 515105 Kettner Pavel HCE 5900 C 70 = 10:40:00

Kategorie H55A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.60 km, převýšení   285 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51147 Fanta Miroslav EKP 5800 C 26 = 09:56:00 52428 Jirka Jiří ZPV 5501 C 30 = 10:00:00 9400 Běhoun Pavel PHK 5701 C 34 = 10:04:00 8167 Kaška Rudolf CHA 5500 C 38 = 10:08:00 336721 Jakobi Zdeněk HAV 5701 C 42 = 10:12:00 52776 Ryšavý Jiří MOV 5803 C 46 = 10:16:00 889177 Guga Romuald 17P 5599 C 50 = 10:20:00 410797 Gazdačko Milan SHK 5702 C 54 = 10:24:00 8260 Novotný Otakar TJN 5604 C 58 = 10:28:00 7880 Milota Josef MLA 5801 C 62 = 10:32:00 682645 Šedivý Jiří EKP 5500 C 66 = 10:36:00 2026161 Pilař Karel MAS 5501 C 70 = 10:40:00 9014 Trejtnar Pavel KUN 5801 C 74 = 10:44:00 9402 Dušátko Petr PHK 5702 C 78 = 10:48:00 2011900 Škorpil Martin HOR 5700 C 82 = 10:52:00 51542 Sucharda Jiří BOR 5802 C 86 = 10:56:00 1550616 Folprecht Miroslav TUR 5501 C 90 = 11:00:00 53320 Nečas Rudolf TZL 5703 C 94 = 11:04:00 301648 Hausvater Karel SHK 5801 C 98 = 11:08:00 52525 Václavek Jiří STE 5701 C 102 = 11:12:00 53728 Hejzlar Josef VCB 5601 C 106 = 11:16:00

Kategorie H55B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.00 km, převýšení   275 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
53322 Slováček Rudolf TZL 5402 C 31 = 10:01:00 301201 Potěšil Václav VBM 5613 C 34 = 10:04:00 49871 Svobodný Petr DKP 5800 C 37 = 10:07:00 52531 Albert František OOL 5804 C 40 = 10:10:00 231248 Jaroš Vojtěch ZPV 5706 C 43 = 10:13:00 9228 Vícha Vladimír LPU 5801 C 46 = 10:16:00 52357 Hrstka Vladislav JHB 5702 C 49 = 10:19:00 52050 Štěpánek Jiří LBM 5401 C 52 = 10:22:00 886277 Šváb Jan VSP 5801 C 55 = 10:25:00 301227 Kotas Pavel HAV 5501 C 58 = 10:28:00 571221 Krejčík Zbyněk TZL 5704 C 61 = 10:31:00 49614 Flašar Jan KCK 5701 C 64 = 10:34:00 410327 Šebesta Vlastislav TBM 5807 C 67 = 10:37:00 53462 Moravec Stanislav SOP 5801 C 70 = 10:40:00 51973 Jaroš Vladimír DCE 5400 C 73 = 10:43:00 51913 Vodička Luděk SBR 5501 C 76 = 10:46:00 8220 Konopáč Jiří TUR 5803 C 79 = 10:49:00 9234 Juračka Vojtěch LPU 5404 C 82 = 10:52:00 303960 Klusáček Martin TTR 5601 C 85 = 10:55:00 53897 Lanc Marian TZL 5806 C 88 = 10:58:00

Kategorie H60A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  5.10 km, převýšení   250 m, 10 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
219570 Jakielaszek Ryszard 62P XXX1 C 20 = 09:50:00 9686 Novák Karel NPA 5001 C 23 = 09:53:00 1396260 Jelínek Petr TZL 4902 C 26 = 09:56:00 4214 Horáček Miroslav VLI 5000 C 29 = 09:59:00 9027 Šroler Zdeněk KUN 5201 C 32 = 10:02:00 52530 Zdráhal Tomáš OOL 5301 C 35 = 10:05:00 51643 Hořínek Jaroslav VSP 5000 C 38 = 10:08:00 219271 Jelínek Vít TZL 5102 C 41 = 10:11:00 52027 Robotka Libor PBM 5303 C 44 = 10:14:00 9261 Farář Jaroslav VRL 5002 C 47 = 10:17:00 1511127 Provazník Jiří TUR 5102 C 50 = 10:20:00 8999 Knobloch Jindřich VRL 4901 C 53 = 10:23:00 7200325 Hora Vladimír VSP 5100 C 56 = 10:26:00 49558 Hanzl Vlastimil VBM 5329 C 59 = 10:29:00 52774 Juřeník Josef MOV 5201 C 62 = 10:32:00 9328 Knap Jan LPU 5101 C 65 = 10:35:00 49416 Rychlý Miloš OOP 5302 C 68 = 10:38:00 336118 Hickethier Manfred VLI 5201 C 71 = 10:41:00 51741 Uher Petr VSP 5001 C 74 = 10:44:00 52448 Navrátil Antonín UOL 5301 C 77 = 10:47:00 1302773 Přinda Oldřich VLI 5101 C 80 = 10:50:00

Kategorie H60B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.20 km, převýšení   215 m,  8 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8861 Peterka František TJP 4900 C 23 = 09:53:00 51370 Dvořák Vlastimil BOV 4901 C 26 = 09:56:00 410398 Denemarek Oldřich BBM 5100 C 29 = 09:59:00 8720 Jurčák Karel SOP 5101 C 32 = 10:02:00 320135 Procházka Jan TBM 4907 C 35 = 10:05:00 52078 Henek Milan RBK 5307 C 38 = 10:08:00 1400440 Pilc Oldřich ZPV 5100 C 41 = 10:11:00 8101 Pavlík Miroslav LIT 5301 C 44 = 10:14:00 49301 Ševčík Břetislav OOP 5001 C 47 = 10:17:00 51760 Stehno Pavel DKP 4900 C 50 = 10:20:00 219273 Ptáček Ladislav BBM 5300 C 53 = 10:23:00 53810 Pěček Vítězslav SKM 4903 C 56 = 10:26:00 49455 Zeman Ludvík BFM 5301 C 59 = 10:29:00 5585 Sukeník Mojmír KRN 5202 C 62 = 10:32:00 52252 Orálek Miroslav TTR 5201 C 65 = 10:35:00 9001 Štregl Tomáš VRL 5001 C 68 = 10:38:00 51950 Pospíšil Karel KAR 5001 C 71 = 10:41:00 2032164 Sáňka Bedřich LPU 5102 C 74 = 10:44:00 51199 Krmášek Bohdan AOP 5301 C 77 = 10:47:00 53256 Zabloudil Pavel TBM 5003 C 80 = 10:50:00 9257 Třasák Milan LPU 5206 C 83 = 10:53:00

Kategorie H65A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.40 km, převýšení   255 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52171 Sikora Miroslav BOV 4802 C 38 = 10:08:00 52413 Skácel Jaroslav KON 4617 C 41 = 10:11:00 7890 Jirásek Jaroslav SCH 4701 C 44 = 10:14:00 412412 Edward Bartkowiak 55P 4800 C 47 = 10:17:00 9948 Bílek Vratislav SJC 4801 C 50 = 10:20:00 416088 Peška Antonín HLV 4801 C 53 = 10:23:00 49433 Huňka Jiří RAD 4801 C 56 = 10:26:00 9798 Hrobař Rudolf SRK 4702 C 59 = 10:29:00 2060210 Vlach Oldřich BOV 4403 C 62 = 10:32:00 52517 Sklenář Antonín STE 4801 C 65 = 10:35:00 352318 Babák Jiří ZLH 4801 C 68 = 10:38:00 53217 Chmelík Aleš VBM 4732 C 71 = 10:41:00 51706 Koč Zdeněk MKP 4700 C 74 = 10:44:00 9554 Švadlena Jiří CHC 4601 C 77 = 10:47:00 51562 Buriánek Jaromír SCP 4700 C 80 = 10:50:00 51994 Pospíšil Jaromír PZR 4417 C 83 = 10:53:00

Kategorie H65B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.10 km, převýšení   170 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
52783 Rokosz Bohumil MOV 4803 C 32 = 10:02:00 2049597 Šmakal Pavel TZL 4801 C 35 = 10:05:00 64865 Mrkvica Miroslav MOV 4600 C 38 = 10:08:00 8674 Fiala Miloš KSH 4801 C 41 = 10:11:00 53730 Rychtecký Josef VCB 4801 C 44 = 10:14:00 9256 Fridrich Jaroslav LPU 4501 C 47 = 10:17:00 51910 Toman Stanislav SBR 4801 C 50 = 10:20:00 51939 Klech Josef HOB 4701 C 53 = 10:23:00 53305 Dokoupil Vladimír VBM 4806 C 56 = 10:26:00 52766 Nosek Jiří OOP 4401 C 59 = 10:29:00 9799 Vítek Zdeněk SRK 4701 C 62 = 10:32:00 52762 Novotný Stanisl OOP 4800 C 65 = 10:35:00 443103 Šafařík Bedřich CST 4601 C 68 = 10:38:00 51204 Peterka Josef LLI 4702 C 71 = 10:41:00 2020740 Horký Jan UOL 4600 C 74 = 10:44:00

Kategorie H70A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  3.40 km, převýšení   165 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51215 Novotný František PUL 4200 C 72 = 10:42:00 4131 Beránek Miroslav BOR 3900 C 75 = 10:45:00 331289 Gřunděl Ivan SJH 4201 C 78 = 10:48:00 51800 Procházka Zdenko DKP 4300 C 81 = 10:51:00 352304 Ostřanský Josef SSU 4302 C 84 = 10:54:00 9005225 Havlík Jaroslav SJC 3601 C 87 = 10:57:00 53267 Čadil Jan FSP 4300 C 90 = 11:00:00

Kategorie H70B

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.60 km, převýšení   140 m,  8 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
2023855 Waldemar Pietkiewicz 46P 4300 C 22 = 09:52:00 416694 Gönczi Peter 24H 3900 C 26 = 09:56:00 9103 Máslo Miroslav SHK 4001 C 30 = 10:00:00 889315 Sedlář Vladimír AOP 4201 C 34 = 10:04:00 49305 Beneš Karel HAV 4201 C 38 = 10:08:00 51743 Dohnal Josef VSP 4300 C 42 = 10:12:00

Kategorie H75A

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.70 km, převýšení   130 m,  8 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
8544 Mašek Pavel BOR 3602 C 73 = 10:43:00 4132 Křtěnský Jaroslav BOR 3600 C 77 = 10:47:00 682666 Attl Vladimír PGP 3800 C 81 = 10:51:00 9102 Mikulecký Jan PHK 3801 C 85 = 10:55:00 425533 Láznička Alois TZL 3613 C 89 = 10:59:00

Kategorie P2

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  2.10 km, převýšení   140 m,  6 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9877 Kožina Štěpán PGP 0300 C 16 = 09:46:00 ......................... VAK C 18 = 09:48:00 9609 Hanušová Jitka LTU 6352 C 20 = 09:50:00 410337 Smékalová Ivana JPV 8687 C 22 = 09:52:00 337910 Navrátilová Marie ASU 0599 C 24 = 09:54:00 920660 Mielec Radomír AOV 0301 C 26 = 09:56:00 425600 Šklíbová Veronika SRK 0153 B 28 = 09:58:00 51885 Hulová Petra XCZ 0003 C 30 = 10:00:00 neregistro 436422 Švidrnochová Eliška MOV 0451 C 32 = 10:02:00 ......................... VAK C 34 = 10:04:00 337903 Pryjma Katarzyna 59P XXX1 C 36 = 10:06:00 2060240 Horká Soňa UOL 7150 C 38 = 10:08:00 neregistro 2049561 Moskvová Agáta ZLH 0550 C 40 = 10:10:00 ......................... VAK C 42 = 10:12:00 52068 Salajka Pavel LBM 5204 C 44 = 10:14:00 ......................... VAK C 46 = 10:16:00 361943 Koucká Barbora EKP 0050 C 48 = 10:18:00 9636 Doucha Martin SNA 0501 C 50 = 10:20:00 ......................... VAK C 52 = 10:22:00 251023 Mrkvica Václav ZLH 0800 C 54 = 10:24:00 2027243 Vývoda Zdeněk MOV 6702 C 56 = 10:26:00 53811 Dittrichová Lucie SKM 0551 C 58 = 10:28:00 53003 Šneiderová Daniela ASU 0398 C 60 = 10:30:00 4630 Kopic Jiří JHB 9107 C 62 = 10:32:00 ......................... VAK C 64 = 10:34:00 301587 Siatka Václav ZLH 0000 C 66 = 10:36:00 2025001 Pachnik Stanislav STB 0303 C 68 = 10:38:00 ......................... VAK C 70 = 10:40:00 2020729 Smékalová Karolína UOL 0451 C 72 = 10:42:00 ......................... VAK C 74 = 10:44:00 2020722 Novotný Erik ZLH 0301 C 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 4777 Jurčák David SOP 7808 C 80 = 10:50:00 ......................... VAK C 82 = 10:52:00 53831 Podmolík Jonáš TZL 0001 B 84 = 10:54:00 888640 Milán Jakub TBM 0411 C 86 = 10:56:00 2020728 Smékalová Viktorie UOL 0450 C 88 = 10:58:00 443078 Milán Tomáš TBM 0111 B 90 = 11:00:00 2027932 Vývodová Zuzana MOV 6952 C 92 = 11:02:00 ......................... VAK C 94 = 11:04:00 ......................... VAK C 96 = 11:06:00 1398997 Binarová Adéla UOL 0452 C 98 = 11:08:00 53338 Melichárková Karolína TZL 9191 C 100 = 11:10:00 neregistro

Kategorie T4

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  4.00 km, převýšení   215 m,  9 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
9005223 Vosáhlo Jan SSU 9701 C 17 = 09:47:00 410321 Jordanov Nikolaj VBM 6501 C 19 = 09:49:00 7200132 Šimon Václav LBE 9100 C 21 = 09:51:00 ......................... VAK C 23 = 09:53:00 9884 Roudný Václav LPU 0001 B 25 = 09:55:00 2032171 Bořánek Michal STE 0007 B 27 = 09:57:00 361979 Moskvová Jitka ZLH 7551 C 29 = 09:59:00 2049585 Binarová Jitka UOL 7751 C 31 = 10:01:00 6713 Kašpar Petr SSU 9911 B 33 = 10:03:00 886684 Sotniczuk Maria 671 C 35 = 10:05:00 neregistro 2059744 Láznička Václav TZL 9901 B 37 = 10:07:00 232355 Šulerová Pavlína NNN XXX1 C 39 = 10:09:00 neregistro ......................... VAK C 41 = 10:11:00 301286 Pekárková Monika RBK 9252 C 43 = 10:13:00 2058521 Palupčíková Nikola LCE 9151 C 45 = 10:15:00 2032126 Fürstová Katka LLI 6950 C 47 = 10:17:00 2032188 Machusová Karolína SSU 9666 A 49 = 10:19:00 301211 Hvorecká Eva VRB 8953 C 51 = 10:21:00 49651 Bauer Emil VBM 4410 C 53 = 10:23:00 52658 Pavlíková Hana ZLH 5950 C 55 = 10:25:00 412222 Szlendak Krzysztof 671 C 57 = 10:27:00 neregistro 232330 Chmelíková Tereza PGP 8754 C 59 = 10:29:00 332950 Odehnalová Kamila ABM 7052 C 61 = 10:31:00 232396 Kovář Jaroslav TJH 8901 C 63 = 10:33:00 425426 Slovenčíková Eliška VIC 9959 C 65 = 10:35:00 446416 Autrata Dan NNN XXX2 C 67 = 10:37:00 neregistro 436960 Fürstová Anna LLI 9854 C 69 = 10:39:00 49820 Fencíková Lucie JHB 9160 C 71 = 10:41:00 232865 Grycová Kateřina TBM 0058 B 73 = 10:43:00 416100 Pavlík Marek ZLH 9501 C 75 = 10:45:00 682370 Horčička Vít UOL 9919 B 77 = 10:47:00 9606 Douchová Jaroslava SNA 7155 C 79 = 10:49:00 53828 Končáková Kateřina HLV 6856 C 81 = 10:51:00 52077 Korpasová Lucie LBM 0151 B 83 = 10:53:00 ? Šulerová Hana NNN XXX3 C 85 = 10:55:00 neregistro 51205 Peterková Viktorie LLI 7551 C 87 = 10:57:00 ......................... VAK C 89 = 10:59:00 428267 Šinovská Kristýna ROU 9351 C 91 = 11:01:00 52996 Kostka Petr MOV 8200 C 93 = 11:03:00 51915 Czaschová Irena SBR 6150 C 95 = 11:05:00 425543 Roudný Martin LPU 0002 B 97 = 11:07:00 52758 Pietraszková Lenka OOP 8250 C 99 = 11:09:00 2032158 Koucký Martin EKP 9700 C 101 = 11:11:00 232740 Mokrá Regina ABM 6854 C 103 = 11:13:00 410732 Košek Ladislav LLI 5903 C 105 = 11:15:00 9333 Klimplová Zuzana LPU 8151 C 107 = 11:17:00 436438 Švidrnochová Hana MOV 7751 C 109 = 11:19:00 ......................... VAK C 111 = 11:21:00 ? Tóthová Gabriela VBM 8554 C 113 = 11:23:00 neregistro 49388 Válková Zuzana SOP 8852 C 115 = 11:25:00 682681 Pietraszek Martin OOP 8100 C 117 = 11:27:00

Kategorie T6

22.09.2013 Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (finále) - startovní listina

délka trati  6.10 km, převýšení   330 m, 12 kontrol           tištěno 21.09.2013   20:08

st.č SI-čip příjmení a jméno reg.čís lic start
51470 Koblížek Kamil KUO 8001 C 16 = 09:46:00 337905 Czach Adam XCZ 0001 C 18 = 09:48:00 neregistro 504407 Pachnik Wojciech STB 9101 C 20 = 09:50:00 897372 Pavelka Jan MBM 8500 C 22 = 09:52:00 52020 Štěpánková Petra LBM 8651 C 24 = 09:54:00 303940 Červinka Jan OKP 8901 C 26 = 09:56:00 331025 Chroustová Lenka ZBM 9457 B 28 = 09:58:00 301369 Wagner Libor DKP 8511 C 30 = 10:00:00 9126 Netuka Jan SHK 7001 C 32 = 10:02:00 53200 Žanda Jan CTB 9901 B 34 = 10:04:00 8043 Minarčík Tomáš NNN XX11 C 36 = 10:06:00 neregistro ......................... VAK C 38 = 10:08:00 8700 Bulvová Hana CHT 6655 C 40 = 10:10:00 887934 Nečas Jiří TZL 9101 C 42 = 10:12:00 51807 Vlach Martin SCP 8605 C 44 = 10:14:00 4671 Tesar Jan VRB 9001 C 46 = 10:16:00 neregistro 515479 Lazák Tomáš LTU 9102 C 48 = 10:18:00 ......................... VAK C 50 = 10:20:00 224890 Maňák Michal PHK 9801 B 52 = 10:22:00 232334 Liščinský Tomáš ZBM 8411 C 54 = 10:24:00 51501 Benroth Jakub TZL 9002 C 56 = 10:26:00 416343 Šklíba Michal SRK 9900 B 58 = 10:28:00 52707 Vlažný Jan LCE 8901 C 60 = 10:30:00 ......................... VAK C 62 = 10:32:00 981818 Kozumplíková Alice RBK 8151 C 64 = 10:34:00 52356 Kafka Matěj SJI 9903 B 66 = 10:36:00 52765 Válka Jan SOP 7811 C 68 = 10:38:00 53318 Nečas Tomáš TZL 8801 C 70 = 10:40:00 ? Palenčar David AOP 9401 C 72 = 10:42:00 337902 Nováček Martin XCZ 0004 C 74 = 10:44:00 neregistro 361948 Chval Josef LPM 6700 C 76 = 10:46:00 ......................... VAK C 78 = 10:48:00 9811 Šklíba Jan SRK 7501 C 80 = 10:50:00 4688 Czach Jan XCZ 0006 C 82 = 10:52:00 neregistro